28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Prince of Persia - The Movie

Sammy
#50 Sammy [244]
A WW még messze van. Most elég egyenlőre Farah szerepe, mert a SoT fog először debütálni filmként.

Miami forever

Válasz erre

Előzmény: MattMatthew 2007.02.08. 20:05
MattMatthew
#49 MattMatthew [11920]
Egyébként vajon Kaileena-t ki fogja alakítani. És Shahdee-t? Bár leginkább Kaileena színésze érdekelne. Úgy rémlik, hogy a WW-ben Monica Belucci volt a hangja de ő már túl öreg szerintem. Már a Mátrixban sem volt fiatal (szerintem már 40 felett van).

Man literally too angry to die

Válasz erre

Sammy
#48 Sammy [244]
Vicces vagy

Miami forever

Válasz erre

Előzmény: dzsud 2007.02.08. 19:17
dzsud
#47 dzsud [1464]
De sajnos már megvan, hogy Uwe Ball rendezi!

Válasz erre

Előzmény: Sammy 2007.02.07. 23:39
Sammy
#46 Sammy [244]
Ja, ő télleg jó rendező. De jó lenne, ha P.J rendezné, mert ő már túl esett egy nagy tri-sorozatfilmen.
Ha mégsem, akkor ez a Góré jól hangzik.

Miami forever

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2007.02.07. 23:33
Creativ3Form
#45 Creativ3Form [33872]
Most ugrott be egy rendező! Nem is tudom, hogy eddig miért nem mondtam! Gore Verbinski! Ő rendezte a Karib-Tenger Kalózai 1/2-őt! Szerintem ő jó lenne a rendezői székbe!

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

MattMatthew
#44 MattMatthew [11920]
Logikus gondolatmenet.

Man literally too angry to die

Válasz erre

Előzmény: Dark Archon 2007.02.06. 11:45
Dark Archon
#43 Dark Archon [11835]
Mégis hogy lenne? Még el sem kezdték forgatni...

Dark Archon

Válasz erre

Előzmény: brolin10 2007.02.06. 11:19
brolin10
#42 brolin10 [87]
Helló van valahol kép vagy elözetes?

vááááááááá

Válasz erre

MattMatthew
#41 MattMatthew [11920]
De biztos találnak majd valakit ... remélem.

Man literally too angry to die

Válasz erre

Sammy
#40 Sammy [244]
szerintem az kb. a 80-as években készülhetett.
Nagyon nagy kár, mondom magamban, hú de jó kis buxa, mondom utána nézek jobban, erre meg látom, h 1955-ben született.
Szóval nem a mi generációnkban, ledöbbentem....

Legutóbb 2003-as filmben szerepelt, de ott úgy néz ki mint Renné Zellweger, de CSAK korban.

Miami forever

Válasz erre

Előzmény: MattMatthew 2007.02.05. 20:05
MattMatthew
#39 MattMatthew [11920]
Hát akkor ez bukta. Egyébként az oldalon lévő képen hány éves? Bár gondolom az sem egy fiatal kori képe. Tényleg jól tartja magát.

Man literally too angry to die

Válasz erre

Sammy
#38 Sammy [244]
Híres nő, szerepelt az Ördög háromszögében, meg a Paparazzi-ban is pl.

Csak annyi hogy 52 éves, sajnos.

Miami forever

Válasz erre

dzsud
#37 dzsud [1464]
Az ki az? Híres személyiség? Milyen filmekben szerepelt már?

Válasz erre

Előzmény: Sammy 2007.02.05. 13:44
Sammy
#36 Sammy [244]
Te, az nem Farah jelölt, azt csak én ajánlottam volna, hogy ő kéne legyen!






Amúgy ha hiszitek, ha nem ez a csaj már túl van az 50-en!!!!
Felháborító, nem rég néztem utána, de amúgy ez az Isabelle ADJANI quva jól tartsa magát, ilyen korban főleg.
Az apja török, az anyja német. SAJNA ez van, ő már öreg

Miami forever

Válasz erre

Előzmény: MattMatthew 2007.02.05. 17:55
MattMatthew
#35 MattMatthew [11920]
Megnéztem az Farah jelöltet. Az arca egész jó, de be kell vallani, hogy Farah nem elsősorban az arcáért vált népszerűvé.

Man literally too angry to die

Válasz erre

Sammy
#34 Sammy [244]
Na most nem értem, most akkor mi van??:,???-.,?

Herceg jelöltek:
-Bloom
-Deep
-ODED FEHR a múmiaból, szerintem télleg ő lenne a legalkalmasabb rá, benne benne van az iszlámság.
-John Abraham


A gémpresz szerint Charlie Clausen lesz

Miami forever

Válasz erre

Sammy
#33 Sammy [244]
A gamepresen olvastam: FRISSÍTÉS!

Perzsia hercege az ismeretlen CHARLIE CLAUSEN lesz, ja és 2008-ra várható a premier.

Miami forever

Válasz erre

MattMatthew
#32 MattMatthew [11920]
Hát, az Ubi Soft-os srázok nem annyira gyökerek szerintem, hogy pocsék rendezőnek a kezébe adják a fejőstehenüket.

Man literally too angry to die

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2007.02.05. 10:37
Creativ3Form
#31 Creativ3Form [33872]
Ő csinálja a legszutyokabb játékátíratos filmeket! Ez a csávó csak ilyan filmeket csinál...de kib... szarúl

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

MattMatthew
#30 MattMatthew [11920]
Az oké, hogy a Tomb Raider is játékból lett és olyan is lett de nem kéne általánosítani. Szóval a TR-nek nincs igazi sztorija de a PoP-nak azért ha belegondolunk elég filmszerű a története. Szerintem ha ügyesek akkor egy remek alkotást (trilógiát) tudnak belőle csinálni.

Egyébként ki az az Uwe? Nem rémlik a neve.

Man literally too angry to die

Válasz erre

Sammy
#29 Sammy [244]
Az tényleg jobb lenne, ha nem ők lennének a herceg szerepében ebből a szempontból.

pl.
Robin Schou - Liu Kang szerepét vállalta el, mindenféle kaszkadőri munka nélkül.


Jobb is lenne, ha noname-s színészek sorakoznának a film mögött. (pl.lásd a nyárra premierre kerülő Transzformereket).
Egy biztos Farah-t nem egy ismert színész fogja alakítani, hanem egy arab bula.

Miami forever

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2007.02.04. 22:37
Creativ3Form
#28 Creativ3Form [33872]
Amúgy látom mindenki ki van akadva az Uwe Boll-tól. Nem hiszem, hogy az Ubisoft egy ilyen pasasra bizná a játék megfilmesítésének a jogait!

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

xeLaR
#27 xeLaR [4247]
Kivételek azért vannak

-ReLax- Everything you know is wrong / black is white, up is down and short is long / and everything you thought was just so important / doesn't matter... -xeLaR-

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2007.02.04. 22:38
Creativ3Form
#26 Creativ3Form [33872]
Amúgy xeLaR! Azért a Silent Hill odabaszott rendesen!

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Creativ3Form
#25 Creativ3Form [33872]
Szerintem ne gondolkozzunk ilyen nagy nevekben, mint Orlando Bloom (aki szerintem hihetetlenűl tehetségtelen és EGYÁTALÁN NEM ILLIK RÁ A SZEREP) meg Johhny Depp stb. Úgyis valami noname-Bruce Lee stílusú csáveszt fognak felkérni a szerepre, aki számítógépes technika nélkül is megtudja majd csinálni a falonfutást, meg az efféle nyalánkságokat. Egy Orlando vagy egy Johhny (akit egyépként szeretek) nem tudna eljátszani egy ilyen szerepet...egyszerűen nem illik rá a karakter!

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

xeLaR
#24 xeLaR [4247]
Érdekes...egy újabb Disney szuperprodukció a Karib-tenger kalózai után. Remélem nem cseszik el, de nem várok sokat...a játékokból merítő filmek sose voltak valami nagyon jó filmek. Disney-nek vmi nagyon nagy dolgot kell csinálniuk, hogy ez jó legyen.
Egyébként:
-Herceglista: ez a 3 ember sztem alapból ki lenne lőve. Bloom valszeg nem csinál még egy ilyen szerepet Will Turner után, és mellesleg sztem Disney se akarja; Keanu öreg ehhez az egész herceg mizériához...meg nem állna jól neki; Viggo meg nagyon nem erre a szerepre termett, nem tudnám elképzelni egy fiatal hercegként. Ebből a herceglistából inkább nem választanék...
-Rendezők: Jackson sztem nem fogja elvállalni, és Uwe-t nem fogja bevállalni Disney, mert ha igen, akkor valami nagy baj van a világban...

-ReLax- Everything you know is wrong / black is white, up is down and short is long / and everything you thought was just so important / doesn't matter... -xeLaR-

Válasz erre

Sammy
#23 Sammy [244]
Hát ja, amúgy megnézted az Isabelle ADJINI oldalát, ő tőléletes lenne rá.

Miami forever

Válasz erre

Előzmény: MattMatthew 2007.02.04. 20:36
MattMatthew
#22 MattMatthew [11920]
Hogy úgy fog kinézni mint a T2T-ben. Vagy kicsit szebben.

Man literally too angry to die

Válasz erre

Előzmény: Sammy 2007.02.04. 20:13
Sammy
#21 Sammy [244]
Na és miben reménykedel? (Farahnál)

Miami forever

Válasz erre

Előzmény: MattMatthew 2007.02.04. 20:11
MattMatthew
#20 MattMatthew [11920]
Az a helyzet, hogy én valahogy Depp-et besoroltam Dicaprio és Bloom mellé, mert mindegyikük elég nyálas. Bár Dicaprio-nak a Kapj el ha tudsz-ban lévő szerep nagyon illett. Depp-nek meg a Jack Sperrow illik nagyon. Orlando meg Turner-nek megy el. Szóval mindegyiknek van jó filmje.

Én inkább nem találgatok Farah-ot illetően. Inkább reménykedem.

Man literally too angry to die

Válasz erre

dzsud
#19 dzsud [1464]
Nyugi csak poén volt én sem gondoltam komolyan!

Válasz erre

Előzmény: Sammy 2007.02.04. 19:23
Sammy
#18 Sammy [244]
Dahakka szerintem számítógépes effektus lesz.
Depp nem lenne jó Prince-nek, szerintem. Ő túl puhány lenne a herceghez.

Miami forever

Válasz erre

Előzmény: dzsud 2007.02.04. 19:19
dzsud
#17 dzsud [1464]
Ja! Vagy Johnny Deep, ha már a Pirates of the Caribbeannál tartunk!

Válasz erre

Előzmény: MattMatthew 2007.02.04. 16:50
dzsud
#16 dzsud [1464]
Jó lenne tényleg, ha külön-külön készítenék el a trilógiát! Én special a Sot-ot bírtam a legjobban ígyhát még eggyel több ok, h várjam a filmet!

Vajon Dahaka ki lesz majd a WW-ben? Én Michael Jacksonnak adnám!

Válasz erre

Sammy
#15 Sammy [244]
Azt sajna még nem lehet tudni, de kitudja, lehet a 3 közül (lentebb) valamelyik lesz.
Én is inkább Viggóra szavaznék, viszont Farrahnak Isabelle Adjani-t.

Miami forever

Válasz erre

Előzmény: dzsud 2007.02.04. 19:16
dzsud
#14 dzsud [1464]
Én nagyon szívesen megnézném! Ha balf@sz a rendezője, ha nem! Mivel nagyon nagy rajongója vagyok a játéknak így ezt is várni fogom!

És ki lenne a herceg? Vagy még semmilyen ilyesféle adatot nem lehet tudni?

Válasz erre

Chaos05
#13 Chaos05 [81]
Hát sztem keanu reeves semmiképp nem lenne jó hercegnek, viszont ez a csaj egész jó Farah lenne

Válasz erre

Sammy
#12 Sammy [244]
Bocs, de így jött össze.

Miami forever

Válasz erre

Előzmény: riddick21 2007.02.04. 18:52
riddick21
#11 riddick21 [2647]
Próbáld meg kicsit tömöríteni a mondandódat, nem hosszában, hanem darabszámban! Nem kötekedésképpen, csak úgy szólok...

"Jeti, add ide a bőröd!"

Válasz erre

Sammy
#10 Sammy [244]
Mondjuk jó lenne, ha ő lenne Farrah, de úgysem ő lesz...

Miami forever

Válasz erre

Előzmény: Sammy 2007.02.04. 18:26
Sammy
#9 Sammy [244]
Nézzétek meg Farah-t:

http://www.isabelleadjani.fr.st/ -n

Ő lesz az igazi Farrah!!!

Miami forever

Válasz erre

Sammy
#8 Sammy [244]
Ő túl öreg Farahoz... Még Lopez is kilőve.

Úgy is egy arab csaj lesz a választás

Miami forever

Válasz erre

Előzmény: Silent 2007.02.04. 18:06
Silent
#7 Silent [15516]
Farah... hmmm, Salma Hayek -nek adnám

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

Előzmény: MattMatthew 2007.02.04. 17:18
Silent
#6 Silent [15516]
Ha uwe ball, bocsi, uwe boll fogja rendezi a filmet, akkor kész. már el van baszva a film.

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

Válasz erre

MattMatthew
#5 MattMatthew [11920]
Szerintem legtöbbünket Farah érdekli. No meg azért Kaileena meg Shade (vagy, hogy híjják).

Az jó lenne ha külön adnák, az a legjobb.

Man literally too angry to die

Válasz erre

Előzmény: Sammy 2007.02.04. 17:02
Sammy
#4 Sammy [244]
További adatok: 2007-re meg lesz a PREMIER!!!!!!!!!
Forgatóköny: Jeffrey Nachmanoff, JORDAN MECHNER!!!
producerek: Bruckheimer, MECHNER, John August, Mike Stenson, CHAD OMAN, Tim Burton(?)

Egy 2006-os adat szerint Tim Burton rendezné a filmet.

Még azt kell eldönteniük, hogy egybe adják le a Pop-ot vagy külön-külön, mint a Gyűrűk urákat.

Hát én abban reménykedem, h Peter Jackson rendezi.
Sok helyen ez a film így van feltüntetve: PoPSoT, ennek azért örülök, mert így kiderült, h külön-külön fogják őket készíteni.
Hát azé' kiváncsi leszek a Dark Prince-re, ja meg persze Farrah-ra is.

Miami forever

Válasz erre

MattMatthew
#3 MattMatthew [11920]
Hát a Pirates of the Caribbean egész jó lett.

Keanu Reeves a golyókat állítja meg, szóval nem illik oda. Orlando olyan nyálas mint ... najó nem folytatom. Viggo, hááá, talán ő a legjobb választás. De akár az is lehetne, hogy noname emberekkel forgatják. No minegy. Peter Jackson viszont jó lenne.

Man literally too angry to die

Válasz erre

Előzmény: Sammy 2007.02.04. 16:38
Sammy
#2 Sammy [244]
Nagyon szépen köszönöm, h megnyítottad.

Szóval az a hír járja, hogy Bruckheimer a Karib-tenger kalózai c. film sikerei után a fejszéjét egy új klasszisba üti, méghozzá a mindenkiáltal remekelt játékába, a PoP-ba.
A film gyártója: a híres DISNEY stúdió lett.
A project a friss hírek szerint már elkészült. Csak a szereplő gárda hiányos.
Íme, itt van az esélyes herceg lista, ami persze, hogy nem 100%-os:
-KEANU REEVES
-ORLANDO BLOOM
-VIGGO MORTENSEN
Farrah szerepére mindenképp egy arab típusú bombázót szeretnének szerződtetni.

A rendezői székbe felmerült PETER JACKSON, és Uwe Boll neve is.

Miami forever

Válasz erre

MattMatthew
#1 MattMatthew [11920]
Hi!
Sammy kérésére nyitottam ezt a topikot. Szóval hallgatunk Sammy.

Man literally too angry to die

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat