28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Splinter Cell 3: Chaos Theory

Peace
#193 Peace [28898]
Na tesztelgettem kicsit. nekem is leesett 19-re is akár. (1024*768 4*AA és max AF) Kapcsoltam ezt a hardware shadow mappingot, semmi változás, kikapcsoltam soft shadowt, semmi változás. Kilőttem AA-t és AF-et, erre 40-50 között megy min, kisebb tereken 80-90. Úgyhogy asszem splinter 3-nál marad a minden fullon beállítás soft shadowkal, és szűrők szépen off. Szomorú, hogy ide jutottunk. Pedig jó volt, hogy minden futott szűrőkkel szépen. (Eddig)

Válasz erre

kEnAcE
#192 kEnAcE [9563]
Valamit segít, de nincs megváltás, mint a Riddicknél. Ez is valami optimalizálatlan szemétnek tűnik.

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Válasz erre

Előzmény: Peace 2005.02.24. 10:37
kEnAcE
#191 kEnAcE [9563]
Simán le kell szedni a Shader optionnél a Soft Shadowt, különben 17-21 FPS lesz belőle. Persze mindez 1024x768+4xFSAA+16xAF.

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Válasz erre

Előzmény: ati2002 2005.02.24. 08:28
Peace
#190 Peace [28898]
Sajna ez van. Az én gépecském felett is eljár az idő egyszer...

Válasz erre

Előzmény: ati2002 2005.02.24. 08:28
ati2002
#189 ati2002 [5661]
Nehogymár egy ilyen gépen butitani kelljen.

Amúgy én is várom már a fullt, még 1 hónap mire kijön.

---

Válasz erre

Előzmény: Peace 2005.02.24. 00:02
Peace
#188 Peace [28898]
Most toltam végig demot. Eszméletlen kira lesz a 3. rész! Kitettek magukért a fejlesztők!! Gratula nekik. Graf is gyönyörű! Ps 3.0 befigyel. Valami tényleg megzabálta gépem. (3200+, 1 gb ram, 6800 GT) Holnap kipróbálom soft shadow nélkül hogy megy... Várom a fullt, de nagyon!

Válasz erre

ati2002
#187 ati2002 [5661]
Én nem próbáltam még letölteni, talán estefelé leszedem a swat4-et, de arra van más linkem, a GS-ról nem szeretek tölteni.

---

Válasz erre

Előzmény: nagymesterc 2005.02.23. 10:57
nagymesterc
#186 nagymesterc [788]
ati te letudod tölteni,mert nekem nem engedi a swt4 et is nagy nehezen

GTA:HU MAGYAR GETTÓ :KÉREK MINDENKIT ADÓJA 1%TÁMOGASSA EZT A REMEK MŰVET.

Válasz erre

ati2002
#185 ati2002 [5661]
Nocsak, a GameStar kitette a demót, engedély nélkül. He-he. Kíváncsi leszek, a Hw is bevállalja-e.

---

Válasz erre

kEnAcE
#184 kEnAcE [9563]
Most olvastam. Nem is lesz benne PS 2.0 támogatás. Az Nvidia így nagyon durván kibaszott minden ATi tulajjal. Ez nagyon brutális.

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Válasz erre

padavan
#183 padavan [21647]
Nocsak...

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

Előzmény: kEnAcE 2005.02.22. 19:59
kEnAcE
#182 kEnAcE [9563]
Nekem fel sem ajánlja a PS 2.0-át. Nálam csak 1.1 vagy 3.0 van

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Válasz erre

Előzmény: padavan 2005.02.22. 19:40
padavan
#181 padavan [21647]
Azzal a kártyával miért is ne. PS 2.0-val naturally.

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

Előzmény: -Smith- 2005.02.22. 19:28
Corleone1
#180 Corleone1 [1782]
Kössz!!!

||www.splintercell.hu||

Válasz erre

Előzmény: ati2002 2005.02.22. 08:23
-Smith-
#179 -Smith- [409]
100 fps-t??? Ha kikapcsolod, akkor 130 fps-sel megy???

Válasz erre

Előzmény: kEnAcE 2005.02.22. 18:46
-Smith-
#178 -Smith- [409]
Ay miért van hogy a 4X AA-tól nem lesznek szebbek a szélek, mégis eszi az fps-t?

Válasz erre

padavan
#177 padavan [21647]
Úgy tudom, ez nagyon belassítja a gépet, nem?

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

Előzmény: vortób 2005.02.22. 18:49
padavan
#176 padavan [21647]
Akkor mondhatjuk, hogy a vga-d kezd elavulni? Abszurd... Szerintem már undorító, ami ezen a téren folyik.

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

Előzmény: kEnAcE 2005.02.22. 18:46
vortób
#175 vortób [12314]
Fraps!

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

Előzmény: -Smith- 2005.02.22. 17:57
kEnAcE
#174 kEnAcE [9563]
Azért nagyon durván megdolgoztatja a gépemet. Shader Model 3.0-ban 1024x768+4xFSAA+16XAF minden csutkán: előfordult a 21 FPS sőt asszem a 17 is.
Erre a soft shadow dologra nincsenek felkészítve ezek a GF6-ok. A Riddicknél is ez tett be. Kb 100 FPS-t vesz le a használata.

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Válasz erre

XenonX
#173 XenonX [5]
Hy!
Nem tudjátok mikor jelenik meg?

P4, ATI RADEON X800, 140GB HDD, 512 DDRAM, 2.9 GHz,

Válasz erre

padavan
#172 padavan [21647]
4 mega jön le belőle, aztán annyi.

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

Előzmény: ati2002 2005.02.22. 08:23
-Smith-
#171 -Smith- [409]
Az a probléma hogy:
egyrészt print screennel szar minőségü képeket copyzik,
másrész valahogy azokon nem szép semmi. Milyen programmal lehet videót felvenni?

Válasz erre

vortób
#170 vortób [12314]
Hállátlan fattyú!

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

Előzmény: ati2002 2005.02.22. 09:59
ati2002
#169 ati2002 [5661]
Nem!

---

Válasz erre

Előzmény: vortób 2005.02.22. 09:11
vortób
#168 vortób [12314]
Hát az első két képen csuromvizesek az nem elég?

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

Előzmény: ati2002 2005.02.22. 09:11
ati2002
#167 ati2002 [5661]
Köszi okostojás, énis innen linkeltem a két képet. Csak amiről írt -Smith- , hogy baromi jól néz ki a 6600-oson amikor csurom vizesek lesznek a faszik, arra lennék kíváncsi, de mindegy.

---

Válasz erre

Előzmény: vortób 2005.02.22. 09:06
vortób
#166 vortób [12314]
Tessék. Itt a legalsó már is olyan

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

Előzmény: ati2002 2005.02.21. 21:38
ati2002
#165 ati2002 [5661]
DEMÓ!

---

Válasz erre

ati2002
#164 ati2002 [5661]
Csinálj egy-két képet, légyszíves.

---

Válasz erre

Előzmény: -Smith- 2005.02.21. 21:03
-Smith-
#163 -Smith- [409]
A legfontosabbat elfelejtettem! A víz. Samnek és a terroristáknak csurom víz lesz a ruhája az esőben. Gyönyörű! Egyedül a tenger hagy némi kivetnivalót maga után.

Válasz erre

-Smith-
#162 -Smith- [409]
Nagyon kira ez a demó! A grafika, no meg a játékélmény! Mafia óta nem játszottam ilyen jó cuccal. Pedig a KotOR II se volt semmi. Szerencsére megy fulon PS 3.0-mal. Nem bántam meg hogy megvettem a 6600GT-met.

Válasz erre

Corleone1
#161 Corleone1 [1782]
Ezt írja ki a bittornado:

"A windows nem tudja megnyitni ezt a fájlt.A fájl megnyitásohoz a windowsnak tudnia kell, hogy melyik program hozta azt létre.

Mit kíván tenni?
-A Webes szolgáltaásal megkeresem a megfelelő programot
-Kiválasztom a listából"

mit kéne csinálnom?

||www.splintercell.hu||

Válasz erre

vortób
#160 vortób [12314]
Igen ezek azok. Lehet látni mozgásba pár videoba

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

Előzmény: ati2002 2005.02.21. 18:28
ati2002
#159 ati2002 [5661]
szerintem ezek sm3.0-ák lehetnek.
kép1
kép2

---

Válasz erre

ati2002
#158 ati2002 [5661]
Jó, képeken... én mozgásban szeretném látni.

---

Válasz erre

Előzmény: vortób 2005.02.21. 18:22
vortób
#157 vortób [12314]
Kb úgy mint az első képeken. Biztos király lehet.

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

Előzmény: ati2002 2005.02.21. 18:15
ati2002
#156 ati2002 [5661]
Geforce6-osok tesztelhetik a gépüket ezzel, mert támogatja a Shader Modell 3.0 -át (PS 3.0). Bazz, de jól nézhet ki azzal...

---

Válasz erre

vortób
#155 vortób [12314]
Nekem akadásnélkül ment:Ati radeon 9600 128mb,512ram, és 2.4cerka

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

poszda
#154 poszda [134]
nem szerintem inkább az egérrel mert az enyém fura dogokat csinál pl:. besincs dugva és működik tök hülye nem.

Nincs és nem is lessz

Válasz erre

riddick21
#153 riddick21 [2647]
Akkor a billentyűzettel lesz a baj!

"Jeti, add ide a bőröd!"

Válasz erre

Előzmény: poszda 2005.02.20. 23:05
poszda
#152 poszda [134]
mit bénáztok már bocs de nekem van egy 512-es videókártyám 3db 1024-es memória kártyám + egy 3600 mh p4-es procim ééés 5db 160 Gb-os vinyóm. De még ígysem megy rendesen.

Nincs és nem is lessz

Válasz erre

ati2002
#151 ati2002 [5661]
Az én gépem nem mérvadó.

---

Válasz erre

Előzmény: riddick21 2005.02.20. 22:55
riddick21
#150 riddick21 [2647]
A kérdés itt nem az, hogy fut-e, hanem hogy milyen minőségben. Mert ugye a HL2 fullon ment, pont mint a Far Cry. Csakhogy a köcsög Doom 3 már el kellett hogy szomorítson. Mindkét eddigi SC-t kétszer végigtoltam, azok gyönyörűek voltak, de ati2002 lenyilatkozta pár hsz-szel korábban, hogy nála jól ment a Doom, viszont ez leszopatta a gépét...

"Jeti, add ide a bőröd!"

Válasz erre

Előzmény: Peeter 2005.02.20. 22:05
poszda
#149 poszda [134]
chat re föl 23:00 fönn vagyok rajta

Nincs és nem is lessz

Válasz erre

Peeter
#148 Peeter [5697]
Hol élsz te ember???Miért ne futna???

I don't want you back!!!

Válasz erre

Előzmény: riddick21 2005.02.20. 21:58
poszda
#147 poszda [134]
chat re föl

Nincs és nem is lessz

Válasz erre

riddick21
#146 riddick21 [2647]
Érdemes nekiugranom ezzel a géppel? 2600+ AMD, Geforce FX 5600/256DDR, 512 DDR/400Mhz... Hümmm? Már töltögeti, de tetűlassú

"Jeti, add ide a bőröd!"

Válasz erre

ati2002
#145 ati2002 [5661]
Hát a Pandora nagyon szépen megy ehhez képest. A konfigot már nemrég írtam.
Szerintem nagyon sok dolgot kijavítottak, amik benne voltak az első kettőben, plusz megpakolták egy rakás újítással. (pl. lehet hason kúszni, de nem mindenhol)
A menürendszer, valamint a hud érzésem szerint előnyére változott, a hud végre nem takarja ki a fél képernyőt.
Fisher mozgás-akció animációi még tovább bővültek, s az új 3D-s térkép is elég jónak tűnik, csak még szokni kell.
Az életszerűséget növeli, hogy úgy vettem észre az OPSAT használatnál nem áll meg a játék, s jól mutat, hogy a kép elhomályosításával ugrik elő az OPSAT ablak, így mondjuk egy figyelt karakter mozgása még nyomonkövethető...

---

Válasz erre

Előzmény: Peeter 2005.02.20. 19:27
Peeter
#144 Peeter [5697]
Na,majd ha én is kipróbáltam megmondom én mikor lenne számomra tökéletes a játék!
Az első két rész nagyon állat volt és ha a 3.-ba sikerült megvlósítani,ami tökéletessé tenne nekem egy játékot,akkor abszolút févorit game lesz

Egyébként milyen gépen nyomod?
Nagyobb gép kell neki,mint a PT-nak?

I don't want you back!!!

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat