Fórum » Beszélgetés a játékokról
Warhammer 40.000 - Winter Assault

mustang
Igen, van verseny. De már lekéstél a nevezésről.

"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..
"Nem tudtam, hogy ennyi tudatlan ember van a világon, míg el nem kezdtem használni az internetet."
van verseny?


"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..
ma úgy is egész nap itthon döglök


"Nem tudtam, hogy ennyi tudatlan ember van a világon, míg el nem kezdtem használni az internetet."

"Nem tudtam, hogy ennyi tudatlan ember van a világon, míg el nem kezdtem használni az internetet."
Ha igen, akkor itt a hiba. Egy rádió gomb van ahol registered user/anonymus belépés közül lehet választani. Ott anonym, a passwd adott. A nickname-hez meg azt írod amit akarsz, vagyis ahogy akarod hogy ismerjünk. Ha login nevet kér akkor rossz!!
Este 8-9től leszek fent, kb 10ig. Készülünk a WCG-re.
ha nem megy a TS akkor írj mailt az -ra! Vik cimborám az msn felelős. 
"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..
Server address:jdsuzuki.hu:18551
Nickname:Anonymous
Login name:Malin
password:cccphun
a quick connectnél igy szoktam irni de nem jo
"Nem tudtam, hogy ennyi tudatlan ember van a világon, míg el nem kezdtem használni az internetet."
Ha valakinek kedve támad játszani, emailezzen a 2-3 hszel korábbi címekre.
"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..
Köszi^^ Már írtam is egy levelet a megadott címre^^
"Anata no koto wo omou"
"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..
Én is nagy DoW fan vagyok csak már rég jártam erre sajna.
Tök jó az oldal Feri Bácsi. Köszi, hogy beírtad. Vannak rajta jó dolgok nagyon^^
Borotvapenge:
Olvastam, hogy szoktatok játszani és az lenne a kérdésem, hogy én is jöhetnék-e még szóval, hogy még beférek-e?
Mert nagyon tetszik ez a minden esti játék és tényleg jó lenne naponta game-elni^^
"Anata no koto wo omou"
Örömteli hír, hogy a Winter Assault ott lesz a magyarországi WCG versenyszámai között, lehet is nevezni,ITT megtehetitek. Gyertek minél többen !

Hófehérke és a gyászoló hat törpe kérésére, a kivánságműsorban a U2-tól a "Vidor without you".
TS server címe
ortja: jdsuzuki.hu:18551
anonymként cccphun a jelszó
emailcímek és TS nevek:
- Vik
- gufur
- borotvapenge
ide írj ha nem működik!
Ha valakit érdekel a game, akkor az is nyugodtan írjon! Szinte minden este játszunk, olyan 19:00-22:00 között. Ez nem mindig fix, szal egyeztetni kell ha jönni szeretnétek, de 2en általában fentvannak közüllünk.
"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..
Maybe the server is offline or maybe teamspeak is not running on it"
Ez baj?
"Nem tudtam, hogy ennyi tudatlan ember van a világon, míg el nem kezdtem használni az internetet."
), akkor az dobjon egy mailt nekem! WA, 1.41 patch, hamachi, TeamSpeak. Ezek kellenek. Minden este szoktunk játszani (általában). Egyvalamit még tudni kell: fun gamerek vagyunk, idegbetegek kíméljenek! 
"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..

"Nem tudtam, hogy ennyi tudatlan ember van a világon, míg el nem kezdtem használni az internetet."
Üdv mindenkinek!
A World Cyber Games a világ legrangosabb online versenye, melyen a részvétel egyszerre a legnagyobb kihívás és a legnagyobb dicsőség.
(Aki nem tudja mi az a WCG és szeretne megtudni részleteket, az látogasson el a www.worldcybergames.com, vagy hu.worldcybergames.com oldalak valamelyikére)
Idén 6 PC játéknak jutott az a megtiszteltetés, hogy beválasztották a hivaalos WCG játékok közé. Ezek a játékok a Counter Strike, Warcraft 3, Starcraft, FIFA, Need for speed és a Warhammer 40000 Winter Assault kiegészítője.
A Samsung Electronics Rt. Lehetőséget biztosít minden Warhammer játékosnak, hogy részt vehessen a magyarországi selejtezőkön.
A résztvevőket 5-6 csoportba osztják, és a játékosoknak 1.5 hónapjuk van arra, hogy a csoporton belül mindenki játsszon mindenkivel ONLINE!
(A másfél hónap alatt akármikor, reggel, délben, este, mert ONLINE!!!!!)
Ezek után a legjobb 8 vagy 16 játékos egyenes ági kiesésben játszik kétszer, és a legjobb három bejut a döntőbe! Díjazás az első háromnak, az első helyezett pedig megy Monzába!
A nevezési díj 650-1650 Ft. ez a későbbiekben derül ki, attól függően, tudunk-e szerezni támogatást.
Aki úgy érzi szeretné megmérettetni magát a többiekkel, vagy csak egy jót akar szórakozni, az kérem látogasson el a http://www.w40krts.hu oldalra, és azon belül a közösségi fórumban jelezze részvételét az erre a célra kialakított topicban.
Ha ez nem lehetséges írjon nekem e-mailt a -ra.
A játék eredeti CD-jének megléte előny, de nem feltétel.
FONTOS:
Amennyiben nem gyűlik össze elegendő jelentkező, NEM LESZ VERSENY.
Garantálnunk kell kb. 30 embert a selejtezőre, vagyis a kérdés van 30 ember aki részt venne a wcg selejtezőn?
AKI RÉSZT AKAR VENNI, AZ ÍRJON A FÓRUMBA, HOGY OK ÉN JÖVÖK!
Kíméljetek minden kommentektől, ha kérdésetek van msn-en mindenre válaszolok ().
DE MEGJEGYZÉSEKET SENKI NE ÍRJON, CSAK AZT, HOGY JÖN-E VAGY SEM.
MÉG VALAMI 17.-én PÉNTEKEN HÍVNAK TELEFONON, HOGY KB HÁNY EMEBERT TUDOK FELMUTATNI, MERT CSAK EGY NAPOT KAPTAM (fasza nem ).
SZÓVAL MOST VAGY SOHA, DOW FOREVER!
Aki szeretne megtudni részleteket a WCG-ről, az látogasson el a www.worldcybergames.com, vagy hu.worldcybergames.com oldalak valamelyikére
Hófehérke és a gyászoló hat törpe kérésére, a kivánságműsorban a U2-tól a "Vidor without you".
Örök hálám Üldözzön!
"Nem tudtam, hogy ennyi tudatlan ember van a világon, míg el nem kezdtem használni az internetet."
EMBEREK, SÜRGET AZ IDŐ ! Tessék jelentkezni a linken, amit lejjebb írtam !
Hófehérke és a gyászoló hat törpe kérésére, a kivánságműsorban a U2-tól a "Vidor without you".
"Nem tudtam, hogy ennyi tudatlan ember van a világon, míg el nem kezdtem használni az internetet."
Amennyiben beszállna az online versenysorozatba, ne szégyelje magát és az ott leírtak szerint jelezze, hogy részt akar venni benn.
Gyertek minél többen !
Hófehérke és a gyászoló hat törpe kérésére, a kivánságműsorban a U2-tól a "Vidor without you".

FireWarrior meg állítólag ultrakaki


Most gondolkodunk a "táblás" startégiai játékon. Csak nincs feles 30-40 rugónk az egységekre, szal most papírfigurákkal próbáljuk ki, aztán ha bejön a rendszer, elkezdjük gyűjtögetni majd a figurákat.
hehh.. lassan 30 éves vagyok és még mindig lázba hoz egy jó stratégiai játék. 
"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..
Igazából úgy 2 hónapja lángolt fel a WH40K láz közöttünk. Minden este 1 órát toljuk a haverokkal, hol egymás ellen, hol a gép ellen. Az IG nagyon ütős! 3 sentinel secperc alatt szétszed a drenyát. A hellhound iszony mit tesz a nem elit gyalogsággal, ... Nagyon bejött a faj. Kár hogy millió épületet kell neki építeni. Iszony komolyan lehet velük játszani. Egyvalami nem tetszik: hogy csak 3 nehézfegyvert adhatsz a gmeknek.
"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..
Most nekünk, erőseknek kell elviselnünk a gyengék gyengeségét, és nem a magunk kedvére kell tenni.
"Nem tudtam, hogy ennyi tudatlan ember van a világon, míg el nem kezdtem használni az internetet."


Kicsit lehet, hogy OFF, de WH.
Tudtátok, hogy OFP-hez van Warhammer 40000 mod? FPS-ben komoly lehet.

Most nekünk, erőseknek kell elviselnünk a gyengék gyengeségét, és nem a magunk kedvére kell tenni.
http://www.petitiononline.com/99132296/petition.html
Köszi mindenkinek !

Hófehérke és a gyászoló hat törpe kérésére, a kivánságműsorban a U2-tól a "Vidor without you".
Kb 3 hete csak az IG-vel tolom a gamét (multi) és iszony bejön a faj.
"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..
There's only one rule of metal: PLAY IT FUCKIN' LOUD!!!

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Előre is kösz!
"Nem tudtam, hogy ennyi tudatlan ember van a világon, míg el nem kezdtem használni az internetet."


A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
