28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

O Zone

vally
#63 vally [9774]
Világos:

Csókolóznak a klipben -> buzik
Nem csókolóznak a klipben -> nem buzik.

Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Válasz erre

Előzmény: C.J. 2004.10.24. 14:39
Arthur Dent
#62 Arthur Dent [1949]
khmm

I seem to be having tremendous difficulty with my lifestyle.

Válasz erre

Előzmény: C.J. 2004.10.24. 14:39
C.J.
#61 C.J. [419]
nem, csókolóznának mint a TATU.Amúgy ízlések és pofonok.

Porker bevégeztett 2004.11.09. (R.I.P)

Válasz erre

Előzmény: vally 2004.10.24. 11:34
Ghoost
#60 Ghoost [11787]
na nálam pont ozone megy
Ne fikázzátok egymást, a zene nem éppen olyan amiről 1értelműen elmondható, hogy jó, vagy szar, az Ozone tényleg szar, de azért nem nyomom el a rádiót
roma je ...

Válasz erre

davejunior
#59 davejunior [163]
Koko, az elektronikus zenén szerintem nyugodtan vitázhatnánk, nem vagyok benne olyan segghülye, mint ahogy Te beállítasz engem.
Sőt, ha ennyire vágod, hogy ki hol él, akkor inkább sztárolod őket, és a magánéletük érdekel, nem pedig az, hogy mit tesznek le az asztalra.
3 hónap múlva DJ vizsgám van. Mellesleg zenéket is komponáltam már. + zongorázok, + gitározok, + együttesünk is van, szóval azért valamennyit konyítok a témához, s rohadtul nem érdekel, hogy Satoshi milyen származású, de talán másfél éve olvastam, hogy magyar születésű!!!
Lehet, hogy ők írták el, de biztosan ez volt írva, innen gondoltam, esetleg magyar a drága, ennyi. Amúgy tudtommal Budai nem fog akkora köröket külföldön, mint ahogy te azt leírtad.
Ha pedig ennyire ott vagy a TOP-pon ilyen témákban, akkor hogy tudsz ilyet mondani: "szerintem ez az a kategória, ami már annyira szar, hogy jó!" ???

Na mind1, remélem nem egymás szapulásával fog eltelni az időm, hanem az O-zone szapulásával.

Válasz erre

Előzmény: KoKo 2004.10.22. 23:22
vally
#58 vally [9774]
Miért, ha buzik lennének, akkor seggbebasznák egymást a klipben?

Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Válasz erre

Előzmény: C.J. 2004.10.22. 22:41
Eddie
#57 Eddie [2519]
"Azt hallottam, hogy az egyik klipben fogdossák egymást, megnéztem, csak baráti ölelések vannak benne."

ezen.

huligans for life

Válasz erre

Előzmény: C.J. 2004.10.23. 22:40
C.J.
#56 C.J. [419]
Na most mit röhögsz?

Porker bevégeztett 2004.11.09. (R.I.P)

Válasz erre

Előzmény: Pyrogate 2004.10.22. 23:29
CommandosR
#55 CommandosR [21]
Dj Amok vs. O-Zone - I Feel Your Dragostea

Hardstyle verzió. Nagggggyon odabasz. (de télleg )
Megéri leszedni.

Elma to teh maxx0r

Válasz erre

Pyrogate
#54 Pyrogate [21953]

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Előzmény: C.J. 2004.10.22. 22:41
KoKo
#53 KoKo [4304]
davejunior: Satoshi Tomiee magyar?!!! Jó lenne, amúgy tényleg az a tipikus magyar arcú gyerek! Igaz hogy japán, aki mellesleg amerikában él, de azért lehet magyar. Sterby meg szerintem nem olyan nagy szám külföldön, mondjuk sokkal jobban ismerik pl.: Budai-t és Shane 54-et.(Aki nem érdemli meg a szabad levegőt sem, nem hogy a sikert! ) Szal nem csak a focihoz nem értesz, hanem ugylátom az elektronikus zenéhez sem nagyon.

O-Zone meg egy nyári poén! Fölösleges rajta vitatkozni, mert tényleg olyan, mint a "kecsapospicsák", jövő nyárron már senki sem fog rájuk emlékezni! Amúgy szerintem ez az a kategória, ami már annyira szar, hogy jó! És szedrencs-nek igaza van, tipikus nyári szám.

Amúgymeg tényleg ugykell annak , aki bocskort meg danubiust meg a hasonló színvonalas rádiókat hallgatja!

Police szám feldolgozása, ráadásul inkább a Police számot feldolgozó Puff Dady feldolgozása az tényleg nagyon szánalmas, akkor már inkább az O-Zone! Az 1000 x különb!

C.J.: hány éves is vagy te?! Lehet hogy amit te baráti ölelésnek hívsz az egésszen más.

No other way but down!

Válasz erre

C.J.
#52 C.J. [419]
Hát...úgy látszik nem kellett volna megnyitnom, mert nem érdekel senkit.Na mind1.Szerintem nem buzik.Azt hallottam, hogy az egyik klipben fogdossák egymást, megnéztem, csak baráti ölelések vannak benne.

Porker bevégeztett 2004.11.09. (R.I.P)

Válasz erre

Eddie
#51 Eddie [2519]
én azt furcsállom,h mióta C.J. megnyitotta a topicot, egy büdös szót nem írt...

huligans for life

Válasz erre

davejunior
#50 davejunior [163]
Ghoost: Bár a TOP10 nem lett meg, azért nagy siker egy ilyen nigger senkitől!!! Nagyobb karriert futott be, mint azt sokan tehetnék.
Pl: A Megasztárból láccik, hogy mennyi tehetség van és mégse tudnak mit csinálni, tengődnek otthonukba. Pedig nekik van megélhetési joguk a zeneiparban, míg egy Pákónak nincs!!

Válasz erre

Előzmény: Ghoost 2004.10.22. 22:31
Ghoost
#49 Ghoost [11787]
Akkor fekete pákónak bocinocival kell próbálkoznia ha már a megy a gőzössel nem került be a top10be

Válasz erre

Előzmény: davejunior 2004.10.22. 22:27
davejunior
#48 davejunior [163]
Csak hozzáfúzésképpen és korigálva.
A Dragostea Din Tei egy romániában közkedvelt, boci-boci tarka stílusú népdal, melynek magyar címe: Szerelem a hársfa alatt.
Egyszerű, puritán, népies szöveg, a szerelemről szól.
És ha jól tudom 1970-80 körül ennek volt egy zenésítése, de akkor még az emberek tudták, hogy mi a zene és nem hallgatták. Most, hogy ilyen hülye világot élünk, hol a buzik vannak előnyben másokkal szemben, lehetőséget kapott egy szánalmas és szedrencs kedvéért egy román együttes, hogy sikert sikerre halmozzon egy nem is általuk kitalált dallal. De nem ez az egyetlen eset. Mostanság kezd visszajönni a régi zene, sőt, már régóta kezd. (Na ez a magyar mondat)
Pl: A MadHouse nem volt más, mint egy Run DMC alapra Madonna dalt énekelni. S mekkora sláger. De kérdem, mitől az? Attól, hogy milyen ügyes? Nem, mert más emberek verejtékes munkája van benne.
Na de ez hosszú.
Egy szó mint 100, az O-zone szánalmasan rossz, és ráadásül még csak nem is eredeti.

Összegzés: Ha bent akarsz lenni az Euro Top20-ban, akkor Boci-boci slágerköntösben, számítógépeffektel. Legyél buzi és leszbi. Legyél hülye és nézz ki hülyén!
Ennyi!
D.

Válasz erre

norfeus
#47 norfeus [3857]
"egyik ismerősöm erdélyi, és ő volt otthon a nyáron, ő mesélte. ez a második zenekar nem tudom, hogy román-e, de lehet. én elsőre azt hittem, hogy németek."
A másik az a Haiducci és olasz.

"Az elso pofon a legnagyobb,aztán a tobbit lassan megszokod"

Válasz erre

Előzmény: Ödön 2004.10.22. 11:25
Pras
#46 Pras [5492]
O-Zone. Hm.

Rengeteg féle-fajta zenét hallgatok, lelkiállapottól is függően, kivéve talán a rap, mindegyikben (na jó - majdnem mindegyikben) van valami cél, mondanivaló, hangzás stb. - vagy ha más nem, hát ritmus. Az O-Zone... nem listás. Rühellem. Nem azért, mert "szar", vagy mert nem tetszik az arcuk - egyszerűen távol áll tőlem.

A zeneszeretők egymásfikázásáról pedig már leírtam a véleményem az egyik mjuzikális topigba'.

Válasz erre

szedrencs
#45 szedrencs [4695]
hvg-ben volt kb. 2-3 hónapja egy hosszabb cikk róluk, ahol azzal megyarázták a sikerüket, hogy 2-3 évente az európaiak megcsömörlenek a szokásos saját szar, kommersz pop zenéiktől, és valami egzotikusra kattannak rá, ami ez esetben az o-zone, de pl. régebben a tatu volt, vagy a las ketchup, szóval a lényeg az, hogy valami nem-angol nyelvű igénytelenségre. Tipikus nyári szám, de mondjuk ki, hogy abban a kategóriában megállja a helyét, aki dunabajuszt, borosbocskoros rádiót, meg roxy-t hallgat, az meg is érdemli.

OFF:

Szerintem nagyon korlátolt dolog főleg azért utálni egy zenekart, mert román. Tény, hogy igénytelen kommersz vacak, nulla értékkel, de szerintem ezzel a románozással le lehetne már állni, mert már rohadtul unalmas, ráadásul csak magatokat minősítitek korlátolt, xenofóf, nacionalista bandaként. (Hű, ezért mit fogok kapni)

Fikázni egyébként bármit könnyű, de azért ha valami ócska tinglitangli magyar zene vezetné az Euro Top Twenty-t akkor nem lennétek annyira kritikusak, valljátok be.

Elektronikus zenékben tényleg jók vagyunk, tiszta röhej, hogy Németországban és európaszerte ezek az együttesek/előadók jóval ismertebbek mint itthon. (Pl. én Yonderboi-ról egy német újságban olvastam először, kb. fél évvel azelőtt, hogy berobbant volna a magyar köztudatba.)

Válasz erre

Ghoost
#44 Ghoost [11787]
Nem gondoltam volna, hogy még ennek a fosnak is jut itt topic, de mér ne ugye?
Nem nagyon csípem de discoban nem rossz.

Válasz erre

Ödön
#43 Ödön [1189]
az se rossz, mikor az egyik, mint zöld UFO szerepel! és tényleg hasonlítanak! na meg mikor az egyik batman-t játszik!

Válasz erre

Előzmény: kEnAcE 2004.10.22. 12:35
RASTA guy
#42 RASTA guy [11867]
nézel vivát? sztem az leglószarabb csatorna az egész világon!

sakálemberek...

Válasz erre

Előzmény: polp 2004.10.22. 11:47
polp
#41 polp [1435]

Válasz erre

Előzmény: kEnAcE 2004.10.22. 12:35
kEnAcE
#40 kEnAcE [9563]
Szerintem normális nőnek ilyen emberek nem jönnek be, mert olyan kinézetük, mint három sültparaszté.
Nekem a klipben az tetszik, amikor a rajz filmben ott gyökérkednek 3-an, majd egy pár másodpercre átváltoznak szőrös, kucsmás, hegyi emberekké. Asszem ez mindent elárul...

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Válasz erre

Rettenthető
#39 Rettenthető [1963]
Ja előszőr hallom:
- Mi a szar ez?
Másodjára, sokadjára:
- Adjatok egy kést, láncfűrészt! Hagy vágjam ki a szivét!

A demokrácia egy helyen található meg az egész Világon: A szótárban.

Válasz erre

Előzmény: polp 2004.10.22. 11:47
polp
#38 polp [1435]
Ezt azért kell nyomatni, mert akkor meg fog tecceni, ha sokat hallod akkor megszokod és teljesen beléd épül még ha szar is, egy csomó szeméttel voltam igy amiket nyomattak az MTV-n vagy VIVA-n.
Amikor először meghallottam majd kifordult a belem, aztán minden nap leadják vagy 20-szor és akkor egy idő után meg fog tecceni ez tuti

Válasz erre

vally
#37 vally [9774]
Sajnos a választás nem a tiéd. Én se hallgatod rádiót, de ha elmegyek nagyritkán valami bevásárlóközpontba, akkor ott övült a sok szar, ha elmegyek egy müszaki boltba, akkor is üvölt a szar, ha a nyugati térre megyek ott is üvölt a szar.

Volt valami kezdeményezés Metrórádió néven,a nyugatihoz meg az árpád hidhoz raktak hangszórókat, amiből ömlött a szar, de azt hiszem mára letettek róla, hálistennek.

Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Válasz erre

Előzmény: Rettenthető 2004.10.22. 11:34
Rettenthető
#36 Rettenthető [1963]
kicsit off
Milyen szerencse, hogy nem vagyok annyira jártas a mai zenei világban, hogy akár tudnám azt is, hogy melyik az az O-zone.
Ritkán hallgatok rádiót, de sikerült a legszarabbakat elkapnom szerintem. Van egy-kettő olyan zene(?), amit ha meghallok akkor a gyilkolás ösztöne ébred fel bennem. És kettő magyar(?)
1. Ájlávjúájlávjúájlávjúájlávjúájlávjúájlávjú.....
2. Amit pl. két vásári cigány Sting-től dolgozott fel (Every breath you take)... Tudod 32 éves lettem én és nekem meglepetés-e költemény...
3. Szeeeereeeelmes lennéééék beléd nagyon drága, egész éjjen át a k... anyádba...

on

A demokrácia egy helyen található meg az egész Világon: A szótárban.

Válasz erre

Ödön
#35 Ödön [1189]
egyik ismerősöm erdélyi, és ő volt otthon a nyáron, ő mesélte. ez a második zenekar nem tudom, hogy román-e, de lehet. én elsőre azt hittem, hogy németek.

Válasz erre

Előzmény: vally 2004.10.22. 11:22
vally
#34 vally [9774]
Gyanúsan tájékozott vagy a román popban

Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Válasz erre

Előzmény: Ödön 2004.10.22. 11:10
Ödön
#33 Ödön [1189]
annyit, hogy nem két változat készült, hanem feldolgozták az o-zone számát, ami egyébként anno nem is volt sikeres románián kívül. csak miután a második szám kijött, lett sikeres az első is.

Válasz erre

Előzmény: TheHolyOne 2004.10.22. 10:58
vally
#32 vally [9774]
Most, hogy mondod, tényleg szép párhuzamot lehet vonni a "ketchupos picsák", és az "ózongeci" közt. Remélem a román buzikról sem hallunk többet.

Amúgy teljesen okés amit irtál, max respect

Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Válasz erre

Előzmény: TheHolyOne 2004.10.22. 10:48
TheHolyOne
#31 TheHolyOne [1744]
És ez a lényegen mit változtat?

Válasz erre

Előzmény: Ödön 2004.10.22. 10:57
Ödön
#30 Ödön [1189]
először az O-zone csinálta meg a számot, romániában már rég le is járt, utána feldolgozta az a zenekar, amelyikben a csaj is énekel. ennyit a két változatról!

Válasz erre

Előzmény: TheHolyOne 2004.10.22. 10:48
TheHolyOne
#29 TheHolyOne [1744]
Ez az ózongeci is arra ment, mint tavaly nyáron a ketchupos picsák. Csinálni egy tinglitangli, fülbemászó számot, amit ha akar, ha nem, az ember megjegyez és akkor már lehet nyomatni orrba-szájba. Ennek a dagostamiafaszomtei c. "számnak" két változata készült. Egyiket néhány picsa, másikat ez a 3 buzi adja elő. Németországban a slágerlistákon az első két helyet foglalták el. Ez bizonyítja, hogy a sok hülye ember beveszi ezeket a szarokat.
Én utálom az ilyen fülbemászó zenéket, aminél nyilvánvaló, hogy nem a zenei érték, a mondanivaló a lényeg, hanem az, hogy valaki gyorsan meggazdagodjon. De ezek a fasszopók még azzal súlyosbítják, hogy románok. Ez mindennél mélyebbre ásta el nálam ezt a számot és az említett népet. A legszomorúbb, a sok hülye magyar divatmajom meg erre a szarra tombol. Hát a magyar fiatalokba egy cseppnyi nemzeti önérzet sem szorult???????

Válasz erre

Pyrogate
#28 Pyrogate [21953]
"Satoshi Tomiee, a New Yorkban élő japán származású DJ, aki a progresszív trance egyik jeles képviselője. "

forrás: www.pcdome.hu (animatrixDVD)

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Előzmény: vally 2004.10.21. 22:43
vally
#27 vally [9774]
Magyar b+, Magyar!

Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Válasz erre

Előzmény: Pyrogate 2004.10.21. 22:40
Pyrogate
#26 Pyrogate [21953]
Egyébként egy Kolumbiában tanuló ismerősöm szerint még ott is nagy sikerrel nyomják. Érdekes...Igen-igen ez poén, és azért lett így felfutva. Olyan ez mint mondjuk a Belga volt anno sztem. UGyanis sokan meghallottak egy számot tőlük, hátezdekurva vicces. Az albumot meg sem nézték. PEdig az jó! Ez nem

Satoshi Tommiee japán? Vagy most keverem vkivel?

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

davejunior
#25 davejunior [163]
ÚÚÚÚ, de gázz!

Válasz erre

vally
#24 vally [9774]
Jó, akkor én is be merem vallani, hogy nekem is tetszett

Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Válasz erre

Előzmény: Gillette 2004.10.21. 21:42
davejunior
#23 davejunior [163]
Gillette: Hát igen, a fociról meg amint mondtam, nem vagyok otthon. Nem tud lekötni 90 percnyi futás egy labda után. Persze ha én focizok az más, de nézni!!! Kész időpocsékolás. 90 perc a semmiért, ugyanannyit fogok tudni, ha megnézem a 2 perces összefoglalóját!!!

D.

Válasz erre

davejunior
#22 davejunior [163]
Amúgy szintén a félreértések végett, igenis vannak magyar zenék, amiket külföldön játszanak, csak ebben az a szép, hogy kb minden 1000. ember tud róla. Pl: Satoshi Tomiee magyar, Sterbinszky is magyar, DJ-k, de sok helyen elismerik őket és saját zenéjük is vannak, amikre tombolnak a külföldiek. De vannak Drum & Bass-eseink is, kiknek szintén nagyon megy. Jazz & Bass-ben a világélvonalban vagyunk néhány együttesünkel. És még sorolhatnám. Senki se várja, hogy egy Lagzi Lajcsit hallgasson egy értelmes külföldi ember!!!

D.

Válasz erre

Gillette
#21 Gillette [9789]
Jaja. Ő az. Még jól is nézett ki egészen addig amíg ki nem derült, hogy milyen "csaj" is ő valójában.

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

Válasz erre

Előzmény: vally 2004.10.21. 21:36
Gillette
#20 Gillette [9789]
Jólvanna. Csak kiváncsi voltam figyeltek-e.

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

Válasz erre

Előzmény: vally 2004.10.21. 21:34
vally
#19 vally [9774]
Az még ráadásul valami trenszvesztita is volt nem? Boáá

/erre mondják, hogy halmozottan hátrányos helyzetű /

Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Válasz erre

Előzmény: Gillette 2004.10.21. 21:31
vally
#18 vally [9774]
Fogadatlan prókátorként csak erre hívnám fel a figyelmedet:



"(A fociban nem biztos hogy mindent pontosan írtam le, nem követem, mondhatnám, utálom a focit nézni, csak játszani szeretem!)"



Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Válasz erre

Előzmény: Gillette 2004.10.21. 21:29
Gillette
#17 Gillette [9789]
Sőt még a zsidók is. Dana Inter... faszomtudja mi. Mind1. A lényeg, hogy polgárpukkasztó legyen.

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

Válasz erre

Előzmény: cukkini 2004.10.21. 21:26
Gillette
#16 Gillette [9789]
Viszont van egy Király Lindánk aki a híresztelések szerint komoly sikereket érhet el a tengerentúlon.


Amúgy te nem vagy egy fociszakértő igaz? Kölünben nem írtál volna olyan hülyeséget, hogy bekkem csatár.

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

Válasz erre

Előzmény: davejunior 2004.10.21. 21:01
norfeus
#15 norfeus [3857]
MOndom mindne országb viszonylag nagy sikere volt.tehát nemcsak magyarországgal van baj.

"Az elso pofon a legnagyobb,aztán a tobbit lassan megszokod"

Válasz erre

Előzmény: cukkini 2004.10.21. 21:26
cukkini
#14 cukkini [1679]
Bezzeg az oroszok,románok stb. tudnak ilyet alkotni. Akkor mi a baj? Erre sok válasz lenne. Talán az, hogy egyre kevesebb az igazi és minőségi magyar zene legyen akármilyen stílus. Nincs annyira jő minőség, a mennyiségre mennek, és egynári slágereket csinálnak. Nem úgy mint anno a Beatles, akinek még ma is játszák a slágereit. Vagy még sok más. Szerintem valahogy változtatni kéne a magyar felfogáson, és kialakítani hogy igényes zenét szeressen. Na nagyjából ennyi de mostmár megyxe. bye all...

Úgy gondolom, minden emberi lényben azt kell tisztelnünk, ami. Legyen amerikai vagy német, zsidó vagy keresztény. / Einstein /

Válasz erre

Előzmény: vally 2004.10.21. 21:21

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat