28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Melyik a kedvenc zenei stílusotok?

Rauros
#130 Rauros [2626]
ricky martin lol

Mert ők nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy mi tudjuk...

Válasz erre

Előzmény: nihilism 2006.02.25. 14:06
Mattmaster
#129 Mattmaster [9513]
hát nemtom, izlések és pofonok amugy énse azt montam hogy csak magyar reppet hallgatok, de szerintem nagyon is jól reppelnek, kivételnek igaz, van pár nyomi előadó, de azok nem lényegesek

Válasz erre

Előzmény: nihilism 2006.02.25. 14:06
nihilism
#128 nihilism [3144]
Te, en nem akarok kotekedni, de a magyar underground hiphop a legigenytelenebb stilusok kozott van a vilagon (ennel mar csak az overground a rosszabb). Az ismertebbek lopkodnak alapokat boszen (FankaDeli, Akkezdet), de meg nekik is semmilyen tehetseguk sincsen, nem tudjak jol eloadni magukat, szarul rappelnek, semmi kozuk hozza. Ezt en mondom, a kulfoldi underground hiphop a kedvencem.

Germinator: ne zavarjon, hogy a scooter rave egyertelmuen, meg hogy meg Ricky Martin szamaiban is van gitar + dob meg a tobbi szarsagok.

Válasz erre

Előzmény: Mattmaster 2006.02.25. 00:11
CamelX
#127 CamelX [6215]
lol
kicsit benézted öcsém...

Amúgy még mindig a trance (főleg hard) és a hardstyle a nyerő nálam, meg ha olyan a kedvem akkor hardcore

I am the architect of my own destruction.

Válasz erre

Előzmény: Germinator 2006.02.24. 22:36
Barthezz
#126 Barthezz [54711]
Igen, ezek az effektek mostanában a legújabb house zenékben is benne vannak

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: csuvi 2006.02.25. 10:59
csuvi
#125 csuvi [5613]
hát neked komoly problémád van a műfajok meghatározásával..

"A rock arról szól hogy van benne gitár, dob, meg énekes..."
most had ne soroljam fel azokat a zenei irányzatokat, amelyekben ezek mind benne vannak..

A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt

Válasz erre

Előzmény: Germinator 2006.02.24. 22:36
Mattmaster
#124 Mattmaster [9513]
a blionk182-t én is imádtam, egész nap azt hallgattam de amugy sztem ha szereted a blinket akkor hallgass egy kis bad religiont, nagyon jó számaik vannak

Válasz erre

Előzmény: Pyrogate 2006.02.25. 00:22
Rauros
#123 Rauros [2626]
a vocal trance az nagyon helyes

Mert ők nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy mi tudjuk...

Válasz erre

Előzmény: Pyrogate 2006.02.25. 00:22
Pyrogate
#122 Pyrogate [21953]
háááát ha így néznénk még oké is lenne, de a scooter fényévekre áll a technotol. Mindegy

Amúgy én rengeteg zenét meghallgatok, most épp a vocal trance, hardtrance a kedvencem, de néha egy-egy eurotrance, egy-egy hardstyle, hardcore. Rossz kedvemben, ill. ha nagyon unatkozom akkor meg Blink182 Van egy kurva régi albumom tőlük, egy koncertfelvétel, rajta a legjobbakkal: Mutt, Dumpweed, Damned, What's my age again, voyeur, stb....De inkább elektronikus zenéket hallgatok

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Előzmény: Germinator 2006.02.24. 22:36
Mattmaster
#121 Mattmaster [9513]
ja

Válasz erre

Előzmény: RASTA guy 2006.02.25. 00:11
RASTA guy
#120 RASTA guy [11867]
magyar?

sakálemberek...

Válasz erre

Előzmény: Mattmaster 2006.02.25. 00:09
Mattmaster
#119 Mattmaster [9513]
underground hip-hop.

amikor belecsöppentem régen a zene világába, rappel keztem, aztán rock, aztán mindenféle discosabb számok, megint rock, és végül az ami most is

Válasz erre

Wing
#118 Wing [4603]
4 hónap alatt megint változott az ízlésem. Mint mindig.

most:

ska és mutációi
punkrock, emo
nemzeti rock

ánnyi.

Válasz erre

Germinator
#117 Germinator [29908]
méne lenne rock? azért nem lehet valamit "nem rock"-nak nevezni, mert esetleg neked nem tetszik. A rock arról szól hogy van benne gitár, dob, meg énekes... ennek megfelel a Linkin Park... a techno arról szól hogy szintetizátorral előállított, ritmusos hangok és esetleg ének szerepelnek egy előadásban, a Scooter ennek megfelel, a hip-hop... namindegy, nem sorolom fel az összes műfajt, és ha esetleg az előbb felsoroltak "nem is azok", amiknek mondtam őket, mégis különböző stílusokat képviselnek, és ez a lényeg... de legalább Mozartba nem kötöttél bele

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Válasz erre

Előzmény: nihilism 2006.02.24. 22:30
nihilism
#116 nihilism [3144]
Te. Egy problema van. Hogy a Linkin Park nem rock, a Scooter nem techno, es a Missy Elliot nem hip-hop. De amugy jo vagy.

Válasz erre

Előzmény: Germinator 2006.02.24. 22:28
Germinator
#115 Germinator [29908]
nincs kedvenc zenei stílusom, bármit megszerethetek (szerintem diplomatikus válasz), kezdve a rocktól kezdve (System of a Down, Linkin Park) a technon át (Scooter) a hip-hopon keresztül (Missy Elliot) a komolyzenéig (Mozart, Bárdos, Kodály)

(gy.k. a zárójelekben számomra kedves előadók-írók szerepelnek, csakhogy példát statuáljak)

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Válasz erre

Tyrn
#114 Tyrn [11406]
old school hip-hop.

Válasz erre

Lelnet
#113 Lelnet [1129]
Azt se tod mi az

"Tábornok úrhoz jön a sürgöny, hogy a berberek elfoglalták a Fasszalbasz fennsíkot." - fisher99

Válasz erre

Előzmény: brekeke 2006.02.11. 15:22
brekeke
#112 brekeke [11]
Black metal.

Válasz erre

Riker
#111 Riker [187]
a Thunderdomek többsége jó,páron még happy is van,szóval elég sokfajta zene megfordul rajta.Terrordrome az már durvább zúzásNem ismerős a szám,de annyira nem vagyok otthon hcban.
A zaj témához hozzászólva meg volt szerencsém már pl experimental hardcorehoz,ami aztán még durvábban az amit leirtál

http://www.rave.hu - http://www.wargamer.hu -

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2005.10.24. 22:58
Barthezz
#110 Barthezz [54711]
Nekem arról a Terrordome válogatásról (de lehet Thunderdome volt, ami egy fokkal már finomabb ) egy vmilyen Summertime nevű szám tetszett nagyon, amiben high pitched voice-szal megy a refrén. Nemtom ismered-e. Bár ez asszem happy hardcore volt és messze nem speed- meg terrorcore
Hát igen a zajról én is annyit írnék, hogy néhány speedcore számot lazán össze lehetne téveszteni egy régi centrifugás jól megpakolt mosógéppel, vagy egy ütvefúróval, esetleg egy építkezés zajaival

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: Riker 2005.10.24. 15:09
Riker
#109 Riker [187]
Minőségit kell hallgatniNekem is nagyon kevés jó számom van ezekből a stílusokból,mert sajnos sok csak igénytelen zaj.Ezért a legpopulárisabb a mainstyle,de terrorból meg speedcoreból is lehet jót találni.

http://www.rave.hu - http://www.wargamer.hu -

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2005.10.23. 23:39
Barthezz
#108 Barthezz [54711]
Hmm, a speedcore-t meg a terrorcore-t hogy bírod? Egyszer kaptam egy terrorcore válogatás albumot, de 10 perc után abba kellett hagynom, mert egyrészt megfájdult a fejem, másrészt idegbajt kaptam volna, ha végighallgatom Pedig voltak benne önmagukban egész jó kis részek

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: Riker 2005.10.23. 19:49
Wing
#107 Wing [4603]
Kíváncsi vok, mit értesz "rock" és "punk" alatt...

Válasz erre

Előzmény: sipec 2005.10.23. 21:27
sipec
#106 sipec [19623]
hmm kezdem kinoni a rockot, punkot.......
v nem is tudom....
most valahogy total nincs kedvenc eloadom, stilusom csak a watskeburt

Válasz erre

Riker
#105 Riker [187]
Bárcsak ilyen hc-t szeretnél

http://www.rave.hu - http://www.wargamer.hu -

Válasz erre

Előzmény: Wing 2005.10.23. 19:50
Wing
#104 Wing [4603]
a hc-t én is szeretem... vagy erről már beszélgettünk?

Válasz erre

Előzmény: Riker 2005.10.23. 19:49
Riker
#103 Riker [187]
Elsősorban Happy Hardcore és Rave,másodsorban Hardcore és mutációi(mainstyle,speedcore,terrorcore...)

http://www.rave.hu - http://www.wargamer.hu -

Válasz erre

Wing
#102 Wing [4603]
huhh, nehéz kérdés

Hangulattól függően:

ska és mutációi (ska-core, ska-punk)
oi, punk, punkrock és hasonlók
nemzeti rock

asszem ennyi

Válasz erre

DJ_RushBoy (ÉRD)
#101 DJ_RushBoy (ÉRD) [31]
a kedvencem mostanában a techno lett. De ezen kívül szeretem a dance, disco muzsikákat is. Mást nem tudok meghallgatni

I Love Techno!

Válasz erre

Herr Hauptmann
#100 Herr Hauptmann [3187]
Skin/OI
Szimfonikus progresszív metál
Gothic/Celtic rock

Kedves Tsülögg! Te hüjje ló akki vagggy! Ez a nő I. vesz-Éjjes bosszorgány. Netuddkki.

Válasz erre

Barthezz
#99 Barthezz [54711]
Eddig nekem a német trance volt, de kezdek átszokni a house-ra, trance-re. Igazából minden elektronikus műfajt meghallgatok, persze inkább az ismertebb zenéket mindegyikből.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

CamelX
#98 CamelX [6215]
Azt felejtsd el, inkább hallgass több hardstyle-t, olaszt persze

I am the architect of my own destruction.

Válasz erre

Előzmény: Drafta 2005.08.12. 13:00
tacsko67
#97 tacsko67 [61]
NU METAL!!!!!!!

Válasz erre

Drafta
#96 Drafta [874]
alapvetően Italo Dance / Vocal Trance / Progresszív Trance. Mostanában viszont egyre inkább 80's Disco felé hajlok.

Válasz erre

kopi1981
#95 kopi1981 [492]
Psychedelic blues rock - (Pink Floyd), Afro jazz funk, Breaktánc zenék (nem nuschool breakbeat), Classic rock (Uriah, Zeppelin, Hendrix, Bad Co. ...stb)

Az erő legyen veletek!

Válasz erre

darkghost
#94 darkghost [72]
METAL!

http://darkghost.uw.hu

Válasz erre

asas01
#93 asas01 [12269]
Rap muzsika

i tell it like it is, cause im a bold figure

Válasz erre

WiTHO
#92 WiTHO [362]
Rap, Hip-Hop

A számitogépek sohasem fogják az emberi hülyeséget pótolni

Válasz erre

Kuglóf14
#91 Kuglóf14 [10]
PUNK! ROCK! METAL! SKA! ALTER!

\"Én sem láttam a napfényt. mégis úgy hiszem, hogy szép...\"

Válasz erre

Aranycsirke
#90 Aranycsirke [87]
PUNK! - ROCK!

"...amit mondok,az csak egy vélemény, nem szeretném,ha félreértenéd!"

Válasz erre

killerbala
#89 killerbala [1503]
Rock

"Ez nem egy munkatábor és nem is egy koncepciós tábor"-Kiszel Tünde

Válasz erre

Baker
#88 Baker [1329]
SK8 FOREVER!!

Válasz erre

nihilism
#87 nihilism [3144]
Nem tetszik a horges? Mondjuk nem horog, csak horogve-frocsogosen enekel a csavo Engem mondjuk nem riaszt el, mert a hatterzene nagyon profi. Es az a jo, hogy egy albumon sincs ket megegyezo szam

Válasz erre

Előzmény: HTB 2005.07.11. 10:55
HTB
#86 HTB [4144]
hát.

meghallgattam több számot,maradjunk annyiban,hgoy ez az én gyermeteg lekivilágomnak már sok volt :>

Just another freak in the freak kingdom

Válasz erre

Előzmény: nihilism 2005.07.10. 22:51
nihilism
#85 nihilism [3144]
Amugy a CV-tol csak a Crack Rocksteadyt hallottad? Akkor meglepetes lesz, ugyanis a tobbi szamban picit eltero lesz az enek. Mondhatni black metalos

Válasz erre

Előzmény: HTB 2005.07.10. 22:47
HTB
#84 HTB [4144]
nem,bar remlik valami,mintha olvastam volna a koncertrol

Just another freak in the freak kingdom

Válasz erre

Előzmény: nihilism 2005.07.10. 22:46
nihilism
#83 nihilism [3144]
2 eve volt MO-n a Leftöver Crack, nem voltal? Allitolag nagyon allat koncertet nyomtak.

Válasz erre

Előzmény: HTB 2005.07.10. 22:45
HTB
#82 HTB [4144]
rendicsek,izzitom a total commandert =)

ty tippeket,majd alkotok velemenyt valamikor

Just another freak in the freak kingdom

Válasz erre

Előzmény: nihilism 2005.07.10. 22:43
nihilism
#81 nihilism [3144]
Az kiraly!!! A Choking Victim egy album utan feloszlott, mert meghalt a dobos, de az az album tokeletes. Nem tudnek sorrendet rakni a szamok kozott, de az In Hell, 500 Channels, In My Grave, Suicide, Fuck America.. Huzd le a No Gods, No Managers albumot, mert az egesz fasza. A Leftöver Crack Fuck World Trade albumrol nekem szemelyszerint a One Dead Cop a kedvencem, meg jo a Clear Channel (Fuck Off), Burn Them Prisons, Feed The Children (Books of Lies), Rock the 40 oz., Operation M.O.V.E., Super Tuesday, Gang Control, Life is Pain. Ezen kivul az LC-nek van meg egy albuma, a Mediocre Generica azon a Crack City Rockers, Born To Die, Burning In Water...

Válasz erre

Előzmény: HTB 2005.07.10. 22:38

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat