28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Modern Warfare 3 - gameplay bemutató (Hírek)

Royce95
#22 Royce95 [263]
Amúgy nem azért mondom de megint én robbantottam ki a vitát? Amikor elkezd egy BF-es fikázódni a egy CoD fórumon? Nincs jobb dolga ennél? Terjeszti itt az igét hogy mi jó meg mi nem csak azt nem veszi észre hogy többen nyomják CoDal mint BFel (eladások).

Válasz erre

Royce95
#21 Royce95 [263]
Észrevetted már hogy nem tudod felfogni azt hogy nem mindenkinek jön be a csapatmunka, meg a járművek. Én utáltam azt mikor egy tank elől kellet bujkálni medicként és várni hogy egy f@sz oda jöljön és kilője azt a k*rva tankot.

Válasz erre

Előzmény: McCl@ne 2011.08.18. 16:28
LordMatteo
#20 LordMatteo [29425]
Szóval ez jobb, mint a héten látott Caspian Border. Mindent értek.

(most tényleg, minden cinikus meg mindenféle ilyen hangnemet félretéve, csak szerintem néz ki kibaszott gyászosan a futás animáció és az emberek a fenti videóban? A BC2-ben az egyik legjobban megkreált animáció a futás, itt meg olyan érzésem van mintha direkt elnagyolt gyurmaemberek hajlonganának, meg futkároznának eszetlenül az egy szem pisztolyos ember elé)

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

cygary
#19 cygary [2745]
A törzsfórumozók úgyis a BF-et nyomják, szóval nem kell félni hogy nem lehet kivel fikázni--> Ez 12 ezer hozzászólással inkább utal rád.

Ő szintén nem érdekel hogy ki hogy szórakozik ezekkel a pár hozzászólásos arcokkal, de érdekes divat lett mostanság neki menni minden szerencsétlennek közösen. Gáz, ha már úgyis sokan használták ezt a szót. Igazából nekem mindig is az baszta a csőröm hogy leállnak a hülyékkel vitatkozni, aztán meg megy az általánosít hogy mindenki hülye aki CoD-dal játszik.

Válasz erre

Előzmény: powerhouse 2011.08.18. 17:56
Ghoost
#18 Ghoost [11787]
Az a vicces, hogy a grafika valóban, szinte semmit sem változott, a gépigény azonban növekszik részről részre, a legutóbbi, már a neve se ugrik be Cod kibaszott szarul volt optimizálva. Én a 4-et nagyon szerettem, akkoriban abban volt valami innováció, azóta csak azt ismételgetik, aki vevő erre, hát tegye, újszülöttnek minden vicc új.

Válasz erre

Dark Archon
#17 Dark Archon [11833]
"BF2-óta meg a BF3 (ránézésre-mert még biztosat én se tok mondani) sokat változott."

Azért ez így nem állja meg a helyét, mert erősen közte van a Bad Company 2, attól, mert nem azt hívták BF3-nak. S nyugodj meg, abban is vesztésre vagy ítélve csapatmunka nélkül

Dark Archon

Válasz erre

Előzmény: Oscar123 2011.08.18. 16:24
powerhouse
#16 powerhouse [13850]
stero - 67 hsz
Hype - 158 hsz
Oscar123 - 29 hsz
keesz - 13 hsz

Valóban, az urak/hölgyek törzsfórumozók.

amúgy McCl@ne nem mondta, hogy az a gáz, hogy megveszed a CoD legújabb részét, nem akar senkit megtéríteni, csak egyszerűen azon röhög (kínjában valószínűleg), hogy néhány szerencsétlen annyira görcsösen akarja beállítani valami hű de jónak ezt a játékot, hogy a videók alapján csak egy MW 2.5, de az is nagyon jószívűen. Battlefieldet amúgy is Royce95 hozta szóba, tehát a kis MW-snek riadózott be az immunrendszere a kedvenc játéka fikázása folytán, és erre jött a "de a BF3-ban mi újítás vaaaan?" kérdés.

Az meg hogy mi az elterjedtebb köreitekben... Mutasd meg nekik a legutolsó BF3 videót (caspian border), meg azt, ami ennél a cikknél van, és döntsetek. Ugyanannyiba kerül a két game, szerintem konfigra is hasonló lesz, de a nagybetűs Hangulat az bizony Dice-ék munkájából árad...

If I look back I am lost

Válasz erre

Előzmény: cygary 2011.08.18. 17:36
cygary
#15 cygary [2745]
Persze, mert az sosem probléma hogy az összes MW3 hírt már szinte azért rakják ki az oldalak mert úgyis jön a flame. Én tényleg nem tudom kinek mi gondja azzal hogy valaki CoD-ot fog venni, főleg hogy ezzel te nem leszel kevesebb, maximum több mert lehet megint hülye parasztozni. Elhiszem hogy idegesít hogy nem világosult meg mindenki, és nem tudsz megtéríteni minden játékost de ha ennyire kurva gáz a dolog akkor szerintem békén is lehet hagyni őket.

A törzsfórumozók úgyis a BF-et nyomják, szóval nem kell félni hogy nem lehet kivel fikázni. De ha valakinek az a kurva festés a fontos akkor az a fontos, és jó hogy minden érvet fel fognak hozni ha nekiálltok fikázni azt a játékot amit ők szeretnek. Én is be fogom szerezni egy kicsivel később a CoD-ot ha nem lesz istentelenül szar, mert ismerősi körömben ez elterjedtebb ergo többen játszunk. Emelem kalapom, hogy a kis pöcs tizenévesek ugatnak, mikor az első 5 komment minden hírnél a játék fikázása. Szíved joga, de akkor ne lepődjünk már meg ha begurulnak az emberek.

Válasz erre

Előzmény: McCl@ne 2011.08.18. 16:28
McCl@ne
#14 McCl@ne [13409]
Itt az a probléma, hogy az agyatlan hülyék marha kényelmetlenül érzik magukat, amikor szembesítik őket a ténnyel, hogy agyatlan hülyék
És kínjukban nekiállnak feszengeni és agyatlan hülyeségekre verni a mellüket.
Holott semmi gond nincs a helyzettel, a két tábor viszonylag korrektül ki van szolgálva az utóbbi időben, így nem lehet panasz. Csak a fórumokon kicsit szarabb a helyzet, mint a játékok előtt, mert amíg a Battlefieldes simán talál 1000 érvet arra, hogy a játéka mitől több és jobb a CoD-nál, addig a CoD-os maximum ilyen "több festés" kaliberű ordas baromságokat tud bekiabálni, mert hát azzal érvelni, hogy "egyszerűbb és kevesebb kreativitást, gondolkodást igényel", nos, az kurvagáz

Respect is not given. It's taken.

Válasz erre

Oscar123
#13 Oscar123 [121]
Royce papa!
Játszottam én az összes létező CoD-al nem is keveset. A 4 és 6 között csak a leölésért járó jutalmak változtak és kb betettek 4 új fegyvert (mondjuk ennyit ki is vettek az előző részhez képest).

BF2-óta meg a BF3 (ránézésre-mert még biztosat én se tok mondani) sokat változott. PL a kasztok teljesen átfordultak a játékmenet is átíródott mindegyik kicsit egyszerűbbre, hogy a magadfajták is tudjanak vele játszani(a nemgondolkodó vérpisták akik a csapatmunkát még távolról sem ismerik).

Ezektől függetlenül nagyon remélem, hogy ki fogja szolgálni a csapatjátékosok vágyait is a játék (mert hogy a CoD nem abban biztos vagyok)

Válasz erre

Előzmény: Royce95 2011.08.15. 19:27
rootshaper
#12 rootshaper [1614]
nekem az tetszik ebben a legjobban, hogy még a zenét is úgy rakták össze hozzá, ahogy a Battlefield 3-nak már a legelső teaserében hallhattuk: ez a zajos, recsegő-ropogó, de mégis egy élő egészet kiadó zene már foglalt. valami újat

Válasz erre

Balanses
#11 Balanses [2136]
Kisfijam...Én egy szóval sem említettem a BF3-mat, nemhogy most de soha a büdös életben sem. Kérdésre meg nem kérdéssel válaszolunk...

Válasz erre

Előzmény: Royce95 2011.08.18. 16:03
Royce95
#10 Royce95 [263]
Mondjál már a Battlefield 3ból egy újítást? Ami a 2ben nem volt benne, és most ne gyere a grafikával, mert a játékmenet érdekel.

Válasz erre

Előzmény: Balanses 2011.08.16. 21:23
Balanses
#9 Balanses [2136]
Mind1ik résszel játszottam, kivéve az elsőt. Még te sem tudsz leírni semmi újdonságot csak vered a melled mert a küldetésednek érzed...az meg aztán kibaszottnagy játékelemi újítás, hogy helikopterből ereszkednek a földre. Díjazandó fejlesztői fantázia...

Válasz erre

Előzmény: Royce95 2011.08.16. 21:03
Royce95
#8 Royce95 [263]
Te játszottál az előző résszel ember?! Például ez a kopterből leereszkedő csávók, a fegyver és egyéb felszerelés feloldása játék közben. Először nézd meg a videót vagy játsz az előző résszel egy órát.

Válasz erre

Balanses
#7 Balanses [2136]
És pontosabban mi az az újítás? Leírnád nekünk légyszíves?

Válasz erre

Előzmény: Royce95 2011.08.15. 19:27
Royce95
#6 Royce95 [263]
A játék menetben sok újítás van, ha ezt nem veszitek észre akkor nem játszottatok az MW2vel, a grafikában tényleg kevés az újítás de azért van, és minden cod részben javítanak rajta kapcsold be a CoD4et játszál utána meg kapcsold be a CoD6ot és meglátod a különbséget.

Válasz erre

keesz
#5 keesz [63]
Az egy dolog, hogy a grafikába semmi újítás nincs, de akkor legalább vmi új hangulatot teremtenének neki, vagy valami különleges újítás lehetne benne.
Ezek a vidik alapján inkább lehetne ez egy mw2 kiegészítő mint mw3

Válasz erre

Oscar123
#4 Oscar123 [121]
Há gyerekek ebben semmi újítás nincs

Válasz erre

Hype
#3 Hype [368]
Igazából szerintem nincs ezzel baj, de hogy grafika terén 2007 óta semmit nem fejlődött és ez senkinek se tűnik fel azért az már egy picit szánalmas, fejlesztők meg egy mukkot nem szólnak. Gondolom ha így is veszik mint a cukrot szó nélkül, akkor meg minek törődni vele.

War, war never changes...

Válasz erre

stero
#2 stero [772]
Totál ugyan az mint az eddigiek .. köszönjük ektivizsön. (n)

Válasz erre

PC Dome
#1 PC Dome [766]
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
Modern Warfare 3 - gameplay bemutató (Hírek)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat