






Mert ők nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy mi tudjuk...







Mert ők nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy mi tudjuk...
amugy énse azt montam hogy csak magyar reppet hallgatok, de szerintem nagyon is jól reppelnek, kivételnek igaz, van pár nyomi előadó, de azok nem lényegesek

I am the architect of my own destruction.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt
de amugy sztem ha szereted a blinket akkor hallgass egy kis bad religiont, nagyon jó számaik vannak

Mert ők nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy mi tudjuk...
Van egy kurva régi albumom tőlük, egy koncertfelvétel, rajta a legjobbakkal: Mutt, Dumpweed, Damned, What's my age again, voyeur, stb....De inkább elektronikus zenéket hallgatokSzenvedély nélkül a foci halott.
sakálemberek...

méne lenne rock? azért nem lehet valamit "nem rock"-nak nevezni, mert esetleg neked nem tetszik. A rock arról szól hogy van benne gitár, dob, meg énekes... ennek megfelel a Linkin Park... a techno arról szól hogy szintetizátorral előállított, ritmusos hangok és esetleg ének szerepelnek egy előadásban, a Scooter ennek megfelel, a hip-hop... namindegy, nem sorolom fel az összes műfajt, és ha esetleg az előbb felsoroltak "nem is azok", amiknek mondtam őket, mégis különböző stílusokat képviselnek, és ez a lényeg... de legalább Mozartba nem kötöttél bele
My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.
), kezdve a rocktól kezdve (System of a Down, Linkin Park) a technon át (Scooter) a hip-hopon keresztül (Missy Elliot) a komolyzenéig (Mozart, Bárdos, Kodály)
My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

"Tábornok úrhoz jön a sürgöny, hogy a berberek elfoglalták a Fasszalbasz fennsíkot." - fisher99
Nem ismerős a szám,de annyira nem vagyok otthon hcban.

http://www.rave.hu - http://www.wargamer.hu -
) egy vmilyen Summertime nevű szám tetszett nagyon, amiben high pitched voice-szal megy a refrén. Nemtom ismered-e. Bár ez asszem happy hardcore volt és messze nem speed- meg terrorcore

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Nekem is nagyon kevés jó számom van ezekből a stílusokból,mert sajnos sok csak igénytelen zaj.Ezért a legpopulárisabb a mainstyle,de terrorból meg speedcoreból is lehet jót találni.http://www.rave.hu - http://www.wargamer.hu -
Pedig voltak benne önmagukban egész jó kis részek 
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"


http://www.rave.hu - http://www.wargamer.hu -

http://www.rave.hu - http://www.wargamer.hu -

I Love Techno!
Kedves Tsülögg! Te hüjje ló akki vagggy! Ez a nő I. vesz-Éjjes bosszorgány. Netuddkki.
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

I am the architect of my own destruction.
Az erő legyen veletek!
i tell it like it is, cause im a bold figure
A számitogépek sohasem fogják az emberi hülyeséget pótolni

\"Én sem láttam a napfényt. mégis úgy hiszem, hogy szép...\"

"...amit mondok,az csak egy vélemény, nem szeretném,ha félreértenéd!"
"Ez nem egy munkatábor és nem is egy koncepciós tábor"-Kiszel Tünde
Engem mondjuk nem riaszt el, mert a hatterzene nagyon profi. Es az a jo, hogy egy albumon sincs ket megegyezo szamJust another freak in the freak kingdom

Just another freak in the freak kingdom
Allitolag nagyon allat koncertet nyomtak.Just another freak in the freak kingdom
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.