28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

South Park

Death man
#238 Death man [6926]
ijjjjjj de NEM akarok több oktató filmet nézni.

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

sipec
#237 sipec [19623]
parancsolsz meg egy kis teát pollipudlipötty?
igen eric fgekghfgjsdfkgjfhg
köszönöm pollipudlipötty

Válasz erre

sipec
#236 sipec [19623]
lehet

csak a klubbházas reszt tom fejbol
de azt nagyon

Válasz erre

Előzmény: .:[Kain]:. 2005.08.21. 08:54
.:[Kain]:.
#235 .:[Kain]:. [11704]
én így láttam: zééééé esss ééé DOOOOONG!!! aaaaaaaaa kuuuurvaéletbe, mindig én kapom a legnehezebbet, TE ROHADT CSIMPIFON KÖCSEDÉK!!!!

Válasz erre

Előzmény: sipec 2005.08.20. 22:42
sipec
#234 sipec [19623]
zééééééé essssss ééééé káááÁÁÁÁÁÁÁÁÁA kurvaeletbe mindig en kapom a nehez szot...
kurvaanyad rohadt csimpifooooon

Válasz erre

sipec
#233 sipec [19623]
asszem:
-fogalommagyarazat: amire leulsz

Válasz erre

Előzmény: .:[Kain]:. 2005.08.20. 09:08
.:[Kain]:.
#232 .:[Kain]:. [11704]
nem.
Eric, a te szavad a szék. Szééééék.
A szó eredete? Hazai.
Példamondat? Az istenedre, a te szavad a szék!
(meg még volt valami, de nem jut eszembe)

Válasz erre

Előzmény: Death man 2005.08.20. 04:44
Death man
#231 Death man [6926]
Mondatba foglalná kérem ?

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

Előzmény: sipec 2005.08.20. 02:11
sipec
#230 sipec [19623]
a teszavad a SZÉK

Válasz erre

.:[Kain]:.
#229 .:[Kain]:. [11704]
gyerünk máááááá

Válasz erre

Előzmény: sipec 2005.08.19. 01:16
sipec
#228 sipec [19623]
csimpi verjedmááááá

Válasz erre

Death man
#227 Death man [6926]
Másfél órás esti film
Szal hosszabb
Nagyobbnak nem nagyobb benne senki.

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

Előzmény: sipec 2005.07.31. 00:48
sipec
#226 sipec [19623]
megvan a film es most latom h van valami nagyobb es vagatlan film is......
szedem de nemtom h telle hosszabb es vagatlan e......

Válasz erre

CamelX
#225 CamelX [6215]
Ja megvan, 404-es. A szivola is jó volt amit sipec ajánlott

I am the architect of my own destruction.

Válasz erre

Előzmény: CamelX 2005.07.30. 18:18
CamelX
#224 CamelX [6215]
Az hányadik epizód amikor Timmy fellép koncerten? az a legjobb csak nem találom az oldalon

I am the architect of my own destruction.

Válasz erre

sipec
#223 sipec [19623]
ahh annyira L felejtettem mar sp-t h szentem elso resztol ujranezem

amugy tennap toltottem hangokat sp oldalrol h kapjatok be gyikok en leleptem loooollleer

Válasz erre

.:[Kain]:.
#222 .:[Kain]:. [11704]
nekem most megvan hét évad, 8-adik feliratosan lenne meg meg kilencedik első 7 rész is felirattal, csa kmár ne mfért fel a vinyómra

Válasz erre

Előzmény: CamelX 2005.07.29. 01:58
CamelX
#221 CamelX [6215]
Meg is néztem a következő részt az oldalon. kib*szott lol

I am the architect of my own destruction.

Válasz erre

Death man
#220 Death man [6926]
TIMMYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
TURBÉÉÉÉK
TIMOÁÁÁÁÁÁÁ

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

Előzmény: Toki 2005.07.28. 22:27
CamelX
#219 CamelX [6215]
Ja, Timmy az zsír volt
http://sp.hck.hu/episodes/
most ezt az oldalt nézegetem

I am the architect of my own destruction.

Válasz erre

Előzmény: Toki 2005.07.28. 22:27
Toki
#218 Toki [5086]
Mondjuk a szinkront én sem értem.Timmy-nek tök király hangja.Perceket tudtam azon röhögni amikor kimonda hogy TIMMY! most meg olyen igénytelen szar hangot tettek a helyére.

Válasz erre

Előzmény: Death man 2005.07.28. 22:24
Death man
#217 Death man [6926]
CSak Cool.
Szal helyzet:
8.dik sorozat vége.
9.edik sorozat még nincs befejezve de pár rész már lement külföldön.
Gondolom ha egész meglesz akkor kapja csak meg majd Cool és kezdi szinkront.
Na sztem akkor megint elkezdi előről egészet és várhatjuk ki 9.edik sorozatot.
(most nem készülnek új részek mert nyári szünet van vagymia szösz szal nemsok részről maradnak le akik csak Coolon nézik)
Az máskérdés hogy 1etlen fix napi műsorom vették le mégha szinkron szaris és vmi igénytelen degenerált szart raktak helyette.
Písz

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

Előzmény: Babykiller 2005.07.28. 22:16
CamelX
#216 CamelX [6215]
valami köcsögök klubja van helyette

I am the architect of my own destruction.

Válasz erre

Tyrn
#215 Tyrn [11406]
mér nincs south park a cooolon?

Válasz erre

Babykiller
#214 Babykiller [14268]
Az RTL klubon is adják?

Válasz erre

Toki
#213 Toki [5086]
Én is beültem,szépen bekészültem hogy nézzem a szokásos este 10-kor kezdődő south parkomat de semmi!!!!!Mi történt???

Válasz erre

Előzmény: CamelX 2005.07.28. 22:06
CamelX
#212 CamelX [6215]
Hol a SOuth Park cooolróóóóóL?????????

I am the architect of my own destruction.

Válasz erre

NeoExDeath
#211 NeoExDeath [3166]
Nézzétek meg a Jacksonos részt eredeti nyelven, aztán szinkronosan. Aki utána azt mondja hogy a szinkron jobb, az hülye

"I belong to the warrior in whom the old ways have joined the new"

Válasz erre

Death man
#210 Death man [6926]
Srácok ua.
CSak 5.dik sorozat pár részében fura.
SPam ilyet igy ne irj hogy 100X jobb stb.
Indokolj.
Elvették a munkánk , meleg al , basekosár , szex akciót hírcsoport , itt jön a télapó és nemistom mivolt utána ...
Lehet felirat nem minden helyen jobb.
De összképbe odaveri szinkront főleg hogy közbe hallod az eredeti angol hangot ! ! !

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

Előzmény: .:[Kain]:. 2005.07.28. 19:45
.:[Kain]:.
#209 .:[Kain]:. [11704]
néztem az ötödik évadból pár részt. hát hogyis mondjam.... bukás! az előző szinronszínészekkel mi volt a baj? mert most hogy mindenkinek más hangja van szokatlan meg hát elég idióta is a hangjuk, plusz Buzi Nagy Al lett Meleg Al ból, meg Meki bácsi nem ÉÉÉRTEEEM ezik.. áhh ez már szopás.

Válasz erre

The FF Master
#208 The FF Master [3394]
Tegnapi rész az ott volt rendesen

"..Soha nem gondoltam volna hogy elvesztem őt... A rabszolgájaként végeztem, tennem kell valamit."

Válasz erre

Előzmény: CamelX 2005.07.27. 23:00
asas01
#207 asas01 [12269]
Szerintem jó. A Buffy volt béna sztem, de ezzel semmi gond nincs.

i tell it like it is, cause im a bold figure

Válasz erre

Előzmény: spam 2005.07.28. 14:41
spam
#206 spam [256]
a sorozat

my love for you is ticking clock berserker! would you like to suck my cock berserker!

Válasz erre

Előzmény: asas01 2005.07.28. 14:41
asas01
#205 asas01 [12269]
Mármint maga a sorozat vagy a szinkron?

i tell it like it is, cause im a bold figure

Válasz erre

Előzmény: spam 2005.07.28. 14:40
spam
#204 spam [256]
az angel is kurvabena szerintem

my love for you is ticking clock berserker! would you like to suck my cock berserker!

Válasz erre

Előzmény: asas01 2005.07.28. 14:39
asas01
#203 asas01 [12269]
Azt mondjuk még pont nem láttam, de ha 9 évadból 2-3 rész van cask,a mi jobb szinkronank, akkor az már eleve baj.
Az egyetlen sorozat, amit szívesebben nézek szinkronnal az az Angel, mert kurva bénák aszínészek benne.

i tell it like it is, cause im a bold figure

Válasz erre

Előzmény: spam 2005.07.28. 14:30
Tyrn
#202 Tyrn [11406]
a szinkron tényleg nagyon-nagyon jó!

Válasz erre

spam
#201 spam [256]
en meg pont ugy vettem eszre, hogy joval tobb poen van a szinkronosba, a dalok kivetelevel, pl most kapasbol a kurvalkodos reszt tudnam mondani, ami tegnapelott volt.

my love for you is ticking clock berserker! would you like to suck my cock berserker!

Válasz erre

Előzmény: asas01 2005.07.28. 13:27
.:[Kain]:.
#200 .:[Kain]:. [11704]
legjobb mikor az esőerdő védelmező dalt átköltik a végére

Válasz erre

Előzmény: asas01 2005.07.28. 13:27
asas01
#199 asas01 [12269]
Dehogy jobb!
Annyira elbasz egy csomó poén a szinkron, hogy az hihetetlen. A legrosszabb az, amikor az énekeket is szinkronizálják. Nem tudom milyen retardáltak ülnek ott a stúdióban, akik eldöntik, hogy még ott sem lehet feliratot használni, ahol feltétlenül szükséges lenne.
Persze néha előfodul, hogy feliratozzák a dalokat, de olyankor annyira félrefordítanak mindent, hogy lehányom a TV-t.

i tell it like it is, cause im a bold figure

Válasz erre

Előzmény: spam 2005.07.28. 12:14
spam
#198 spam [256]
100x jobb a szinkron meg a szoveg is, mint a felirat.

my love for you is ticking clock berserker! would you like to suck my cock berserker!

Válasz erre

Előzmény: Death man 2005.07.27. 23:06
Iconoid
#197 Iconoid [1000]
Hát egyértelmű.

A nap még fenn jár magasan, és én, Antonius Blok, a Halállal sakkozom.

Válasz erre

Előzmény: asas01 2005.07.27. 23:45
asas01
#196 asas01 [12269]
Hát remélem.

i tell it like it is, cause im a bold figure

Válasz erre

Előzmény: padavan 2005.07.27. 23:43
padavan
#195 padavan [21647]
(egyébként ő is csak viccnek szánta...)

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

Előzmény: asas01 2005.07.27. 23:38
asas01
#194 asas01 [12269]
LOL! Biztos lefizették a modokat, hát ez angyon valószínű. Gondolom ilyen hósszúkabátos fórumozók adták át a pénzt este a ligetben az öltönyös kományügynök modoknak, aztán megölték a tanukat.

i tell it like it is, cause im a bold figure

Válasz erre

Előzmény: Iconoid 2005.07.27. 23:01
Death man
#193 Death man [6926]
Feliratosan nézd meg ezt is , dob rajta sokat.
Nem vágom hogy aki feliratot csinálja hogy tud sokkal jobbat csinálni mint Pl. 1 szinkron stúdió ahol fizetnek érte?
(mert nemcsak a szinkron színészek játéka a baj az kevésbé , hanem áltba a szöveg szarabb mint a feliraté / eredetié)

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

Előzmény: CamelX 2005.07.27. 23:00
Iconoid
#192 Iconoid [1000]
Lefizették a modikat, a múltkor a politika topic, most meg... De inkább kussolok, reggelre olyan szitkokat szórnak itt a fejemre, hogy mit képzelek én, kis taknyos. Ez van. Majd kb. a 10 000-dik hszem után talán nem ugatnak le.

A nap még fenn jár magasan, és én, Antonius Blok, a Halállal sakkozom.

Válasz erre

Előzmény: padavan 2005.07.27. 22:58
CamelX
#191 CamelX [6215]
Ez nagyon kész volt
a második rész nagyon odatett

I am the architect of my own destruction.

Válasz erre

padavan
#190 padavan [21647]
Nos, elolvastam, természetesen baromság. De mit vár az ember egy... na, mindegy.

Ez az "először és utoljára" nagyon félelmetes hangzik ám, MM, kérdés, mennyire jogos...

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

Előzmény: Iconoid 2005.07.27. 22:54
Iconoid
#189 Iconoid [1000]
Lásd moderátoroknak topic utolsó hozzászólás.

A nap még fenn jár magasan, és én, Antonius Blok, a Halállal sakkozom.

Válasz erre

Előzmény: padavan 2005.07.27. 22:50

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat