28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jégkorong

Toki
#166 Toki [5086]
Jaja, Norvégia, Dánia, Ausztria mind-mind verhető ellenfél, de még ezzel korai foglalkozni

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2009.04.26. 12:16
szbszig
#165 szbszig [33649]
Így van, ezt mondtam én is!

Ami még biztató, hogy egyelőre a papírforma érvényesül mindegyik csoportban, szóval ha kieséses szakaszra is kerül a sor, várhatóan akkor sem sztárcsapatok ellen kell majd küzdenünk a bentmaradásért (mint mondjuk a szlovéneknek tavaly, amikor még csak egy páros meccsen múlt a dolog, és összesorsolták őket a szlovákokkal...).

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Előzmény: Toki 2009.04.26. 12:10
Toki
#164 Toki [5086]
Ma pedig szurkoljunk a szlovákoknak is. Ha nyernek akkor a fehéroroszok ellen még lehet esélyünk akár a továbbjutásra is. A szlovákokat sikerült majdnem elkapni, akkor miért ne tudnánk őket is. Egy meccsen, ráadásul amin sok múlik megremeghet a kezük. Vesztenivalónk meg ugye nincs.

Válasz erre

Kemloth
#163 Kemloth [3310]
Igaz.
Akkor csak ott nem láttam jól.

Akkor jogosan nyertek. Viszont akkor is jók voltunk!!

Válasz erre

Előzmény: Gillette 2009.04.25. 21:44
Gillette
#162 Gillette [9789]
Mivel Svasznek tolta rá Szuperre a szlovák játékost teljesen szabályos gól volt.

Kemloth: Nézd meg újra!
Nem kérdés, hogy bent volt és a hálóból pattant ki a korong.

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

Válasz erre

Előzmény: KisCsirkee 2009.04.25. 11:36
Kemloth
#161 Kemloth [3310]
Fú... rohadt jók voltunk!!
És egyet tudok mondani: a második megadott Szlovák gólnál szvsz a korong be se ment a kapuba. Legalábbis nem tudtak olyan szöget mutatni, ahol úgy lehetett volna látni. Ha meg benn is volt, és csak én láttam rosszul, akkor is csak a kapussal együtt + ha jól emlékszem, páran még fetrengtek ott a környéken... nem tudom, hogy gondolták, hogy megadják nekik... de kár ezen rágódni, jók voltunk, és kész!
De azt a döntetlent megérdemeltük volna mindenképp.
Csak a Fehéroroszok ellen is játszunk (legalább) így...
És akárki akármit mond: SZÉP VOLT!!

Válasz erre

KisCsirkee
#160 KisCsirkee [16989]
Szuper viszont tényleg emberfeletti volt, hatalmasakat védett, több rálövésből is, és a Szlovákoknak volt egy olyan potyagól amit szvsz nem kellett volna megadni, ez pedig az volt, mikor Szupert belelökték a kapuba!

De így is, ha jól emlékszem durván 50-nél többször lőttek rá a szlovákok, és ebből alig 4 ment be, míg mi iszonyat kevés rálövésből szereztünk 3 gólt. Ha picit több helyzetet tudnának összekaparni a srácok, sokkal több gólt tudnának ütni! De már így is remekül teljesítettek, szerintem ha a Kanadaiakkal szemben nem is, de a Fehéroroszok ellen lesz esélyünk!

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Válasz erre

Előzmény: Gillette 2009.04.25. 10:52
csuroach
#159 csuroach [4262]
Én 1-1ig néztem csak utánna elkellett mennem itthonrol, haverom írta az smseket meg hívott fel meccs közbe ,h változik épp az eredmény. Mikor írta h 4-3 és 13sec belekellett csapnom abba ami épp elöttem volt(egy asztal) nagyon ideges lettem, de már ezis csoda...

A fiuk játszanak Csicsoért is

"A fiataloknak azt üzenem, élvezzék ki a játék minden pillanatát, mert nagyon hamar vége lesz." - Mario Lemieux

Válasz erre

Gillette
#158 Gillette [9789]
Szép teljesítmény volt, de ha pusztán a statisztikát nézzük a Szlovákok megérdemelték a győzelmet. Igaz mi meg jóval az elvárásokon felül teljesítettünk így meg mi érdemeltünk volna legalább 1 pontot.
Nagyon csalódott vagyok, hogy nem sikerült az meg, hogy 13 másodpercen múlott kifejezetten bosszant. Ilyen lehetőség ritkán adódik élnünk kellett volna vele. Ha egy kicsit jobban koncetrálnak akkor most lenne egy pontunk. De így is minden elismerést megérdemelnek a fiúk. Iszonyúan odatették magukat. A mecs első 3-4 perce után 5-6 gólos verést jósóltam ehhez képest 13 másodperc híjján hosszabításra kényszerítettük a Szlovákokat. Elképesztő.
Csak nehogy ez a mecs túl sokat kivegyen a fiúkból. Kanada ellen valószínüsíthető egy súlyos akár 8-10 gólos verés és szvsz a Fehéroroszok is viszonylag könnyen legyűrnek majd.
Nekünk a franciák, osztrákok, norvégok, lettek ellen kell tartogatnunk az erőinket. Ezzel a Szuper véd mindent és kevés helyzetből gólt lövünk taktika ellenük érvényesülhet igazán.

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

Válasz erre

szbszig
#157 szbszig [33649]
Mostantól viszont szorítsunk a szlovákoknak, hogy megverjék a fehéroroszokat, mert akkor az utolsó fordulóban ki-ki mérkőzést játszhatnánk velük az utolsó hely elkerüléséért! A kanadaiak ellen nem, de ha így játszunk, mint tegnap, a fehéroroszok ellen még lehet esélyünk. Persze ha azt bukjuk, még akkor sincs veszve semmi, hiszen még mindig csak akkor tartunk ott, ami eredetileg is várható volt, azaz a rájátszásnál a kiesés elkerüléséért.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

szbszig
#156 szbszig [33649]
Az IIHF is szépeket ír rólunk.

Jégkorong blogon pedig már 1000 felett jár a kommentek száma csak ehhez az egy bejegyzéshez.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

nihilism
#155 nihilism [3144]
A palyan kivul meg tortentek erdekessegek

Válasz erre

szbszig
#154 szbszig [33649]
Nem tudom igazából eldönteni, hogy igazságos-e ez az eredmény. Az tény, hogy a szlovákok vagy háromszor annyit lőttek kapura, ami borzalmas különbség, de ugyanakkor ma egy minden poszton emberfeletti teljesítményt nyújtó magyar csapat játszott egy eléggé fásultnak tűnő ellenféllel. Viszont azt valljuk be, hogy ha most történetesen szlovákok lennénk, akkor igencsak bosszankodtunk volna, ha ennyi kidolgozott helyzet után a meccs csak döntetlenre végződik.

A mieink szempontjából különösen dicséretes, hogy végig hátrányban játszva, végig az egyenlítésért küzdve érték ezt el. Hogy egy klasszisokkal jobbnak tartott ellenféllel szemben sem adták fel egyetlen alkalommal sem.

Holéczy csapat legjobbjának választásán kicsit meglepődtem. Őszintén szólva azt vártam, hogy Szuper kapja az 50-60 lövésből elért 90% feletti védési mutatójára.

Olyan szép volt látni szlovák és magyar szurkolókat békében meglenni egymás mellett a lelátón! Pláne a dunaszerdahelyi és hasonló incidensek fényében. Lám, egy sportesemény nemcsak egymás agyonverésére adhat okot, hanem a kölcsönös kibékülésre és megbecsülésre is.

Kicsit szétszórt vagyok, de nézzétek el, mert még mindig a meccs hatása alatt állok...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

balays82
#153 balays82 [14276]
Csak 13 másodpercre voltunk attól, hogy a magyar hokicsoda folytatódjon (illetve dehogy, így is folytatódik az). Annak ellenére, hogy végül kikaptunk, sikerült bebizonyítani, hogy ez a csapat megérett arra, hogy a legjobbak között játszhasson. Azért ez is nagyon nagy dolog. Úgy érzem, lesz ezen a vb-n néhány válogatott, akik ellen komoly esélyekkel léphetünk pályára, és ezek után talán reális célkitűzés a benntmaradás kiharcolása, főleg, ha a lendület és küzdőszellem kitart a hátralévő időben is. Ráadásul van egy világklasszis kapusunk.
Holnapután Kanada jön, akik ellen az esélytelenek nyugalmával léphetünk jégre, viszont utána a tőlük 6-1-es verést kapó fehéroroszok ellen megint bármi megtörténhet.

Szép volt fiúk!

Válasz erre

vortób
#152 vortób [12314]
Köszönöm fiúk! Nem érdekel a vereség!

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

szbszig
#151 szbszig [33649]
Csodálatos ez a csapat...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

ufodani
#150 ufodani [17764]
Azt a kibaszott rohadt életbe! 10mp-re voltunk a földönkívüli csodától!Ááá kész vagyok!
Fantasztikusat teljesítettek a srácok hattalmas kalap nekik
Sajnos jött a papírforma még ha kínkeservesen is de megérdemelten,hiszen jóval többet támadva sokkal több helyzetet alakítottak ki.Az egész csapat a szívét tette le a jégre,erre volt elég.Nagyon szép volt fiúk így tovább!

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Válasz erre

KisCsirkee
#149 KisCsirkee [16989]


A FENÉBE! OLY KÖZEL! DE A CAROLINA 0.02-nél lőtt gólt nemrég!
Még 13 másodperc is sok!

SZUPER LEVENTE NEMZETI HŐS! GYÖNYÖRŰ VOLT!!! ILYEN TELJESÍTMÉNYT! Igazi A-Csoportoshoz méltó Magyar Válogatott!

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Válasz erre

daemoonhunter
#148 daemoonhunter [1587]
Gyönyörű volt amit csináltak a fiúk!

Válasz erre

Creativ3Form
#147 Creativ3Form [33872]
Óóóóóóóóóóóóóóóóóóó, hogy a végééééééééééééééééééééééén! Ettől még le a kalappal a fiúk elött, mindent odatettek ma, amit lehetett. HAJRÁ MAGYARORSZÁG!!!!!

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

daemoonhunter
#146 daemoonhunter [1587]
Ezaaaz!!

Válasz erre

ufodani
#145 ufodani [17764]
Ert neem hiszeem eel!!!!!!3:3!

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Válasz erre

ufodani
#144 ufodani [17764]
Nem tökölünk 2 húzás és ott a dugóó!

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Válasz erre

Creativ3Form
#143 Creativ3Form [33872]
OTT VAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN!!!!!!!!!

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

ufodani
#142 ufodani [17764]
Hohóóóóóóóóóóóó!!!!

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Válasz erre

ufodani
#141 ufodani [17764]
Egyébként pedig nem ezen múlik,jobbak és ezt tudjuk mi is.Amit eddig látok már az is óriási eredmény tőlünk.

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Válasz erre

Előzmény: Gump 2009.04.24. 21:50
Gump
#140 Gump [5430]
A magyarokat meg rühellik...

Válasz erre

Előzmény: ufodani 2009.04.24. 21:42
balays82
#139 balays82 [14276]
Akkor adhatnának nekik legalább egy kiállítást, vagy valami. Lehetőségük lett volna rá. Na jó, tudom, hogy nem ezen múlik, de akkor is.

Válasz erre

Előzmény: ufodani 2009.04.24. 21:42
ufodani
#138 ufodani [17764]
Áá ne gondold,a csehek ki nem állják a szlovákokat.

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Válasz erre

Előzmény: balays82 2009.04.24. 21:40
balays82
#137 balays82 [14276]
Szép lett volna döntetlennel fordulni az utolsó harmadra, de sajnos nem jött össze. Azért két harmad után nyilvánvaló, hogy a bíróknak nem mi vagyunk a szimpatikusabb csapat. Persze amikor négyből két bíró cseh, olyan nagyon nem is lehet ezen csodálkozni.

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2009.04.24. 21:36
ufodani
#136 ufodani [17764]
A második harmadban is csak eggyel ütöttek többet!Fokozzák a nyomást de tartjuk az állásainkat az utolsó vérig Kitartás!

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Válasz erre

daemoonhunter
#135 daemoonhunter [1587]
Nézem én is, de akármi is a végeredmény, nagyon hősiesen helytállunk/tunk.

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2009.04.24. 21:36
Creativ3Form
#134 Creativ3Form [33872]
És fél percre rá még 1

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2009.04.24. 21:33
Creativ3Form
#133 Creativ3Form [33872]
Milyen egy undoritó gól volt ez a kúrva anyukat!

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

balays82
#132 balays82 [14276]
Na erre nem számítottam! De a szlovákok sem. Szép volt fiúk!

Válasz erre

ufodani
#131 ufodani [17764]
Jeeeee!Nesztek szlovákok!Csak bevertünk egyet

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Válasz erre

Creativ3Form
#130 Creativ3Form [33872]
OOOTTTTTTTTT A GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!!!!!!!!!!!!!!!!!

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

ufodani
#129 ufodani [17764]
Első negyed abszolválva,csak 1:0-ra szopunk.Hattalmas iram,hősies védekezés,nincs para,Szuper ahogy szokta.A kaput is eltaláltuk vagy 2x.Viszont sportszerű,hiszen zusammen 1 kiállítás volt hát persze h tőlünk.Nagyon kiváncsi vagyok meddig bírjuk ezt az A csoportos iramot.
Gyerünk FIÚK!

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Válasz erre

balays82
#128 balays82 [14276]
Egy kicsit ijesztő volt a szlovák kezdés, de 1:0 után egészen jól tartottuk magunkat az első harmadban, legalábbis a védekezés összeállt. Támadásra viszont nem igazán jutott erő, persze ezen nem is nagyon lehet csodálkozni. Bízok a hasonló folytatásban és a tisztességes helytállásban.

Válasz erre

szbszig
#127 szbszig [33649]
Na, akkor, fiúk, lányok, mindenki felkészült a sporttörténelmi pillanatra? Fél óra múlva meccs.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

szbszig
#126 szbszig [33649]
Elképesztő ez a blog!

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Kemloth
#125 Kemloth [3310]
És nekem nincs Sport TVm...

Válasz erre

szbszig
#124 szbszig [33649]
A Sport TV 28 meccset fog közvetíteni az 56-ból.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Kemloth
#123 Kemloth [3310]
Szerintem max. az első meccseket nem vették "véresen" komolyan. Aztán miután kikapnak stabil As létükre egy fris As Magyarországtól, felpaprikázódtak... Finneknél 6 - 0 oda (mondjuk arról a meccsről azt hallottam, hogy "új dolgokat próbáltunk ki", de akkor is egyértelmű, hogy azt azért már komolyan vették), Norvégoknak meg nem jött össze, akármilyen komolyan vették. Na meg a vége felé a viselkedésük sem olyan vidám, direktkikapós benyomást keltett.

Mindene esetre szép volt, várjuk a VBt!

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2009.04.08. 19:27
balays82
#122 balays82 [14276]
Abból kiindulva, hogy a norvégok a második meccsen 4:1-es állásnál tehetetlenségükben ott ütötték a magyar játékosokat, ahol érték őket(különösen alattomos dolog volt, amikor a földön fekvő Horváth Andrást ütötte meg az egyik norvég), elég komolyan vették. Hozzá kell persze tenni, hogy sem a finnek, sem pedig a norvégok nem ezzel a csapattal fognak felállni a vb-n, ennek ellenére elmondható, hogy jó kis csapatunk van, amelyben a nagy öregek mellé a tehetséges fiatalok is kezdenek felnőlni. Az utolsó felkészülési meccsen még elkapjuk az oroszokat, és akkor kellő önbizalommal indulhatunk neki a vb-nek.

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2009.04.08. 19:27
szbszig
#121 szbszig [33649]
Nem tudom ugyan, hogy a vendégek mennyire vették komolyan ezeket a meccseket, mert csak szűk összefoglalókat láttam, és azt se mindegyikről, de az, hogy a négyből három meccsen vertünk egy stabil A-csoportos válogatottat, azért biztató. Már várom nagyon a vébét.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Előzmény: Kemloth 2009.04.07. 22:51
lewtex
#120 lewtex [157]
Szerintem annál nagyobb az a jégtömb, hogy péntekig kiessen

Válasz erre

Előzmény: szamitogep 2009.04.08. 17:03
TATUS
#119 TATUS [110]
Lehet este kimegyek lecsekkolom, hogy hogyan is áll a jégtömb, meg holnap este is. És majd benyomok valami tippet

Válasz erre

Előzmény: szamitogep 2009.04.08. 17:03
szamitogep
#118 szamitogep [18]
sztem már pénteken leesik hisz igen meleg van

Válasz erre

akasha
#117 akasha [118]
Én azt mondom szombat reggel lepottyan az ütő.

Válasz erre

Előzmény: lewtex 2009.04.08. 16:33

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat