28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Konzolok (Xbox 360, PS3, Wii)

ricsi9591
#1473 ricsi9591 [186]
Hy. Lenne egy kérdésem. Kinek mi a véleménye vagy tapasztalata, az xbox 360 flasheléssel kapcsolatban?

Nézzétek meg az adatlapom. :D

Válasz erre

ricsi9591
#1472 ricsi9591 [186]
Köszi, akkor inkább marad így. Csak azért kérdeztem, hogy az x-boxnak nem árt-e. De akkor nem.

Nézzétek meg az adatlapom. :D

Válasz erre

mucius
#1471 mucius [10106]
az teljesen normál, hogy világít. de kihúzgálhatod. nagyszerű jakupcsek féle műsor után mindenki ezeket csinálja. megspórolhatsz vele, havonta akár 200 forintot, de mindig álligathatod be pl az órát, dátumot. bár az ujjaid is erősödnek tőle.

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

Előzmény: ricsi9591 2009.12.09. 16:12
ricsi9591
#1470 ricsi9591 [186]
Hy. Lenne egy techinikai kérdésem. Ajánlatos kihúzni az ,,áramfejlesztőt"? Mert világít akkor is, amikor nem használom az xboxot?

Nézzétek meg az adatlapom. :D

Válasz erre

Madrac
#1469 Madrac [4264]
Ne biciklis futarra gondolj. Mi is futarszolgalatot hasznalunk a kiszallitasokhoz. Olyasmi, mint a posta csak nem keverik el a csomagokat.

Quoth the raven, `Nevermore.'

Válasz erre

Előzmény: reas_02 2009.12.08. 17:20
Toki
#1468 Toki [5086]
Futárszolgálat, ne ilyen kismopedos pizzafutárra gondolj. Amúgy még futárral jobban jársz, mint a postával, gyorsabban kézhez kapod, és lehet egyeztetni mikor vigyék, hogy otthon legyél, igaz kicsit drágább is.

Válasz erre

Előzmény: reas_02 2009.12.08. 17:20
reas_02
#1467 reas_02 [14]
Valaki nem rendelt eredeti játékot a Progame -től? Vagy akárhonnan. Mindegy.
Nemtudjátok hogy hogyan csinálják a kiszállítást? (Pestről jön, Szabolcs megyébe) Postára küldik? Mert az van írva hogy futárszolgálat, de nemhiszem hogy a futár ilyen messzire eljönne. Nemértemezt.

Válasz erre

hollygrove
#1466 hollygrove [21]
HEllo mindenki XBOX360-at (arcade is jó) keresek aminél a beszámítás lehetséges!

Adnék érte 17.000Ft-t plussz egy elég jó BMW Rc autót
Rc Autóról képek,adatok: http://rcapro.hu/index.php/rc-auto/elektromos/on-road/946/bmw-m3-gtr.html

MSN-m:

apád fasza

Válasz erre

Slyder
#1465 Slyder [557]
Lehetne, csak elöbb-utóbb kibobnának, mint a szomszédaimat...

Válasz erre

Előzmény: peterspy 2009.11.23. 23:05
bizkitman
#1464 bizkitman [3601]
Igazából teljesen mindegy, az a lényeg hogy amikor dvd van benne ne emelgesd.
Nekem fektetve van, kisebb az esély hogy leesik.

LIMP BIZKIT IN DA FUCKIN' HOUSE [Dome] Bizkitman[HUN]

Válasz erre

Előzmény: ricsi9591 2009.12.05. 14:56
ricsi9591
#1463 ricsi9591 [186]
Sziasztok. Megvan a xbox. Szeretném kérdezni, hogy: Hogy a jobb tartani az xboxot, állítva, vagy pedig fektetve?

Nézzétek meg az adatlapom. :D

Válasz erre

bizkitman
#1462 bizkitman [3601]
Melyik régióba érdemes beregisztrálni?
Mert Magyarországot nem támogatja természetesen az xbox live.

