28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Moderátoroknak

GeryG
#17206 GeryG [2379]
Ejnye, csak a nézre koncentráltam... még jó, hogy Dino came to the rescue...

Válasz erre

Előzmény: Gobiakos 2022.01.07. 12:31
Dino
#17205 Dino [6086]
Done.

Válasz erre

Előzmény: Gobiakos 2022.01.07. 12:31
Gobiakos
#17204 Gobiakos [13331]
Nem teljesen pontos.
Az "AZT" helyett "EZT" kellene, mivel úgy nyer értelmet a mondat a kontextusban. De tudom, fogjam be a pofámat és nézzem át a hsz-eimet a küldés gomb lenyomása előtt...

Válasz erre

Előzmény: GeryG 2022.01.07. 12:01
GeryG
#17203 GeryG [2379]
Done.

Válasz erre

Előzmény: Gobiakos 2022.01.07. 10:29
Gobiakos
#17202 Gobiakos [13331]
A Filmes topikban -így visszanézve- van egy elírásom, ezt szeretném kérni javítni.

Az "akkor azt ne néz meg" helyett "akkor ezt ne nézd meg" szövegrészt legyetek kedvesek beilleszteni. Köszönöm!

Válasz erre

Aryx
#17201 Aryx [4142]
Dűne topicban is. Köszi.

„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”

Válasz erre

Előzmény: Gobiakos 2021.12.29. 23:16
Gobiakos
#17200 Gobiakos [13331]
A 'Játék kívánságlisták és várólisták' topikban van egy kis angol nyelvű szemét... Legyetek kedvesek kipucolni. Dánkesőn!

Válasz erre

Ricsi1976
#17199 Ricsi1976 [2038]
Kb. 10 mp. ameddig tudsz szerkeszteni.

Válasz erre

Előzmény: Raistlin666 2021.12.28. 09:18
Raistlin666
#17198 Raistlin666 [4860]
Sejtettem hogy ez feature és nem hiba! Köszi!

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Válasz erre

Előzmény: goodboy007 2021.12.28. 12:11
goodboy007
#17197 goodboy007 [9203]
Ez így van, mióta Dome a Dome, ha véletlenül kilépsz az adott topic-ból, de utána mégis szerkesztenél, a böngésző “vissza”-gombjával kell visszamenni és akkor ott lesz a szerkesztés gomb.

Válasz erre

Előzmény: Raistlin666 2021.12.28. 09:19
Raistlin666
#17196 Raistlin666 [4860]
Most az előzőn is küldés után kb. 3 másodperccel nyomtam egy oldal frissítést és kész már nem szerkeszthető...

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Válasz erre

Előzmény: Raistlin666 2021.12.28. 09:18
Raistlin666
#17195 Raistlin666 [4860]
Duplán szemeteltem a Nyereményjátékban! Legyetek olyan szívesek felezni, köszi!

Amúgy miért nem tudok szerkeszteni csak marha rövid ideig?

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Válasz erre

david139
#17194 david139 [18716]
Reklámozós ember

I wish I could have known about the view from halfway down

Válasz erre

Peace
#17193 Peace [28896]
Dark Souls III topikot kipucoljátok légyszí?

Válasz erre

subject17
#17192 subject17 [7046]
Visszatért.

Egyre jobban érdekelne egyébként, hogy mi az, ami azért most már tényleg rendszeresen idevezeti ezeket a kaszinóbotokat.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Válasz erre

Előzmény: subject17 2021.11.10. 20:32
subject17
#17191 subject17 [7046]
Spammer

Pls távolítsátok el, mielőtt esetleges ámokfutásba kezd. Bár hogy mikori topikokat hozott felszínre, az nem semmi.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Válasz erre

Juraviel.Ihuan.Bedvin
#17190 Juraviel.Ihuan.Bedvin [5183]
Kérlek, az ötszöröződött hozzászólásból töröljetek már négyet a GTA hír alatt. Ilyet még nem is láttam.

Köszönöm előre is!

Válasz erre

Shadowguard
#17189 Shadowguard [4577]
Rég történt ilyen, de a Mit játszottál végig...-ben sikerült duplázni. A régebbit törölje valaki pls, a másik az szerkesztett

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

Válasz erre

Ricsi1976
#17188 Ricsi1976 [2038]
Melyiket? Több is van.

Válasz erre

Előzmény: Raistlin666 2021.10.05. 12:17
Raistlin666
#17187 Raistlin666 [4860]
Valahol megtisztelő, hogy a Diablo II topikban történik, de azért csak töröljétek a nyomit lécci!

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Válasz erre

Dino
#17186 Dino [6086]
Köszi.

Válasz erre

Előzmény: Raistlin666 2021.09.24. 19:15
Raistlin666
#17185 Raistlin666 [4860]
Játékrendezvények - E3, gamescom, stb. Innen is lehet törölgetni!

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Válasz erre

Előzmény: Gobiakos 2021.09.13. 12:19
Gobiakos
#17184 Gobiakos [13331]
Oskar_Kopoli spammelget...
Ki mivel játszik..? és Játékrendezvények topikokban eddig a pillanatig bezárólag.

Válasz erre

subject17
#17183 subject17 [7046]
Spammer pls.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Válasz erre

Barthezz
#17182 Barthezz [54711]
Áh, jól működik a kis rágcsáló, ráadásul több gépről is szoktam duplázni.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: GeryG 2021.08.04. 07:54
GeryG
#17181 GeryG [2379]
Egér nem öreg? Dupla kattintás hiba az őrületbe tud kergetni...

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2021.08.04. 06:36
Barthezz
#17180 Barthezz [54711]
Köszi!

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: gregmerch 2021.08.04. 01:46
gregmerch
#17179 gregmerch [3766]
Törölve.

"....money talks, and bullshit runs the marathon." /Chris Carter: Hunting Evil/

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2021.08.04. 00:50
Barthezz
#17178 Barthezz [54711]
Helyzet dupla, a másodikat kérem töröljétek. Nem tudom, mi van velem, állandóan duplázom mostanában... Pedig most biztosan nem nyomtam meg kétszer a küldés gombot, mégis dupla lett...

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Gobiakos
#17177 Gobiakos [13331]
Clive Owen Wilson-ra!

Válasz erre

Előzmény: subject17 2021.08.02. 16:02
Dino
#17176 Dino [6086]

Válasz erre

Előzmény: subject17 2021.08.02. 16:02
LordMatteo
#17175 LordMatteo [29425]
Jajpaszmek, rossz voltam mindig is a nevekből, de ez ciki így is.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Előzmény: subject17 2021.08.02. 16:02
subject17
#17174 subject17 [7046]
A megmaradt egyben pedig Clive Owen-t írjátok a sorozatban valóban is szereplő Owen Wilsonra, mintha mi sem történt volna...

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Válasz erre

Előzmény: LordMatteo 2021.08.02. 15:59
LordMatteo
#17173 LordMatteo [29425]
Itt a triplámból kettőt eltörölnétek a föld színéről? Köszi.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Barthezz
#17172 Barthezz [54711]
Thank u! ^^

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: Dino 2021.07.14. 10:06
Dino
#17171 Dino [6086]
Barthezz: Aye-aye, sir!

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2021.07.14. 09:35
Barthezz
#17170 Barthezz [54711]
A Helyzetben tetráztam / kvadroltam (melyik a helyes szó a duplázás, triplázás folytatására?), köszönhetően annak, hogy nem küldte el a hsz-emet , majd szokás szerint mind a 4 kattintási kísérletemet észlelte utólag (de ha nem klikkelek rá többször, akkor meg biztosan egyszer sem küldte volna el)... Az utolsó 3-at töröljétek pls.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Ricsi1976
#17169 Ricsi1976 [2038]

Válasz erre

Előzmény: gregmerch 2021.06.28. 15:10
Dino
#17168 Dino [6086]
Claire011 figyelmeztetve PM-ben, ha újra reklámot rak ki, letiltásra kerül.

Válasz erre

Előzmény: subject17 2021.06.28. 12:57
gregmerch
#17167 gregmerch [3766]
Mert nem írta ki a nagyvirágú liliomfa tudományos nevét az illóolajos topik címében. Kertészmérnökként ez kifejezetten zavart!

"....money talks, and bullshit runs the marathon." /Chris Carter: Hunting Evil/

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2021.06.28. 14:43
szbszig
#17166 szbszig [33649]
Most miért, legalább egy olyan játék ismertetője alatt reklámozta a drónjait, amiben szerepel drón is. Igazán értékelhetnétek az erőfeszítéseit.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Előzmény: gregmerch 2021.06.28. 13:59
gregmerch
#17165 gregmerch [3766]
A totál ide nem illő topik, és valamennyi hasonló komment törölve. A szerző egyelőre nincs bannolva, de a "sárga lap" már bejegyezve.

"....money talks, and bullshit runs the marathon." /Chris Carter: Hunting Evil/

Válasz erre

Előzmény: subject17 2021.06.28. 12:57
subject17
#17164 subject17 [7046]
Újabb spammer.

Mennyire csodálatos lehet amúgy, hogy az a munkád, hogy egy kis PC-s fórumot teleszemetelj az irreleváns, low-effort hülyeségeiddel... Legalább használnák az ilyenek normálisan a linkelést, akkor még egy-két véletlen kattintásuk is lenne, lol.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Válasz erre

david139
#17163 david139 [18716]
Emberünk betolt pár gagyi kommentet, hogy kicsit hitelesebb legyen a Ki mivel játszikban a szarjának a reklámozása.
Szvsz törölni kellene mindet.

I wish I could have known about the view from halfway down

Válasz erre

Barthezz
#17162 Barthezz [54711]
Nem tudom hogyan, de a Helyzetben én is dupláztam, méghozzá egy szép hosszú sz-t. Az elsőt töröljétek pls (#155093 elvileg), mert szerkesztettem rajta egy keveset és valószínű az első a szerkesztetlen, a második a szerkesztett, végleges változat.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Gobiakos
#17161 Gobiakos [13331]
A Helyzetben sikerült dupláznom egyet. Pls a másodiktól szabadítsátok meg a topikot. Köszi!

Válasz erre

Pyrogate
#17160 Pyrogate [21953]
javítva

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Előzmény: david139 2021.04.21. 16:44
david139
#17159 david139 [18716]
Pol topic #4197 kivenné valaki a linkből a timestampet pls?

I wish I could have known about the view from halfway down

Válasz erre

Raistlin666
#17158 Raistlin666 [4860]
Ingyen HZD topikban egy szerény triplázást hoztam össze...legyetek szívesek harmadolni, köszi!

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Válasz erre

Dino
#17157 Dino [6086]
david139: de, gond, néha szoktam irtani, nem tudom, miért kaptak erre rá... ideje valami captchával bővíteni azt a részt (vagy ideiglenesen kikapcsolni a funkciót). Köszi, hogy jelezted.

Válasz erre

Előzmény: david139 2021.04.13. 20:19

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat