Duct tape is like the force. It has a light side, a dark side, and it holds the universe together.
Gond van a géppel? Segítünk!
Hardveres hibák elhárítása, legyen szó tápegységről, HDD-ről, memóriáról, vagy akár kábelekről.
Duct tape is like the force. It has a light side, a dark side, and it holds the universe together.
Duct tape is like the force. It has a light side, a dark side, and it holds the universe together.
Dark Archon
Elöre is köszi ha valaki tud tanácsot adni.
Duct tape is like the force. It has a light side, a dark side, and it holds the universe together.

Dark Archon

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status
Nem tükröződik a monitorom és pláne nem világít a pofámba, mert éppen annyi fénye van, hogy kényelmesen lásd és tudj gépelni. Három fényereje van amúgy, amit állíthatsz. De ugye kinek mi. Én is hosszú évekig halogattam a megvásárlását, utólag már bánom, mert ritka hasznos funkció számomra.Dark Archon
Tényleg tökéletesen elegendő ahhoz, hogy kényelmesen lásd és tudj gépelni koromsötét szobában. 
Peace-ét választottam, ahogy olvasom mindenki szerint alacsony és halk, ami nekem a legfontosabb.
világítás meg azért, mert szeretem magasan tartani a monitort, a billentyűzetet meg előretolom, hogy kényelmesen tudjak gépelni, így nem igazán éri a monitor fénye.
Köszönöm mégegyszer mindkét tippet.

Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.
Dark Archon
Baldur is blessed with invulnerability to all threats, physical or magical.
nvidia kártyás laptopon elvileg ott kell lennie az nvidia control panel alkalmazásnak, ott egyesével ki tudod választani, melyik játék fusson az integrált, és melyik az nvidia kártyán (megj.: nem előretelepített win esetében ezt külön le kell szedni, ha hiányozna). Sajnos néha téved az alap beállítás, és integrated-re teszi 1-1 játéknál (Use global settings), ezt kell az nvidia kártyára átállítani (High performance). Előfordul az ilyen, egy mindenből full reinstall előtt talán érdemes még megtenni ezt a lépést... bár elvileg a geforce experience-ben is meg lehet oldani full ugyanezt, ha jól emlékszem. 
„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”
De érdemes lehet visszarakni egy nyári videokártya drivert is.Dark Archon
' forever blue !
Esetleg az Alacsony késleltetési mód bekapcsolása is segíthet.
Dark Archon: fent van, ránézek, hátha mutat valami okosat.
' forever blue !
Dark Archon
' forever blue !
I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status
, ami idén lesz három éves. Tudom, nem egy erőgép, de egyrészt elsősorban munkára van szánva, másodsorban játékra, nekem pedig tökéletesen megfelel, ha bizonyos játékok nem full grafikán futnak.
Viszont az utóbbi időben két olyan játékot sem futtat rendesen, ami korábban teljesen akadásmentes volt: az egyik a Control, a másik pedig a Days Gone. Utóbbit (gyorsan rápillantva a legutóbbi mentésre) júniusban játszottam, bármiféle lag nélkül, most viszont konkrétan a legalacsonyabbra állítva mindent, már az átvezető videók is diavetítésbe mennek át. A Control esetében nem ennyire rossz a helyzet, de éppen elég idegesítő abban is, hogy ne lehessen élvezni.
Utánanéztem egy-két helyen, de nem találtam megoldást, még csak tippet sem igazán. A Windows a legfrissebb, a driverek is, nincs vírus, nincs háttérben megbújva futó program, a Control Epic-es, a Days Gone Steam-es, tehát a launcher-nek sincs köze hozzá. A 2013-as Tomb Raider, az F1 2020 vagy éppen a FIFA 19 akadásmentesen fut.
Valakinek valami tipp?
' forever blue !


Az lenne a kérdésem hogy van egy másfél éves Samsung Evo 850 500 gigás SSD-m a gépben. A problémát a Steam kezdte hogy lemezírási hiba miatt töltött rá x gigát aztán vége semmi kb 70 giga volt amit le kellet volna szednie. Lefuttattam rajta a Samsung saját cuccát és a HD Sentinelt is de azok nem találtak hibát. A játékot sikerült telepítenem a HDD-re Steammel de az SSD-re az istennek sem akarja. Az AC Valhallát pedig minden gond nélkül frissítette ami vagy 14 giga volt. Mi lehet a nyűgje? Hogy lehet orvosolni vagy új SSD kell? Előre is nagyon köszönöm a segítséget!

Dark Archon
Dark Archon
Nem lenne ez rossz, ha sokkal testreszabhatóbb lenne. Az automatizálás is addig jó, amíg beleszólásom is megfelelően van.
I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Ráadásul az egésznek low-res hatása van, az ikon és szöveg is erősen pixeles, azért lehetne ezt igényesebben.
I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status
Egyébként engem ez a frissítés kivételesen pont nem zavar.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Tegnap procit cseréltem a gépben,2600 helyett lett egy 2700x.Minden flottul megy,aztán később véletlenül vettem észre,hogy a torrent állományok,amik egy külső vinyón vannak (egy hat terrás nas wincsin),mind pirosak...kiderült,hogy a win valamiért nem éri el azt a meghajtót.Látja,de nem éri el,hibaüzit is dob,helytelen paraméterrel.Változtattam meghajtójelet,de semmi.Futtattam mscnf-t,nem sok eredménnyel...próbáltam egy formázást,(én hülye)de a folyamatjelző kis ábra végig szürke volt,nem tudta megcsinálni...na akkor rendszervisszaállítás...8 óra alatt se sikerült neki.
Szóval...elméletileg nincs baja,mert a hdd sentinel hibátlannak látja,minden cucc rajta van,mert kerestem egy data recovery alkalmazást,ami kurva lassú,de nem állított vissza semmit,mert ingyen nem dolgozik
Szóval...lehet még megpróbálok egy másik rendszer-visszaállítást,de a vinyót lehúzva...aztán akasztom fel magam

A kibaszás társas játék, sose feledd.
Driver, másik USB, még másik USB, annál is másikabb USB, még egyszer újradriver, stb, mindent próbáltam. Eszközhiba lehet szerintetek, ne erőlködjek?
A kibaszás társas játék, sose feledd.
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 11:42
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2571]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
