28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

South Park

Tódee
#288 Tódee [2590]
611 A gyerekmolesztálás nem mulatságos

Kúúúúrva mongóólok! Utoljára romboltátok le a falamat!

There's only one rule of metal: PLAY IT FUCKIN' LOUD!!!

Válasz erre

Előzmény: Peti12345 2005.09.02. 18:54
Peti12345
#287 Peti12345 [600]
em tudja vki, hogy az melyik részben volt, amikor megkértek egy kinait, hogy épitsen nekik falat, és a mongolok mindig lerombolták, és a kinai meg már tök mérges volt.

"You will be a god among men!"

Válasz erre

Menczel
#286 Menczel [191]
Annak én is örülnék, egy szót nem értettem az egészből. Na jó a lényeg azért megvan, de így nem az igazi.

GameCNN - Legyél te az első, aki tudja!

Válasz erre

Előzmény: Death man 2005.09.02. 18:24
Death man
#285 Death man [6926]
Láttam de csak angolul felirat nélkül...
Ha vkinek van adhatna címet.

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

Előzmény: Menczel 2005.09.02. 17:28
Menczel
#284 Menczel [191]
Park Wars-t látta már valaki? Az episode I South Park stílusban. Most töltöm, kíváncsi vagyok, de gondolom, szarrá röhögöm magam, mint ahogy az összes eddigi részen.

GameCNN - Legyél te az első, aki tudja!

Válasz erre

Death man
#283 Death man [6926]
okt-nov körül lesz leadva szal még nemhiszem.

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

Előzmény: .:[Kain]:. 2005.09.01. 21:13
.:[Kain]:.
#282 .:[Kain]:. [11704]
a 9. második felét most kezdik csinálni, ugye?

Válasz erre

Előzmény: Death man 2005.08.31. 13:45
Death man
#281 Death man [6926]
Azt még nem adták le sehol szinkronosan szal nyilván feliratosan van fent.

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

Előzmény: Dini16 2005.08.31. 12:00
Dini16
#280 Dini16 [38]
A 9. évad az nem magyar?

Válasz erre

Tyrn
#279 Tyrn [11406]
8.és 9.évadot leszedtem.

Válasz erre

Tyrn
#278 Tyrn [11406]
tök jó.elkezdtem egy csomó részt töltenni amit eddig még nem kaptam le.

Válasz erre

.:[Kain]:.
#277 .:[Kain]:. [11704]
259#

Válasz erre

Előzmény: mucius 2005.08.30. 09:11
mucius
#276 mucius [10106]
ti honnan szeditek a részeket?

én régebben innen szedtem http://sp.hck.hu , de valamiért nem jön be az oldal csak annyit ír a bal felső sarokban, hogy .sávszélesség.

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

sipec
#275 sipec [19623]
tolteni kene mar a tobbi reszt is lefele csak nincs mire kiirnom

Válasz erre

.:[Kain]:.
#274 .:[Kain]:. [11704]
GYERÜNK MÁÁ

Válasz erre

Előzmény: sipec 2005.08.29. 03:07
sipec
#273 sipec [19623]
hehe megint eszembejutott h gyerunk csimpifon verjed má'

Válasz erre

Dini16
#272 Dini16 [38]
Öcsém, vannam még csodák!
Eltűnt az a z angol izé most már le tudom tölteni a részeket

Válasz erre

.:[Kain]:.
#271 .:[Kain]:. [11704]
ok. akkor nem kell félni a moderátoroktól

Válasz erre

Előzmény: mucius 2005.08.27. 21:46
mucius
#270 mucius [10106]
ha tv-ből ripelt részeket töltögetsz az legális.

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

Előzmény: .:[Kain]:. 2005.08.27. 20:14
.:[Kain]:.
#269 .:[Kain]:. [11704]
torrentel próbálkozz. egyébként sztem az is warez, hogy az oldalról töltögetjük, szal inkább hanyagoljuk ezt a kérdést.

Válasz erre

Előzmény: Dini16 2005.08.27. 19:40
Dini16
#268 Dini16 [38]
Na mind1...legalább az első 3 évad megvan....

Válasz erre

Tódee
#267 Tódee [2590]
Passzolom a kérdést. Nekem nincs semmiféle failed, warning felirat, és simán le tudom tölteni a részeket.

There's only one rule of metal: PLAY IT FUCKIN' LOUD!!!

Válasz erre

Előzmény: Dini16 2005.08.27. 19:31
Dini16
#266 Dini16 [38]
Hát ugye amikor van az hogy lehet választani az angol meg a magyar között, na az fölött van egy olyan hosszú szöveg, ami tele van ezzel hogy warning, failed, és ha rámegyek hogy letöltés akkor is ezt adja ki

Válasz erre

Tódee
#265 Tódee [2590]
Márpedig mi is onnan töltöttük le. Egész pontosan milyen "angol szar" miatt nem engedi letölteni?

There's only one rule of metal: PLAY IT FUCKIN' LOUD!!!

Válasz erre

Előzmény: Dini16 2005.08.27. 19:12
Dini16
#264 Dini16 [38]
Sziasztok.Honnan tudom letölteni az összes részt???

Eddig a South Park Hungarian HQ oldalról töltöttem le a 3. évadig, de utána valami angol szar miatt nem engedi.....

Válasz erre

.:[Kain]:.
#263 .:[Kain]:. [11704]
torrent, meg az előbb adtak egy linket is.

ÉÉÉÉRTEEEM?
sipec: mikor csimpifon megtámadja kennyit:
Kenny: áááááá mpff p mmpppff ÁÁÁ
Cartman: mi a fasz? ez egy rossz csimpifon, rossz, rossz csimpifon

Válasz erre

Előzmény: Baker 2005.08.27. 15:37
Baker
#262 Baker [1329]
valahonnan nem lehet leszedni az új részeket??

Válasz erre

sipec
#261 sipec [19623]
rotfl

Válasz erre

Előzmény: .:[Kain]:. 2005.08.25. 13:09
.:[Kain]:.
#260 .:[Kain]:. [11704]
nem. először indián, aztán nigger, aztán sír, mert azt hiszi hogy a tanár az apja, mr gerrison (alias kalap ur)

Válasz erre

Előzmény: sipec 2005.08.24. 23:17
sipec
#259 sipec [19623]
hat az telle....

utana meg indiannak

ez az sp oldal

Válasz erre

Előzmény: .:[Kain]:. 2005.08.24. 20:14
.:[Kain]:.
#258 .:[Kain]:. [11704]
neten pedig van, bár linket most nem tudok adni, de már többen többször írtak ide be...
sipec: akkro azt mégis láttam, csak kurva régen, szal nem emléxem, majd ujra megnezem bar arra emléxem hogy két részben volt hogy ki cartman apja, es az elsoben az volt a legcoolabb, amikro cartman aszitte hogy séf az és beöltözött niggának, meg úgy dumált.. az eszméletlen volt

Válasz erre

Előzmény: tyro14 2005.08.24. 17:18
tyro14
#257 tyro14 [3147]
Tényleg az HBO-n már soha nem fogják folytatni?
úgy emlékeztem még annak idején mikor vége lett azt mondták folytatják
Most már a Coolon is vége lett netem meg nincs úgyhogy nemtok eleget tenni South Park mániámnak

...big words, small mind, behind the pain you will find a scavanger of human sorrow

Válasz erre

sipec
#256 sipec [19623]
ezaz enek abban a reszben van h cartman mama ujabb sotet titka v mi....
1.13as resz kb

Válasz erre

Előzmény: .:[Kain]:. 2005.08.24. 16:42
.:[Kain]:.
#255 .:[Kain]:. [11704]
na ezt nem láttam 8-9 évadot nem láttam, gondolom azokból egyik.
egyébként legnagyobb mikor kenny meghal végleg egy időre, aztán meg megpróbálnak építeni egy létrát a menybe... tervrajzon nagy fasza létra, valójában meg egy halom roncs
de abban a részben van a leges legjobb!
kiöntik a hamvait, mire cartman:
mmi a fassz ez? instant kakaó?
aztán meg is kóstolja és megissza ááááá

Válasz erre

Előzmény: sipec 2005.08.24. 14:03
sipec
#254 sipec [19623]
haaaaaa jóóóó zunk gyereeeeeeee
boncsunk vitorlat a tengerfeeeeeeeeeee
öhmmmmm grrr ííííííííí
mert ha nemvagyok szabad nem allhatok en az eletele
kapitanyod leszek hat gyere kutattyuk a holnapot mindenfele es mindenaron
uram tovabbutazunk a vizbe bamulunk
emlekek neznek ram
vannak boldogok de keseruk is am
a fejunk folott csapdos megjelent par angyal szarnyukkal csapdosnak vigasztalnak dallal eneklik h gyeregyere hajozzunk hajozz velunk gyeregyere
azt hittem angyalok aztan csak lattam hogy
ES ITT NEM LEHET ERTENI OLYAN HALK
hajozz hajozz el velunk gyeregyere angyalok hajoznak velunk

Válasz erre

.:[Kain]:.
#253 .:[Kain]:. [11704]
igen.

Válasz erre

Előzmény: Z@Šsy 2005.08.24. 10:35
Z@Šsy
#252 Z@Šsy [1312]
Láttátok már a South Park the Movie-t?

Válasz erre

.:[Kain]:.
#251 .:[Kain]:. [11704]
ez egy rossz majom, csúnya majom!!! Rossz kígyó, ez egy rossz kígyó! (aztan kigyo megy utana o meg menekul)

Válasz erre

Előzmény: sipec 2005.08.23. 12:57
sipec
#250 sipec [19623]
ja amiko mennek a dzsumbujban, es erik minden élőlény fejére rábasz egy bottal?

Válasz erre

Előzmény: .:[Kain]:. 2005.08.23. 08:00
.:[Kain]:.
#249 .:[Kain]:. [11704]
ez a dzsungeles részben volt, amikor kennyt szétcsapja egy villám, erre lezajlik ez a párbeszéd, Stan Kyle és egyik csajszi között.
ez az a rész mikor cartman elmegy külön útra, aztán hoz egy csomó erdő irtó munkást, aztán meg elegük lesz belőle, és átírják a dalt amit mexiko előtt kellett volna adniuk. ja, meg az kurva nagy mikor bogár van a tanárnő hátán:
tanárnő, valami mászik a hátán.
hát söpörd le rólam.
ööö, inkább nem.
GRRWHOARRRRRRRR!!!
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Válasz erre

Előzmény: sipec 2005.08.23. 07:34
sipec
#248 sipec [19623]
erre mar nem emlexek

Válasz erre

Előzmény: .:[Kain]:. 2005.08.22. 20:56
.:[Kain]:.
#247 .:[Kain]:. [11704]
A francba, kicsinálták Kennyt!
TI SSZEMETEK!
Kik?
Hát öö ők.
Ők kik?

Válasz erre

Előzmény: sipec 2005.08.22. 14:15
sipec
#246 sipec [19623]
aza márklár egy eleg jo márklár szoval mikor a márklárékkal néztem ezt a márklárt akko a márklárok rohogtek a márklárokon

Válasz erre

Előzmény: .:[Kain]:. 2005.08.22. 08:43
.:[Kain]:.
#245 .:[Kain]:. [11704]
amugy meg márklár volt a tegnapi márklár. te jól értesz a márklárhoz, kedves márklár

Válasz erre

Előzmény: sipec 2005.08.22. 03:34
.:[Kain]:.
#244 .:[Kain]:. [11704]
jaja, kurvatatád klip nagyon állat!

Válasz erre

Előzmény: sipec 2005.08.22. 03:34
sipec
#243 sipec [19623]
fogdbepofaaad a kurvatatáááááááád

Válasz erre

sipec
#242 sipec [19623]
neked mar van eredeti csimpokomon taviranyitod?

Válasz erre

Előzmény: .:[Kain]:. 2005.08.21. 18:05
.:[Kain]:.
#241 .:[Kain]:. [11704]
kinaiaknak lenni ilyen kicsike kis penisz. amerikaiaknak lenni hatalmas penisz.

Válasz erre

Előzmény: sipec 2005.08.21. 18:03
sipec
#240 sipec [19623]
meg kell vennem h en lehessek a koronas udvari csimpokomester

Válasz erre

.:[Kain]:.
#239 .:[Kain]:. [11704]

Válasz erre

Előzmény: sipec 2005.08.21. 14:08

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat