28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Painkiller: Battle out of Hell

Colussus
#68 Colussus [2010]
Ha kérdezték elnézést, de kell hozzá az alapjáték? Előre is kösz a választ.

...non mollare mai...

Válasz erre

reaper4
#67 reaper4 [41]
erre én is kiváncsi lennék. segítenétek?

Válasz erre

Előzmény: [ToMz] 2004.12.21. 08:52
Pathfinder
#66 Pathfinder [332]
Az ugrálós rész szerintem 1*-erű. Nyomd folyamatosan az ugrálás gombot (mert úgy gyorsabb vagy) és számítsd ki a lépteid, hogy pont a peremre érj és onnan ugorj. Ha végképp nem menne akkor küld el a save-t nekem és megcsinálom neked.
Most pedig azt mondja el nekem valaki, hogy kell megszerezni UGYANAZEN a pályán a kártyát? Mert hiába alakulok át 5*-ör Demon Morph-ba, mindig failedet kapok. Valaki mondja meg mit csinálok rosszul! Kösz.

Válasz erre

rage
#65 rage [5115]
Menj hátra amíg tudsz
Fuss, s közben üsd az ugrás gombot ezerrel.

Nekem így átvitte...

Válasz erre

Előzmény: Ravasak 2004.12.21. 16:16
Ravasak
#64 Ravasak [388]
Arghhhhhhh

Colliseumos ugrálos pálya
aki ezt ki találta az tehet egy szivességet :

én még a tüzes szaron se tudok átugrani valaki adjon egy savegamet ami a csapdák után van please

It's Good to be BAD

Válasz erre

[ToMz]
#63 [ToMz] [622]
lécci meséld el hogyan kel kinyírni azta nagy robot spider-t mert az ágyukkal nem nagyon tudom eltalálni

Válasz erre

Előzmény: Pathfinder 2004.12.11. 19:49
[ToMz]
#62 [ToMz] [622]
ugorj egyet a harmadik elött majd a szélén mégegyet,így lendületből könnyebb lessz,ha jól emléxem a jobb szélén keskenyebb a szakadék.

ja egy kérdés az első pályán megnyitottam a kártyát(3.fokozaton tolom elég forró volt a helyzet)mire jó?asszondja hogy add weapon modifier vagy valami hasonló.

Válasz erre

Előzmény: rage 2004.12.20. 19:21
rage
#61 rage [5115]
Csodálatos ez az ugrálós rész a Colosseum pályán..
Minek ilyen ebbe a játékba ?

A harmadik nagy gödröt nem sikerül átvinnem
Mivel a betöltés nevetségesen hosszú ideig tart még egy quicload
esetében is, így 3-4 kísérlet után már nem sok kedve van az embernek ezzel szerencsétlenkedni.

Szerintem, a játék készítőinek nem a Tomb Raidert kéne koppintani, hanem mondjuk a betöltési időt csökkenteni...

Válasz erre

Pathfinder
#60 Pathfinder [332]
Már továbbjutottam. De most megint elakadtam a 7.-ik pályán, ahol az a kártya megszerzésének feltétele, hogy pontosan 5*-ör alakuljak át démonná. Ez meg is történik, de a végén mindig failedet kapok...miért? Tud valaki segíteni? Kösz.

Válasz erre

Pathfinder
#59 Pathfinder [332]
Hali!

Ha tetszett az első rész akkor megéri letölteni. 1edül az intro sz*rabb benne egy kicsit szerintem. Na meg a kártyák teljesítési feltételeit is nehezítették. 3 és fél órát tököltem vele mire meglett a 3.-ik kártya. Így kicsit több ideig tart végigvinni, ha az ember a kártyákat is meg akarja szerezni.
Egy kérdés: Hogy lehet megölni a 4.-ik pályán lévő Boss-t? Csak félig tudom leszedni az energiáját, aztán kész. A közelben vannak ágyúk, azokat érdemes használni?

Válasz erre

UMPepe
#58 UMPepe [742]
Megéri hogy letöltsem???

Asus P4PE-X, P4.2.0Ghz,3x256 DDR,Ati9600,40GB+80GB Maxtor,-- www.splintercell.hu--,

Válasz erre

DeLiQuEnT
#57 DeLiQuEnT [36]
Akkor te naon vagk vagy.

Válasz erre

Diablo_666
#56 Diablo_666 [139]
Beleáltam és semmi Sem történi!!!!!!!!!!!!

Válasz erre

Előzmény: DeLiQuEnT 2004.12.09. 00:51
DeLiQuEnT
#55 DeLiQuEnT [36]
Állj bele s figyelj...

Válasz erre

Diablo_666
#54 Diablo_666 [139]
És ???????????????????????????????????????????????????????
Aztán MI NEM tudom PLZ HELP !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Válasz erre

DeLiQuEnT
#53 DeLiQuEnT [36]
Hát... szerintem, ha valaki naon figyel rá lehet jönni a módszerre. Annyit segítek, hogy a lángoló kőrőknek (4db van asszem) nagy szerepe van.

Válasz erre

Diablo_666
#52 Diablo_666 [139]
Hy!
És Hogy lehet megölni a Bost nem tudom már és idegesit !!!!!!!!!!!!

Válasz erre

Előzmény: DeLiQuEnT 2004.12.07. 01:17
@Slider@
#51 @Slider@ [3121]
Na úgy néz ki hétvégére nekem is meglessz a game.Már csak a gépemet kéne megcsinálni.Valami gáz lehet a vinyóval.

Válasz erre

DeLiQuEnT
#50 DeLiQuEnT [36]
Trükkösen, mint az alapban. Bár arra én magamtól személy szerint nem jöttem volna rá. Mondjuk ez is félig a szerencsének köszönhető. De ha naon figyelsz rá fogsz jönni. Nekem a 3. neki ugrásra sikerűlt.

Válasz erre

Diablo_666
#49 Diablo_666 [139]
Hy! Hogy lehet megölni a Bost ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Válasz erre

DeLiQuEnT
#48 DeLiQuEnT [36]
Jehhh...
Szerencsére sokkalta könnyebb volt, mint az alapban. Nekem naon tetszett. Már alig várom a folytatást!

Válasz erre

DeLiQuEnT
#47 DeLiQuEnT [36]
Nah...
Ezt is sikerűlt megoldanom. Most jutottam el az utolsó pályára, csak kiléptem egyet pihenni. Remélem nem lesz naon nehéz a fő...

Válasz erre

Diablo_666
#46 Diablo_666 [139]
Szertrem nem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Válasz erre

Diablo_666
#45 Diablo_666 [139]
Hy!
Nem emlekszem rá mert nincs Fent !!!
Sorry+!!+

Válasz erre

DeLiQuEnT
#44 DeLiQuEnT [36]
Igen, abban. De már mind1 mert átjutottam. Most viszont a 7. pályán vagyokm elakadva a kolosszeumban. Hogy kell kinyírni azt a göböt ott a végén???

Válasz erre

Diablo_666
#43 Diablo_666 [139]
Hy!
Painkiller Battle out of Hell Ben e ????????????????????
Mert Én ne emlékszek rá !

Válasz erre

Előzmény: DeLiQuEnT 2004.12.02. 18:02
DeLiQuEnT
#42 DeLiQuEnT [36]
hi! Én "picit" előrébb vagyok elakadva. Az Act1 3. pályájának a végén amikor leesek csatornába jönnek valami elektromos halak vagy békák, s a csatorna végén van egy szörny. Hogy lehet ott átjutni??

Válasz erre

Jc
#41 Jc [1724]
Már kijött? Wow, na asszem kicsit lemaradtam Do komoly nem tudtam, hogy kijött.

"Anata no koto wo omou"

Válasz erre

@Slider@
#40 @Slider@ [3121]
Tuti van valami trükk mint a simában.

Válasz erre

Előzmény: Diablo_666 2004.12.01. 10:02
Diablo_666
#39 Diablo_666 [139]
Hy!
Van ez igy !!!
Jo a Game !
6 ora alat végig lehet nyomni !!!!!!!!!
Csak nem tudom megölni a Bost !

Válasz erre

Előzmény: @Slider@ 2004.12.01. 09:47
@Slider@
#38 @Slider@ [3121]
Áhh...bazzeg nekem még meg sincs.Remélem nemsokára megkapom.

Válasz erre

Előzmény: Diablo_666 2004.11.30. 22:59
Diablo_666
#37 Diablo_666 [139]
Hy! Hogy lehet megölni a Utolso Bost e ???????

Válasz erre

Diablo_666
#36 Diablo_666 [139]
Painkiller kell Hozzá !
Painkiller: Battle out of Hell hez!

Válasz erre

lalakov
#35 lalakov [1002]
Ha valaki kipróbálta, írja már be hogy kell-e hozzá az alapjáték.

Válasz erre

Zsolty
#34 Zsolty [1331]
A Gamma Meglelent.

Gigabyte A64 3500+ (939). MSI 7800GTX (24pipe!!!) . Kingmax 2x512.Nec DVD-Rw 120 sata seagate. Mag

Válasz erre

Lazarus-omin
#33 Lazarus-omin [2595]
Legyek viszhang? ... Legyek...

nov 22.
európában 24.

Slider kollega egy pár hsz.-al lentebb írta.

"Just down, down, down, down, down... for 3 minutes of the frickin' song! "

Válasz erre

Előzmény: UMPepe 2004.11.25. 08:19
UMPepe
#32 UMPepe [742]
Miko jelenik má meg????

Asus P4PE-X, P4.2.0Ghz,3x256 DDR,Ati9600,40GB+80GB Maxtor,-- www.splintercell.hu--,

Válasz erre

Lazarus-omin
#31 Lazarus-omin [2595]
Kieg. lesz bár amiket róla hallottam / láttam nem fogunk unatkozni. Egyben reménykedjünk. Ne legyen túl... khm könnyű

"Just down, down, down, down, down... for 3 minutes of the frickin' song! "

Válasz erre

@Slider@
#30 @Slider@ [3121]
Szerintem biztos kell hozzá.Hiszen csak egy kiegészítő lesz.

Válasz erre

Előzmény: Bence1115 2004.11.20. 11:52
Bence1115
#29 Bence1115 [97]
De ez most egy önálló játék lesz, vagy kell hozzá az előző rész is?

Hogy jut az embereknek idejük dolgozni a PC játékok mellett...?

Válasz erre

Lazarus-omin
#28 Lazarus-omin [2595]
Kiderül Annyi képet meg infót néztem már hozzá, hogyí kurvára meg jött a kedvem szétkenni pár arcot. Persze virtuálisan......

"Just down, down, down, down, down... for 3 minutes of the frickin' song! "

Válasz erre

Előzmény: @Slider@ 2004.11.19. 08:59
@Slider@
#27 @Slider@ [3121]
Még 3 nap.+1 vagy 2 még felrakják.Annyit kibírsz még nem?

Válasz erre

Előzmény: Lazarus-omin 2004.11.18. 11:19
Lazarus-omin
#26 Lazarus-omin [2595]
Fakk jelenjen már meg!!

HENTELNI AKAROOOOOOOOOOK.

Jobb lesz ha visszateszem az alapot...

"Just down, down, down, down, down... for 3 minutes of the frickin' song! "

Válasz erre

Előzmény: @Slider@ 2004.11.18. 10:30
@Slider@
#25 @Slider@ [3121]
nov 22.
európában 24.

Válasz erre

Előzmény: tyro14 2004.11.17. 20:15
tyro14
#24 tyro14 [3147]
mikor jelenik meg ez a game/kiegészítő?

...big words, small mind, behind the pain you will find a scavanger of human sorrow

Válasz erre

Dr Faust
#23 Dr Faust [74]
Sziasztok

Van arra mód, hogy a silver kártyákat ne egyszerre használjam fel? Ha megnyomom az e-t akkor az összeset egyszerre elsüti, aztán arra a pályára annyi.

Köcce

Válasz erre

@Slider@
#22 @Slider@ [3121]
Nah...Kipróbáltam azokat a kártyakombókat amiket leírtál.Így tényleg könnyebb.Igaz még csak kb. felénél vok.

Válasz erre

Előzmény: Pathfinder 2004.10.28. 17:10
Pathfinder
#21 Pathfinder [332]
Hali!

Rossz kártyakombinációkat használsz! Traumán majdnem a legkönnyebb végigvinni. Ezket a kártyákat használd:

Ezüst: Mercy, + az a kártya amelyik 150 health-ot ad (asszem blessing)
Arany: Azt a kártyát ami sértetetlenséget ad (asszem immrotality) a, meg azt amelyik 4x-eres sebzést ad és azt amelyik még ad 20 másodperc bonus-t a kártyák használatához. Ezekkel könnyen lehet nyerni.

Válasz erre

@Slider@
#20 @Slider@ [3121]
Nekiálltam traumán de beleuntam.Túl sok az ellenfél meg elég erősek is.Majd egyszer megszerzem valahonnan azt a videót.

Válasz erre

@Slider@
#19 @Slider@ [3121]
Az a baj hogy délután általában nem érek rá játszani és így tuti eltartana egy darabig mire végitolom.Igazából csak az a videó érdekelne amit a végén te láttál.Ezért meg végigszenvedni traumán.Váhh..

Válasz erre

Előzmény: Pathfinder 2004.10.20. 11:13

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat