28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Moderátoroknak

david139
#17156 david139 [18716]
Az amúgy nem gond, hogy az utolsó n blog bejegyzés reklám, ráadásul angolul?

I wish I could have known about the view from halfway down

Válasz erre

subject17
#17155 subject17 [7046]
I feel a storm brewing...

Persze tévedhetek, de egyből megakadt a szemem az online felhasználók listáján

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Válasz erre

Gobiakos
#17154 Gobiakos [13331]
candy123 nem csak topikot, de valószínűleg országot is tévesztett a 'Vadonatúj kontrollert kap PS5-re az újgenerációs PlayStation VR' topikban.

Válasz erre

Dino
#17153 Dino [6086]
Gobiakos: Done.

Válasz erre

Előzmény: Gobiakos 2021.03.19. 16:48
Gobiakos
#17152 Gobiakos [13331]
Hahó!

A Filmsarok topikban legyetek kedvesek törölni a #42737 hsz-emet. Köszi!

Válasz erre

Gump
#17151 Gump [5430]
Helyzetjelentésben dupláztam valahogy (és most nem túl reszponzív az oldal).

Válasz erre

Dino
#17150 Dino [6086]
Gump: Köszi, megtettem a szükséges lépéseket.

Válasz erre

Előzmény: Gump 2021.02.25. 08:28
Gump
#17149 Gump [5430]
Focisarok topikban robotkurva jelent meg.

Válasz erre

Gobiakos
#17148 Gobiakos [13331]
Játékhírek topik, sheenadaas34.
Szerintem topikot tévesztett...

Válasz erre

Peace
#17147 Peace [28897]
THX!

Válasz erre

Előzmény: Dino 2021.02.11. 11:15
Dino
#17146 Dino [6086]
Moderátor nem tud ilyet, de most átpakoltam 20 postot. További jó diskurzust

Válasz erre

Előzmény: Peace 2021.02.10. 09:35
Peace
#17145 Peace [28897]
Egy kedves moderátor átemelné a Nioh-val kapcsolatos beszélgetésünket a "Ki mivel játszik mostanában?" témából a "Nioh" topic-ba? Shadowguard-al levelezgettünk egymással. Köszi!

Válasz erre

david139
#17144 david139 [18716]
»» Másfél hónap múlva indul a Baldur's Gate 3 korai hozzáférése [hozzászólások]
#2 komment

I wish I could have known about the view from halfway down

Válasz erre

LordMatteo
#17143 LordMatteo [29425]
Szerintem poén, vszg. hosszú órákon át kell körmölnie, ellenőrizgetnie, hogy ezt a félnormális írásképet összehozza, agyal a megfelelő "stratégián", személyiségi jegyeken hogy nehogy rájöjjünk, aztán ennyit sikerül kiizzadnia, hogy már egy komment után levágja mindenki. Törölni a baromságait meg pár kattintás. Ahhoz képest hogy mennyi energiát fektet bele, igazán üdítő érzés lehet rákattintani a törlés gombra.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2021.01.19. 12:16
david139
#17142 david139 [18716]
mém

I wish I could have known about the view from halfway down

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2021.01.19. 12:16
szbszig
#17141 szbszig [33649]
Szerintem inkább blowjob, ha valaki után folyamatosan takarítanod kell, de ti tudjátok.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Előzmény: LordMatteo 2021.01.19. 11:51
LordMatteo
#17140 LordMatteo [29425]
dreamjob

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Előzmény: david139 2021.01.19. 11:08
david139
#17139 david139 [18716]
Elég ha törlöm minden kommentjét

I wish I could have known about the view from halfway down

Válasz erre

Előzmény: Pyrogate 2021.01.19. 10:52
Pyrogate
#17138 Pyrogate [21953]
Gondolom Dinonak, de egy fórum moderátor nem tud bannolni, ha arra gondolsz.

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Előzmény: david139 2021.01.19. 09:18
Tropica26
#17137 Tropica26 [37]
Neked sehova, mindenki ismer már itt annyira, hogy jó gondolatrendőr módjára a tiédtől eltérő ideológiák és politikai nézetek képviselőinek osztogatnád a bannt, miközben te megengeded magadnak a trágár beszéd luxusát.

Úgyhogy felejtsd el szerintem.

Válasz erre

Előzmény: david139 2021.01.19. 09:18
david139
#17136 david139 [18716]
Moderátornak jelentkezéshez hova kell a CV-t küldeni?

I wish I could have known about the view from halfway down

Válasz erre

david139
#17135 david139 [18716]
gg wp

I wish I could have known about the view from halfway down

Válasz erre

Előzmény: LordMatteo 2021.01.17. 03:12
LordMatteo
#17134 LordMatteo [29425]
#17108

slowpoke

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Előzmény: david139 2021.01.16. 21:02
Tropica26
#17133 Tropica26 [37]
Fogalmam sincs miről beszélsz.

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2021.01.16. 23:06
Creativ3Form
#17132 Creativ3Form [33872]
No offense, de a te szaktudásod kimerül annyiban, hogy 3-4 havonta megjelensz itt egy új névvel, és az első mondatoddal lebuktatod magad, hogy te vagy royka.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: Tropica26 2021.01.16. 21:53
Skorpio90
#17131 Skorpio90 [5530]
"Szaktudásom", "sokkal okosabb vagyok nálad" royka pls

Die Hard 13 - Az élet most aztán már k*rva drága!

Válasz erre

Tropica26
#17130 Tropica26 [37]
Mobilok, okostelefonok és tabletek topicból szeretném töröltetni az utolsó hozzászólásom. Semmi kedven a szaktudásom arra fordítani, hogy ilyen trágár embernek ajánljak készüléket. Köszi!

Válasz erre

david139
#17129 david139 [18716]
Már rég jeleztem az #17119es kommentben, de ártatlanság vélelme van sajnos.

I wish I could have known about the view from halfway down

Válasz erre

Előzmény: SMBX-fan 2021.01.16. 20:59
SMBX-fan
#17128 SMBX-fan [2680]
Royka has returned. (politika topik)

Egy ideális világban nem közpénz jellegét, hanem magánvagyon jellegét vesztett el.

Válasz erre

GeryG
#17127 GeryG [2379]
Thx, javítva.

Válasz erre

Előzmény: neumark 2021.01.13. 18:00
neumark
#17126 neumark [2882]
El lett írva a LucasArts neve a 2023-ra tervezett Star Wars játékról szóló hír első sorában.

Válasz erre

Dino
#17125 Dino [6086]
Köszi, intézkedtem.

Válasz erre

Előzmény: subject17 2021.01.04. 16:07
subject17
#17124 subject17 [7046]
Ulrickaka a nevének utolsó két szótagját használja inspirációnak a kommentjeihez, ban pls mielőtt teljesen bebarnul minden topik.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Válasz erre

Raistlin666
#17123 Raistlin666 [4860]
A Squadron 42 hírnél felezzétek a hozzászólásaim számát legyetek szívesek...

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Válasz erre

Előzmény: Raistlin666 2020.12.30. 15:24
Raistlin666
#17122 Raistlin666 [4860]
Ismét kérném, hogy a Last of Us 2 topikban a 161. hozzászólásban a kényes részeket takarjátok ki legyetek olyan szívesek! Köszönöm!!!

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Válasz erre

Előzmény: Raistlin666 2020.12.22. 21:12
Ricsi1976
#17121 Ricsi1976 [2038]
Ja, én a Resi 2_ből gondoltam

Válasz erre

Előzmény: david139 2020.12.27. 11:33
david139
#17120 david139 [18716]
A sablon filmes kommentje után biztos.

I wish I could have known about the view from halfway down

Válasz erre

Előzmény: Ricsi1976 2020.12.27. 09:30
Ricsi1976
#17119 Ricsi1976 [2038]
Nem minden hülye Royka de az is lehet

Válasz erre

Előzmény: david139 2020.12.27. 09:20
david139
#17118 david139 [18716]
Roykát valaki leszedi pls? Tropica26 vagy mi

I wish I could have known about the view from halfway down

Válasz erre

Raistlin666
#17117 Raistlin666 [4860]
Last of Us 2 topikban az ezidáig utolsó hozzászólásomban legyetek szívesek a 3. sortól a sírós szmájliig letakarni a sorokat! Köszi!

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Válasz erre

Peace
#17116 Peace [28897]
Pedig ez szerintem teljesen rendben van.

Válasz erre

Előzmény: Gobiakos 2020.12.18. 14:12
gregmerch
#17115 gregmerch [3766]
Parancsod számunkra kérés! Törölve.

"....money talks, and bullshit runs the marathon." /Chris Carter: Hunting Evil/

Válasz erre

Előzmény: Gobiakos 2020.12.18. 14:12
Gobiakos
#17114 Gobiakos [13331]
A "Levette kínálatából a Cyberpunk 2077-et a PlayStation Store" topikban saját magammal beszélgettem és totál semmi értelme. Kérlek töröljétek a két hsz-t onnan. Köszi!

Válasz erre

gregmerch
#17113 gregmerch [3766]
A SW spoilerrel nálam nagyon kicsapta a biztosítékot, emiatt kértem (és kaptam) modi jogosultságot. Ha most is belekezd valami őrületbe, biztosan kiteszem, ahányszor visszajön. De egyelőre most nincs rá ind/okom.

"....money talks, and bullshit runs the marathon." /Chris Carter: Hunting Evil/

Válasz erre

LordMatteo
#17112 LordMatteo [29425]
Ja, az lehet, hogy csak nekem vannak ilyen poszttraumás dolgaim, Bomccal is évek kellettek, mire elfogadtam, hogy bizony elfogadható szinten fórumozik most már.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Előzmény: Raistlin666 2020.12.12. 20:27
Raistlin666
#17111 Raistlin666 [4860]
Szerintem mindenki levette hogy Ő az és azért nem is lett válasz a baromságaira...a célszemélyt meg már régen nem is érdekli ez a gyermekded szurkálódás. Szánalmas...

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Válasz erre

Előzmény: LordMatteo 2020.12.12. 20:20
LordMatteo
#17110 LordMatteo [29425]
Pontosan ő az. Az első kommentjei mindig valami McCl@ne által elismert filmnek-sorozatnak a fikázásából állnak (Sons of Anarchy és a This is England pont ezek), és a CP2077-es komment is nyilvánvaló provokálás, hátha ugrik rá valaki. Ill. ahogy mondtam, az egyik - talán a legelső - nickje a hőskorszakban tropica[randomszám] volt. Nekem mindegy amúgy, leginkább csak meg akartam előzni a többieket a felismerési versenyben.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Előzmény: gregmerch 2020.12.12. 20:03
gregmerch
#17109 gregmerch [3766]
Az volt az a holdkóros, aki tavaly lespoilerezte itt a komplett SW E IX-et 0. napon, akiről beszéltek?

Ha ő az, ha nem, eddig nem írt olyat ez az olvasó, ami miatt ki kéne penderíteni. A szabályzat ellen nem vétett eddig, és csak szubjektív véleményt közölt, kötekedés nélkül. Remélem, nem lesz vele gond.

"....money talks, and bullshit runs the marathon." /Chris Carter: Hunting Evil/

Válasz erre

Raistlin666
#17108 Raistlin666 [4860]
"nagyobb a füstje, mint a tüze"

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Válasz erre

Előzmény: LordMatteo 2020.12.12. 16:49
LordMatteo
#17107 LordMatteo [29425]
Banhammer time!
(cp2077, filmes topik - mielott spoilercunami lesz megint, pls).

Ez egy regi royka nicknev, mielott valakiben ketseg ebredne.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat