Ez az állandó "niccceee" valami konkrét dologra akart utalni, vagy csak szimpla poén volt? És a "Dawg", vagy micsoda, ahogy Cartmant hívták, ha jól emlékszem? Meg olvastam valahol olyat is, hogy ez az egész egy konkrét tanár-diák eset kifigurázása akart lenni, de én ezek szerint arról is lemaradtam...
Mindezek ellenére egyébként nem rossz rész. Cartman nagyon durva volt, szokás szerint. De a vége annyira adta magát, hogy mi fog történni... Csak arra a részre gondoltam, amikor Ike-ot elviszik Kanadába a vér szerinti szülei, és ő nem akar beszállni a kocsijukba - egészen addig, amíg meg nem kérdezik tőle, hogy "kérsz csokit?".
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.