28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Labdarúgó Európa Bajnokság 2004

pres
#279 pres [4157]
Úgyis döntősök lesznek.

Fuck it Dude let`s go bowlin`

Válasz erre

Előzmény: Gillette 2004.06.15. 18:39
Gillette
#278 Gillette [9789]
Egyértelmű hogy az a német válogatott amely ellenünk játszott teljesen más felfogásban fog ma pályára lépni. Az a magyar válogatott papírforma szerint a bundesliga 2 ligaválogatotja ellen lehetett volna pakliban. A német játékosoknak aligha jelentett túl nagy motivációt és kihívást egy magyar B(C) válogatott elleni barátságos mérkőzés. Az egész csapat lézengett a pályán. zt ma nem tehetik meg. Biztos hogy ez a mai német válogatott min. 4 v. 5 lőtt volna annak a magyar válogatottnak.

Ettől függetlenűl remélem kikapnak.

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

Válasz erre

Előzmény: Eric 2004.06.15. 16:07
Eric
#277 Eric [20761]
Ebből a dicsőség, győzelem és a nyereség(nyerés) még várat magára. Amúgy hajrá!

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Válasz erre

Előzmény: U.R.H 22 2004.06.15. 15:54
Eric
#276 Eric [20761]
Pont erről beszéltem én is.

Amúgy Völler nem véletlenül kezdett lázas csapatátszervezésbe a magyar meccs után, hollandok elleni talákozóra felkészülendő.

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Válasz erre

Előzmény: MagicMoment 2004.06.15. 15:51
U.R.H 22
#275 U.R.H 22 [1968]
Energia Nyereség Győzelem Lendület Akarat Nyomulás Dicsőség
ENGLAND

Válasz erre

MagicMoment
#274 MagicMoment [17778]
Azt hiszem az elmult jó pár évtized alatt volt pár ilyen és ehhez hasonló meglepetés. Amikor tét mérkőzés van,akkor úgyis felszívják magukat. Nem tudom,hogy mentek ki,de a német válogatottba akik bekerülnek azok nem kétballábasok.
De ha mondjuk,tényleg maximális teljesítményt mutattak,akkor elég szarul érzik magukat,és mindenféleképpen bizonyítani akarnak majd. És azt a hollandok ellen kell megtenniük. Ha buknak,akkor az egész EB-n való szereplést bukják.

Válasz erre

Előzmény: Eric 2004.06.15. 15:39
U.R.H 22
#273 U.R.H 22 [1968]
Visszatérve az angol:francia meccsre nem volt semmi a hogy zizu bevágta a szabadot,a kapus csak meg se rezzent!

Válasz erre

Eric
#272 Eric [20761]
Te el tudod képzelni, hogy egy német válogatott csak úgy kimegy lébecolni egy válogatott meccsen a pályára 45e néző előtt kb. olyan felfogásban, hogy "...had nyerjenek csóri magyarkáim..."???

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Válasz erre

Előzmény: MagicMoment 2004.06.15. 15:23
MagicMoment
#271 MagicMoment [17778]
Eric,azért nem olyannak ismertelek eddig meg,mint aki elhiszi,hogy a németek komolyan játszottak ellenünk...
Kb egy barátságos mérkőzésen nyilván nem fogják kihajtani magukat.

Egy másik fórumról idézek,és maximálisan egyetértek vele:
Bár közhely de tény, hogy a németek a nagy tornák előtt mindig elég gyengén játszottak és csak a tényleges súllyal bíró mérkőzésekre pörögtek fel.
Amúgy könnyen lehet, hogy 1 csatárral fognak támadni a németek (kuranyi) aki azért annyira nincs rossz formában. Ilyen 1 támadós felállásban idén egyszer játszott a nationalelf mégpedig a belgák elleni 3:0-as győzelem során.
Szintén kulcskérdés kahn formája, ami nagyban befolyásolja az egész csapat teljesítményét.

Válasz erre

Előzmény: Eric 2004.06.15. 13:51
Ödön
#270 Ödön [1189]
vannak megbocsáthatatlan hibák, és ezek közé tartozik világversenyen elnagyképűsködni egy 11-est ilyen helyzetben. ha megverik a franciákat, az angolok már továbbjutók, így viszont még akár a franciák is besegíthetnek ellenük.

Válasz erre

Előzmény: HTB 2004.06.15. 15:00
HTB
#269 HTB [4144]
Escobart nyírták ki öngól miatt,azért picit más a két dolog
Itt még simán továbbjuthatnak az angolok a csoportból,és Beckham(akit nem szeretek) igenis hasznosan játszott azon a meccsen(11est leszámítva),de azért istenítse mindenki Zidanet,aki nem csinált semmit egész meccs alatt,"csak" a végén rúgott két gólt pontrúgásokból

Just another freak in the freak kingdom

Válasz erre

Előzmény: Ödön 2004.06.15. 14:37
Ödön
#268 Ödön [1189]
Szart sem ért az egész, mivel a végén kikaptak. ha berúgta volna a 11-est, simán nyernek az angolok. Kolumbiában ezért már kinyírták volna! túl nagyképű a srác, ha nem svéd edzőjük lenne, már rég hazazavarta volna! Ericcson viszont csak röhög a markába.

Válasz erre

Előzmény: HTB 2004.06.14. 15:08
Eric
#267 Eric [20761]
Ha az ellenünk mutatott produkciójuk óta valami gyökeres fordulat következett be, akkor esetleg van esély egy német győzelemre. Egy olyan játékkal viszont...

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Válasz erre

Előzmény: MagicMoment 2004.06.15. 13:49
MagicMoment
#266 MagicMoment [17778]
Azért ne bízzunk annyira a holland kiütésben. Legalábbis én nagyon bízom a németben!

Válasz erre

Előzmény: kelkáposzta 2004.06.15. 12:52
Nemcso
#265 Nemcso [1738]
18-kor : Csehország - Lettország
20.45-kor : Németország - Hollandia

Vegetáriánus: régi indián szó. Jelentése: "béna vadász".

Válasz erre

Előzmény: Silent 2004.06.15. 13:01
Silent
#264 Silent [15516]
a mai meccsen melyik csapat fog játszani?

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

gothmog
#263 gothmog [5162]
"rohadt szőke svédek"
Hogy micsoda!!!!!!! Thor kalapácsa vágjon agyon, a black metal maffia nyírja kopaszra a fejed, Te ebadta!

Endure. In enduring, grow strong.

Válasz erre

Előzmény: RASTA guy 2004.06.14. 22:49
kelkáposzta
#262 kelkáposzta [6439]
JAja remélem, a Csehek bealázzek a letteket, majd a hollandok kiütik a németeket

A hízás jó dolog ! 1367 B.u.É.k

Válasz erre

Előzmény: Ghoost 2004.06.15. 12:39
Ghoost
#261 Ghoost [11787]
Én inkább nézek olyan meccset, ahol egy jobb csapat látványosan aláz egy gyengébbet, mint amikor 2 erős csapat nem bír kibontakozni, csak passzolgatás és 0-0...
A mai meccs tuti jó lesz, vagyis remélem

Válasz erre

Vaszilíj Zajcev
#260 Vaszilíj Zajcev [1970]
Az Eb-ligetben néztük tegnap a két meccset.
Én nem tom, hogy csak a hétfő miatt vagy miért, de lézengtek az emberek.
Kint még 6-kor is tűzött a nap, ráadásul a lelátóval szemben, bent meg (PeCsa) fülledt meleg, cigifüst, átlag életkor 16 év...
A sör jó vizes, úgyhogy nem egy nagy élmény...

divide et impera

Válasz erre

MagicMoment
#259 MagicMoment [17778]
hááááááááááát,elgondolkodtató...az angolok messze nem hozták a formájukat, a franciák se nagyon..
A bulgárok viszont a 3ik gólig még tartották magukat,utána teljesen szétestek. BÁr,ki hogy látja.

ma német-holland..
remélem a gyenge német válogatott képes lesz megverni a hollandokat.

Válasz erre

Előzmény: RASTA guy 2004.06.14. 22:54
mucius
#258 mucius [10106]
A sok hülye egyébként miért vágatja a le a haját?? Nagyon idiótán néznek ki páran így kopaszon (főleg hogy már ilyen 3-4 milis a hajuk).

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

mucius
#257 mucius [10106]
Én hülye meg nem néztem mondván mostanában gól se esik, unalmasak a mecsek (bár a dán-olasz nekem tetszett a 0-0 ellenére, voltak ott szép helyzetek), azt erre este odakapcsolok - mondom megnézem már azér az állást - és látom hogy 4-0. De az uccsó gólt még láttam.

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

RASTA guy
#256 RASTA guy [11867]
szerintem nem! nem hozott nagy küzdelmet. az, hogy a svédek lefocizták a bulgárokat, az még nem jelentett annyira nagy színvonalat, az első félidő unalmas volt.. jobb volt a Francia - Angol.

sakálemberek...

Válasz erre

Előzmény: MagicMoment 2004.06.14. 22:52
kelkáposzta
#255 kelkáposzta [6439]
Jó mecs volt ! A bulgárok Larsson duplájáig 1enrangú felek voltak, aztán megtörtek, és nem tudtak mit csinálni. Hát ez van. De legalább sok golt láttunk. Larsson csuka fejese nagyon oda vágott, de a másik se volt csunya.

A hízás jó dolog ! 1367 B.u.É.k

Válasz erre

MagicMoment
#254 MagicMoment [17778]
az EB eddigi legjobb meccse volt.
A svédeknek grat,megérdemelten nyertek.

Válasz erre

RASTA guy
#253 RASTA guy [11867]
rohadt szőke svédek. Majd holnap a hollandok megmutatják a frankót, amúgy a francia-angol jó meccs volt, és örültem is, hogy a franciák nyertek, mert az angolokat mégjobban utálom

sakálemberek...

Válasz erre

cukkini
#252 cukkini [1679]
vagy a bulgárok a bénák.. de inkább az előbbi.. Jobban hangzik

Úgy gondolom, minden emberi lényben azt kell tisztelnünk, ami. Legyen amerikai vagy német, zsidó vagy keresztény. / Einstein /

Válasz erre

Előzmény: Gillette 2004.06.14. 22:34
Gillette
#251 Gillette [9789]
5:0!
Jók a svédek!

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

Válasz erre

cukkini
#250 cukkini [1679]
Már 5-0....

Úgy gondolom, minden emberi lényben azt kell tisztelnünk, ami. Legyen amerikai vagy német, zsidó vagy keresztény. / Einstein /

Válasz erre

Gillette
#249 Gillette [9789]
Larssonnál aligha kell nagyobb sztár! Tudásban felveszi akár Vierivel, Sevcsenkoval v. Morientessel is a versenyt. Nem semmi játékos. Az egyik kedvencem. Főleg hogy volt egy nagyon súlyos lábtörése. Meg Ibrahimovics is faszán nyomta az Ajaxban.
Nem lennék meglepve ha a svédek messzire jutnának. Nem lenne rosz egy svéd-olasz döntő.

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

Válasz erre

Előzmény: kelkáposzta 2004.06.14. 21:34
cukkini
#248 cukkini [1679]
11-es, és 4-0 egyre jobb

Úgy gondolom, minden emberi lényben azt kell tisztelnünk, ami. Legyen amerikai vagy német, zsidó vagy keresztény. / Einstein /

Válasz erre

cukkini
#247 cukkini [1679]
ja valószinű...

Úgy gondolom, minden emberi lényben azt kell tisztelnünk, ami. Legyen amerikai vagy német, zsidó vagy keresztény. / Einstein /

Válasz erre

Előzmény: Eric 2004.06.14. 22:03
Eric
#246 Eric [20761]
A második gól milyen durva volt! Ez biztos benne lesz a legszebb gólok válogatásában!!!

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Válasz erre

cukkini
#245 cukkini [1679]
JUPÍ!!!!! 3-0

Úgy gondolom, minden emberi lényben azt kell tisztelnünk, ami. Legyen amerikai vagy német, zsidó vagy keresztény. / Einstein /

Válasz erre

Eric
#244 Eric [20761]
Larsson dupla!!!

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Válasz erre

cukkini
#243 cukkini [1679]
Nekem is... a dán-olasz meccsnek csak a végét láttam, mondhatom szerencsérevagy inkább

Úgy gondolom, minden emberi lényben azt kell tisztelnünk, ami. Legyen amerikai vagy német, zsidó vagy keresztény. / Einstein /

Válasz erre

Előzmény: kelkáposzta 2004.06.14. 21:34
cukkini
#242 cukkini [1679]
félidőben: svéd- bulgár 1-0

Úgy gondolom, minden emberi lényben azt kell tisztelnünk, ami. Legyen amerikai vagy német, zsidó vagy keresztény. / Einstein /

Válasz erre

kelkáposzta
#241 kelkáposzta [6439]
Lehet h nincsennek akkora sztárok mint az elöző meccsen, de nekem jobban tetszik

A hízás jó dolog ! 1367 B.u.É.k

Válasz erre

Gillette
#240 Gillette [9789]
Henrik Larsson rlz!!!!

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

Válasz erre

Előzmény: kelkáposzta 2004.06.14. 19:58
MagicMoment
#239 MagicMoment [17778]
remélem az már izgalmasabb lesz!

Válasz erre

Előzmény: kelkáposzta 2004.06.14. 19:58
kelkáposzta
#238 kelkáposzta [6439]
Hát nem áltam be az izgalomtól az 1x biztos A svéd-bulgár biztos jobb lesz.

A hízás jó dolog ! 1367 B.u.É.k

Válasz erre

Előzmény: MagicMoment 2004.06.14. 19:55
Gillette
#237 Gillette [9789]
Tanulókazetta Beckham-nek


Lisszabon, június 14., 18.20 Egy amatőr ificsapat edzője adna tanácsokat - tizenegyes-rúgáshoz.

Egy angliai amatőr ificsapat edzője felvette a kapcsolatot az angol szövetség vezetőivel, és felajánlotta, hogy szívesen Beckham rendelkezésére bocsát egy kazettát. A felvételen csapata egyik kupameccs látható, amely büntetőpárbajjal végződött, és amelyet 46-45 (!) arányban nyertek meg Gary Tuhill tanítványai.
- Nagyon boldogok lennénk, ha a videokazettával segíthetnénk David fejlődését - mondta Tuhill, a Beecholme Colts edzője.



----------------------
olasz-dán: a 2 félidő végét megnyomták de amúgy nem sok minden történt. majd belejönnek.

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

Válasz erre

MagicMoment
#236 MagicMoment [17778]
azért nem volt olyan uncsi.. de az olaszoktól többet vártam.
úgy veszem észre,hogy egyenlőre a "nagyoknak" nem nagyon megy...

Válasz erre

Előzmény: Silent 2004.06.14. 19:28
Silent
#235 Silent [15516]
Na ez az Olasz dán mecs valami baszottul unalmas. nem nézem.

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

rage
#234 rage [5115]
Gerrard

Válasz erre

Előzmény: mucius 2004.06.14. 17:15
mucius
#233 mucius [10106]
De így a kapus sztem el tudta volna érni a labdát. Tényleg, melyik nagytudású angol "indította" Henryt ??

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

pres
#232 pres [4157]
nem szeretem a franciákat, így sajnálom, hogy az angolok kikaptak tőlűk. Hajrá spányolok!

Fuck it Dude let`s go bowlin`

Válasz erre

Előzmény: MagicMoment 2004.06.14. 14:45
pres
#231 pres [4157]
végül is csak egy gólpasszt adott...

Fuck it Dude let`s go bowlin`

Válasz erre

Előzmény: HTB 2004.06.14. 15:08
HTB
#230 HTB [4144]
te hülye vagy bazmeg
attól még,hogy kihagyott egy 11-est,ő buzdította az egész csapatot,és nagyon hasznosan játszott(mondom mindezt annak ellenére,hogy nem kamázom a srácot)

Just another freak in the freak kingdom

Válasz erre

Előzmény: Ödön 2004.06.14. 14:02

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat