Nézzétek meg az adatlapom. :D
Fórum » Konzolok, konzolos játékok
Konzolok (Xbox 360, PS3, Wii)
Csak azért kérdeztem, hogy az x-boxnak nem árt-e. De akkor nem.
Nézzétek meg az adatlapom. :D
bár az ujjaid is erősödnek tőle. 
Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)
Nézzétek meg az adatlapom. :D
Mi is futarszolgalatot hasznalunk a kiszallitasokhoz. Olyasmi, mint a posta csak nem keverik el a csomagokat. 
Quoth the raven, `Nevermore.'
Amúgy még futárral jobban jársz, mint a postával, gyorsabban kézhez kapod, és lehet egyeztetni mikor vigyék, hogy otthon legyél, igaz kicsit drágább is.Nemtudjátok hogy hogyan csinálják a kiszállítást? (Pestről jön, Szabolcs megyébe) Postára küldik? Mert az van írva hogy futárszolgálat, de nemhiszem hogy a futár ilyen messzire eljönne. Nemértemezt.

Adnék érte 17.000Ft-t plussz egy elég jó BMW Rc autót
Rc Autóról képek,adatok: http://rcapro.hu/index.php/rc-auto/elektromos/on-road/946/bmw-m3-gtr.html
MSN-m:
apád fasza
Nekem fektetve van, kisebb az esély hogy leesik.
LIMP BIZKIT IN DA FUCKIN' HOUSE [Dome] Bizkitman[HUN]
Nézzétek meg az adatlapom. :D
Mert Magyarországot nem támogatja természetesen az xbox live.
LIMP BIZKIT IN DA FUCKIN' HOUSE [Dome] Bizkitman[HUN]
Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

A kibaszás társas játék, sose feledd.
Egyébként nekem is azért döntenékx360 melett mert én is tök egy pár játékot kölcsön kérni másoktól.
Jah és a legfontosabb dolog:
ha flassetetve lenne az xbox akkor multival egyáltalán nem lehetne jáccani? Még ha az a játék eredeti is lenne amelyikkel multiznék??

Nézzétek meg az adatlapom. :D

LIMP BIZKIT IN DA FUCKIN' HOUSE [Dome] Bizkitman[HUN]
Nézzétek meg az adatlapom. :D
LIMP BIZKIT IN DA FUCKIN' HOUSE [Dome] Bizkitman[HUN]


Nézzétek meg az adatlapom. :D
.LIMP BIZKIT IN DA FUCKIN' HOUSE [Dome] Bizkitman[HUN]
De a fő motiváló, tényező az volt, hogy szólt a bátyám, hogy a munkatársa nagy xboxos, és mindig megveszi a legújabb játékokat, tőle majd tudok venni meg kölcsön kérni.
De köszönöm szépen, mindenkinek aki segített, a döntésben.
Nézzétek meg az adatlapom. :D
Max egyik jaó lesz a vitrinbe!
Viccet félretéve én 2-3 héten belül fogok vételezni xbox360 elitet.
Oké hogy a múlti pénzbe kerül de bazz évi 8 ezer Ft az talán nem olyan sok érte.
LIMP BIZKIT IN DA FUCKIN' HOUSE [Dome] Bizkitman[HUN]
Nézzétek meg az adatlapom. :D
Vizuális megjelenés terén elhanyagolható a különbség a két konzol között, (tapasztalatból mondom mivel rendelkezem x360-al, illetve huzamosabb ideig rendelkezésemre állt egy PS3 is) így a csak az egyik fajta játékgépre elérhető exklúzív játékok miatt dönts, hogy neked melyikek felelnek meg jobban, no meg persze az internet elérés miatt ugyanis míg xbox-ra előfizetés szükséges az online játékhoz,addig ps3-hoz ingyenes ez a szolgáltalás. (már ha akarsz multizni egyáltalán.)
Csak, hogy pár nevet említsek a box mellett: Gears Of War 1-2, a Halo játékok, Ninja Gaiden stb. , illetve, hogy érveljek a ps mellett is: Killzone 2, Uncharted játékok , Metal Gear Solid 4 et cetera,et cetera.
Ez a játék nagyon jó lehet, de így nézve xbox-on meg pl: ott a halo3 ami tetszik. Viszont grafikában az xbox megeszi a ps-t.
Nézd meg a képet:http://www.psu.com/media/articles/PSU_lost_comp_large_02.jpg
Meg nem tudom van-e jelentősége, de azért az x-box mégis csak Amerikai gyártmány, és nem Japán.
Nem tudom eldönteni, hogy melyik legyen, mert azért mind a kettő nagyon jó. A ps3-se meg az xbox360-se téveszt.

Nézzétek meg az adatlapom. :D

peterspy: Nekem régen volt egy xbox 1-em egy hosszú pc-és korszak után. Az elején nagyon nehéz volt mert, nem találtam el senkit. Akkor elkezdtem az olyan játékokat amelyeknél, gombnyomásra az ellenfélre ugrik a célzó, és ilyen játékokkal gyakoroltam, utána már ment. De most egy 9-10 éve pc-ém van, most megint jöhet a hosszadalmas gyakorlás.


Nézzétek meg az adatlapom. :D

Nézzétek meg az adatlapom. :D
Xbox Live Gold előfizetést kell venni.Az évi előfizetés 8-12 ezer Ft, attól függ melyik boltban veszed meg.Ez egy kód amit beírsz a boxon belül ahova kell és már játszhatsz is.
FPS irányítás meg elmondások szerint az elején nagyon furcsa (egyik analóg karral mozogsz másik analóg kar a célkereszt) de hozzá lehet szokni.
LIMP BIZKIT IN DA FUCKIN' HOUSE [Dome] Bizkitman[HUN]
Látom neked akkor van egy Xbox 360-od. Azt kérdezném tőled hogy multiban jáccottál már vele? Kell érte külön fizetni? És hogy a controllert mennyire nehéz irányítani egy FPS-nél (már ha van)
bocs hogy pont téged zavarlak a kérdéseimmel

Én eddig megröggzött Pc-és voltam, de ez a nézetem felscélődott a konzollal mert, annál nins vírus (ugye??), gépigény, (és persze szaggatás sem) a gép olcsóbb (de a játékok drágábbak :S). Szóval elgem van abból hogy a gépemnek mindik baja van
Szval gondolkoztam azon hogy veszek egy konzolt (inkább Xbox 360-at) és hogy az egy HDCP-HDMI átalakítóval jó lenne a monitorommra? (22" Samsung)
Plusz hogy a hangrenszeremet (logitech valamit) össze lehet dugni egy xbox-al?
ha valaki tud segíteni annak köszönöm, ahogy a véleményeket, az ötleteket és a tapasztalatokat is (már ha van)
preimusz gábor
Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)
Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy miért van az, hogy PS3-on amikor letöltök egy add-on-t és felinstallálom utána semmi nem történik.Felrakja de használni nem tudom még a játék sem látja.Ez mi?
Természetesen semmilyen tapasztalatom nincs ezzel a konzollal, épphogy egyszer játszottam havernál.
Na meg akkor ugyan erre PS3 networkkel kapcsolatban is kíváncsi lennék

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”
Peace,
itt nem modchip van, hanem firmwareflash.
van chip is ugyan, de az nem a backup futtatáshoz van.Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)
Intel Core2 Duo E8400 3.00GH, 3072MB RAM, NVIDIA GeForce 8800 GT-OC

Intel Core2 Duo E8400 3.00GH, 3072MB RAM, NVIDIA GeForce 8800 GT-OC
sok szerencsét xD
Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)
jöhet arcade premium elite
az ajánlatokat ide várom:norbiu600@citromail.hu
Tucsok
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
