http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Call Of Duty: Black Ops
juventushungary.hu

juventushungary.hu
Az nem akadás volt, hanem lag. Szarul írták meg a multit, de már javították peccsel. Ha akadt valakinek a single rész, akkor ott kevés volt a hardware.
Akkor egyezik a véleményünk a BC2-ről, ezt nem írta eddig senki, hogy a CoD sorozaton belül kedvenc a MW2, lehet a többiek is így gondolták akkor, csak nekem ez nem volt evidens.
sziasztok
egyszer már feltettem a kérdést...
tudnátok segíteni?..cod4...lemez nélkül akarom játszani!..felmásoltam a gépre az eredeti lemezt,..és a single játékot nem indítja el!..win 7-em van,..ésvagy operációs problémát ír ki,..vagy lemezt kér,.attól függően honnan indítom..?..a multy megy..!?..lemezről pedig mind a kettő tökéletesen fut!..biztosan én rontottam valamit,..de laikus vagyok..segítsetek...
..az egyetlen válasz..."cod4?! ez a cod7-nek a topicja, és a kérdésedre a válasz:
Multihoz nem kell cd, a single részhez viszont igen. "
..biztosan van valaki aki adhat nekem alternatívát...pl deamon tools...nem tudom...lemez nélkül szereretném játszani,..mert az öcsém nek vissza kell adnom az eredetit...(
..ha valakinek van ötlete,..kérem részletesen írja le nekem a menetét...nagyon laikus vagyok...
ha ide nem.... ide is köszönettel várom a segítséget...
Nálam is, csak látom, hogy sokaknál nem, ezért írtam.
A Modern Warfare II a Call of Duty sorozatból favorit nálam, amúgy én is jobban szerettem a Bad Company II-t, bár kicsit soknak találtam a játékot megszakító átvezetőket, de még így is minden fronton erősebb játék lett.
www.bako.mlap.hu
Passz. Tükörsimán ment végig.
Amúgy mindenkinek a MW2 volt eddig az etalon??!!!
Valóban szuper egy FPS, de szerintem BF:BC2 röhögve lepipálta hangulatban, történetben, grafikában, játékélményben. Persze ez teljesen szubjektív, de meglepő, hogy mindenki a MW2-vel hozakodik elő.
Amúgy igaz, hogy tegnap azt írtam, hogy nálam a Black Ops letaszította a trónról a BC2-t, de egy valami azért egy csöppet gyengébb, az pedig a karakterek. BC2-ben imádtam az összeszokott kis csapat minden tagját, és már annyira meg lehetett őket ismerni, hogy néhol szinte már előre tudtuk mi lesz az adott emberke reakciója a történésekre. Itt viszont egyedül egy ember volt szimpatikus nekem az összes szereplő közül, az a szakállas arc, akivel Baikonur-ban kommandózunk az elején.

(Anti-aliasing-ot soha az életbe nem kapcsolom be, annyira nem számít a graf.)

(Congratulations!!!! You WINNER!!! (10 év letöltendő a Szegedi Csillagbörtönben) XDXDXD)(BF3:EnforcerHUN)(MW3:http://steamcommunity.com/id/Kill_Them_All1)
horrorgeeks.blogspot.com
Egy régebbi (2éves 2.2 GHz-s) AMD dual magos procival nyomom, 2Gb-rammal, ATI HD 5670-el (512M
! Mediumon, kikapcsolt Anti aliassingal és árnyékokkal akadt (de azért élvezhető volt még). Gondoltam kipróbálom maxon! Árnyékok ON, Anisotrophic Filtering MAX, Anti Aliassing 16*, textúrák EXTRA!
QRVÁRA JOBBAN FUT MINT MEDIUMON! ADJATOK NEKI AMI A CSÖVÖN KIFÉR!!!
Üdv: monyo!
Ilyen is ritkán fordul elő; a sorozat egyik legszarabb darabját vártam, és a legjobbat kaptam. Nem megyek bele a részletekbe, nálam sokkal okosabb emberek majd leírják, hogy milyen a grafika, meg hogy miért szaggat helyenként, mint a barom. Tényleg úgy voltam vele, hogy a World at War után nekem elég, ha annál egy picivel jobb játékot kapok, hadd csesszek el vele egy délutánt, aztán elégedett leszek. Ehhez képest a végére nálam, ha nem is kérdés nélkül és véglegesen, de lepipálta a Modern Warfare II-t, amit eddig a legjobb résznek tartottam. Elképesztő hangulat, jelenetek, adrenalin a tetőfokon, nonstop pörgés, de mégis átlátható, totális beleélhetőség és egy baromi jó talaj a történetnek. Én laikusként a grafikával meg voltam elégedve, és a vasam maximumra húzva is jól bírta a gyűrődést, úgyhogy nincs miért húznom a szám. Adhatnék rá négyest, mert teljesen lineáris, szkriptelt az egész játékmenet, és gyakorlatilag csak mész, és lősz, de ki nem szarja le, amikor az elmúlt évek leghangulatosabb háborús FPS-éről van szó?
5/5
Quoth the raven, `Nevermore.'
horrorgeeks.blogspot.com
(Congratulations!!!! You WINNER!!! (10 év letöltendő a Szegedi Csillagbörtönben) XDXDXD)(BF3:EnforcerHUN)(MW3:http://steamcommunity.com/id/Kill_Them_All1)
www.bako.mlap.hu
Az első 2 pálya még nagyon nem tetszett, és meg is ijedtem, hogy fos lesz, de onnantól varázsütésre megváltozott az egész hangulata, és végig hihetetlenül jó küldetések követték egymást. A háttértörténet is tetszett, és a grafika is segített, hogy ennyire élvezzem. Nem az a kimondottan hű de szép játék, de annyira figyeltek a részletekre, és annyira él a környezet, hogy mindez gyönyörűvé varázsolja. És jóval hosszabb volt, mint amire számítottam, legalábbis a siralmas MoH-nál tovább tartott, és nem is éreztem szükségét a további játékóráknak. Kellemes meglepetés volt és nagyon nagy élmény! Főleg a dzsungeles esőben torkokat nyiszikelős lopakodós szakasz volt nagy kedvenc!juventushungary.hu
juventushungary.hu
Kuba fellép a Call of Duty: Black Ops ellen
Nem tetszett a szigetország vezetőségének a Fidel Castro elleni virtuális merénylet.
horrorgeeks.blogspot.com
Eddig óriási meglepetés ez a játék; ha nem látom a Treyarch logót az elején, meg nem mondom, hogy nem az Infinity Ward csinálta.
A börtönszökés a COD sorozat egyik leghangulatosabb része volt, már csak abban bízom, hogy végig tudja tartani ezt a színvonalat, mert eddig nagyon meg vagyok elégedve.
Call of Duty: Black Ops - Mindenkiben ott a katona
Jópofa reklámszpot érkezett. Vajon kik is játszanak a Black Ops-al?
Multihoz nem kell cd, a single részhez viszont igen.
(Congratulations!!!! You WINNER!!! (10 év letöltendő a Szegedi Csillagbörtönben) XDXDXD)(BF3:EnforcerHUN)(MW3:http://steamcommunity.com/id/Kill_Them_All1)
tudnátok segíteni?..cod4...lemez nélkül akarom játszani!..felmásoltam a gépre az eredeti lemezt,..és a single játékot nem indítja el!..win 7-em van,..ésvagy operációs problémát ír ki,..vagy lemezt kér,.attól függően honnan indítom..?..a multy megy..!?..lemezről pedig mind a kettő tökéletesen fut!..biztosan én rontottam valamit,..de laikus vagyok..segítsetek...
SPOILER
Annak a pályának az utolsó 5 perce ér bármit is, csak nagyon kár, hogy az is az MW2 teljes és totális lenyúlása. Viszont bajban lesznek a fiúk jövőre! Nem lesz Activision-ös CoD, nem lesz mit másolni! Ajaj!
"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111
Ha valakinek akadozik a játék, talán ez a megoldás segít:
CTRL-ALT-DEL
Feladatkezelő/Folyamatok/Blackops.exe - jobb egér klikk, majd a Prioritás beállítás = alacsony
wotan: Werner von Braun nyilvánvalóan a leghíresebb, aki amellett, hogy a náci rakétaprogramok, a V1 és a V2 atyja, később maga lett a NASA elnöke, nagyban segítve az amerikaiakat az űrversenyben. Mindehhez csak a csúnya náci múltat és az SS tagságot kellett eltörölni. Ezért baromi kínos a megjegyzés, holott a Szovjetekhez csak elenyésző számú német tudós került a háború után, míg az amerikaiakat szinte ellepték ezek az emberek, akiknek csak a múltjukat kellett kifehéríteni.
"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111
Hát talán. De szerintem 5970 kéne hozzá. Vagy még annál is jobb (dualba).
Kicsit olyan ez minnt a crysis...
kecske for ever & a leves a király & tízfillér volt a spenót
>> elég szomorú, ha ilyen konfigra szánták a játékot...(igen, tudom, csak nálunk olyan hatalmas pénz egy ilyen konfig, attól még máshol sincs elterjedve)
Majd meglesem én is, valamikor...
A kibaszás társas játék, sose feledd.
vegyék maxra a game-t, 1920*1024 felbontás, 8x szűrű, max field depth, trilinear szűrés.
Sync every FPS, és minden más maxra.
Nekem igy 5 fps volt, de látszik hogy 2x szebb mint a sima cod mw2.
Pedig az maxon mennt nálam. Szóval a graf az alap szinten egy cod mw, közép beállítássalű
egy cod mw2, és maxon, hát igen maxon az már 2x cod mw2.
Egy quad 2,8-cal, és tunningolt gforce 275-tel, közép grafon csak 90fps-t csikartam ki.
Ez van a game eszi a cuccut. Úgy néz ki ettől jóval jobb konfigra irták a gépet.
Gondolom minimum kéne egy i7 3GHZ és hát egy geforce 285 tunningolva, vagy annál is jobb kártya.
kecske for ever & a leves a király & tízfillér volt a spenót

"Mortui solum finem belli viderunt"
www.bako.mlap.hu
www.bako.mlap.hu
A Vorkuta gulag felkelése, ami a játékban egy brutális és véres börtönlázadás, valamint a Nedelin katasztrófa, ami szintén egy véres hidegháborús leszámolás lett...
ph: Én megértem, csak nem igazán tudok elmenni mellette szó nélkül!
Illetve elhangzott a játékban egy komment, amin én csak sírva haraptam a kezembe. Az egyik karakter megjegyzi a rakétaszabotázs közben, hogy a tudósok mind büdös nácik, és megérdemlik, hogy lemészárolják őket. Bárki aki egy kicsit is konyít a rakétatudományokhoz és az űrverseny történetéhez, tudja miért is sírvaröhögős és kínos egy megjegyzés...
"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111
szerk: ja így ok.
A kibaszás társas játék, sose feledd.
If I look back I am lost
Így első blikkre még annyit tennék hozzá, hogy tipikus CoD. Amíg pörög, megvan az ember, de amint valami megakaszt, rögtön feltűnik a szkriptek garmadája, a buta AI, a szkriptelve repülő gránátok, és a respawnoló ellenfél. Főként ha véletlenül meghalsz, és kezdheted újra, bizony minden pontosan ugyan úgy játszódik le, mint az első próbálkozásra.
A grafika csinos, de ne mondja senki, hogy ezen nem látszik a kor. Az egészet a shaderek tartják össze, amik próbálják takarni nagyon, hogy ez a Q3 engine, de sajnos akármilyen keményen is próbálják, ez nem megy. Amit kiemelek, azok a robbanások. K*rva ocsmányak. Hatalmas robbanásokra erőltetnek rá egy kb 128x128-as textúrát, ami ha az a bizonyos bumm beteríti a képernyőt, nem hogy normálisan néz ki...
"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

CoD 3: 8.2
CoD: World at War: 8.7
CoD: Black Ops: 9.3
Elvonatkoztatva ezeknek a pontszámoknak a jogosságától, és csak egymáshoz viszonyítva őket, eddig stabil a növekedés, vagyis úgy tűnik fejlődik a Treyarch, lassan elérheti az Infinty Ward szintjét (az megint nézőpont kérdése, hogy kinek milyen magas ez a szint). A metacritic adatait nézve (82, 84, 90) ugyanez a tendencia figyelhető meg. Amennyiben a számok tényleg nem hazudnak, ez azért jelent valamit.
Személyes tapasztalatom a játékkal kapcsolatban még nincs, pont ezért foglalkozom ilyen idióta statisztikák gyártásával.
Zimmert nehéz lepipálni.
De eddig amúgy én is megvagyok elégedve vele. Mármint nemcsak a zenével, hanem magával a játékkal.
Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!
horrorgeeks.blogspot.com
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 11:42
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2571]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
