Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
GTA IV elképesztő hibák - megoldások! (Hírek)
Na jó de azért a PC-s Gears of War, Mass Effect játékokra is vess egy pillantást, mert ezek is portok, szebb-jobb és optimalizáltabb néha extra tartalommal 7000-res induló árral, GOW-ot már 3 körül megkapod. Rengeteg jó játék akad PC-n, elég ha a FarCry2-t nézed ami szintén 7k. Gondolom lesz Fable2 és GOW2 is, és azokat is legalább olyan szellemben fejlesztik majd, mint a régi részeket. Sok jó játék került át Xbox-Xbox360-ról PC-re, már csak a hasonló fejlesztői környezet miatt is, korábban is (pl. a szuper hangulatos Riddick és Fable bővített változata). Nem hiszem el, hogy nem találod meg a számodra megfelelőt a mai felhozatal közt. Én a mai játékok felét sem tudom végig tolni, a szintén szuper jó, multi platform (elsődlegesen konzolos) Assassins Creed-et még most sem játszottam végig, mert nem került rá a sor, de már 5000 körül hozzám vágják ott tartunk. Én is felemlegetek és előszedek sok klasszikust, de olyan játékok már úgy sem nagyon lesznek. Ami PC-n szar (COD5, NFSUndercover) az konzolon sem különb, ezeket nem is érdemes manapság játék számba venni. De írhatnám akár az új Brothers in Arms-t is példának, szal van itt sok király fejlesztés, és átirat, nem szabad ezt a platformot temetni. Tény, hogy a konzolok elsőbbséget élveznek, de aki nem tudja kivárni azt az 1-2-3 hónap csúszást míg megjelenik egy multiplatform járék, meg is érdemli. Véleményem szerint a Rockstar ott cseszte el, hogy amatőrök kezébe adta a portálást, bár azt sem hiszem, hogy nem volt minőség ellenőrzés.
Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Ezzel én is így vagyok. Majd ha lesz hozzá sok patch és jobb vga-m, nekilódulok. Most még bőven el vagyok Fallout 2-3-al meg Far cry 2-vel 2-3 hónapig.
Attól eltekintve, hogy 2-3 óránként ki kell lépnem, mert a textúrák meghülyülnek hirtelen (újraindítás után minden ok), nálam év játéka.
Hogy mi köze van a 18GB-nak ahhoz hogy bugos-e vagy sem nem tudom. Ettől most kevesebbnek kéne szerinted lenni, vagy többnek?
Nyilván minél komplexebb egy játék annál több a lehetőség, hogy benne marad valami gebasz.
Hogy mi köze van a 18GB-nak ahhoz hogy bugos-e vagy sem nem tudom. Ettől most kevesebbnek kéne szerinted lenni, vagy többnek?
Nyilván minél komplexebb egy játék annál több a lehetőség, hogy benne marad valami gebasz.
Óh, felesleges egyelőre beszereznem, mert tényleg se időm nem lesz a vizsgaidőszakban rá, se a gépemen nem futna úgyse. Egyrészt mert szar a gépem, másrészt mert szar a játék is ezek szerint. Szóval bőven ráérek várni, amíg olcsóbb és bugmentesebb lesz. Addig pedig inkább nem is tájékozódom róla, ezért nem tudtam a méretét se, hogy nehogy túlságosan megkívánjam idő előtt. 

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
2 DVD9-es lemezen van a játék ha boltba veszed meg. Feltételezem a warezra is igaz, ugyen ez.
Komolyan 18 giga? Akkor kb. négy dvd? Te jó ég!... 

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
Azért a rockstarról ezt nem tudom elképzelni... Nem tudhatjuk biztosra, hogy ez áll a dolgok mögött.
Ha majd a patchek után is egy nagy szar lesz a pc-s verzió inkább hiszem el, hogy egyszerűen szartak a fejünkre, minthogy szándékosan elkúrják a pc-s verziót, hogy minimális mennyiségű pc-s user vegyen egy xbox-ot.
Ha majd a patchek után is egy nagy szar lesz a pc-s verzió inkább hiszem el, hogy egyszerűen szartak a fejünkre, minthogy szándékosan elkúrják a pc-s verziót, hogy minimális mennyiségű pc-s user vegyen egy xbox-ot.
Ezt en sem mondhattam volna szebben. Osztom, elejetol a vegeig.
szívemből szóltál haver
"Lassú: bár banális, de a DirectX-nek folyamatosan jönnek ki az újabb verziói. Kb. havonta frissíti a Microsoft, és ha pár hónappal korábbi van, az is oka lehet a problémának."
Hali, nekem az a gondom, hogy egy idő után elkezd nagyon szaggatni, pedig 9600gt-m van és a klegújabb drivert is felraktam, de mégis. Eredeti a játék!
Valakinek van valami ötlete, hogy mi lehet a gond? Előre is kösz
Valakinek van valami ötlete, hogy mi lehet a gond? Előre is kösz
Ilyen nyílt hadjáratot indítani a PC ellen...undorító! Nem hagyják meg még a választás lehetőségét sem, mert már annyira de annyira nyomják a konzolokat, h már görcsben ülnek, h vajon milyen szarságot tudnak még kitalálni a PC ellen. Nekem legalábbis ez jön le. Hogy van az, h amíg 5-6 éve minőségi játékokat tudtak a fejlesztők készíteni, addig ma már csak minősíthetetlen bughalmazokat, amikkel még játszani sem lehet a 20. patch kijöveteléig. És még ilyen szarokért van képük tizenezer Ft-okat elkérni. Teljes visszafejlődés. Játékélmény a régi játékok közelében sincs, a játékidő a régiek töredékének a töredéke, a grafika pedig javul 3-4%-ot, és (szerintük) ennek már elég magyarázatnak kell lennie a (szerintük) hülye vásárlónak arra, h az 1 éve vásárolt csúcskonfig miért csak a minimum követelményeknek felel meg. Nem beszélve a méretekről! Kedvenc játékom 1 GB-ot foglal, és évekig elvoltam vele, még manapság is előveszem. Visszatérő bugot eddig nem tapasztaltam még ennyi játékidő alatt se, patch nélkül. Ez a szar meg 18 GB és bughalamaz?! Hát leshetik h mikor vetek akárcsak egy pillantást is rá a boltban. Becsókolhatnak!.... Ejj de felhúztam magam!


Nekem is 8600 gt-m van, szóval egyelőre bukta. A fent említett nvidia driver csak ezekhez jó:
GeForce GTX 280
GeForce GTX 260
GeForce 9800 GX2
GeForce 9800 GTX+
GeForce 9800 GTX
GeForce 9800 GT
GeForce 9600 GT
GeForce 9600 GSO
GeForce 9500 GT
GeForce 9500 GS
GeForce 9400 GT
GeForce 9400
GeForce 9300
GeForce 9200
GeForce 8800 Ultra
GeForce 8800 GTX
GeForce 8800 GTS 512
GeForce 8800 GTS
GeForce 8800 GT
GeForce 8800 GS
GeForce GTX 280
GeForce GTX 260
GeForce 9800 GX2
GeForce 9800 GTX+
GeForce 9800 GTX
GeForce 9800 GT
GeForce 9600 GT
GeForce 9600 GSO
GeForce 9500 GT
GeForce 9500 GS
GeForce 9400 GT
GeForce 9400
GeForce 9300
GeForce 9200
GeForce 8800 Ultra
GeForce 8800 GTX
GeForce 8800 GTS 512
GeForce 8800 GTS
GeForce 8800 GT
GeForce 8800 GS
Még jó, hogy Xbox360 port
Amúgy tényleg szánalom. Nagyon vártam ezt a gémet, de úgy néz ki játszani se fogok vele, addig nem amíg ebből is ki nem adnak egy Enhanced Edition-t.
Amúgy tényleg szánalom. Nagyon vártam ezt a gémet, de úgy néz ki játszani se fogok vele, addig nem amíg ebből is ki nem adnak egy Enhanced Edition-t.

Nekem sem, mert 8600GT-mhez nincs 180.48-as driver.
Ez már annyira gyalázatos, hogy nem is kommentálom. Még jó hogy PS3 emulátort nem kérnek
.
.Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Szép volt, fiúk! Basszunk ki szépen a fizető vásárlókkal, aztán panaszkodjunk, hogy a csúnya gonosz kalózok tönkreteszik a PC-s játékpiacot. Nevetséges.
i tell it like it is, cause im a bold figure
Ezt most muszáj volt? 



Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
Meg addigra valószínűleg a GTA 7 is megjelenik

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.
Hát, ez gáz. Még szerencse, hogy mire lesz időm meg gépem játszani vele, addigra valószínűleg az összes bugra adnak ki patchet...
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
Ez a téma az alábbi cikkhez kapcsolódó hozzászólásokat tartalmazza:
GTA IV elképesztő hibák - megoldások! (Hírek)
GTA IV elképesztő hibák - megoldások! (Hírek)
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 10:56
- Kezd durvulni az időjárás! [4476]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]


