Miami forever
Fórum » Filmek - mozi, TV, DVD
Prince of Persia - The Movie
. Úgy rémlik, hogy a WW-ben Monica Belucci volt a hangja de ő már túl öreg szerintem. Már a Mátrixban sem volt fiatal (szerintem már 40 felett van).Man literally too angry to die

Miami forever


Ha mégsem, akkor ez a Góré jól hangzik.
Miami forever

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!
.Man literally too angry to die
Dark Archon
.Man literally too angry to die
Nagyon nagy kár, mondom magamban, hú de jó kis buxa, mondom utána nézek jobban, erre meg látom, h 1955-ben született.
Szóval nem a mi generációnkban, ledöbbentem....
Legutóbb 2003-as filmben szerepelt, de ott úgy néz ki mint Renné Zellweger, de CSAK korban.
Miami forever
Man literally too angry to die
Csak annyi hogy 52 éves, sajnos.
Miami forever
Amúgy ha hiszitek, ha nem ez a csaj már túl van az 50-en!!!!
Felháborító, nem rég néztem utána, de amúgy ez az Isabelle ADJANI quva jól tartsa magát, ilyen korban főleg.
Az apja török, az anyja német. SAJNA ez van, ő már öreg
Miami forever
.Man literally too angry to die
Herceg jelöltek:
-Bloom
-Deep
-ODED FEHR a múmiaból, szerintem télleg ő lenne a legalkalmasabb rá, benne benne van az iszlámság.
-John Abraham
A gémpresz szerint Charlie Clausen lesz
Miami forever
Perzsia hercege az ismeretlen CHARLIE CLAUSEN lesz, ja és 2008-ra várható a premier.
Miami forever
Man literally too angry to die

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!
Egyébként ki az az Uwe? Nem rémlik a neve.
Man literally too angry to die
pl.
Robin Schou - Liu Kang szerepét vállalta el, mindenféle kaszkadőri munka nélkül.
Jobb is lenne, ha noname-s színészek sorakoznának a film mögött. (pl.lásd a nyárra premierre kerülő Transzformereket).
Egy biztos Farah-t nem egy ismert színész fogja alakítani, hanem egy arab bula.
Miami forever
Amúgy látom mindenki ki van akadva az Uwe Boll-tól. Nem hiszem, hogy az Ubisoft egy ilyen pasasra bizná a játék megfilmesítésének a jogait! 
Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

-ReLax- Everything you know is wrong / black is white, up is down and short is long / and everything you thought was just so important / doesn't matter... -xeLaR-

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!
Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!
Egyébként:
-Herceglista: ez a 3 ember sztem alapból ki lenne lőve. Bloom valszeg nem csinál még egy ilyen szerepet Will Turner után, és mellesleg sztem Disney se akarja; Keanu öreg ehhez az egész herceg mizériához...meg nem állna jól neki; Viggo meg nagyon nem erre a szerepre termett, nem tudnám elképzelni egy fiatal hercegként. Ebből a herceglistából inkább nem választanék...
-Rendezők: Jackson sztem nem fogja elvállalni, és Uwe-t nem fogja bevállalni Disney, mert ha igen, akkor valami nagy baj van a világban...
-ReLax- Everything you know is wrong / black is white, up is down and short is long / and everything you thought was just so important / doesn't matter... -xeLaR-
Miami forever
.Man literally too angry to die
Miami forever
Én inkább nem találgatok Farah-ot illetően. Inkább reménykedem
.Man literally too angry to die

Depp nem lenne jó Prince-nek, szerintem. Ő túl puhány lenne a herceghez.
Miami forever

Vajon Dahaka ki lesz majd a WW-ben?
Én Michael Jacksonnak adnám!

Én is inkább Viggóra szavaznék, viszont Farrahnak Isabelle Adjani-t.
Miami forever
És ki lenne a herceg? Vagy még semmilyen ilyesféle adatot nem lehet tudni?

Miami forever
Nem kötekedésképpen, csak úgy szólok..."Jeti, add ide a bőröd!"
Miami forever
http://www.isabelleadjani.fr.st/ -n
Ő lesz az igazi Farrah!!!
Miami forever
Úgy is egy arab csaj lesz a választás
Miami forever

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....
...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....
. No meg azért Kaileena meg Shade (vagy, hogy híjják).
Az jó lenne ha külön adnák, az a legjobb.
Man literally too angry to die
Forgatóköny: Jeffrey Nachmanoff, JORDAN MECHNER!!!
producerek: Bruckheimer, MECHNER, John August, Mike Stenson, CHAD OMAN, Tim Burton(?)
Egy 2006-os adat szerint Tim Burton rendezné a filmet.
Még azt kell eldönteniük, hogy egybe adják le a Pop-ot vagy külön-külön, mint a Gyűrűk urákat.
Hát én abban reménykedem, h Peter Jackson rendezi.
Sok helyen ez a film így van feltüntetve: PoPSoT, ennek azért örülök, mert így kiderült, h külön-külön fogják őket készíteni.
Hát azé' kiváncsi leszek a Dark Prince-re, ja meg persze Farrah-ra is.
Miami forever
Keanu Reeves a golyókat állítja meg, szóval nem illik oda. Orlando olyan nyálas mint ... najó nem folytatom. Viggo, hááá, talán ő a legjobb választás. De akár az is lehetne, hogy noname emberekkel forgatják. No minegy. Peter Jackson viszont jó lenne.
Man literally too angry to die
Szóval az a hír járja, hogy Bruckheimer a Karib-tenger kalózai c. film sikerei után a fejszéjét egy új klasszisba üti, méghozzá a mindenkiáltal remekelt játékába, a PoP-ba.
A film gyártója: a híres DISNEY stúdió lett.
A project a friss hírek szerint már elkészült. Csak a szereplő gárda hiányos.
Íme, itt van az esélyes herceg lista, ami persze, hogy nem 100%-os:
-KEANU REEVES
-ORLANDO BLOOM
-VIGGO MORTENSEN
Farrah szerepére mindenképp egy arab típusú bombázót szeretnének szerződtetni.
A rendezői székbe felmerült PETER JACKSON, és Uwe Boll neve is.
Miami forever
Sammy kérésére nyitottam ezt a topikot. Szóval hallgatunk Sammy.
Man literally too angry to die
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
