28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Call Of Duty: Black Ops

GustyX
#167 GustyX [7048]
Ment PM.

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Válasz erre

Előzmény: Wrola 2010.11.12. 09:30
Dirttwo
#166 Dirttwo [1022]
Honnét szedted a tapaszt??...

juventushungary.hu

Válasz erre

Előzmény: EnforcerHUN 2010.11.12. 01:21
Dirttwo
#165 Dirttwo [1022]
Honnan lehet letölteni a patch-et?Sehol nem találom...

juventushungary.hu

Válasz erre

Peace
#164 Peace [28898]
Na így már mindjárt más a gyerek fekvése.

Az nem akadás volt, hanem lag. Szarul írták meg a multit, de már javították peccsel. Ha akadt valakinek a single rész, akkor ott kevés volt a hardware.

Akkor egyezik a véleményünk a BC2-ről, ezt nem írta eddig senki, hogy a CoD sorozaton belül kedvenc a MW2, lehet a többiek is így gondolták akkor, csak nekem ez nem volt evidens.

Válasz erre

Előzmény: Dealer 2010.11.12. 09:26
Wrola
#163 Wrola [3]

sziasztok

egyszer már feltettem a kérdést...

tudnátok segíteni?..cod4...lemez nélkül akarom játszani!..felmásoltam a gépre az eredeti lemezt,..és a single játékot nem indítja el!..win 7-em van,..ésvagy operációs problémát ír ki,..vagy lemezt kér,.attól függően honnan indítom..?..a multy megy..!?..lemezről pedig mind a kettő tökéletesen fut!..biztosan én rontottam valamit,..de laikus vagyok..segítsetek...


..az egyetlen válasz..."cod4?! ez a cod7-nek a topicja, és a kérdésedre a válasz:
Multihoz nem kell cd, a single részhez viszont igen. "


..biztosan van valaki aki adhat nekem alternatívát...pl deamon tools...nem tudom...lemez nélkül szereretném játszani,..mert az öcsém nek vissza kell adnom az eredetit...(

..ha valakinek van ötlete,..kérem részletesen írja le nekem a menetét...nagyon laikus vagyok...

ha ide nem.... ide is köszönettel várom a segítséget...

Válasz erre

Dealer
#162 Dealer [7500]
"Passz. Tükörsimán ment végig."

Nálam is, csak látom, hogy sokaknál nem, ezért írtam.

A Modern Warfare II a Call of Duty sorozatból favorit nálam, amúgy én is jobban szerettem a Bad Company II-t, bár kicsit soknak találtam a játékot megszakító átvezetőket, de még így is minden fronton erősebb játék lett.

Válasz erre

Előzmény: Peace 2010.11.12. 08:00
joel-t
#161 joel-t [379]
SPOILER
Nekem a Szarvasvadászos orosz rulettes résznél, mikor fejbe verték a csávót vascsővel, és fenn akadt a szeme, asszem Bowman volt, na őt sajnáltam....

www.bako.mlap.hu

Válasz erre

Előzmény: Peace 2010.11.12. 08:00
Peace
#160 Peace [28898]
"...meg hogy miért szaggat helyenként, mint a barom."

Passz. Tükörsimán ment végig.

Amúgy mindenkinek a MW2 volt eddig az etalon??!!! Valóban szuper egy FPS, de szerintem BF:BC2 röhögve lepipálta hangulatban, történetben, grafikában, játékélményben. Persze ez teljesen szubjektív, de meglepő, hogy mindenki a MW2-vel hozakodik elő.
Amúgy igaz, hogy tegnap azt írtam, hogy nálam a Black Ops letaszította a trónról a BC2-t, de egy valami azért egy csöppet gyengébb, az pedig a karakterek. BC2-ben imádtam az összeszokott kis csapat minden tagját, és már annyira meg lehetett őket ismerni, hogy néhol szinte már előre tudtuk mi lesz az adott emberke reakciója a történésekre. Itt viszont egyedül egy ember volt szimpatikus nekem az összes szereplő közül, az a szakállas arc, akivel Baikonur-ban kommandózunk az elején.

Válasz erre

Előzmény: Dealer 2010.11.11. 22:09
EnforcerHUN
#159 EnforcerHUN [914]
Na, a peccs után felhúztam maxra. és simán fut úgy néz ki betartották a szavukat és megcsinálták.
(Anti-aliasing-ot soha az életbe nem kapcsolom be, annyira nem számít a graf.)

(Congratulations!!!! You WINNER!!! (10 év letöltendő a Szegedi Csillagbörtönben) XDXDXD)(BF3:EnforcerHUN)(MW3:http://steamcommunity.com/id/Kill_Them_All1)

Válasz erre

monyobmx
#158 monyobmx [39]
Ja és még annyi....nekem ez mérföldekkel jobban bejött mint az MW2...pedig azt is nagyon bírtam!

Válasz erre

Kanduhrka
#157 Kanduhrka [9380]
Erről van szó.

horrorgeeks.blogspot.com

Válasz erre

Előzmény: Dealer 2010.11.11. 22:09
monyobmx
#156 monyobmx [39]
Skacok!
Egy régebbi (2éves 2.2 GHz-s) AMD dual magos procival nyomom, 2Gb-rammal, ATI HD 5670-el (512M! Mediumon, kikapcsolt Anti aliassingal és árnyékokkal akadt (de azért élvezhető volt még). Gondoltam kipróbálom maxon! Árnyékok ON, Anisotrophic Filtering MAX, Anti Aliassing 16*, textúrák EXTRA!
QRVÁRA JOBBAN FUT MINT MEDIUMON! ADJATOK NEKI AMI A CSÖVÖN KIFÉR!!!
Üdv: monyo!

Válasz erre

Dealer
#155 Dealer [7500]
Call of Duty - Black Ops

Ilyen is ritkán fordul elő; a sorozat egyik legszarabb darabját vártam, és a legjobbat kaptam. Nem megyek bele a részletekbe, nálam sokkal okosabb emberek majd leírják, hogy milyen a grafika, meg hogy miért szaggat helyenként, mint a barom. Tényleg úgy voltam vele, hogy a World at War után nekem elég, ha annál egy picivel jobb játékot kapok, hadd csesszek el vele egy délutánt, aztán elégedett leszek. Ehhez képest a végére nálam, ha nem is kérdés nélkül és véglegesen, de lepipálta a Modern Warfare II-t, amit eddig a legjobb résznek tartottam. Elképesztő hangulat, jelenetek, adrenalin a tetőfokon, nonstop pörgés, de mégis átlátható, totális beleélhetőség és egy baromi jó talaj a történetnek. Én laikusként a grafikával meg voltam elégedve, és a vasam maximumra húzva is jól bírta a gyűrődést, úgyhogy nincs miért húznom a szám. Adhatnék rá négyest, mert teljesen lineáris, szkriptelt az egész játékmenet, és gyakorlatilag csak mész, és lősz, de ki nem szarja le, amikor az elmúlt évek leghangulatosabb háborús FPS-éről van szó?

5/5

Válasz erre

Madrac
#154 Madrac [4264]
A gond a programozokkal van a szrgyarban. Ugyanis a jatek szinte egyaltalan nem hasznalja ki a GPUt, mindent raterhel a procira... Es ez csak a gondok egy resze.

Quoth the raven, `Nevermore.'

Válasz erre

Előzmény: joel-t 2010.11.11. 17:22
Kanduhrka
#153 Kanduhrka [9380]
Türelem. Hamarosan érkezik a patch, amit rengeteg hibát orvosol.

horrorgeeks.blogspot.com

Válasz erre

Előzmény: joel-t 2010.11.11. 17:22
EnforcerHUN
#152 EnforcerHUN [914]
Ugyanaz a problémám, de AMD-m van és úgy néz ki még ezen a héten lesz hozzá patch.

(Congratulations!!!! You WINNER!!! (10 év letöltendő a Szegedi Csillagbörtönben) XDXDXD)(BF3:EnforcerHUN)(MW3:http://steamcommunity.com/id/Kill_Them_All1)

Válasz erre

Előzmény: joel-t 2010.11.11. 17:22
joel-t
#151 joel-t [379]
Esetleg valakinek valami ötlete a lentieken kívül a laggolásra? Azt írták játék közben, h az intel procik memóriájával van valami gond, tudtok erről valamit? Teljesen élvezhetetlen, 60-as pinggel játszottam, de kb. mintha 300-as lett volna, úgy akadt. Kipróbáltam mindent amit itt írtatok, de semmi. Jah, multiról van szó....

www.bako.mlap.hu

Válasz erre

Peace
#150 Peace [28898]
Nos ez nálam letaszította a trónról a BC2-t, pedig azt mocskosul élveztem, de ezt még jobban. Az első 2 pálya még nagyon nem tetszett, és meg is ijedtem, hogy fos lesz, de onnantól varázsütésre megváltozott az egész hangulata, és végig hihetetlenül jó küldetések követték egymást. A háttértörténet is tetszett, és a grafika is segített, hogy ennyire élvezzem. Nem az a kimondottan hű de szép játék, de annyira figyeltek a részletekre, és annyira él a környezet, hogy mindez gyönyörűvé varázsolja. És jóval hosszabb volt, mint amire számítottam, legalábbis a siralmas MoH-nál tovább tartott, és nem is éreztem szükségét a további játékóráknak. Kellemes meglepetés volt és nagyon nagy élmény! Főleg a dzsungeles esőben torkokat nyiszikelős lopakodós szakasz volt nagy kedvenc!

Válasz erre

Dirttwo
#149 Dirttwo [1022]
Sztem a nő nem tetszett nekik, mer nem ő lőtte fejbe XD

juventushungary.hu

Válasz erre

Előzmény: PC Dome 2010.11.11. 12:49
Dirttwo
#148 Dirttwo [1022]
Érdekes...Az hogy optimalizálatlan egy dolog.Az a durva hogy mediumon akadozik mint állat, szinte játszhatatlan.Feltettem extra-ra a textúrát, élsimítást meg anizotróp szűrést, mindent maxra, és fullon meg megy simán reccenés nélkül XDDD...Kész XD

juventushungary.hu

Válasz erre

PC Dome
#147 PC Dome [766]
Új hír a játékról
Kuba fellép a Call of Duty: Black Ops ellen
Nem tetszett a szigetország vezetőségének a Fidel Castro elleni virtuális merénylet.

Válasz erre

Dealer
#146 Dealer [7500]
A 10. küldetésnél tartok, szerintem este megcsinálom az utolsó harmadot, de már most megkövetem magam; ez a játék baromi jó lett! Nem mintha nem lett volna jogos az aggodalom, persze... Viszont így még nagyobb meglepetés lett; nálam gond nélkül felér a Modern Warfare részekhez, elképesztő hangulata van, jó sztorija, baromi jó jelenetei, és ráadásul elképesztően ügyesen használja ki a történeti terepeket. (Vietnam, Hidegháború, stb.)

Válasz erre

Előzmény: Kanduhrka 2010.11.11. 10:41
Kanduhrka
#145 Kanduhrka [9380]
Szerintem fasza lett. Én azzal az elvárással ültem le elé, hogy 4-5 óra tömény adrenalin, és ezt megkaptam.

horrorgeeks.blogspot.com

Válasz erre

Előzmény: Dealer 2010.11.11. 10:11
Dealer
#144 Dealer [7500]
Az imént kaptam meg a küldetésem az elnök úrtól.

Eddig óriási meglepetés ez a játék; ha nem látom a Treyarch logót az elején, meg nem mondom, hogy nem az Infinity Ward csinálta.

A börtönszökés a COD sorozat egyik leghangulatosabb része volt, már csak abban bízom, hogy végig tudja tartani ezt a színvonalat, mert eddig nagyon meg vagyok elégedve.

Válasz erre

PC Dome
#143 PC Dome [766]
Új hír a játékról
Call of Duty: Black Ops - Mindenkiben ott a katona
Jópofa reklámszpot érkezett. Vajon kik is játszanak a Black Ops-al?

Válasz erre

EnforcerHUN
#142 EnforcerHUN [914]
cod4?! ez a cod7-nek a topicja, és a kérdésedre a válasz:
Multihoz nem kell cd, a single részhez viszont igen.

(Congratulations!!!! You WINNER!!! (10 év letöltendő a Szegedi Csillagbörtönben) XDXDXD)(BF3:EnforcerHUN)(MW3:http://steamcommunity.com/id/Kill_Them_All1)

Válasz erre

Előzmény: Wrola 2010.11.10. 22:08
Wrola
#141 Wrola [3]
sziasztok..
tudnátok segíteni?..cod4...lemez nélkül akarom játszani!..felmásoltam a gépre az eredeti lemezt,..és a single játékot nem indítja el!..win 7-em van,..ésvagy operációs problémát ír ki,..vagy lemezt kér,.attól függően honnan indítom..?..a multy megy..!?..lemezről pedig mind a kettő tökéletesen fut!..biztosan én rontottam valamit,..de laikus vagyok..segítsetek...

Válasz erre

KisCsirkee
#140 KisCsirkee [16989]
A Treyarch aztán kurvára utálja a németeket.

SPOILER
Az a pálya maga volt a borzalom, már kezdtem hajlani, hogy megbocsájtsam nekik a WaW-ot, de ez kellett. Nem volt elég a WaW-ban állandóan mészárolni a magukat megadott németeket, itt újra lehet, mert ez kell ide! POW kaszálás!

Annak a pályának az utolsó 5 perce ér bármit is, csak nagyon kár, hogy az is az MW2 teljes és totális lenyúlása. Viszont bajban lesznek a fiúk jövőre! Nem lesz Activision-ös CoD, nem lesz mit másolni! Ajaj!

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Válasz erre

shinfaster
#139 shinfaster [59]
Ja, azt elfelejtettem leírni, hogy előtte indítsd el a játékot....

Válasz erre

Előzmény: shinfaster 2010.11.10. 21:36
shinfaster
#138 shinfaster [59]
Sziasztok!

Ha valakinek akadozik a játék, talán ez a megoldás segít:

CTRL-ALT-DEL

Feladatkezelő/Folyamatok/Blackops.exe - jobb egér klikk, majd a Prioritás beállítás = alacsony

Válasz erre

KisCsirkee
#137 KisCsirkee [16989]
Nem feszítem keresztre, mert a WaW-ból megtanultam, hogy a Treyarchosok 1-esnél jobban nem ismerik a történelmet, de mégsem tudok elmenni nélküle szó nélkül. Az addig oké, hogy kicsi Billy nem ért a történelemhez és le is szarja, de ne vegyenek már hülyére olyanokat, akik konyítanak dolgokhoz, na... Többet nem is akarom feszegetni a témát, meggyőződésem, hogy ennél a két ferdítésnél jóval több is van.

wotan: Werner von Braun nyilvánvalóan a leghíresebb, aki amellett, hogy a náci rakétaprogramok, a V1 és a V2 atyja, később maga lett a NASA elnöke, nagyban segítve az amerikaiakat az űrversenyben. Mindehhez csak a csúnya náci múltat és az SS tagságot kellett eltörölni. Ezért baromi kínos a megjegyzés, holott a Szovjetekhez csak elenyésző számú német tudós került a háború után, míg az amerikaiakat szinte ellepték ezek az emberek, akiknek csak a múltjukat kellett kifehéríteni.

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Válasz erre

Előzmény: cygary 2010.11.10. 19:25
warcat
#136 warcat [2040]
Nem kellene ide i7 csak valami el lett rontva, hozzáteszem nem nálam, e8400 +gtx 460,felbukkan az akadás, de ez nálam kimerül 10-15 percenként egy 5-6 másodperces leállásban ami után megint szépen fut, szaggatás nincs ,pedig 2048x1152, bár a szüröket nem raktam maxra.

Válasz erre

cygary
#135 cygary [2745]
Ugye nem mondod komolyan hogy pont a Codtól vársz történelmi hitelességét és részletességet, amiben egy Cpt. Price már többször is feltámadt. Értem én a problémát de könyörgöm...

Válasz erre

Előzmény: KisCsirkee 2010.11.10. 17:32
peterspy
#134 peterspy [136]
nem tudjátok hogy a multiban hányan játszhatnak pc-n meg konzolon??

Válasz erre

zöld_guru
#133 zöld_guru [231]
Jah áttítólag volt akinek ati 5850-nel 1920*1024-esben majdnem mennt max grafon is végig magas fps-sel.
Hát talán. De szerintem 5970 kéne hozzá. Vagy még annál is jobb (dualba).
Kicsit olyan ez minnt a crysis...

kecske for ever & a leves a király & tízfillér volt a spenót

Válasz erre

Előzmény: zöld_guru 2010.11.10. 18:46
LordMatteo
#132 LordMatteo [29426]
Gondolom minimum kéne egy i7 3GHZ és hát egy geforce 285 tunningolva, vagy annál is jobb kártya.

>> elég szomorú, ha ilyen konfigra szánták a játékot...(igen, tudom, csak nálunk olyan hatalmas pénz egy ilyen konfig, attól még máshol sincs elterjedve)

Majd meglesem én is, valamikor...

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Előzmény: zöld_guru 2010.11.10. 18:46
zöld_guru
#131 zöld_guru [231]
A grafika fanyalgóknak ajánlanám:
vegyék maxra a game-t, 1920*1024 felbontás, 8x szűrű, max field depth, trilinear szűrés.
Sync every FPS, és minden más maxra.
Nekem igy 5 fps volt, de látszik hogy 2x szebb mint a sima cod mw2.
Pedig az maxon mennt nálam. Szóval a graf az alap szinten egy cod mw, közép beállítássalű
egy cod mw2, és maxon, hát igen maxon az már 2x cod mw2.

Egy quad 2,8-cal, és tunningolt gforce 275-tel, közép grafon csak 90fps-t csikartam ki.
Ez van a game eszi a cuccut. Úgy néz ki ettől jóval jobb konfigra irták a gépet.

Gondolom minimum kéne egy i7 3GHZ és hát egy geforce 285 tunningolva, vagy annál is jobb kártya.

kecske for ever & a leves a király & tízfillér volt a spenót

Válasz erre

Wotan
#130 Wotan [1219]
nincs még meg a játék, így nem vágom miről beszélsz, hogy kik szabotálnak kiket és miért náciznak, de az Usaba (von Braun, V1-2 rakéta stb.) és a Szovjetunióba is kerültek német tudósok és valóban nácik voltak, párttagok, ss tagok stb. így egyelőre nem értem mi a sírva röhögős, kínos rész számodra, kicsit pontosíts léci

"Mortui solum finem belli viderunt"

Válasz erre

Előzmény: KisCsirkee 2010.11.10. 17:32
joel-t
#129 joel-t [379]
Jah, időközben meglett, steam, cod, properties, local game....

www.bako.mlap.hu

Válasz erre

Előzmény: joel-t 2010.11.10. 17:36
joel-t
#128 joel-t [379]
Hogy is kéne ezt csinálni, a steam-en belül a jobb klikk, vagy az asztalon, mert én sehol sem találok ilyesmit....

www.bako.mlap.hu

Válasz erre

Előzmény: cygary 2010.11.10. 16:06
KisCsirkee
#127 KisCsirkee [16989]
Még "csak" kettőt tudok felhozni.

A Vorkuta gulag felkelése, ami a játékban egy brutális és véres börtönlázadás, valamint a Nedelin katasztrófa, ami szintén egy véres hidegháborús leszámolás lett...

ph: Én megértem, csak nem igazán tudok elmenni mellette szó nélkül!

Illetve elhangzott a játékban egy komment, amin én csak sírva haraptam a kezembe. Az egyik karakter megjegyzi a rakétaszabotázs közben, hogy a tudósok mind büdös nácik, és megérdemlik, hogy lemészárolják őket. Bárki aki egy kicsit is konyít a rakétatudományokhoz és az űrverseny történetéhez, tudja miért is sírvaröhögős és kínos egy megjegyzés...

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Válasz erre

Előzmény: LordMatteo 2010.11.10. 17:29
LordMatteo
#126 LordMatteo [29426]
Bővebben?

szerk: ja így ok.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Előzmény: KisCsirkee 2010.11.10. 17:22
powerhouse
#125 powerhouse [13850]
könyörgöm, szard már le a történelmet, ez minden idők legkommerszebb fps sorozata.

If I look back I am lost

Válasz erre

Előzmény: KisCsirkee 2010.11.10. 17:22
KisCsirkee
#124 KisCsirkee [16989]
Jobb mint vártam, de azért a Treyarch itt még pofátlanul behúzott a történelemnek, mint a WaW-ban!

Így első blikkre még annyit tennék hozzá, hogy tipikus CoD. Amíg pörög, megvan az ember, de amint valami megakaszt, rögtön feltűnik a szkriptek garmadája, a buta AI, a szkriptelve repülő gránátok, és a respawnoló ellenfél. Főként ha véletlenül meghalsz, és kezdheted újra, bizony minden pontosan ugyan úgy játszódik le, mint az első próbálkozásra.

A grafika csinos, de ne mondja senki, hogy ezen nem látszik a kor. Az egészet a shaderek tartják össze, amik próbálják takarni nagyon, hogy ez a Q3 engine, de sajnos akármilyen keményen is próbálják, ez nem megy. Amit kiemelek, azok a robbanások. K*rva ocsmányak. Hatalmas robbanásokra erőltetnek rá egy kb 128x128-as textúrát, ami ha az a bizonyos bumm beteríti a képernyőt, nem hogy normálisan néz ki...

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Válasz erre

cygary
#123 cygary [2745]
Akinek a multi fps laggol, swappolgat, akadozik az egyszerűen kattintson jobb gombbal a játékra majd verify game data (ha jól emlékszem ez a neve). Letölt egy 7 megás patchet, nem tudom kinek segít de pár embernek, köztük egyik ismerősömnek is bejött szóval egy próbát megér.

Válasz erre

balays82
#122 balays82 [14276]
Pont ezért mondtam, hogy vonatkoztassunk el attól, hogy mennyire túlzóak ezek a pontszámok, és csak egymáshoz viszonyítva nézzük. Megjegyzem a World at War nálam sem ér ennyi pontot (az összes PC-s rész közül a legkevésbé tetszett), de a 84 kritikát összesítő Metascore pontszáma is 84. Vagyis a kritikusok valamiért szerették azt a részt is. Mielőtt valaki beírná, hogy azért, mert ők le lettek fizetve, jelzem, hogy ez nyilvánvaló tény.

Válasz erre

Előzmény: Dealer 2010.11.10. 15:43
Dealer
#121 Dealer [7500]
Nekem sincs, úgyhogy óvatosan fogalmazok, de ahol a World at War 8.7, ott vannak gondok, méghozzá nem kicsik. Az a játék nagy jóindulattal 6.5-7, de ettől függetlenül kíváncsi vagyok az új részre, sokat persze nem várok tőle.

Válasz erre

Előzmény: balays82 2010.11.10. 15:40
balays82
#120 balays82 [14276]
Tudom, hogy sokak szerin abszolút nem mérvadóak a GameTrailers kritikái, mert minden szart az egekbe pontoznak, meg konzolbuzik is, de tegnap kíváncsiságból megnéztem a Treyarch féle CoD részek pontszámait:

CoD 3: 8.2
CoD: World at War: 8.7
CoD: Black Ops: 9.3

Elvonatkoztatva ezeknek a pontszámoknak a jogosságától, és csak egymáshoz viszonyítva őket, eddig stabil a növekedés, vagyis úgy tűnik fejlődik a Treyarch, lassan elérheti az Infinty Ward szintjét (az megint nézőpont kérdése, hogy kinek milyen magas ez a szint). A metacritic adatait nézve (82, 84, 90) ugyanez a tendencia figyelhető meg. Amennyiben a számok tényleg nem hazudnak, ez azért jelent valamit.
Személyes tapasztalatom a játékkal kapcsolatban még nincs, pont ezért foglalkozom ilyen idióta statisztikák gyártásával.

Válasz erre

Előzmény: Peace 2010.11.10. 14:05
Creativ3Form
#119 Creativ3Form [33872]
"A zene kurva jó, bár az MW2-jét nem üti."

Zimmert nehéz lepipálni. De eddig amúgy én is megvagyok elégedve vele. Mármint nemcsak a zenével, hanem magával a játékkal.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: Kanduhrka 2010.11.10. 15:15
Kanduhrka
#118 Kanduhrka [9380]
Ja, a játékidő - bár nem nagyon figyeltem - olyan 4-5 óra.

horrorgeeks.blogspot.com

Válasz erre

Előzmény: Kanduhrka 2010.11.10. 15:15

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat