28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Szavazás

Yuber
#58 Yuber [4851]
Hát nem tudom, szerintem fölösleges szigorítani, mivel a szavazásnak semmit tétje sincs, tehát nincs értelme hogy többszőr szavazzon egy ember.
Jah és ez nem is igazán kivitelezhető, mert sokaknak nincs állandó ip címük.

"Sometimes justice is just a word, but sometimes justice is also three feet of sharp steel smashing in your face."

Válasz erre

Előzmény: Tritanium 2004.03.11. 18:07
Tritanium
#57 Tritanium [256]
Csak azt akarom mondani,hogy ip alapján kéne szavazás,azaz ha 1 ip szavazott már akkor az arra a kérdésre ne tehessen többé szavazatott.amúgy archívum is jó lenne

...és amerikát ki nem szarja le???....

Válasz erre

havasy
#56 havasy [711]
Hol találtűál ilyen olcsón lapot? Jövök én is.

Válasz erre

Előzmény: ZZoli3 2004.03.10. 17:40
ZZoli3
#55 ZZoli3 [1961]
Egy játéklap ahogy én láttam 1000 forint körül mozog.Itt a netszámlát kell fizetni de az kevesebb mint a játéklapok.Nekem ez a véleményem.

Ooooh you set my soul alight

Válasz erre

ZZoli3
#54 ZZoli3 [1961]
Mostani szavazás:Ki milyen játéklapot vesz rendszeresen?
-Minek játéklap itt a Dome.Mindig a legfrisebb és nem havonta jelenik meg,nem kell érte lemenni a boltba és nem kerül pénzbe.Hajrá Pc Dome!

Ooooh you set my soul alight

Válasz erre

havasy
#53 havasy [711]
Ébresztő Dino.Lejjebb úgy láttam mintha Tiéd lenne a téma.
Még kér a nép........most adjatok neki.(Petőfi után szabadon)

Válasz erre

Yuber
#52 Yuber [4851]
Akkor már csak az a kérdés, hogy kivitelezhető e...
Érdekelne, hányan szavaznak, és egy-egy válaszra hány szavazat érkezett.

"Sometimes justice is just a word, but sometimes justice is also three feet of sharp steel smashing in your face."

Válasz erre

kelkáposzta
#51 kelkáposzta [6439]
Én is támogatom az ötletet
Lehetne olyan kérdés:
- öö most nnem jut eszembe semmi

A hízás jó dolog ! 1367 B.u.É.k

Válasz erre

Anonymus23
#50 Anonymus23 [4532]
Akkor már ketten vagyunk!

GB GA-P55A-UD4, Core i5 750, 2x4+2x2GB DDR3 1600, Gigabyte HD5870 1GB, 1TB+3x2TB+750GB SATA2 Samsung, Genius5.1HomeTheater, Logitech G5, Samsung P2770HD, Corsair CX400W

Válasz erre

Előzmény: Yuber 2004.03.08. 15:19
Yuber
#49 Yuber [4851]
Ezt már én is említettem, szerintem is jó ötlet lenne...
Ezzel is fel lehetne mérni a PcDome forgalmát...

"Sometimes justice is just a word, but sometimes justice is also three feet of sharp steel smashing in your face."

Válasz erre

Előzmény: Anonymus23 2004.03.08. 09:04
Anonymus23
#48 Anonymus23 [4532]
Csak annyit jegyeznék meg, hogy amnikor kiírja az eredményt, jó lenne látni, hogy hányan szavaztak eddig.....

GB GA-P55A-UD4, Core i5 750, 2x4+2x2GB DDR3 1600, Gigabyte HD5870 1GB, 1TB+3x2TB+750GB SATA2 Samsung, Genius5.1HomeTheater, Logitech G5, Samsung P2770HD, Corsair CX400W

Válasz erre

Yuber
#47 Yuber [4851]

"Sometimes justice is just a word, but sometimes justice is also three feet of sharp steel smashing in your face."

Válasz erre

Előzmény: Yuber 2004.03.07. 09:15
Yuber
#46 Yuber [4851]
Lassan újabb szavazást kéne szervezni, ez már úgysem fog változni.

"Sometimes justice is just a word, but sometimes justice is also three feet of sharp steel smashing in your face."

Válasz erre

okoska3000
#45 okoska3000 [12750]
hát ez a mostani is elég tanulságos a legális szoftverekkel kapcsolatban...

nagyon jó kérdés volt...

Válasz erre

Eddie
#44 Eddie [2519]
Dino!ha nem túl nagy kérés, eccer kibocsátanál egy olyan kérdést, h ki mijen felbontást használ?nemlenne hüjeség tudni,melyik a preferált...Thx Eddie

huligans for life

Válasz erre

Előzmény: Dino 2004.02.15. 21:54
The Lord
#43 The Lord [3553]
Én igen, olvasd el az aláírásomat ;-D.

"Félelmetes amúgy, hogy tőled állandóan csak elégedetlenkedő levelek jönnek..." A köbön!

Válasz erre

Előzmény: Dino 2004.02.15. 21:54
Dino
#42 Dino [6086]
The Lord: Ehhez inkább nem fűzök hozzá semmit.

Yuber 7: Ja, én se értem, miért is baj bárkinek egy plusz "funkció". Akinek nem tetszik, az ne használja, a többiek meg amúgy is örülnek neki.

Válasz erre

Előzmény: The Lord 2004.02.12. 17:36
havasy
#41 havasy [711]
Ha valakinek nem tetszik valami, azért még nem kell rögtön átmenni "bunkóba".Normális is maradhatna.Noormááliis?

Válasz erre

Előzmény: Yuber 2004.02.13. 01:05
Yuber
#40 Yuber [4851]
Elfér az a szavazás ott.
"Nem tudom, hogy ettől mi lesz jobb..."
És ettől mi lesz rosszabb?

De egyébként már hiányoltam az olyan hozzászólást, akinek nem tetszik a dolog.

"Sometimes justice is just a word, but sometimes justice is also three feet of sharp steel smashing in your face."

Válasz erre

Előzmény: The Lord 2004.02.12. 17:36
Eddie
#39 Eddie [2519]
pontosan azt kéne tenned.hogy lehetsz ekkora paraszt...

huligans for life

Válasz erre

Előzmény: The Lord 2004.02.12. 17:36
The Lord
#38 The Lord [3553]
Már szavazni is lehet a PC Dome-n. Hát akkor most... szopjam le magam keresztbe? Nem tudom, hogy ettől mi lesz jobb, szerintem teljesen felesleges volt. Tavaly előtt kellett volna ekkora szavazókedvvel rendelkeznie egyeseknek ;Đ.

"Félelmetes amúgy, hogy tőled állandóan csak elégedetlenkedő levelek jönnek..." A köbön!

Válasz erre

Yuber
#37 Yuber [4851]
Hm, senki se tud adatokkal szolgálni...?

"Sometimes justice is just a word, but sometimes justice is also three feet of sharp steel smashing in your face."

Válasz erre

Előzmény: Yuber 2004.02.06. 01:12
Yuber
#36 Yuber [4851]
Azt meg lehet tudni, hogy mennyien adták le voksukat az első szavazás alkalmából?

Jah, és azok a szavazások, amik már lejártak mennek a süllyesztőbe? Meg kéne őrizni, viszonyítási alapnak sem lenne rossz később, ha esteleg fél év múlva újból feljönne a kérdés.

"Sometimes justice is just a word, but sometimes justice is also three feet of sharp steel smashing in your face."

Válasz erre

Dino
#35 Dino [6086]
ati2002: február elsejéig várjuk a szavazatokat, aztán a hét elején igyekszem összesíteni az eredményeket.

Válasz erre

Előzmény: ati2002 2004.01.28. 21:46
ati2002
#34 ati2002 [5661]
Meddig tart az év játéka szavazás? Már kíváncsi vagyok!

---

Válasz erre

Yuber
#33 Yuber [4851]
Pl meg lehetne kérdezni, kinek mi a kedvenc játék stílusa.

Vagy, hogy miért jár a PcDome-ra: Hírekért, letöltésekért, fórum miatt stb...

Ha eszembe jut valami, közlöm.

"Sometimes justice is just a word, but sometimes justice is also three feet of sharp steel smashing in your face."

Válasz erre

Előzmény: Dino 2004.01.28. 09:52
Dino
#32 Dino [6086]
Eric: Hát, tény, hogy nem egy PS2Dome vagy XboxDome vagyunk

Aruns: Aha, valami ilyesmin gondolkodtam.

Yuber 7: Nem tudom, ahogy épp eszünkbe jut valami. Meg akkor mondjuk ebben a témában lehet javasolni is kérdéseket, aztán meglátjuk, felhasználjuk-e azokat

Válasz erre

Előzmény: Eric 2004.01.28. 00:16
Eric
#31 Eric [20761]
Ahogy nézem a konzolgyártók nem a PC Dome látogatóin gazdagodtak meg...

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Válasz erre

Yuber
#30 Yuber [4851]
Köszönjük!

Egyébként azt nem lehet megoldani, hogy a szavazatok számát is láthassuk?

Jah és milyen időközönként fog változni a kérdés?

"Sometimes justice is just a word, but sometimes justice is also three feet of sharp steel smashing in your face."

Válasz erre

Előzmény: Dino 2004.01.27. 20:36
Aruns
#29 Aruns [7073]
Kisorsoljátok a bolt készletét az öreg fórumozók között?
Ha az egészet egy körben kisorsoljátok, lemondok a magam esetleges nyereményéről MagicMoment javára (had nyerjen már valamit a srác )

Válasz erre

Előzmény: Dino 2004.01.27. 21:51
Dino
#28 Dino [6086]
Szívesen

Közben megújítottuk az online bolt termékoldalának kinézetét is, szerintem sokkal jobb és áttekinthetőbb lett

És még van egy meglepetésünk, várhatóan még erre a hétre...

Válasz erre

Trebor
#27 Trebor [2276]
Köszönjük, Dino!

ASUS P4P800-E Deluxe, P4 (Prescott) 2.8Ghz 800FSB, 2*256 Kingston Dual DDR 400Mhz, MSI GeForce 6600GT

Válasz erre

Előzmény: Dino 2004.01.27. 20:36
Dino
#26 Dino [6086]
Nézz rá a főoldalra.

Válasz erre

Előzmény: Yuber 2004.01.20. 01:00
Yuber
#25 Yuber [4851]
Miután lezajlott a jelenlegi 2003 szavazás, fog indúlni rendszeres szavazás is?

"Sometimes justice is just a word, but sometimes justice is also three feet of sharp steel smashing in your face."

Válasz erre

Dino
#24 Dino [6086]
TheHolyOne: Naná, hogy lesz, pár napon belül indul. (Csak igyekszünk jól összeállítani a jelöltek listáját, ami nem mindig egyszerű feladat

Válasz erre

Előzmény: TheHolyOne 2004.01.12. 20:50
Yuber
#23 Yuber [4851]
Ok, mi türelmesen várunk. Amúgy ez a téma megnyitása nélkül is indúlt volna szavazás előbb utóbb, vagy azért befolyással voltak az itt elhangzott vélemények is?

"Sometimes justice is just a word, but sometimes justice is also three feet of sharp steel smashing in your face."

Válasz erre

TheHolyOne
#22 TheHolyOne [1744]
Tavaly volt ilyen év legjobb játéka szavazás kategóriánként, meg overall. Idén lesz?

Válasz erre

Dino
#21 Dino [6086]
Yuber 7: Lesz szavazás, csak nem ígérek semmit, hogy pontosan mikor
Amúgy meg olyan kérdések lesznek, amire nem kilométeres listát kell kiírni válasznak, mert az hülyén néz ki Szóval a "ki milyen emblémát szeretne" tipikusan a nem jó kategóriába tartozik ilyen téren.

Válasz erre

Előzmény: Yuber 2004.01.12. 17:44
Yuber
#20 Yuber [4851]
Ez az emblémás téma is egész jó.

Tényleg, gyűjtsünk kérdéseket, ezzel is kicsit megkönnyítve (amennyiben lesz szavazás) a készítő(k) dolgát.

"Sometimes justice is just a word, but sometimes justice is also three feet of sharp steel smashing in your face."

Válasz erre

okoska3000
#19 okoska3000 [12750]
máris szavazok...

Silent Hill embléma kell...

Válasz erre

Előzmény: ati2002 2004.01.12. 15:40
Ghoost
#18 Ghoost [11787]
Jah szerintem is jó lenne szavazás.
A legtöbb ilyesmi oldlaon vn, szal itt is elférne.

Válasz erre

ati2002
#17 ati2002 [5661]
Ki milyen új emblémát szeretne ? (példa)
És bizony a győztes embléma ki is kerülhetne...

---

Válasz erre

ati2002
#16 ati2002 [5661]
Felőlem.... Persze, jó lenne, és egy kicsit jobban megismernénk ezáltal az itt "élő" embereket.

---

Válasz erre

Tib
#15 Tib [897]
Én is támogatom!

A számítógép embertelen: egyrészt tökéletesen programozott és szabályosan működik, ráadásul teljesen őszinte. - Isaac Asimov

Válasz erre

georgee
#14 georgee [1990]
Tőlem lehet!

Hiába, ha az egyetlen hang lakásodban a merevlemez olvasófejének percegése, hiába, mert nincs csajod...

Válasz erre

Yuber
#13 Yuber [4851]
Reméljük lesz belőle valami.

"Sometimes justice is just a word, but sometimes justice is also three feet of sharp steel smashing in your face."

Válasz erre

Trebor
#12 Trebor [2276]
Az ötlet nekem is tetszik. Legyen szavazógép!

ASUS P4P800-E Deluxe, P4 (Prescott) 2.8Ghz 800FSB, 2*256 Kingston Dual DDR 400Mhz, MSI GeForce 6600GT

Válasz erre

Yuber
#11 Yuber [4851]
De ha azt akarjuk hogy legyen belőle valami, akkor nem szabad eltűnnie a témának és még jobb lenne, ha mások is véleményt nyilvánítanának erről a szavazás dologról.

"Sometimes justice is just a word, but sometimes justice is also three feet of sharp steel smashing in your face."

Válasz erre

Peeter
#10 Peeter [5697]
Ja.
Szerintem is jó lenne egy "szavazógép".

I don't want you back!!!

Válasz erre

Yuber
#9 Yuber [4851]
Idáig úgy tűník lenne igény a szavazásra.

"Sometimes justice is just a word, but sometimes justice is also three feet of sharp steel smashing in your face."

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat