28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7

icon
#499 icon [148]
Csak a rend kedvéért, alapbeállításban G-vel rakod el a fegyvert... anno nekem se ment simán...

Válasz erre

Előzmény: Sturmgewehr 2006.05.20. 11:35
Sturmgewehr
#498 Sturmgewehr [7161]
Nah, megcsináltam. Kösz a segítséget.

Válasz erre

Előzmény: icon 2006.05.20. 09:58
Sturmgewehr
#497 Sturmgewehr [7161]
De amíg fegyver van a kezébe, addig nem lehet csáklyázni és meg kell várni míg elteszi a fegyvert, de addigra a szörny már leköp, vagy odavág egyet.

Válasz erre

Előzmény: icon 2006.05.20. 09:58
icon
#496 icon [148]
ekkor a szörny közelében van egy oszlop, azon egy kar, azt kell minél hamarabb megcsáklyázni, majd húzni, úgy hogy a kalicka rázuhanjon, akkor tönkrevágja az oszlopot, futás a következőhöz, és így tovább...

Válasz erre

Előzmény: Sturmgewehr 2006.05.20. 09:26
Sturmgewehr
#495 Sturmgewehr [7161]
Valaki gyorsan árulja el, hogyan kell megölni az a kib@szott víziszörnyet, mielőtt földhöz vágom a monitort.
Ha lövöm az a szart, akkor a hangra figyel a köcsög, ekkor kéne valamit lépni.

Válasz erre

ttibi
#494 ttibi [2812]
én végignéztem majdnem minden "halálos ugrást" nagyon komolyak halálok vannak!

Válasz erre

OBig
#493 OBig [95]
Mann! Kicsit lemaradtunk a saját leírással, de az első pálya kész, és az összesről mentéseket is leszedhetsz innen: http://tombraiders.hu/

"Most már kimehetünk a teremből, és a játék első átvezető-animációjával találkozhatunk, melyet nagyon egyszerű megcsinálni, csak a nyilakkal kell (PC-n!) irányítani Larát, mindig azzal, amelyiket pont mutatja, és akkor, amikor mutatja. A gombokat csak egyszer lehet megnyomni, ha eltéveszted, meghalsz. . "

Szóval. Amikor megjelenik a lefelé nyíl, akkor nyomd azt. De abban a pillanatban. csak egyszer reagálhatsz. Amikor a felfelé jelenik meg, akkor meg a felfelét nyomd, de szintén abban a pillanatban. Lesz még ilyen a játék során sokszor, ez a bemelegítő.
Én útáltam ezeket az átkötő feladatokat. Inkább pár fejtörőt raktak volna bele.

Válasz erre

Előzmény: Mann 2006.05.19. 12:16
Mann
#492 Mann [458]
Nem azon már túl vagyok.
Még1 kép az ominózus helyszinről:
http://www.kepfeltoltes.hu/view/060519/trl_2006-05-19_11-49-53-90_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Amikor a libikókán kell a ládákat fellökni és a 3 kapcsolóra rárakva felnyilik egy kapu. Beléptem a kapun és egyből bejön ez a video.

Válasz erre

razak
#491 razak [2210]
Nem biztos de ez nem az amikor egy kőtömböt kell magad előtt tolva átmenned a két összepréselni kívánó fal között?
Mert akkor csak tolod magad előtt végig asszem már ami rémlik a demóból.

Válasz erre

Előzmény: Mann 2006.05.19. 12:05
Mann
#490 Mann [458]
Hali

Elakadtam 1%nál

http://www.kepfeltoltes.hu/view/060519/trl_2006-05-19_11-49-55-12_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

A végigjátszásban sem találok semmi erre utalót.
Egy videórészlet,igy nem tudok irányitani és egy nyíl jelenik meg majd lara meghal. Vmit nem jól csináltam?

Válasz erre

Sturmgewehr
#489 Sturmgewehr [7161]
Ismét kösz.

Válasz erre

Előzmény: ttibi 2006.05.16. 20:29
ttibi
#488 ttibi [2812]
oda huzod a töröt sírköet az egyik letőrt oszlophoz! közére álsz és elkezded lengetni a csillárt a harang írányába, gyorsan felugrasz a sírköre onnan az oszlopra és mellete van egy kötél amin van egy vas darabb. arra ráugrasz és a harang emelkedik utána van a csattano

egyépként itt van végíjátszás is néz körül jó dolgok vannak még ezen az oldalon Tomb Raider

Válasz erre

Előzmény: Sturmgewehr 2006.05.16. 20:21
Sturmgewehr
#487 Sturmgewehr [7161]
Hogy kell a harangot megkongatni ? A csillárt merre kell lendíteni ott ?

Válasz erre

Előzmény: ttibi 2006.05.13. 12:44
UMPepe
#486 UMPepe [742]
Lehet! De nálam a játékélmény az a plafonon volt!

Asus P4PE-X, P4.2.0Ghz,3x256 DDR,Ati9600,40GB+80GB Maxtor,-- www.splintercell.hu--,

Válasz erre

Sturmgewehr
#485 Sturmgewehr [7161]
Jah, az első rész volt a legjobb.(nekem is ps-en van meg, de már rég játszottam vele, a második illetve harmadik résszel együtt) Abba aztán kellett gondolkodni, mit hogyan csinálsz. Ez a rész is jó, de sokkal könnyebb és egyszerűbb.

Válasz erre

Előzmény: ttibi 2006.05.16. 10:57
UMPepe
#484 UMPepe [742]
Fennt van a patch??

Asus P4PE-X, P4.2.0Ghz,3x256 DDR,Ati9600,40GB+80GB Maxtor,-- www.splintercell.hu--,

Válasz erre

Előzmény: konrad 2006.05.15. 19:55
ttibi
#483 ttibi [2812]
nem segitek ha elakadtál szolj & írj


majdnem mindegyik TR játszotam már. pc-n ez az első! a többit ps/ps2őn nyomtam, de ez nagyon nagyon jól sikerült szeritem....csak nincs annyi logikai feladat mint a régiekben!

Válasz erre

Előzmény: Sturmgewehr 2006.05.15. 22:18
Sturmgewehr
#482 Sturmgewehr [7161]
Nah, megcsináltam, bár gondolom a szörny még vissza fog térni.
Most meg Angliába keveredtem, targoncázgatni kellett, felpalolom a dobozokat, bemegyek, erre csak egy ezüst keresztet találok fent. Nah, mind1 holnap majd jobban körülnézek, biztos máshová kell pakolni a ládákat.

Válasz erre

Előzmény: ttibi 2006.05.14. 22:55
konrad
#481 konrad [13085]
Bolívia pálya: ott akadtam el az alább írt chekpointnál, de kilép a játék! Tudna valaki segíteni? Előre is kösznöm! Üdv

Válasz erre

Sturmgewehr
#480 Sturmgewehr [7161]
Kösz a segítséget, majd megpróbálom.
De a "ha fellövöm azokat a szarokat, akkor jön az áram, mint az állat", azt arra értettem, hogy a elektromos ágyúval lőttem fel a gömböket. De gondolom értetted.

Válasz erre

Előzmény: ttibi 2006.05.14. 22:55
ttibi
#479 ttibi [2812]
beülsz a középen lévő elektromos ágyuba (vagy miaz) a nagy gömböket belelővőd az áramba így egy "védő" burok lesz körülöted ahol a szörny nem tud bejőnni. kiszálsz az ágyubol és az ágyu főlőtt most nincs védő áram így "q" val (mágneses kötélel) lehuzod és kész!

bocs a borzalmas fogalmazásért de nem aludtam 2 napja....így kicsit nehéz az írás...

Válasz erre

Sturmgewehr
#478 Sturmgewehr [7161]
Hogy kell megölni Amanda szörnyét ? Lehúzom mind a 4 kart, ha fellövöm azokat a szarokat, akkor jön az áram, mint az állat. Bele lehet lőni az áramba a szörnyet és akkor majdnem az összes élete lemegy, majd eltűnik. Aztán úja felbukkan a köcsög teljes élettel. Nagyon megszívatott, egyszerűen nem jöttem rá, mit kell csinálni.

A japánt, meg a napszeműveges faszit simán földre küldtem, de ez már gondod jelent. Plz help !

Válasz erre

konrad
#477 konrad [13085]
sziasztok? mi lehet az oka annak, hogy a 3 v. 4 chekpointnál, amikor egy "fém hengert" kell eltávolítanom a kötéllel (Q), és odapattintom, akkor kilép a játék, mondván a trl.exe hibát észlelt?

Válasz erre

ttibi
#476 ttibi [2812]
sikikerült csak a harangot kellet megkongatni...

Válasz erre

Előzmény: ttibi 2006.05.13. 11:59
ttibi
#475 ttibi [2812]
england_king artur Tomb! járok be mentem artur kastélyába de nem találtam semit kijötem és nem tudom merre kéne menni nem tudnátok segiteni!
vanak ott ketrecek azal kell valamit csinálni?

Válasz erre

Razor03
#474 Razor03 [14703]
.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: Sturmgewehr 2006.05.12. 17:39
Sturmgewehr
#473 Sturmgewehr [7161]
Most csináltam meg a japán részt. Vazz, a végén a japán faszi, akit ki kellett nyírni, erősen emlékeztetett Lenin apánkra.

Válasz erre

domepc
#472 domepc [10]
De azért tudod, hogy igazam van.

Most pedig pihenek...

Válasz erre

Előzmény: kEnAcE 2006.05.09. 14:13
Razor03
#471 Razor03 [14703]
Megnézem thanx .

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: kEnAcE 2006.05.09. 14:12
kEnAcE
#470 kEnAcE [9563]
Szerintem pihenj le egy kicsit...

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Válasz erre

Előzmény: domepc 2006.05.08. 20:39
kEnAcE
#469 kEnAcE [9563]
Szar volt hozzá a Deviance crack. Szedd le a Repack cracjet, azzal már nincs grappler kivágás.

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2006.05.06. 14:04
keem
#468 keem [421]
Hi all. Játszik valaki Invert mouse-al? mert én megpróbáltam beállítani de vmiért nem működik... na. csak az enyém szar vagy másnál se megy?

"If you want peace, prepare for war."

Válasz erre

domepc
#467 domepc [10]
Na ebbe a játékba biztos bele van programozva, hogy vibráljon a kép ha tuningolva van a proci!
Arra ösztönöznek evvel, hogy azt mondjam magamnak; na itt az ideje egy kis hardver VÁSÁRLÁSNAK.
Mint a Ghost Recon új részébe sem indokolt a magas gépigény, dehát a népet upgrade-re csak így lehet ösztönözni.
Épp néztem a TR7 nexgenes képeket, a Craft Manor-ból a kandalló szemből, és láttam a fotelen, meg a két szobron no meg máshol is a pixelshader-es csillogást.
ILYEN MÁR TAVAJ MEG TAVAJ ELÖTT IS VOLT MÁS JÁTÉKOKBAN!

Nos nem csak ezek alapján, az én véleményem a következő:

Ez még NEM nextgen.
Láttam videókat, képeket 2006 őszére tervezett kiadású játékokból, na ott már látható a nextgen.
Tehát megkezdték a kampányt a szoftver és hardvergyártók karöltve, hogy mi fogyasztók, gamerek lecseréljük véglegesen a hardvert!

Hát ennek ez a rendje és módja.
Gyűjtöm a pézem!

Válasz erre

Sturmgewehr
#466 Sturmgewehr [7161]
A libigógásat tudtam, csak nem tudtam, hogy a láncról át kell ugrani. De amúgy kösz, bár már kaptam segítséget ez előtt.

Most viszont ott akadtam el, amikor a barlangba kell menni és egy nagy golyót kell tologatni. Azt mondták nekem, hogy a lándzsákon kell felmászni, de én nem tudtam felkapaszkodni.

Válasz erre

Előzmény: Dbz 2006.05.08. 19:23
Dbz
#465 Dbz [958]
Na kijátszottam! Mint már említettem ez a valaha volt legjobb Tomb Raider!
Nem tudja valaki ha 100%-ra kijátszom akkor van bónusz pálya vagy csak az
extrák?

Sturmgewehr: A libikóka végére amennyire csak tudod rá kell tolni a dobozt majd a másik végére RÁ KRLL UGRANI!
Majd a vaskötélre kell felmászni és onnan ugrándozni!

Válasz erre

Maniax
#464 Maniax [4]
Itt megtaláljátok az összes titkos helyet:
http://www.tombraiderchronicles.com/tr7/walkthrough/

Válasz erre

Sturmgewehr
#463 Sturmgewehr [7161]
Plz, valaki segítsen! Az elején, mikor a 3 dobozt rá kell tolni a kövekre vagy mikre, megnyílik a qrva nagy kapu, amihez sehogy se tudtam felmenni. Ugrálgattam össze-vissza, de semmi eredmény. Hogyan lehet felmenni oda ?

Válasz erre

Niik
#462 Niik [34]
Valaki nem tud egy olyan végigjátszást ahol leírják az összes titkos helyet?

Válasz erre

Dbz
#461 Dbz [958]
Valaki segítsen már aki végigjátszotta! 57%-nál tartok amikor egy vízihidrát kellene
úgy kilőnöm, hogy lövöm a harangot és a amíg a hangjára figyek addig a fejére kéne
vágnom a kalitkát. De csak kispisztojom van ami "nem elég hangos" és amire fejbevágnám
azzal a xarral addigra már elhalkul és nem oda figyel!

Válasz erre

Sturmgewehr
#460 Sturmgewehr [7161]
Ma raktam fel a gamét, nagyon tetszik. Ez a leguruló szikla golyó az első rész óta elmaradhatatlan effekt.

Válasz erre

domepc
#459 domepc [10]
A fene!

Megleltem a gondot. Az Edios azt írta vedd le a CPU tuningot. Nos a CPU valóban tuningolva volt. De ilyen problémával nem találkoztam még és már régen igy hajtom. Nemtom mi köze van a GPU-hoz illetve a vibráláshoz (fix 66mhz agp).

Márpedig komoly teljesítményt vesztek ha leveszem a CPU tuningomat, úgyhogy azt nem adom.

Majd kitalálok valamit.

Válasz erre

Razor03
#458 Razor03 [14703]
Peccseld a játékot, meg tedd fel a legfrisebb catalyst drivert.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: domepc 2006.05.06. 18:10
domepc
#457 domepc [10]
9600XT-m van tehát nextgen mentes.
Még nem kezdtem el a játékot, a Croft kastélyba mászkáltam de kutyáúl idegesítően vibrál, van ahol már ilyesztően.
Edios-ék azt irják "vedd le a tuningot" csak hogy nincs mit levennem!

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2006.05.06. 18:05
Razor03
#456 Razor03 [14703]
1-2 helyen nekem is vibrál néhány textúra, de csak nextgen módban.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: domepc 2006.05.06. 18:01
domepc
#455 domepc [10]
Másnak is vibrál a grafika vagy csak nekem???

Válasz erre

Razor03
#454 Razor03 [14703]
Volt valakinek olyan problémája hogy peccselés után kivágja windowsba a játék? Nekem csak akkor van ilyen ha át akarok lendülni egy szakadék felett a grapling segítségével. Pályától független.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

**SCorpion**
#453 **SCorpion** [146]
Aki elakadt a játékban menjen fel a tombraider.hu-ra és nézze meg a végigjátszást

Portugália 4ever!

Válasz erre

Dbz
#452 Dbz [958]
Nemtom, biztos van!

Amúgy ez a valaha volt legjobb TR!!!!!! Eddig az összeset kinyomam a goldok kivételével, de ez tetszik a legjobban! Vannak benne fejtörők, de olyanok amiket meg lehet oldani, nem kell egyfolytába a leírást böngészni!

Válasz erre

GustyX
#451 GustyX [7048]
Gamepad támogatás van a játékban?

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Válasz erre

rage
#450 rage [5115]
"Amúgy azt csinálja nekem hogy hiába mentek a Save-nél mikor azt visszatöltöm az utsó
checkpointot töltti be! Mé?"

Mert így írták meg a programozók.

Válasz erre

Előzmény: Dbz 2006.05.04. 12:05

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat