28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tom Clancy's Splinter Cell - Double Agent

johnny23
#932 johnny23 [3]
szevasztok! tom hogy ilyet csak végső esetben szabad kérni de ez már tényleg az! vki nem tudna küldeni nekem egy olyan mentést a shanghai-i pályáról amikor már bennt vagy az épületben? vagy az az utáni pálya is megfelel! nekem mind1! erre az e-mail címre:jani23@ent.hu Az állványról kéne továbbmenni a párkányon onnan meg leugrani de nem kapaszkodik meg! ezzel szenvedek már 1 ideje! úgyhogy fontos lenne! A segítséget előre is köszönöm!

Válasz erre

gabcsika
#931 gabcsika [1]
segitsetek! elakadtunk a coop 2. küldetésébe rögtön az elején. az embert megöltük utána a társam felment az embert megöltük és hackeltük a gépet. utána nem tudom felhozni a társamat oda ahol hackeltük a gépet.előre is köszz

Válasz erre

eti8
#930 eti8 [10104]
Nekem a haverom azt mondta, hogy szerinte játszható volt, de neki csak 2000+-os amd-je volt, szóval nálad még gyorsabb volna 1 kicsivel. De nemtudom, hogy mennyire van fps igényed.

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Válasz erre

Előzmény: GustyX 2007.08.01. 13:14
GustyX
#929 GustyX [7048]
1; 800x600-as,low-medium, without HDR, AA, Anzio, meg ezek nélkül készült in-game képet tudna valaki küldeni, vagy feltenni?

2; 2500+AMD, 1GB DDR 400, 6600GT-n futna a fent vázolt beállításokkal?

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Válasz erre

Royka rudi
#928 Royka rudi [208]
PS2-őn nyomom.

Válasz erre

Előzmény: Qwen 2007.05.14. 23:02
Qwen
#927 Qwen [1964]
LoL.

Válasz erre

Előzmény: Royka rudi 2007.05.14. 15:22
Royka rudi
#926 Royka rudi [208]
Coop mód van pc-én?

Válasz erre

Royka rudi
#925 Royka rudi [208]
hehh rájöttem már ugratsz..De nem is baj mert már rájöttem.

Válasz erre

Előzmény: Chavez 2007.05.12. 11:46
Royka rudi
#924 Royka rudi [208]
köszike szépen.Akkor most me gis próbálom

Válasz erre

Előzmény: Chavez 2007.05.12. 11:46
Chavez
#923 Chavez [1032]
Ott úszni kell, követni társadat gyorsuszuásal
Vagy ha nem látod, bekapcs az éjlátót

Válasz erre

Előzmény: Royka rudi 2007.05.12. 10:21
Royka rudi
#922 Royka rudi [208]
hi!Tudom hogy hülyeség,de el akadtam SOLO modban rögtön a játék elején!ott tartok,amikor té van,és be mentem egy barlangba ahol nem tudom mit kell csinálni.PLS valaki.

Válasz erre

killbill78
#921 killbill78 [9]
haló mindenki!megint van egy gondom.sikerült elindítani a játékot, mentettem egy állást, kikapcsoltam a gépet, és azóta nem tudom elindítani a játékot.egyszer újratelepítettem, akkor megint elindult, de ismét csak egy játék erejéig, azóta megint nem bírom elindítani.valaki tudja, hogy miért?

Válasz erre

killbill78
#920 killbill78 [9]
igazad volt a dx-et kellett frissíteni.kösszépen.

Válasz erre

Előzmény: killbill78 2007.05.06. 22:15
Qwen
#919 Qwen [1964]
lehet,hogy minden ok de attól még nem biztos,hogy elindul.Nekem is minden ok de mégis qrva szarul megy.Azért tegyél fel új drivert a legújabb DX-et,Meg a game-hez a patch-t.van 2 javítás is.Amúgy ajáték elég optimalizálatlan úgy,hogy sokat ne várjál a gépettől.

Válasz erre

Előzmény: killbill78 2007.05.06. 22:15
killbill78
#918 killbill78 [9]
AMD Athlon 3000+, 1GB RAM, Geforce 6600 GT. Van a UbiSoft-nak egy webes computer analizáló prog.ja, azon minde ok a gépemmel.

Válasz erre

Előzmény: killbill78 2007.05.06. 22:00
Qwen
#917 Qwen [1964]
Milyen géped van?Fent vannak a legújabb driverek, legújabb DX9,SP2 ...stb.A gamhez a patchek.

Válasz erre

Előzmény: killbill78 2007.05.06. 22:00
killbill78
#916 killbill78 [9]
igen

Válasz erre

Előzmény: Qwen 2007.05.06. 21:39
Qwen
#915 Qwen [1964]
A VGA-d támogatja az SM3-at?

Válasz erre

Előzmény: killbill78 2007.05.06. 21:19
killbill78
#914 killbill78 [9]
haló! nem tudom elindítani a játékot.letöltöttem egy demo verz-t,azt sem. mindig kiírja: crash must check.az előzetes cpu vizsgálaton monden ok. mi lehet a baj? segítsen vki.kösz.

Válasz erre

Chavez
#913 Chavez [1032]
Kapcsold ki a Vertex modelt, biztos nincs támogatva sm3-ad, próbáld állítani a grafikát, a felbontást hiába állítod, az mindegy méken van... De ha elindul maga a gém meg minden, akkor csak tudnál vele jácani..
Ha meg így se jön össze, akkor nincs támogatva a karid a sm3-al.

Válasz erre

Előzmény: köke 2007.04.04. 10:14
köke
#912 köke [20]
sziasztok olyat csinál a játék hogy elkezdtem játszani vele nem is volt semmi gond amig ki nem léptem a játékbol elöször utánna ha ujra inditom akármit csinálok bárhogy állitom a képernyö beállitásokat a kép mindig nagyon sötét meg szellem képes mitöl lehet ez probáltam már a videó kártya drivert ulyabbat felrakni meg probáltam az eredetit is de ugy se jó.az egyik haveromnál is ugyanez jelentkezik de van olyan haverom akinek ugyanez a verzió van meg de neki nincs vele semmi baja.ha valaki tud segiteni azt megköszönöm!!

Válasz erre

köke
#911 köke [20]
Sziasztok!Nekem egy olyan problémám hogy elindul a játék de amikor rákatintok az new game-ra vagy a training-ra elindul a video meg kiirja hogy betöltés de nem tölti be a játékot hanem egyszercsak megál és ezt irja ki: Trying set non-registered vertex shader.
Mi lehet a baj?Ha valaki tud segiteni azt megköszönöm!!!!

Válasz erre

Freez
#910 Freez [63]
köszi szépen

\m/_(* _ *)_\m/

Válasz erre

AstorAnt
#909 AstorAnt [1653]
link
Regisztrálni kell a letöltéshez.

"Everyone who run, is a VC, everyone who stand still, is a well disciplined VC"

Válasz erre

Freez
#908 Freez [63]
Heló Srácok.
Nemrég kaptam meg a Splinter 4et és bár tetszik máris elakadtam .
Most így hirtelen nem tudom a pálya nevét de azt hiszem 4. 5. vagy 6.Egy bazinagy teherhajón kell mászkálni és mindent megcsináltam, de valamit kell csinálni lenn a hajó mélyében a kapitánynál aki fel akarja robbantani a hajót. Megöltem mindenféle képpen, lelőttem, hátulról elkaptam úgy leszúrtam, meg is folytottam, de egyszerűen nem történik semmi és a 3D mapon még mindig jelzi hogy capitan de azon kvül már minden objective kész és nem tudom mitévő legyek. Légyszives segítsetek ha tudtok, de ha esetleg egy végigjáétszás linket tudnátok adni az is nagyon jó lenne.

\m/_(* _ *)_\m/

Válasz erre

Gump
#907 Gump [5430]
nem, a DA is valami felturbózott 2.akárhanyas verziót használ.

Válasz erre

Előzmény: Lacko 2007.02.13. 13:07
Lacko
#906 Lacko [11561]
A Double Agent nem 3-asra épült? Mert a CT szebb, mint a DA.

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2007.02.13. 11:58
Razor03
#905 Razor03 [14703]
Chaos Theory unreal 2.5-re épül. Talán az eddigi legszebb unreal engines játék. Szvsz mérföldekkel szébb még a Vegas-nál is, pedig az már Unreal 3.0.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: Lacko 2007.02.13. 09:07
Gump
#904 Gump [5430]
az összes SC az unreal motor különböző változatát használja.

Válasz erre

Előzmény: Lacko 2007.02.13. 09:07
Lacko
#903 Lacko [11561]
Tegnap elkezdtem a Chaos Theory-t megint. Hát ég és föld! A CT sokkal szebb grafikájú és még csak nem is szaggat. A DA szaggat és pl az afrikás pályán úgy nézett ki minden, mint a Delta Force 1-ben... Fos volt. Kár volt áttérniük az Unreal motorra, ha egyszer nem tudják kezelni...

Válasz erre

Sammy return
#902 Sammy return [35]
Mármint ha a JBA-s pályára gondolsz, akkor tényleg nagy csali volt ez a gém.

Miami forever

Válasz erre

Előzmény: Lacko 2007.02.12. 10:24
Lacko
#901 Lacko [11561]
Én rábíztam az asszonyra. Logikai játékokból írta a szakdoliját. Fél perc alatt megvolt.

Amúgy a játék rohadt nagy csalódás volt. Nyomába sem ér a Chaos Theory-nak.

Válasz erre

Előzmény: Devon 2007.02.11. 18:49
eti8
#900 eti8 [10104]
én azt végigjátszás alapján csináltam meg... nem volt kedvem fél óürát szarakodni velem, azon kívül ma még csomó mindent kéne csinálnom ezért is mészároltam annyira

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Válasz erre

Előzmény: Devon 2007.02.11. 18:49
Devon
#899 Devon [84]
Ilyen rövid?
Én 2x kezdtem el a játékot, de az e-mail feltörős résznél mindig elegem lett és uninstall

"Iam Cornholio! I need tp for my bunghole"

Válasz erre

Előzmény: eti8 2007.02.11. 18:44
eti8
#898 eti8 [10104]
Hát ez baromi rövid volt Mondjuk mészároltam alaposan, de akkor is... És a befejezés is szar... A happy endben meghal a csaj, ha 2 nem happy endben pedig lecsukják... Én valami olyasmit vártam, hogy vége ennek az egésznek, a csajt nem csukják le és kanyec

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Válasz erre

eti8
#897 eti8 [10104]
a görgős megoldotta Most az e-maillel baszakszok. Megvan a logikája nagyjából, de nagy idiótaság... Szal inkább megnézek 1 végigjátszást

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Válasz erre

Előzmény: Devon 2007.02.11. 12:22
Devon
#896 Devon [84]
Akkor asszem csak gyorsabban/lassabban tekeri a zárat.
De próbáld ki, már rég játszottam vele.

"Iam Cornholio! I need tp for my bunghole"

Válasz erre

Előzmény: eti8 2007.02.11. 12:16
eti8
#895 eti8 [10104]
Majd próbálkozok azzal is, valahol azt is olvastam hogy a w, vagy az s-t kell nyomogatni miközben 1 irányba nyomod a cuccot

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Válasz erre

Előzmény: Devon 2007.02.11. 12:10
Devon
#894 Devon [84]
Én úgy emléxem, hogy az egérgörgőt kell forgatni és megjavul.

"Iam Cornholio! I need tp for my bunghole"

Válasz erre

eti8
#893 eti8 [10104]
Ez hülye kérdés lesz, de a kurzor az a nyíl? Mert azzal is próbálkoztam... Vagy a számok jobb oldalt? (Vannak itt még hiányosságok )
Jah, patch az fent van 1.04, szal erre nem lehet már fogni

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Válasz erre

Előzmény: Sammy 2007.02.11. 12:07
Sammy
#892 Sammy [244]
Szerintem a kurzorral próbálkozz, és ha bal oldali nyílt mutat, akkor a bal kurzort folyamatosan nyomd...

Miami forever

Válasz erre

Előzmény: eti8 2007.02.11. 12:05
eti8
#891 eti8 [10104]
Valaki tényleg megmondhatná már, hogy mi a titka a széffeltörésnek... Mert a jba kiképzőpályán tökéletesen ment az a-ra meg a d-re, de aztán meg meg sem moccant élesben És úgy emlékszem, hogy volt róla szó itt, de átnéztem már vagy 7 oldalnyi anyagot de nem találtam meg, hogy hol

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Válasz erre

Cuda
#890 Cuda [2]
Hali

Ez hihetetlen. Végre örülök hogy kinyilt az a tetves széf, erre jön még 1. Azt vettem észre hogy ha soxor újratöltöm a gamet egyszer csak megindulnak. Na mondom ezzel meg is oldottam a problémát. Aha, hát nem. A JBA bázison van egy újabb aminél erre a fajta üzelmemre a játék nemese egyszerüséggel elszállt mint a gyözelmi zászló. Reinstall mert többet el sem akart indulni
Egy kissé bugos maradt a progi asszem!

'70 Hemi Cuda

Válasz erre

Sammy
#889 Sammy [244]
Nyugodt lehetsz, mert mind a kettőből lesz valami.

Miami forever

Válasz erre

Előzmény: Kriccs182 2007.02.10. 08:19
eti8
#888 eti8 [10104]
Nekem is ez a probléma, de elkezdtem ütni a billentyűzetet aztán kinyílt Viszont az utánajövő safe már minden navigációs gombra reagált, de csak 1 pillanatig, szóval abból sem lett sok minden...
Ami ezután jött, az már totál esélytelen volt, meg sem mozdult...

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Válasz erre

Előzmény: Cuda 2007.02.10. 02:17
Kriccs182
#887 Kriccs182 [16]
A Prince of filmből se lett semmi, remélem ebből lesz

Kriccs

Válasz erre

Cuda
#886 Cuda [2]
Sziasztok

Bevallom rest voltam visszakeresni hogy volt-e már szó eme problémámról a DA-val kapcs.
A sokak által emlitett shanghai pályán nem tudom feltörni a széfet!!! Elvileg valami Red Mercuryt kéne megkattintanom, és ha kihagyom akkor az NSA nagyon nem fog szeretni.
Programhiba ez? Mondjuk nem egészen eredeti a game,szal meglehet hogy a törés miatt van. Más nem tapasztalta ezt?
Amúgy imádom Fishi koma kalandjait!!! Most toltam végig az elsö résztől a DA-ig. Qrva jó!!!

'70 Hemi Cuda

Válasz erre

Sammy
#885 Sammy [244]
Már megnyították.
Szerintem meg nincs semmi baj, azzal h meg van nyítva.

Miami forever

Válasz erre

Előzmény: U.R.H. 2007.02.09. 22:02
U.R.H.
#884 U.R.H. [4178]
Szerintem kicsit korai topicot nyitni neki, mivel nagyon úgy tűnik, hogy 2010be fog jönni a film...

Válasz erre

Előzmény: Sammy 2007.02.04. 18:06
Sevores
#883 Sevores [5211]
Soft Shadow ide vagy oda, minden árnyék, akármit csinálsz pocsék.

Válasz erre

Előzmény: eti8 2007.02.09. 20:46

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat