"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111
Fórum » Beszélgetés a játékokról
King-Kong

tel.: (70) 253-7763 Email:
nemrég vettem meg a játékot egész olcsón megúsztam.
Elakadtam:
Mikor Carl-al (a kamerással) és Jackel vagyok. Kikell írtani két raptort amikor azok valamiből kajáznak.
Megöltem őket, megtaláltam néhány oszlop mögött a bozótban az egyik kapcsolót, felgyújtottam a bozótot, oké megszereztem beraktam kész.
de a másikat sehol se találom! Valaki megtudná mondani gyorsan hogy hol van az? Már egy órája keresem!
Kösz, előre is.
Üdv: Harry.Prof.
tel.: (70) 253-7763 Email:

Le tudná írni nekem valaki a King Konghoz a Disc keyt mert sehol sem találom köszi
Én kinyírtam a denevért.de Kong a fa kapu elől nem tudja eltüntetni az oszlopot
HELP!


nehéz volt kezelni
Az alaplapról lehúzás egyszerűbb


Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)
az ubisoft mostmár olyan játékokat csínál amit feltörve csak ugy lehet játszani hogy lehúzod a cd-meghalytókat az alaplapról
vagy van vmi cd hide aszem azzal le lehet iktatni a fizikai meghajtókat
VÁGOD
???2: meg se vette a gamet eredetiben, had bűnhődjön.
Pentium D 915; GeForce 7600 GT Point of View; 1 Gb @ 400 MHz RAM; ASRock 775Dual-VSTA; Chieftec GPS series 450 W
bocsi nem tudod, hogy hogyan kell elindítani a cd-s változatot
a nocd patch meg van, de akar működni vele
ha tudsz akkor lécci segíts
köszike


Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ




én a 46%-nál tartok hogy king kongal kell menni és jönnek a velocik és a csajt fel kell rakni az oszlopra és meggyújtja a bokrot és leesnek azok a tüskék felmászok és amikor a másodikra is felmásztam akkor bejön 1 nagy szürke képernyő ez miért van mert a menübe be tudok lépni please segítsetek
gj
.Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Előre is köszi
Ákos
mert én elég sokáig vittem valahol ott ahol a jimmy elrepül a repülővel és nekem fel kell mennem a hegy tetejére! csak ott volt egy fagyás és mikor bekapcsoltam újra a játékot a 4-dik pályától kezdhetem és nincs kedvem megint nekiálni.
nincs kod, unistal!
további kelemes ünnpeket!
Gőzöm nincs hogy emberek ilyen nevetséges témák miatt miért verekednének össze
Ha röhögve fél kézzel megtudnám agyalni azt mondjuk aki felbaxott(bár ilyen miatt én sose idegesítem fel magam) még akkor sem tenném meg.
Nekem is voltak balhéim de azok legalább komoly ügyek miatt nem pedig nevetséges internetes összeszólalkozások miatt.
De hát úgylátszik csak az én életem ilyen bonyolult hogy ilyen baromságokkal nincs időm foglalkozni
Csak egy gondolat voltam

"Everyone who run, is a VC, everyone who stand still, is a well disciplined VC"
Es tudod a kor az nem mindig szamit ha erorol vagy baratokrol van szo.
Nemakarok belefojni a temaba de szerintem ebbol se lessz semmi mint a tobbi ien ugybol.
okés, öcsi, msn, aztán adok címet, jöhetsz zúzni
én nem viccelek (veled ellentétben)... csak nehogy pofára ess.Az élet Pc-nélkül halott
már pedig itt rend lesz mondta a nagymama és bedobta a szart az ágy alá !!!!!
Tud valaki valamit az alternatív befejezéséről?? Pontokat hogy lehet gyűjteni???


Gratulálok...
bocs ha paraszt vok de van benne valami

de amugy a további használati utasításnál a google.co.hu jön be! oda mit írjak be?

További használati utasítás itt
Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg
de azért kösz a segítséget
!Nem tudom elindítani a játékot, mindíg kéri az 1es cd-t.
Valaki segítsen!!Pls!
Kösz
már pedig itt rend lesz mondta a nagymama és bedobta a szart az ágy alá !!!!!
már pedig itt rend lesz mondta a nagymama és bedobta a szart az ágy alá !!!!!

Ott tartok hogy megmentettem JIMMY-t és egy kis fa "csónakon" vagyok de nem látok semmi tüzet és nem enged tovább bozót miatt.PLS HELP
Mit jelent az extrában az online code 1 vagy 2 ???
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 10:56
- Kezd durvulni az időjárás! [4476]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
