

Ne monjon ilyeneket kartács, me forradalmat indítok Szeged Pest alá költöztetése végett!
Nékem más alternatívám nemigen van..bár szóltam a főkartácsnak, hogy értesítsen, hogy ha van vmi említésre méltó kultúrrendezvény a pártvárosban...


Ne monjon ilyeneket kartács, me forradalmat indítok Szeged Pest alá költöztetése végett!






"Remember, that death is not the end but only a transition.." from DT



"Remember, that death is not the end but only a transition.." from DT
). Ami biztos, hogy nem érezte magát igazán jól a csapatban. Hallottam olyat hogy nem igazán tudta megvalósítani az ötleteit, mert nem engedték annyira kibontakozni, de olyat is hallottam (bár ezt később cáfolták) hogy a csapat nem tudta feldolgozni Cliff halálát, és emiatt érték bántások Jason-t. Szal több verzió van, de biztos csak a halál...
|,,|Abit NF7 - 2500+ Barton - 512MB - GF2MX - SB X-Fi - 300,200,120 Gb Maxtor
)
"Remember, that death is not the end but only a transition.." from DT





Abit NF7 - 2500+ Barton - 512MB - GF2MX - SB X-Fi - 300,200,120 Gb Maxtor
Metallica 4Ever 
"Remember, that death is not the end but only a transition.." from DT

"Only human" - Agent Smith

Abit NF7 - 2500+ Barton - 512MB - GF2MX - SB X-Fi - 300,200,120 Gb Maxtor

Az élet jó! Csak a világ szar...


, de valahogy a koncert jobban érdekelt, nem akartam lemaradni semmiről, szal tényleg csúcs volt


Az élet jó! Csak a világ szar...

Az élet jó! Csak a világ szar...
"Only human" - Agent Smith

Az élet jó! Csak a világ szar...


Abit NF7 - 2500+ Barton - 512MB - GF2MX - SB X-Fi - 300,200,120 Gb Maxtor

Mert nem zene... 
"Only human" - Agent Smith
, én is szeretem az Ossiant, de a lemezeken nem igazán jön be (vhogy Paksi hangja zavar), de élőben nagyon tetszikAbit NF7 - 2500+ Barton - 512MB - GF2MX - SB X-Fi - 300,200,120 Gb Maxtor







"Only human" - Agent Smith


"Only human" - Agent Smith

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.