LIMP BIZKIT IN DA FUCKIN' HOUSE [Dome] Bizkitman[HUN]

Válasz erre

mucius
#1461 mucius [10106]
nem kompatibilis.

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

Előzmény: Toki 2009.12.01. 16:31
Toki
#1460 Toki [5086]
Meg tudná nekem mondani nekem valaki, hogy az xbox360 joystick kompatibilis-e a sima xbox-al?

Válasz erre

LordMatteo
#1459 LordMatteo [29426]
Mi a tököm van itt, Manu és Bizkit is itt offol, Bizkit még oké, de Manu, mióta van Neked konzolod?

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

manu
#1458 manu [2767]
Sima usb-s billentyű megteszi csak a játékok nem támogatják, ha valakinek így lenne kedve játszani.

Válasz erre

Előzmény: peterspy 2009.11.23. 23:05
peterspy
#1457 peterspy [136]
Gyerekek az tényle igaz hogy ps3-omra átalakító nélkül rá lehet rakni egert & billentyűt??
Egyébként nekem is azért döntenékx360 melett mert én is tök egy pár játékot kölcsön kérni másoktól.

Jah és a legfontosabb dolog:
ha flassetetve lenne az xbox akkor multival egyáltalán nem lehetne jáccani? Még ha az a játék eredeti is lenne amelyikkel multiznék??

Válasz erre

ricsi9591
#1456 ricsi9591 [186]
Miért?

Nézzétek meg az adatlapom. :D

Válasz erre

Előzmény: manu 2009.11.23. 21:49
manu
#1455 manu [2767]
majd megkedveled

Válasz erre

Előzmény: ricsi9591 2009.11.23. 21:32
bizkitman
#1454 bizkitman [3601]
Csak mert most a Forza 3at kb ingyen adják az elitehez, ha érdekel vegyél fel msn re vagy pm-et írj.

LIMP BIZKIT IN DA FUCKIN' HOUSE [Dome] Bizkitman[HUN]

Válasz erre

Előzmény: ricsi9591 2009.11.23. 21:32
ricsi9591
#1453 ricsi9591 [186]
Az autósokat, annyira nem szeretem.

Nézzétek meg az adatlapom. :D

Válasz erre

bizkitman
#1452 bizkitman [3601]
Forza 3-al hogy állsz?

LIMP BIZKIT IN DA FUCKIN' HOUSE [Dome] Bizkitman[HUN]

Válasz erre

Előzmény: ricsi9591 2009.11.23. 20:52
ricsi9591
#1451 ricsi9591 [186]
Feltétlen! Egyet majd játszunk, valahogy össze hozzuk.

Nézzétek meg az adatlapom. :D

Válasz erre

bizkitman
#1450 bizkitman [3601]
Akkor majd találkozunk az xbox live rendszerben.

LIMP BIZKIT IN DA FUCKIN' HOUSE [Dome] Bizkitman[HUN]

Válasz erre

Előzmény: ricsi9591 2009.11.23. 20:17
ricsi9591
#1449 ricsi9591 [186]
Én is arra gondoltam, hogy egy elite beruházok, viszont engem a multiplayer része, nem izgat mert nem szoktam multizni. Maximum, újonnan kapok hozzá 1 hónap live előfizetést akkor kipróbálom. De egyébként döntöttem, igaz, hogy a ps3 több időre van tervezve, például a blue-ray olvasó miatt. De kisebb koromban a jó öreg xbox 1-sem volt, ps meg még soha nem volt. Maradok, a jó öreg Amerikai gyártmánynál. De a fő motiváló, tényező az volt, hogy szólt a bátyám, hogy a munkatársa nagy xboxos, és mindig megveszi a legújabb játékokat, tőle majd tudok venni meg kölcsön kérni.

De köszönöm szépen, mindenkinek aki segített, a döntésben.

Nézzétek meg az adatlapom. :D

Válasz erre

Előzmény: bizkitman 2009.11.23. 19:20
bizkitman
#1448 bizkitman [3601]
Vedd meg mindkettőtMax egyik jaó lesz a vitrinbe!
Viccet félretéve én 2-3 héten belül fogok vételezni xbox360 elitet.
Oké hogy a múlti pénzbe kerül de bazz évi 8 ezer Ft az talán nem olyan sok érte.

LIMP BIZKIT IN DA FUCKIN' HOUSE [Dome] Bizkitman[HUN]

Válasz erre

Előzmény: ricsi9591 2009.11.23. 17:35
ricsi9591
#1447 ricsi9591 [186]
Köszönöm, szépen a magyarázatot. Meglehet, de az xbox360-an a színei, sokkal életszerűbbek és élesebbek. Itt egy másik kép immár a GTA4-ből:http://static.videogamer.com/videogamer/images/pub/misc/vsapril29large4.jpg. Itt azért szemmel látható a különbség. De csak az érdekesség miatt küldtem a képeket. Véleményem szerint mint két konzolnak a grafikája tarol, nagy felbontású LCD tv-én, de egy sima tv-én is magas grafikai beállításokon gépigénytől függetlenül, a grafika nem téveszt. A te elmondottaid alapján, nehéz döntés előtt álok, mert mind két konzol játékait szeretem. Szerencsére, a híresebb játékokat mind kettőre kiadják, sokkal előbb mint pc-re. Te egyéni véleményed szerint, hogy döntsek?

Nézzétek meg az adatlapom. :D

Válasz erre

Előzmény: -Jozef- 2009.11.23. 17:53
-Jozef-
#1446 -Jozef- [1955]
A kép amit linkeltél véleményem szerint egyáltalán nem egy megbízható és hiteles összehasonlítás,mivel az Xbox-os kép feltehetően a játék (jelen esetben Lost Planet) egy átvezető videójából származik, míg a másik akár egy kezdetleges stádiumban lévő gameplay képkocka is lehet.
Vizuális megjelenés terén elhanyagolható a különbség a két konzol között, (tapasztalatból mondom mivel rendelkezem x360-al, illetve huzamosabb ideig rendelkezésemre állt egy PS3 is) így a csak az egyik fajta játékgépre elérhető exklúzív játékok miatt dönts, hogy neked melyikek felelnek meg jobban, no meg persze az internet elérés miatt ugyanis míg xbox-ra előfizetés szükséges az online játékhoz,addig ps3-hoz ingyenes ez a szolgáltalás. (már ha akarsz multizni egyáltalán.)
Csak, hogy pár nevet említsek a box mellett: Gears Of War 1-2, a Halo játékok, Ninja Gaiden stb. , illetve, hogy érveljek a ps mellett is: Killzone 2, Uncharted játékok , Metal Gear Solid 4 et cetera,et cetera.

Válasz erre

Előzmény: ricsi9591 2009.11.23. 17:35
ricsi9591
#1445 ricsi9591 [186]
Tudom, csak az a baj, hogy Baján tudtommal nincs konzol bolt.
Ez a játék nagyon jó lehet, de így nézve xbox-on meg pl: ott a halo3 ami tetszik. Viszont grafikában az xbox megeszi a ps-t.

Nézd meg a képet:http://www.psu.com/media/articles/PSU_lost_comp_large_02.jpg

Meg nem tudom van-e jelentősége, de azért az x-box mégis csak Amerikai gyártmány, és nem Japán.

Nem tudom eldönteni, hogy melyik legyen, mert azért mind a kettő nagyon jó. A ps3-se meg az xbox360-se téveszt.

Nézzétek meg az adatlapom. :D

Válasz erre

manu
#1444 manu [2767]
Menj el egy olyan konzolboltba ahol megnézheted mindkettőt ki is próbálhatod. Valaki pl. a saját címek miatt veszi meg ezt vagy épp a másik konzolt. Nézd meg a játékkínálatot miket próbálnál ki, ps3 talán sokoldalúbb + ingyenes multi, a box meg olcsóbban kijön. Mielőtt döntesz olvasd el az Uncharted 2 konzol cikket.

Válasz erre

Előzmény: ricsi9591 2009.11.23. 15:03
ricsi9591
#1443 ricsi9591 [186]
Sziasztok. Karácsonyra, egy xbox 360 elite-ét fogok kapni. De megszeretném kérdezni, hogy melyikkel járnék jobban egy xbox-al vagy egy ps3-al. Mint grafika, mint játékok, mint konfigurációjukat figyelembe véve. A segítséget előre is, köszönöm.

peterspy: Nekem régen volt egy xbox 1-em egy hosszú pc-és korszak után. Az elején nagyon nehéz volt mert, nem találtam el senkit. Akkor elkezdtem az olyan játékokat amelyeknél, gombnyomásra az ellenfélre ugrik a célzó, és ilyen játékokkal gyakoroltam, utána már ment. De most egy 9-10 éve pc-ém van, most megint jöhet a hosszadalmas gyakorlás.

Nézzétek meg az adatlapom. :D

Válasz erre

ricsi9591
#1442 ricsi9591 [186]
Sziasztok. Karácsonyra, egy xbox 360 elite-ét fogok kapni. De megszeretném kérdezni, hogy melyikkel járnék jobban egy xbox-al vagy egy ps3-al. Mint grafika, mint játékok, mint konfigurációjukat figyelembe véve. A segítséget előre is, köszönöm.

Nézzétek meg az adatlapom. :D

Válasz erre

bizkitman
#1441 bizkitman [3601]
Üdv.
Xbox Live Gold előfizetést kell venni.Az évi előfizetés 8-12 ezer Ft, attól függ melyik boltban veszed meg.Ez egy kód amit beírsz a boxon belül ahova kell és már játszhatsz is.
FPS irányítás meg elmondások szerint az elején nagyon furcsa (egyik analóg karral mozogsz másik analóg kar a célkereszt) de hozzá lehet szokni.

LIMP BIZKIT IN DA FUCKIN' HOUSE [Dome] Bizkitman[HUN]

Válasz erre

Előzmény: peterspy 2009.11.19. 14:50
Pej
#1440 Pej [1]
Hali mindenki!Nem tud valaki ojan tel számot ahonnan lehet írott játékot rendelni x-box 360-ra?Előre is köszi

Válasz erre

peterspy
#1439 peterspy [136]
Hello
Látom neked akkor van egy Xbox 360-od. Azt kérdezném tőled hogy multiban jáccottál már vele? Kell érte külön fizetni? És hogy a controllert mennyire nehéz irányítani egy FPS-nél (már ha van)

bocs hogy pont téged zavarlak a kérdéseimmel

Válasz erre

Előzmény: reas_02 2009.11.01. 17:30
peterspy
#1438 peterspy [136]
Hello Mindenkienk,
Én eddig megröggzött Pc-és voltam, de ez a nézetem felscélődott a konzollal mert, annál nins vírus (ugye??), gépigény, (és persze szaggatás sem) a gép olcsóbb (de a játékok drágábbak :S). Szóval elgem van abból hogy a gépemnek mindik baja van
Szval gondolkoztam azon hogy veszek egy konzolt (inkább Xbox 360-at) és hogy az egy HDCP-HDMI átalakítóval jó lenne a monitorommra? (22" Samsung)
Plusz hogy a hangrenszeremet (logitech valamit) össze lehet dugni egy xbox-al?

ha valaki tud segíteni annak köszönöm, ahogy a véleményeket, az ötleteket és a tapasztalatokat is (már ha van)

Válasz erre

preimusz
#1437 preimusz [8]
én a next gen konzolokban ps3 párti vagyok mert hüvoltam hozzá már ps 1 óta és spkban veri az x-et

preimusz gábor

Válasz erre

mucius
#1436 mucius [10106]
sima netkapcsolat.

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

Előzmény: VodevilX 2009.11.02. 22:14
Keeper333
#1435 Keeper333 [1]
Hello!
Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy miért van az, hogy PS3-on amikor letöltök egy add-on-t és felinstallálom utána semmi nem történik.Felrakja de használni nem tudom még a játék sem látja.Ez mi?

Válasz erre

VodevilX
#1434 VodevilX [11345]
Xbox livre hogy lehet csatlakozni? Úgy értem milyen kábelekkel meg micsodán keresztül, vagy csak egy sima adsl vagy kábel interneten keresztül? Vagy hogyan? Ez a kérdés egyszerűen nem hagy nyugodni Természetesen semmilyen tapasztalatom nincs ezzel a konzollal, épphogy egyszer játszottam havernál.
Na meg akkor ugyan erre PS3 networkkel kapcsolatban is kíváncsi lennék

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Válasz erre

mucius
#1433 mucius [10106]
flesselésnek sose volt köze a "hogy bírja" (3ledre gondolsz talán) kérdéshez.

Peace,
itt nem modchip van, hanem firmwareflash. van chip is ugyan, de az nem a backup futtatáshoz van.

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

MirkoBlade
#1432 MirkoBlade [311]
A Jasper alaplaposak hogy bírják a flesselést ?

Intel Core2 Duo E8400 3.00GH, 3072MB RAM, NVIDIA GeForce 8800 GT-OC

Válasz erre

reas_02
#1431 reas_02 [14]
Sztem azt éri meg a legjobban venni, én is vettem kb 1 éve és semmi baj nem volt még vele de akkor éri meg hogyha flashelve lessz sztem. Mert az eredeti játékokra nem sok embernek van pénze. Szinte minden játék kijön rá, és a kontrollere is nagyon jó, nekem sokkal jobban bejön mint a PS3.

Válasz erre

Előzmény: Razor 911 2009.10.13. 18:32
reas_02
#1430 reas_02 [14]
Sziasztok. Nem tudtok véletlenül főképpen Kelet-Magyarországon, hogy hol vállalnak XB360 flashelést és hűtésmódosítást? mert már pár helyet tudok, de hátha valaki tud még jobbat.

Válasz erre

Peace
#1429 Peace [28898]
Mod chipelni kell az xbox360-at, ha írott játékokat akarok futtatni rajta? Chipelés után működni fognak az eredeti játékok és az online gém? Milyen időközönként kell frissíteni a chipelést, hogy az újabb és újabb írott játékok is elinduljanak? Köszi az infokat!

Válasz erre

MirkoBlade
#1428 MirkoBlade [311]
Szerintetek mennyivel jobbak a Jasper alaplapos xboxok? Tényleg nem romlanak el? Eddig nem érdekelt, hisz tulajdonképpen hibásan gyártották évekig, a PS3 meg drága, de így már tervezem a megvételt, borzalom, hogy az eddig elég über gépem az újabb top játékokat alig viszin normálon... úgy meg nincs értelme játszani... nah meg Forza Motorsport 3, Fifa street, FIFA...

Intel Core2 Duo E8400 3.00GH, 3072MB RAM, NVIDIA GeForce 8800 GT-OC

Válasz erre

mucius
#1427 mucius [10106]
xD
sok szerencsét xD

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

Előzmény: 360predator 2009.10.20. 18:11
360predator
#1426 360predator [19]
KERESEK eladó xbox 360 játékkonzolt ami nem 3ledes és minimum 2007-es gyártású táp és av kábel mindenféleképp legyen a következő hónapban tudom kifizetni és 30000ft ot tudok adni érte és olyan kell aminek nincs semmi baja
jöhet arcade premium elite
az ajánlatokat ide várom:norbiu600@citromail.hu

Válasz erre

Razor 911
#1425 Razor 911 [721]
Szerintetek megéri még most venni egy xbox360-at ?

Tucsok

Válasz erre

Niik4
#1424 Niik4 [1]
Üdv! Lenne egy kérdésem. Ha 360-ba teszek egy sima xboxos játékot, akkor azt hibátlanul kéne lejátszania vagy lehetnek kisebb próblémák? (persze olyan játékra gondoltam ami rajta van a listán)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat