28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

King-Kong

KisCsirkee
#133 KisCsirkee [16989]
Én még csak msot kezdtem és megvan az első probléma a faszikám és a kamera körbe körbe pörög és nem tok mit tenni tud vki segíteni?

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Válasz erre

harryprof
#132 harryprof [8]
valaki még válaszolhatna ma..

Válasz erre

thirty3
#131 thirty3 [21]
Az apróhírdetés részben találtok eredeti, eladó King Kong játékot

tel.: (70) 253-7763 Email:

Válasz erre

harryprof
#130 harryprof [8]
helló,
nemrég vettem meg a játékot egész olcsón megúsztam.
Elakadtam:
Mikor Carl-al (a kamerással) és Jackel vagyok. Kikell írtani két raptort amikor azok valamiből kajáznak.
Megöltem őket, megtaláltam néhány oszlop mögött a bozótban az egyik kapcsolót, felgyújtottam a bozótot, oké megszereztem beraktam kész.
de a másikat sehol se találom! Valaki megtudná mondani gyorsan hogy hol van az? Már egy órája keresem!

Kösz, előre is.
Üdv: Harry.Prof.

Válasz erre

thirty3
#129 thirty3 [21]
Fel kell emelni a kapu előtt összeonlott kőoszlopot

tel.: (70) 253-7763 Email:

Válasz erre

Előzmény: DDX 2006.05.13. 22:00
DDX
#128 DDX [35]
Nembaj,nem kell segíteni amúgyis letöröltem de tisztára olyan volt mintha hard-on lett volna.

Válasz erre

reemus69
#127 reemus69 [1]
Hali!

Le tudná írni nekem valaki a King Konghoz a Disc keyt mert sehol sem találom köszi

Válasz erre

áű
#126 áű [22]
hello
nem tudtok a game patch-et

gj

Válasz erre

DDX
#125 DDX [35]
Én ott akdtam el ahol az a óriás denevér elrabolta a csajt.
Én kinyírtam a denevért.de Kong a fa kapu elől nem tudja eltüntetni az oszlopot


HELP!

Válasz erre

jotzika
#124 jotzika [764]
de ez nem aza cdhide volt hanem vmi más . ennek is vmi hide volt a vége de nekem nem nagyon jött be
nehéz volt kezelni
Az alaplapról lehúzás egyszerűbb

Válasz erre

mucius
#123 mucius [10106]
cdhide-dal virtual meghajtókat lehet "elbújtatni". starforcenál szarra nem jó.

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

Előzmény: jotzika 2006.02.09. 17:37
jotzika
#122 jotzika [764]
hallod!!!!
az ubisoft mostmár olyan játékokat csínál amit feltörve csak ugy lehet játszani hogy lehúzod a cd-meghalytókat az alaplapról
vagy van vmi cd hide aszem azzal le lehet iktatni a fizikai meghajtókat
VÁGOD???

Válasz erre

cINC2
#121 cINC2 [3764]
1: egy lámer.
2: meg se vette a gamet eredetiben, had bűnhődjön.

Pentium D 915; GeForce 7600 GT Point of View; 1 Gb @ 400 MHz RAM; ASRock 775Dual-VSTA; Chieftec GPS series 450 W

Válasz erre

Előzmény: Tamás82Bp 2006.02.07. 20:13
poltmen
#120 poltmen [1]
hali
bocsi nem tudod, hogy hogyan kell elindítani a cd-s változatot
a nocd patch meg van, de akar működni vele
ha tudsz akkor lécci segíts
köszike

Válasz erre

Előzmény: Tamás82Bp 2006.02.07. 20:13
Tamás82Bp
#119 Tamás82Bp [5650]
szegény akos...most ez mire vót jó?

Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ

Válasz erre

fax
#118 fax [1525]
ott tartok hogy a 2 csávóval vok 1üt és 1 kapunál várnak hogy az 1ik karót megszerezem hogy kinyisuk a kaput de az a karó tüskék között van viszakő mennem hogy lángot szerezek igen de ugy van hogy a vízesés előtt van 1 ahol szokott égni a láng és átkéne dobni a mások vizesése tuli tégelybe lángot honan tom ezt me má 1x megcsináltam de most nincs a vízesés előtt láng a tégely ott van de most honan szerezek lángot ráadásul annál viszább se tok menni hrlp

Válasz erre

áű
#117 áű [22]
csátok!!
én a 46%-nál tartok hogy king kongal kell menni és jönnek a velocik és a csajt fel kell rakni az oszlopra és meggyújtja a bokrot és leesnek azok a tüskék felmászok és amikor a másodikra is felmásztam akkor bejön 1 nagy szürke képernyő ez miért van mert a menübe be tudok lépni please segítsetek

gj

Válasz erre

jotzika
#116 jotzika [764]
cd meghajtok kihuzása és pöpecül megy

Válasz erre

Razor03
#115 Razor03 [14703]
Uninstall mert nem fog elindulni .

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: akos0423 2005.12.30. 14:10
.:[Kain]:.
#114 .:[Kain]:. [11704]
4 percen belül vársz választ türelmetlenül egy FÓRUMON?

Válasz erre

Előzmény: akos0423 2005.12.30. 14:14
akos0423
#113 akos0423 [3]
Lécike valaki segítsen

Válasz erre

Előzmény: akos0423 2005.12.30. 14:13
akos0423
#112 akos0423 [3]
hajrá

Válasz erre

Előzmény: akos0423 2005.12.30. 14:10
akos0423
#111 akos0423 [3]
Van egy kis gondom a king kong-al. Letöltöttem de indításkor megjelenik egy fekete ablak és kér valami disc key-t.valaki segítsen ,mert már igencsak szeretném kipróbálni.

Előre is köszi
Ákos

Válasz erre

ttibi
#110 ttibi [2812]
tudom ez elég hülye kérdés lesz, de van valami pálya ugro kod, cheat?

mert én elég sokáig vittem valahol ott ahol a jimmy elrepül a repülővel és nekem fel kell mennem a hegy tetejére! csak ott volt egy fagyás és mikor bekapcsoltam újra a játékot a 4-dik pályától kezdhetem és nincs kedvem megint nekiálni.

nincs kod, unistal!

további kelemes ünnpeket!

Válasz erre

AstorAnt
#109 AstorAnt [1653]
Én inkább úgy fogalmaznék : sok hűhó semmiért
Gőzöm nincs hogy emberek ilyen nevetséges témák miatt miért verekednének össze
Ha röhögve fél kézzel megtudnám agyalni azt mondjuk aki felbaxott(bár ilyen miatt én sose idegesítem fel magam) még akkor sem tenném meg.
Nekem is voltak balhéim de azok legalább komoly ügyek miatt nem pedig nevetséges internetes összeszólalkozások miatt.
De hát úgylátszik csak az én életem ilyen bonyolult hogy ilyen baromságokkal nincs időm foglalkozni
Csak egy gondolat voltam

"Everyone who run, is a VC, everyone who stand still, is a well disciplined VC"

Válasz erre

gabosh
#108 gabosh [5142]
Bar az igaz h nemmindenkt kene alapbol szetosztani, hanem inkabb segiteni vagy hagyni.

Válasz erre

gabosh
#107 gabosh [5142]
Slider nemazert de o legalabb megmerte adni az "adatait".
Es tudod a kor az nem mindig szamit ha erorol vagy baratokrol van szo.

Nemakarok belefojni a temaba de szerintem ebbol se lessz semmi mint a tobbi ien ugybol.

Válasz erre

.:[Kain]:.
#106 .:[Kain]:. [11704]
húde power vagy okés, öcsi, msn, aztán adok címet, jöhetsz zúzni én nem viccelek (veled ellentétben)... csak nehogy pofára ess.

Válasz erre

Előzmény: @Slider@ 2005.12.21. 10:21
fax
#105 fax [1525]
baz te aztán tudsz irni!!!!!!

Válasz erre

Előzmény: Halálszárny 2005.12.25. 16:30
Halálszárny
#104 Halálszárny [232]
Hy...letöltödtzem a King Kongot pc-n és elakarom inditani a játékot és ki ir valamit fekete kozka és benne (ok)..létszi heép köszi..

Az élet Pc-nélkül halott

Válasz erre

@Slider@
#103 @Slider@ [3121]
Nagy a pofád ecsém így a neten keresztül, de a 16 éveddel úgy beroppantanám a fejed ha találkoznánk.

Válasz erre

Előzmény: .:[Kain]:. 2005.12.16. 15:37
wesker
#102 wesker [435]
Naná hogy tudok volt szerencsém az alternativ befejezést is végigvinni és megkell hogy mondjam hogy azért itt happy end lesz a vége de azért neg kell érte szenvdeni az biztos pontokat lehet gyüjteni és megkapsz mindent ami az extrában van az alternativ befejezéshez az kell hogy vidd végig a játékot na meg gyüjtsd össze 250 000 pontot ha ez megvan akkor már nincs akadálya annak hogy az alternativ befejezést megcsináld pontokat a pályák újrajátszásával szerezhetsz javaslom hogy legalább egyszer vidd mégegyszer végig az összes Kongos pályát nekem összesen 300 450 pontot sikerült összegyüjtenem nehéz veritékes munka árával a játék rohadtul szigorúan osztályoz mert volt amikor 51 000 pontot gyüjtöttem össze és mégis levont 18 000 pontot egy jó tanács ha konggal játszasz akkor ne időzz túl sokáig mert mindenegyes másodperc - 100 -at ér mikor egy pályát 970 másodperc alatt vittem végig az - 9700 pontot jelent a másik meg ne üss és támadj feleslegesen mert mindenegyes ütés - 50 pont mikor én összesen ütöttem 200-at az máris - 10000 pont levonás pedig a T-rexeknél igencsak ütni kell és a végén kiirja az értékelést elöször hogy mennyit értél el maximálisan aztán a pont levonások után kiadja a végösszeget és azt kell feltornászni 250-re én amit Kongnál legkevesebbet vesztettem az - 6450 pont de volt olyan hogy - 20 100 -at is vesztettem a Kong to the Rescue pályán tartom a csúcsot mivel az egy nagyon hosszú pálya és ott van a 3 T-rex is itt lehet a legtöbb pontot szerezni ezen a pályán én összesen 54 000 pontot szereztem de levontak - 16 000-et de igy is maradt 38 000 pont az embereknél sokkal szigorúbb a pontozás ott már mindent számol golyoként - 100 pont lándzsánként - 10 pont az idö másodpercenként - 100 pont halálonként - 5000 pont ha megsebesülsz az - 2000 pont ja és ha a barátaid sebzödnek akkor az is - 2000 pont na szóval ennyit a pontozásról jó pont gyüjtögetést !!!!!

már pedig itt rend lesz mondta a nagymama és bedobta a szart az ágy alá !!!!!

Válasz erre

BedaJani
#101 BedaJani [23]
Nekem nagyon bejött a game, csak nagyon rövid! Tegnap este kezdtem el, és most fejeztem be...
Tud valaki valamit az alternatív befejezéséről?? Pontokat hogy lehet gyűjteni???

Válasz erre

heppy
#100 heppy [127]
áÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ NINCS CSAK HÜLYESÉGBÖL MONDTAM.

Válasz erre

Előzmény: @Slider@ 2005.12.14. 08:40
.:[Kain]:.
#99 .:[Kain]:. [11704]
nézd már meg ezt a gyökeret te másik gyökér, másolt játékkal próbál játszani, és nem megy neki. de még mountolni sem tud, mert az hagyján hogy iylet nem illik beírni ha egyszer meg van tiltva, de ha ennyit nem tud...

Válasz erre

Előzmény: @Slider@ 2005.12.16. 08:45
@Slider@
#98 @Slider@ [3121]
Hát tényleg elég nagy parasztok voltatok vele!
Gratulálok...

Válasz erre

fax
#97 fax [1525]
szerintem ez neked nem való vegyél konzolt az 1-cerüb
bocs ha paraszt vok de van benne valami

Válasz erre

Előzmény: Ákos15 2005.12.15. 16:56
.:[Kain]:.
#96 .:[Kain]:. [11704]
azt, hogy hülye-e vagy.

Válasz erre

Előzmény: Ákos15 2005.12.15. 16:59
Stubbs
#95 Stubbs [33]
A Rage módot hogy tudom behozni??

Válasz erre

Ákos15
#94 Ákos15 [13]
JAHHHH TTUDOM

de amugy a további használati utasításnál a google.co.hu jön be! oda mit írjak be?

Válasz erre

Ákos15
#93 Ákos15 [13]
Köszi!
de még kérdeznék valamit! Mi az a bemountolás?

Válasz erre

padavan
#92 padavan [21647]
Daemon Tools-ba bemountolod.

További használati utasítás itt

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

Előzmény: Ákos15 2005.12.15. 16:18
Ákos15
#91 Ákos15 [13]
De nekem nincs 1es cd mert nekem az egész egy mdf file.
de azért kösz a segítséget!

Válasz erre

.:[Kain]:.
#90 .:[Kain]:. [11704]
rakd be az egyes cd-t.

Válasz erre

Előzmény: Ákos15 2005.12.15. 15:31
Ákos15
#89 Ákos15 [13]
Sziasztok!
Nem tudom elindítani a játékot, mindíg kéri az 1es cd-t.
Valaki segítsen!!Pls!
Kösz

Válasz erre

@Slider@
#88 @Slider@ [3121]
Szerintem az sem nehéz.

Válasz erre

Előzmény: wesker 2005.12.15. 01:09
wesker
#87 wesker [435]
sosem szabad hagyni hogy a T-rex túlságosan is megsebezen amikor pirosan villog a képernyő akkor menekülj elöle amig vissza nem megy az életed ja és amikor elvileg kinyirtad azt onnét tudod amikor kifekszik és szét akarja nyitni a száját akkor kezd nyomogatni gyorsan mindkét egér gombot erre széttöri a száját.

már pedig itt rend lesz mondta a nagymama és bedobta a szart az ágy alá !!!!!

Válasz erre

wesker
#86 wesker [435]
Pontosan melyik pályán nem tudod kinyirni a T-Rexet mert az ember nem képes kinyirni csak King Kong tudja kinyirni a T-rexet amúgy egy T-rex kinyirása abszolút nem nehéz amikor majd három jön egyszerre azt nevezem én kemény diónak a lényeg az hogy nyomogatni kell a jobb egér gombot ekkor elkapja aztán a bal egér gombbal üt.

már pedig itt rend lesz mondta a nagymama és bedobta a szart az ágy alá !!!!!

Válasz erre

Stubbs
#85 Stubbs [33]
Na most megin kéne segitség!!NEM BÍROM LEGYŐZNI A NAGY DINOSZAURUSZT PEDIG KÜZDÖTTEM VELE VAGY 5-6 PERCET DE NEM PURCAN KI ÉN MGŐRÜLÖK!!!PLS HELP....

Válasz erre

Stubbs
#84 Stubbs [33]
Sziasztok!!!
Ott tartok hogy megmentettem JIMMY-t és egy kis fa "csónakon" vagyok de nem látok semmi tüzet és nem enged tovább bozót miatt.PLS HELP
Mit jelent az extrában az online code 1 vagy 2 ???

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat