28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

South Park

sipec
#338 sipec [19623]
huu anyam de regen lattam mar sp-t...........
lassan L kellene kezdeni ujranezni

Válasz erre

Schmeisser
#337 Schmeisser [857]
A tegnapi rész tetszett. A vadász is beállt a Ku Klux Klánok közé.

Megtört a jég, az ég kék, én lassan mék, míg ér a dinnye, addig hinnye, posztmodern költészet meg egy kis firmnye - padavan

Válasz erre

godfather16
#336 godfather16 [42]
Szerintem a sorozat nagyon király a film viszont egy szarság miért kellett énekléssel elba..ni mint egy pár kula bá-s részt? Egyébként jó a sorozat.

Keresztapa a film az királyság!!!!!!!!!!!!

Válasz erre

Death man
#335 Death man [6926]
Szerdán már jön is a 909 hajra hajra.

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

Death man
#334 Death man [6926]
Pontosan, az IS és még pár más dolog IS.
KÉREM A ZSIDÓ ARANYAT

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

Előzmény: Solya 2005.10.23. 14:28
Solya
#333 Solya [282]
Akkor csak mondjuk úgy hogy van benne Holnapután is
Ha jól emléxem a telefonos-megmentemafiamat rész mintha benne lett volna a filmben is....bár az összes ilyen típusú filmekben fellelhető ez a jelenet...na mind1

Tulajdonképpen nincs is gravitáció, csak a föld szivat minket.

Válasz erre

Előzmény: Death man 2005.10.23. 11:45
Death man
#332 Death man [6926]
I broke the dam.
Mellesleg nem a holnapután paródiája csak felkell fogni.
És add ide a zsidó aranyad !

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

Porker
#331 Porker [8000]
sp hostoffice-en fent van a 908-as rész, magyar felirattal!A holnapután paródiája.

Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.

Válasz erre

Death man
#330 Death man [6926]
Pont akkor peccentette ki a szemed az a köcsög szemész?

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

Előzmény: sipec 2005.10.20. 22:54
sipec
#329 sipec [19623]
en azt a reszt nem birtam vegignezni

Válasz erre

Death man
#328 Death man [6926]
És Cigos gégemikrofont kap
Az naon nagy rész

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

Előzmény: .:[Kain]:. 2005.10.18. 20:02
.:[Kain]:.
#327 .:[Kain]:. [11704]


egyébként eszembejutott végre, ki is a kedvenc karakterem, überelhetetlen, számomra best: NED!!! a gégemikrofonos csávó na az csak egy másodpercre megjelenik már beszarok a röhögéstől legjobb mikor elveszti a gégemikrofonját ,meg mikor visszaemlékeznek jimbóval a vietnami háborúra ott helyben meghaltam a röhögéstől

Válasz erre

Előzmény: sipec 2005.10.18. 18:33
sipec
#326 sipec [19623]
* barnamacis szamologep

irattarto! kapcsolodj a barnamacis szamologepre!

Válasz erre

sipec
#325 sipec [19623]
venni kellene dawson es a haverok irattartot
aza leggyilokabb miko mongya erik: " maciszamologep"

Válasz erre

sipec
#324 sipec [19623]
haggyama en nem leszek timy

en leszek ööööööööööö
butters

Válasz erre

Előzmény: .:[Kain]:. 2005.09.29. 15:13
Baker
#323 Baker [1329]
nagy volt amikor kyle-t nem vették fel a kosárcsapatba,mert zsidó,ezért fekává operálta magát,és a térdeibe garrison heréit ültették,ezt megtudta kyle faterja és elment a dokihoz aki befűzte és valóra váltotta álmát,tehát delfinné operálták,aztán hazament és megértette kyle mire gondol...

Válasz erre

Előzmény: .:[Kain]:. 2005.09.30. 23:51
BigBoy
#322 BigBoy [1135]
mikor lesznek új részek??? Rohadt jó ez egész, CartMan a király, na meg Ms. Garrison!

Válasz erre

Death man
#321 Death man [6926]
901
Mr garisons Fancy new vagina vmi ilyesmi ( sorry fejből ment )
Lassan elkell újból kezdeni nézni elejétől mermég elfelejtem őket

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

Előzmény: .:[Kain]:. 2005.09.30. 23:51
.:[Kain]:.
#320 .:[Kain]:. [11704]
nem azt, a kákabelűs márklárost láttam, a delfinné operálóst.

Válasz erre

Előzmény: Baker 2005.09.30. 22:53
Porker
#319 Porker [8000]
A CoolTV-n október 10-től újra SP!1-8. epizódig!

Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.

Válasz erre

Baker
#318 Baker [1329]
Kákabelű az űrben címmel...klafa nagyon!
http://sp.hostoffice.hu/episodes/index.php?pS=3

Válasz erre

Előzmény: .:[Kain]:. 2005.09.30. 20:29
.:[Kain]:.
#317 .:[Kain]:. [11704]
az hanyadik évad, melyik rész? én még nem láttam

Válasz erre

Előzmény: Baker 2005.09.30. 18:44
Baker
#316 Baker [1329]
"Ha ez a kis márklár márklárra hozná a márklárját akkor csak hozza! Menjetek márklárral vissza márklárra és hozzátok ide az egész márklárt!" - Márklár elnöke

Válasz erre

Baker
#315 Baker [1329]
ja és MÁRKLÁR!!

Válasz erre

Baker
#314 Baker [1329]
South Park Forever!! Ilyen nagyszerű társadalom bíralatot,le a kalappal...most néztem meg amikor kyle faterját delfinné operálják,garrison-t nővé,kyle-ot meg fekává

Válasz erre

Baker
#313 Baker [1329]
honnan lehetne magyarul újabb részeket is leszedni ingyen???Köszi előre is ha valaki segítene!

Válasz erre

.:[Kain]:.
#312 .:[Kain]:. [11704]


te jo lennel a szerepere én leszek stan. kuss csontos.

Válasz erre

Előzmény: sipec 2005.09.27. 22:23
sipec
#311 sipec [19623]
nah jo.........

de timmy nem minden bokorban terem

Válasz erre

Előzmény: meilinger 2005.09.26. 20:33
meilinger
#310 meilinger [365]
Szerintem Cartmant sem lenne olyan nehéz. Vackor nénit meg bárkiből lehet csinálni. Csak össze kell kócolni a haját, meg csúnyán néz, és kész.

Válasz erre

Előzmény: sipec 2005.09.25. 22:30
.:[Kain]:.
#309 .:[Kain]:. [11704]

Válasz erre

Előzmény: Death man 2005.09.26. 16:03
Death man
#308 Death man [6926]
Én felajánlom magam felfújható Antonio Banderasz Szexbabunak

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

Előzmény: sipec 2005.09.25. 22:30
.:[Kain]:.
#307 .:[Kain]:. [11704]
mi meg: a kurva anyád!
mit mondtál????
azt hogy jó a búrád!
jaa, az más

Válasz erre

Előzmény: sipec 2005.09.25. 22:30
sipec
#306 sipec [19623]
kellene egy south park filmet csinalni, amiben tenyleg rendes gyerekek lennenek
cartmant lennea legnehezebb begyűjteni
v vackor nenit

es jonne egyszar ikarusz buszal reggel es orditaná h elkésunk

Válasz erre

Death man
#305 Death man [6926]
Onnan hogy 2008 ig van aláirt szerződésük szal addig vszinüleg lesz ha szerződésük van...

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

Előzmény: meilinger 2005.09.25. 18:35
meilinger
#304 meilinger [365]
A 2008-at honnét veszed?

Válasz erre

Előzmény: Death man 2005.09.24. 12:29
Death man
#303 Death man [6926]
Semmi,és még 2008ig nem is lesz mert évente minimum 14rész érkezik majd.

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

Előzmény: Arde 2005.09.23. 22:14
.:[Kain]:.
#302 .:[Kain]:. [11704]
huzzal mar el.

Válasz erre

Előzmény: Arde 2005.09.23. 22:14
Arde
#301 Arde [63]
amugymeg a sorozatnak mi a vége a legleglegvége? mindenki meghal és keny éli tul csak?

Válasz erre

sipec
#300 sipec [19623]
loooool

Válasz erre

Előzmény: Death man 2005.09.19. 22:36
Death man
#299 Death man [6926]
neked a GYéPé busszal kell menned kisfiam

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

Előzmény: Trapped05 2005.09.19. 16:44
Trapped05
#298 Trapped05 [11]
ez nagyon állat a kedvenc sorozatom eric a kedvencem meg timi a gpés
hihetetlen hogy ezt 2 gyerek találta ki

Lasztóczi András

Válasz erre

Tyrn
#297 Tyrn [11406]
ezért irtam ki kétszer mindent.

Válasz erre

sipec
#296 sipec [19623]
hmm mar lassan nezni kellene a reszeket, de a dvd-t kolcson adtam....

Válasz erre

Tyrn
#295 Tyrn [11406]
eric a kedvenc szereplőm.de butterset is birom meg a két gyépést

Válasz erre

.:[Kain]:.
#294 .:[Kain]:. [11704]
jaja, a végéig mindig bejönnek scott szivatásai, aztán meg halálosan durván tönkrevágja az életét
egyébként:
"Ki lakik ott keleten? szexuális zaklatás (prty) panda"

Válasz erre

Előzmény: Kozmi 2005.09.03. 20:03
Kozmi
#293 Kozmi [29]
Sztem azok a legjobb részek, ahol Cartmen kap nagyobb szerepet, mondjuk amikor a Scott gyereket kicsinálja, hát az valami fantasztikus!

"A South Parkból nagyon sokat tanulhat az ember!"

Válasz erre

Tódee
#292 Tódee [2590]
Meg amikor a kínaival repülnek Kanadába.

There's only one rule of metal: PLAY IT FUCKIN' LOUD!!!

Válasz erre

Előzmény: .:[Kain]:. 2005.09.03. 08:30
.:[Kain]:.
#291 .:[Kain]:. [11704]
az rohadt jó rész
Gurva mongólog !!!
meg előtte is szerepelt a kínai, mikor valami lefogyási reklámot akartak csinálni, bemennek a gyerekek, erre kínai: kértek wog? (wozs) én adni wog.

Válasz erre

Előzmény: Tódee 2005.09.02. 19:40
Peti12345
#290 Peti12345 [600]
köszi!

"You will be a god among men!"

Válasz erre

Előzmény: Tódee 2005.09.02. 19:40
Tódee
#289 Tódee [2590]
611 A gyerekmolesztálás nem mulatságos

Kúúúúrva mongóólok! Utoljára romboltátok le a falamat!

There's only one rule of metal: PLAY IT FUCKIN' LOUD!!!

Válasz erre

Előzmény: Peti12345 2005.09.02. 18:54

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat