...non mollare mai...
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Painkiller: Battle out of Hell
Most pedig azt mondja el nekem valaki, hogy kell megszerezni UGYANAZEN a pályán a kártyát? Mert hiába alakulok át 5*-ör Demon Morph-ba, mindig failedet kapok. Valaki mondja meg mit csinálok rosszul! Kösz.

Fuss, s közben üsd az ugrás gombot ezerrel.
Nekem így átvitte...
Colliseumos ugrálos pálya
aki ezt ki találta az tehet egy szivességet :
én még a tüzes szaron se tudok átugrani valaki adjon egy savegamet ami a csapdák után van please
It's Good to be BAD
ja egy kérdés az első pályán megnyitottam a kártyát(3.fokozaton tolom elég forró volt a helyzet)mire jó?asszondja hogy add weapon modifier vagy valami hasonló.
Minek ilyen ebbe a játékba ?
A harmadik nagy gödröt nem sikerül átvinnem
Mivel a betöltés nevetségesen hosszú ideig tart még egy quicload
esetében is, így 3-4 kísérlet után már nem sok kedve van az embernek ezzel szerencsétlenkedni.
Szerintem, a játék készítőinek nem a Tomb Raidert kéne koppintani, hanem mondjuk a betöltési időt csökkenteni...
Ha tetszett az első rész akkor megéri letölteni. 1edül az intro sz*rabb benne egy kicsit szerintem. Na meg a kártyák teljesítési feltételeit is nehezítették. 3 és fél órát tököltem vele mire meglett a 3.-ik kártya.
Így kicsit több ideig tart végigvinni, ha az ember a kártyákat is meg akarja szerezni.
Egy kérdés: Hogy lehet megölni a 4.-ik pályán lévő Boss-t? Csak félig tudom leszedni az energiáját, aztán kész. A közelben vannak ágyúk, azokat érdemes használni?
Asus P4PE-X, P4.2.0Ghz,3x256 DDR,Ati9600,40GB+80GB Maxtor,-- www.splintercell.hu--,

Aztán MI NEM tudom PLZ HELP !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

És Hogy lehet megölni a Bost nem tudom már és idegesit !!!!!!!!!!!!










































































Szerencsére sokkalta könnyebb volt, mint az alapban. Nekem naon tetszett. Már alig várom a folytatást!

Ezt is sikerűlt megoldanom. Most jutottam el az utolsó pályára, csak kiléptem egyet pihenni. Remélem nem lesz naon nehéz a fő...

Nem emlekszem rá mert nincs Fent !!!
Sorry+!!+

Painkiller Battle out of Hell Ben e ????????????????????
Mert Én ne emlékszek rá !

Do komoly nem tudtam, hogy kijött."Anata no koto wo omou"
Van ez igy !!!
Jo a Game !
6 ora alat végig lehet nyomni !!!!!!!!!
Csak nem tudom megölni a Bost !

Painkiller: Battle out of Hell hez!





Gigabyte A64 3500+ (939). MSI 7800GTX (24pipe!!!) . Kingmax 2x512.Nec DVD-Rw 120 sata seagate. Mag
nov 22.
európában 24.
Slider kollega egy pár hsz.-al lentebb írta.

"Just down, down, down, down, down... for 3 minutes of the frickin' song! "
Asus P4PE-X, P4.2.0Ghz,3x256 DDR,Ati9600,40GB+80GB Maxtor,-- www.splintercell.hu--,
Egyben reménykedjünk. Ne legyen túl... khm
könnyű
"Just down, down, down, down, down... for 3 minutes of the frickin' song! "
Hogy jut az embereknek idejük dolgozni a PC játékok mellett...?
Annyi képet meg infót néztem már hozzá, hogyí kurvára meg jött a kedvem szétkenni pár arcot. Persze virtuálisan...
... 
"Just down, down, down, down, down... for 3 minutes of the frickin' song! "
HENTELNI AKAROOOOOOOOOOK.
Jobb lesz ha visszateszem az alapot...
"Just down, down, down, down, down... for 3 minutes of the frickin' song! "
európában 24.
...big words, small mind, behind the pain you will find a scavanger of human sorrow
Van arra mód, hogy a silver kártyákat ne egyszerre használjam fel? Ha megnyomom az e-t akkor az összeset egyszerre elsüti, aztán arra a pályára annyi.
Köcce
Rossz kártyakombinációkat használsz! Traumán majdnem a legkönnyebb végigvinni.
Ezket a kártyákat használd:
Ezüst: Mercy, + az a kártya amelyik 150 health-ot ad (asszem blessing)
Arany: Azt a kártyát ami sértetetlenséget ad (asszem immrotality) a, meg azt amelyik 4x-eres sebzést ad és azt amelyik még ad 20 másodperc bonus-t a kártyák használatához. Ezekkel könnyen lehet nyerni.

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]

