28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Moderátoroknak

Barthezz
#17256 Barthezz [54711]
szerk.: Inkább kitöröltem, amit az előbb ideírtam, mert utólag megbántam volna. Ennyit nem ér meg. Bannoljatok, ne bannoljatok, most már leszarom és ez az utolsó hsz-em itt. Mindezt azért, mert be mertem írni, hogy az easy mode számomra egyenlő a cheat-tel, mást meg nem tartok annak, nah és? Tök szubjektív és kurvára nem fogalmi tévedés, meg logikai bukfenc, csak egy magánvélemény. De már mindegy, legyetek ti az okosabbak ebben, én meg azzal leszek az, hogy lépek...

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: LordMatteo 2022.12.05. 17:23
MattMatthew
#17255 MattMatthew [11913]
Mondjuk engem megnevettetne, ha bannolnának!
Bár legmókásabb az, hogy Berthezznél már az a büntetés, ha nem bannolják.

Minden esetre hálás köszönet minden közreműködőnek az olvasnivalóért!

Man literally too angry to die

Válasz erre

Előzmény: subject17 2022.12.05. 17:32
Pyrogate
#17254 Pyrogate [21953]
Meg amúgy is kell a kattintásszám az oldal fenntartásához a vita meg pörgeti

(Vicc amúgy, bár van olyan oldal, ahol valszeg szándékosan még generalják is a feszkót)

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Előzmény: Sityi 2022.12.05. 18:34
Sityi
#17253 Sityi [1641]
Bannolni a spammer botokat szoktuk mostanában, meg volt az az ámokfutó, aki talán Royka reinkarnációja volt. Törzstagot bannolni? Én nem látom, hogy itt _akkora_ gond lenne... (Nyáron költöztem, azóta felújítok és az előbukkanó eddig rejtett hibákat javíttatom - na, ez az, ami igazán gyilkos tud lenni, és tud akár peres irányba is elmenni, nem egy videojáték).

Válasz erre

subject17
#17252 subject17 [7046]
Mondtam már első körben is, ha attól valaki lelke megnyugszik, felőlem aztán legyek tiltva pár napot. Értelme persze nincs, mert egyrészt fel sem húztam magam egyik ponton sem, így nincs mit "kipihennem", másrészt a stílusom sem fog változni, egy héttel később is trágár és cinikus ember maradok. Ez utóbbi attól függetlenül nem jelent sem provokálást, sem személyeskedést (azt egyszer tettem meg, ebben a topikban, előző kommentemben - és ezen a ponton jogosnak is tartom továbbra is, mert ez már nem normális).

És igen, amikor a semmiből írt egy replyt, aminek holt köze nem volt hozzám vagy a megjegyzésemhez, és jeleztem, hogy amúgy nem velem vitatkozik, az lett volna az, ahol amúgy hagyom is a fenébe a témát. Hogy aztán ott mi a jó élet szakadt el fejben, én nem tudom, mert pont arra a "kilépőmre" jött, hogy miért kell lovagolni a témán.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Válasz erre

Előzmény: LordMatteo 2022.12.05. 17:23
LordMatteo
#17251 LordMatteo [29425]
Alapvetően a beszélgetés "idővonalában" volt vagy 5 breaking point ahol Barthezzt hagyni kellett volna (és hagyni lehetett volna), mert tudjuk, hogy ilyen. De a logikai önellentmondások tényleg zavaróak voltak, főleg a konkrétan tévesen használt szavak mellett, amitől tényleg baromság volt az egész.

Mindenki vegyen egy nagy levegőt, engedjük el a dolgot és lépjünk túl rajta (vagy hát igazából egy valakinek kell túllépnie rajta ). Ennyiért bárkire bannt vagy figyelmeztetést kérni elég fura nekem ezen a fórumon, ahol 10+ éve írogatnak egymásnak ugyanazok az emberek.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Előzmény: Raistlin666 2022.12.05. 17:16
Raistlin666
#17250 Raistlin666 [4860]
És még nekem mondja a memóriazavart! Mikor azóta van itt mióta én (faszt régebb óta) és jól tudja mik mentek itt korábban / miért kaptak itt emberek kizárásokat! Ez egy lófasz egy semmi amin (és ahogyan) összekaptak és jön ezzel a drámázással??? Hát mi a fasz???

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Válasz erre

Előzmény: LordMatteo 2022.12.05. 17:13
LordMatteo
#17249 LordMatteo [29425]
Ugye tudod, hogy ez egy olyan online fórum, ami afféle oázisként működik még, és nagyjából 10-15 ember ír ide, és máshol ez már nem nagyon megy? Miért is kellene innen kibannolni bárkit, vagy moderátori figyelmeztetést adni bármiért is?

Végigolvastam egyébként a vitát nagyjából úgy fél nap alatt, de rettentő fogalmi tévedésekben voltál végig, a személyeskedést pedig nem subject hozta be. Ennél sokkal direktebb és keményebb beszólások is vannak itt, ennyi nézeteltérés pedig kell is, mert abból voltak mindig is az értelmes viták.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2022.12.05. 17:03
Raistlin666
#17248 Raistlin666 [4860]
Gondolom neked van egy vezetett excel táblácskád arról szerinted itt ki kötött beléd 20 év alatt és milyen módokon. Nekem nincs, mert amihez akarok hozzászólok és kész ennyi. Ha beszólnak akkor veszekszek kicsit kész ennyi.

Mondjuk azt ennyi év alatt elérhetted volna, hogy az észérvek elfogyása után ne ezzel az irtó unalmas "bannoljatok -> mindenkiköcsögakiellentmondnekem -> összefogellenemavilág -> bannoljatok -> mégmindigpofázok" körforgással zárj egy nagyobb vitát!

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2022.12.05. 17:03
subject17
#17247 subject17 [7046]
Te ennyire nem veszed észre, hogy mi az a pont, ahol neked kéne leállni? Hogy nem valami szervezett összefogás van ellened, hanem nyomorékul viselkedsz, és mindenkinek kényelmetlen, még aki csak "passzív fogyasztója" is?

Miért egy "illetékes" kell ahhoz, hogy kirakjon? Egyszer vetkőzd le az áldozat szerepedet - amit egyébként magadnak osztottál, mert ismétlem, a kutyát nem érdekelsz -, és legyen benned annyi, hogy nem mással akarsz elvégeztetni valamit. Lépj ki, ne nyisd vissza.

Beteg vagy, ember. Évekre visszamenőleg képes vagy netes nickeket megjegyezni, aki egyszer nem értett egyet veled. Nekem egyenesen azt írtad, utálsz. Érted, a neten keresztül négy komment alapján remegve utálsz egy embert, akiről szart se tudsz.

Kezeltesd magad.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2022.12.05. 17:03
Barthezz
#17246 Barthezz [54711]
Hát kettőnk közül ez esetben te küszködsz betegséggel, azon belül is memóriazavarral. Nem először és nem másodszor találtál meg te sem, bár tény, hogy utólagosan még nem kötöttél belém olyan témában, amihez közöd sem volt. Most már ezt is kipipálhatod.

Ha megkapom a permbant, amit kértem, akkor tényleg lépek, addig még hajrá, folytassátok csak a provokálást, hátha neked is befigyel egy kis moderátori figyelmeztetés még.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: Raistlin666 2022.12.05. 16:57
Raistlin666
#17245 Raistlin666 [4860]
He? Te beteg vagy! Milyen évek óta meg milyen csatlós?

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2022.12.05. 16:23
Barthezz
#17244 Barthezz [54711]
Nah, már vártam, mikor jelenik meg a másik jómadár is, aki subject társához hasonlóan évek óta folyton folyvást belém köt. Sajnálom, de elkéstél. A műsornak vége. Várjuk az illetékes moderátort, hogy lehúzza a függönyt. További jó szórakozást hű csatlósoddal, de sajnos mást kell a jövőben kipécéznetek magatoknak.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: Raistlin666 2022.12.05. 16:01
Raistlin666
#17243 Raistlin666 [4860]
Semmi extra..."valaki" mindenkit elküldött a kurva anyjába aki szerinte megérdemli és megfogadta hogy nem ír ide többet, de még 1 nappal később is folytatta önmaga démonaival a hadakozást...

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Válasz erre

Előzmény: MattMatthew 2022.12.05. 13:49
subject17
#17242 subject17 [7046]
Plague Tale cikk kommentszekciója. TLDR megidéztem valami üldözési mániát azzal, hogy furának tartottam egy játékfunkció exploit elfogadhatónak tartását az easy diff. ellenében, the rest is history.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Válasz erre

Előzmény: MattMatthew 2022.12.05. 13:49
MattMatthew
#17241 MattMatthew [11913]
"What the hell happened here?"
Teszem a mikróba a popcornt, addig küldjetek linket, mert nem láttam a helyzet vagy covid topikot pörögni, szóval nem tudom hol keressem!

Man literally too angry to die

Válasz erre

Előzmény: subject17 2022.12.05. 00:25
Pyrogate
#17240 Pyrogate [21953]
Én speciel csak törölni tudok, banolni nem.

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2022.12.04. 23:37
subject17
#17239 subject17 [7046]


Jaja, olvassátok vissza, rettentő ember voltam megint. Amúgy mindegy, rakjatok ki ha akartok egy időre, majd jövök utána.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2022.12.04. 23:37
Barthezz
#17238 Barthezz [54711]
Szeretnék magamnak és subject17-nek egyaránt bant kérni. Számomra mehet a permban is, mert ezzel a provokátor seggfejjel én nem kívánok tovább itt egy levegőt szívni, így lelépek (amúgy sem való nekem jelenleg a fórumozás, ahogy ott is leírtam). Neki meg annyit adjatok, amennyit visszaolvasva a történteket gondoltok. Már ha van itt még moderátor egyáltalán. Rajta kívül mindenki mástól elnézést kérek a stílusomért, de ő már sokadszorra provokált és hozta ezt ki belőlem. Én is hibás vagyok, hülye voltam, de direkt sokadszori kérésem után sem állt le, én pedig nem tudom nem megvédeni magam, ha szándékosan nekem jönnek.

Az érintett topicot is meg lehet pucolni, ha gondoljátok, mert amit műveltünk a topicjában, méltatlan egy ilyen jó játékhoz. Elnézést és bocsánat, az intézkedést előre is köszönöm.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Aryx
#17237 Aryx [4142]
Ja hogy te még megvagy? Köszi!

„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”

Válasz erre

Előzmény: Z-Master 2022.10.18. 19:23
Z-Master
#17236 Z-Master [20407]
Tiszta és ragyog.

D E E P R I V R ✪ soundcloud.com/deeprivr

Válasz erre

Előzmény: Aryx 2022.10.18. 16:21
Aryx
#17235 Aryx [4142]
HBO - A Song of Ice and Fire topicban takarítást kérünk (valaki botladozik, haha), köszi!

„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”

Válasz erre

Aryx
#17234 Aryx [4142]
Szerintem elfér, legalább így van valami párbeszéd jellege a topicnak.

„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”

Válasz erre

Előzmény: Sityi 2022.06.09. 21:35
Sityi
#17233 Sityi [1641]
Köszi, a spamet töröltem - a másik ártatlan, hagytam. Vagy töröljem azt is?

Válasz erre

Előzmény: Aryx 2022.06.09. 17:07
Aryx
#17232 Aryx [4142]
Dátumot kapott a Darkest Dungeon II topicban baj van, csak gondoltam, szólok.

„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”

Válasz erre

jawsika
#17231 jawsika [4149]
Köszönjük ^^

Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.

Válasz erre

Előzmény: Dino 2022.05.31. 16:02
Dino
#17230 Dino [6086]
Roger.

Válasz erre

Előzmény: davkar9 2022.05.31. 13:13
Peace
#17229 Peace [28896]
Nem kell! Tökéletes név lenne, hiszen kiakadós zokogás és örömkönnyek is lehetnek.

Válasz erre

Előzmény: subject17 2022.05.31. 13:21
subject17
#17228 subject17 [7046]
Oké oké, majd visszafogom magam, na.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Válasz erre

Előzmény: Peace 2022.05.31. 13:19
Peace
#17227 Peace [28896]
Vagy csak szimplán legyen egy sírós szmájli a topik neve.

Válasz erre

Előzmény: davkar9 2022.05.31. 13:13
davkar9
#17226 davkar9 [11521]
Mando topicot valaki légyszi nevezze át Disney+ Star Wars-ra. Köszi!

Válasz erre

Dino
#17225 Dino [6086]
Ricsi1976, Peace: Köszi, elintéztem.

Válasz erre

Peace
#17224 Peace [28896]
És Elden Ring-ben

Válasz erre

Előzmény: Ricsi1976 2022.04.09. 12:08
Ricsi1976
#17223 Ricsi1976 [2038]
Horizon topikban egy robot....öljétek ki

Válasz erre

Dino
#17222 Dino [6086]
Gobiakos: Köszi, pont kiszúrtam reggel és kigyomláltam/letiltottam.

Válasz erre

Előzmény: Gobiakos 2022.02.23. 08:30
Gobiakos
#17221 Gobiakos [13331]
Van egy spammerünk, aki a Sam & Max: This Time It’s Virtual teszt és a Builder simulator topikokban tevékenykedett (eddig).

Válasz erre

Lovi Tommy
#17220 Lovi Tommy [8084]
read-only módban vagyok 99%-ban de szerintem ha Dark Archon-nál sokkal rosszabbat szeretnél találni, nem kell nagyítóhoz se nyúlni értem, mi lehet az, ami szúrja a szemed, csak azt nem, hogy miért pont ez és Ő

Válasz erre

Előzmény: subject17 2022.02.20. 10:26
david139
#17219 david139 [18716]
*grabs popcorn*

I wish I could have known about the view from halfway down

Válasz erre

subject17
#17218 subject17 [7046]
Ha szerinted nem kibaszott szánalmas, amit művelsz, akkor inkább csak szomorú az egész.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Válasz erre

Előzmény: Dark Archon 2022.02.20. 08:23
Dark Archon
#17217 Dark Archon [11833]
A folyamatos Roykázásod a trollkodás, amit befejezhetnél, és unalmas. Egyébként meg semmi olyat nem írtam, szóval egész nyugodtan meg is b@szódhatsz. Anyudnak is szóltál, hogy ez a cúna Dark Archon mit művelt?

Dark Archon

Válasz erre

Előzmény: subject17 2022.02.19. 22:28
subject17
#17216 subject17 [7046]
Dark 'Royka' Archont nem lehetne amúgy pihire vágni?

Senki nem veszi már komolyan a gyenge trollkodását, de unalmas már áttekerni rajta nagyon.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Válasz erre

Creativ3Form
#17215 Creativ3Form [33872]
Köszönöm szépen.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: Dino 2022.01.18. 16:24
Dino
#17214 Dino [6086]
Megvan.

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2022.01.18. 15:04
Creativ3Form
#17213 Creativ3Form [33872]
Üdvölet. Törölné nekem valaki a God of War topicból a #430-as számú, SPOILER keretes hozzászólásomat, ugyan is utólag elolvasva vettem észre, hogy...spoilereztem benne egy olyat, amit nem kellett volna. Előre is THX.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Lovi Tommy
#17212 Lovi Tommy [8084]
igen, köszi!

Válasz erre

Előzmény: Aruns 2022.01.13. 21:25
Aruns
#17211 Aruns [7073]
Remélem így jó lesz.

Válasz erre

Előzmény: Lovi Tommy 2022.01.13. 17:36
Lovi Tommy
#17210 Lovi Tommy [8084]
The Mandalorianban a 66-os (haha) hozzászólásomat spoilertagbe tudnátok tenni? NEm engedte a szerkesztést egyáltalán miután elküldtem köszi!

Válasz erre

Dino
#17209 Dino [6086]
Dark Archon: Ok. Nem történt semmi, időben rámutattál, hogy nem ártott volna a régi cikket belinkelni, ami kimaradt, de így pótolhattuk.

Válasz erre

Előzmény: Dark Archon 2022.01.13. 10:42
Dark Archon
#17208 Dark Archon [11833]
Dino, kérlek, töröld a God of War topicből az 5,7,9,11 hsz-emet és sorry!

Dark Archon

Válasz erre

Gobiakos
#17207 Gobiakos [13331]
@Dino, @GeryG Köszi mindkettőtöknek!

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat