28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Just Cause

ati2002
#26 ati2002 [5661]
FÉl óra múlva megnézem én is. Tök jó, ezzel együtt csak demókból letöltöttem 4 GB-ot. 1,5 GB Dark Messiah, 2 GB El Matador, kb 600 MB ez. Várható még valami mostanában?

---

Válasz erre

Razor03
#25 Razor03 [14703]
Elvileg egy küldetés van benne. Szidták a h nincs benne fizika, csúnya a grafika, túl gta-s, rossz az irányítás, bugos meg ilyenek.

HTB: Ha tényleg jó a hangulat (már pedig engem könnyen megfog egy játék ha tényleg hangulatos) akkor nincs baj. Bugokat meg javítják patch-el..

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

HTB
#24 HTB [4144]
ja es aki tolteni akarja, www.worthplaying.com lejon seperc alatt

Just another freak in the freak kingdom

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2006.08.24. 22:21
HTB
#23 HTB [4144]
sztem hihetetlenul feelinges a jatek, talan a kocsik iranyitasa ill. fizikaja ami ratyi, de sztem a hangulat karpotol
(najo az tenyleg gagyi amikor kiugrasz a mozgo helikopter fulkejebol, at egy masikra hogy behuppanj az ottani fulkebe, gagyi, de feelinges )

Just another freak in the freak kingdom

Válasz erre

Razor03
#22 Razor03 [14703]
Na ne idegesíts fel . Képek és videók alapján nagyon szépnek tűnt . Tenger, táj, árnyékok stb.. ezek nagyon szépek voltak a videóban..

Mind1 majd én kivesézem ha lejön még a héten, az én szavamat úgy is jobban elhiszik ..

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: Peace 2006.08.24. 21:44
Peace
#21 Peace [28898]
Tényleg ocsmány a graf. 3-4 évvel ezelőtti játékokra hasonlít. Lényegében egy GTA klónnak tűnik, csak a helyszín más. Elég gagyi.

Válasz erre

Razor03
#20 Razor03 [14703]
Találtam, tárgytalan ..

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2006.08.24. 21:12
Razor03
#19 Razor03 [14703]
Valaki dobjon már egy linket pls ahonnan egy kattintással le tudom tölteni a demót .

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Kenobi1989
#18 Kenobi1989 [501]
Most probaltam ki. 1280x1024-es felbontas mellet, minden maxon a grafika ocsmany. Idiota lovoldozos baromsag. Nalam 2 perc utan uninstall lett a vege.

May the Force be with you!

Válasz erre

Peace
#17 Peace [28898]
Én is a localra várok.

Válasz erre

Előzmény: Gump 2006.08.24. 15:39
Gump
#16 Gump [5430]
még csak a gamespot-on van, de mindenkinek olyan 15K-val jön, úgyhogy lehet, hogy hanyagolom ezt és várok amíg valahol lokálba kirakják.

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2006.08.24. 15:33
Razor03
#15 Razor03 [14703]
Honnan töltöd? Amúgy 340 mega szóval hamar lejön. Én megvárom h kitegyék HW-re onnan full sávval fog jönni.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: Gump 2006.08.24. 15:29
Gump
#14 Gump [5430]
jaj de lassan jön...

Válasz erre

Razor03
#13 Razor03 [14703]
Gépigény:

System Requirements

The minimum system requirements are as follows:

OPERATING SYSTEM:
Microsoft Windows 2000, XP
CPU:
Pentium 4 1.4Ghz or Athlon XP Equivalent
RAM:
512MB
GRAPHICS:
100% DirectX 9.0c compatible 64 MB 3D Accelerated Card with TnL (GeForce4
ti4200 / Radeon 9 series)
SOUND:
Microsoft Windows 2000/XP compatible sound card (100% DirectX 9.0c
-compatible)
DVD-ROM:
Quad-speed (4x) DVD-ROM drive
HARD DRIVE:
799MB free disk space
INPUT DEVICES:
100% Windows 2000/XP compatible mouse and keyboard


The recommended system requirements are as follows:

OPERATING SYSTEM:
Microsoft Windows 2000, XP
CPU:
Pentium 4 2.8Ghz or Athlon Equivalent
RAM:
1024MB
GRAPHICS:
100% DirectX 9.0c compatible 256 MB 3D Accelerated Card (Nvidia GeForce 7
series / Ati X-1800)
SOUND:
Microsoft Windows 2000/XP compatible sound card (100% DirectX 9.0c compatible)
DVD-ROM:
Quad-speed (4x) DVD-ROM drive
HARD DRIVE:
799MB free disk space
INPUT DEVICES:
100% Windows 2000/XP compatible mouse and keyboard

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Razor03
#12 Razor03 [14703]
Á megelőztél

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: Peace 2006.08.24. 15:17
Peace
#11 Peace [28898]
Kinn a demó.

Válasz erre

Razor03
#10 Razor03 [14703]
Hát ez nagyon dúrva játék lesz . El Matador vs. Just Cause háborút látok . Egyik dúrvább lesz mint a másik. Augusztus 24.-én jön a demó. Akit érdekel a játék feltétlen nézze meg a képeket és videókat mert nagyon ütős lesz!!
Hirtelen ezeket találtam:
GSO
HW
Dome

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Razor03
#9 Razor03 [14703]
Na ez lesz még egy dúrva játék! Keressetek róla képeket és videot mert nagyon ígéretes alkotás van készülőben .

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

CamelX
#8 CamelX [6215]
Ma olvastam róla először. Ha tényleg ilyen lesz, akkor le a kalappal! Far Cry + GTA = szép kombó.
SG cikk a játékról

I am the architect of my own destruction.

Válasz erre

padavan
#7 padavan [21647]
Nem lineáris játékmenet, teljesen kiterjedt járműpark, ezerféle küldtetés, stb. Szerinted ez nem GTA Klón? Attól, mert a sztori tök más, még játéktechnikai értelemben az. A Boiling Point is az. Csak épp dzsungelban nyomulsz, nem Vice Cityben.

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

Előzmény: Yaho0 2005.05.18. 21:37
Yaho0
#6 Yaho0 [1644]
Ez erősen NEM GTA-klón, teljesen más tipusú, itt nem az autó lopkodásról van szó, mi jófiúk vagyunk, és le kell számolni a rosszakkal, sokféle jármű segítségével.

Válasz erre

maffi
#5 maffi [1421]
pont azt akartam kérdezni, hogy milyen jellegű játékról van szó.

"Hogy a gyom nyomjon agyon, soha nem hagyom"

Válasz erre

Előzmény: padavan 2005.05.18. 20:56
padavan
#4 padavan [21647]
GTA klón.

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

Előzmény: @ttila 2005.05.17. 20:22
Yaho0
#3 Yaho0 [1644]
Nagyon jó lesz, lehet majd 1225 négyzetmérföldnyi területet bejárni, akár F-18-cal is.

Válasz erre

@ttila
#2 @ttila [229]
Ez igennnn a grafika kiválló nekem nagyon tetszik biztos jó game lehet.Csak az a gond hogy nem tom milyen fajta?

Attila nem megy a géphez a gép se megy Attilához!

Válasz erre

Yaho0
#1 Yaho0 [1644]
Nem is olyan rossz, nekem tetszik az ötlet.

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat