Fórum » Beszélgetés a játékokról
Tomb Raider 7


























Ha lövöm az a szart, akkor a hangra figyel a köcsög, ekkor kéne valamit lépni.
"Most már kimehetünk a teremből, és a játék első átvezető-animációjával találkozhatunk, melyet nagyon egyszerű megcsinálni, csak a nyilakkal kell (PC-n!) irányítani Larát, mindig azzal, amelyiket pont mutatja, és akkor, amikor mutatja. A gombokat csak egyszer lehet megnyomni, ha eltéveszted, meghalsz.
. "
Szóval. Amikor megjelenik a lefelé nyíl, akkor nyomd azt. De abban a pillanatban. csak egyszer reagálhatsz. Amikor a felfelé jelenik meg, akkor meg a felfelét nyomd, de szintén abban a pillanatban. Lesz még ilyen a játék során sokszor, ez a bemelegítő.
Én útáltam ezeket az átkötő feladatokat. Inkább pár fejtörőt raktak volna bele.

Még1 kép az ominózus helyszinről:
http://www.kepfeltoltes.hu/view/060519/trl_2006-05-19_11-49-53-90_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Amikor a libikókán kell a ládákat fellökni és a 3 kapcsolóra rárakva felnyilik egy kapu. Beléptem a kapun és egyből bejön ez a video.
Mert akkor csak tolod magad előtt végig asszem már ami rémlik a demóból.

Elakadtam 1%nál
http://www.kepfeltoltes.hu/view/060519/trl_2006-05-19_11-49-55-12_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
A végigjátszásban sem találok semmi erre utalót.
Egy videórészlet,igy nem tudok irányitani és egy nyíl jelenik meg majd lara meghal. Vmit nem jól csináltam?

egyépként itt van végíjátszás is néz körül jó dolgok vannak még ezen az oldalon Tomb Raider

Asus P4PE-X, P4.2.0Ghz,3x256 DDR,Ati9600,40GB+80GB Maxtor,-- www.splintercell.hu--,
Asus P4PE-X, P4.2.0Ghz,3x256 DDR,Ati9600,40GB+80GB Maxtor,-- www.splintercell.hu--,

ha elakadtál szolj & írj
majdnem mindegyik TR játszotam már. pc-n ez az első! a többit ps/ps2őn nyomtam, de ez nagyon nagyon jól sikerült szeritem....csak nincs annyi logikai feladat mint a régiekben!
Most meg Angliába keveredtem, targoncázgatni kellett, felpalolom a dobozokat, bemegyek, erre csak egy ezüst keresztet találok fent. Nah, mind1 holnap majd jobban körülnézek, biztos máshová kell pakolni a ládákat.

ÜdvDe a "ha fellövöm azokat a szarokat, akkor jön az áram, mint az állat", azt arra értettem, hogy a elektromos ágyúval lőttem fel a gömböket. De gondolom értetted.

bocs a borzalmas fogalmazásért de nem aludtam 2 napja....így kicsit nehéz az írás...


A japánt, meg a napszeműveges faszit simán földre küldtem, de ez már gondod jelent. Plz help !

vanak ott ketrecek azal kell valamit csinálni?

.Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Most pedig pihenek...

.Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.
Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.
"If you want peace, prepare for war."
Arra ösztönöznek evvel, hogy azt mondjam magamnak; na itt az ideje egy kis hardver VÁSÁRLÁSNAK.
Mint a Ghost Recon új részébe sem indokolt a magas gépigény, dehát a népet upgrade-re csak így lehet ösztönözni.
Épp néztem a TR7 nexgenes képeket, a Craft Manor-ból a kandalló szemből, és láttam a fotelen, meg a két szobron no meg máshol is a pixelshader-es csillogást.
ILYEN MÁR TAVAJ MEG TAVAJ ELÖTT IS VOLT MÁS JÁTÉKOKBAN!
Nos nem csak ezek alapján, az én véleményem a következő:
Ez még NEM nextgen.
Láttam videókat, képeket 2006 őszére tervezett kiadású játékokból, na ott már látható a nextgen.
Tehát megkezdték a kampányt a szoftver és hardvergyártók karöltve, hogy mi fogyasztók, gamerek lecseréljük véglegesen a hardvert!
Hát ennek ez a rendje és módja.
Gyűjtöm a pézem!

De amúgy kösz, bár már kaptam segítséget ez előtt.
Most viszont ott akadtam el, amikor a barlangba kell menni és egy nagy golyót kell tologatni. Azt mondták nekem, hogy a lándzsákon kell felmászni, de én nem tudtam felkapaszkodni.
Nem tudja valaki ha 100%-ra kijátszom akkor van bónusz pálya vagy csak az
extrák?
Sturmgewehr: A libikóka végére amennyire csak tudod rá kell tolni a dobozt majd a másik végére RÁ KRLL UGRANI!
Majd a vaskötélre kell felmászni és onnan ugrándozni!
http://www.tombraiderchronicles.com/tr7/walkthrough/
úgy kilőnöm, hogy lövöm a harangot és a amíg a hangjára figyek addig a fejére kéne
vágnom a kalitkát. De csak kispisztojom van ami "nem elég hangos" és amire fejbevágnám
azzal a xarral addigra már elhalkul és nem oda figyel!

Megleltem a gondot. Az Edios azt írta vedd le a CPU tuningot. Nos a CPU valóban tuningolva volt. De ilyen problémával nem találkoztam még és már régen igy hajtom. Nemtom mi köze van a GPU-hoz illetve a vibráláshoz (fix 66mhz agp).
Márpedig komoly teljesítményt vesztek ha leveszem a CPU tuningomat, úgyhogy azt nem adom.
Majd kitalálok valamit.
Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Még nem kezdtem el a játékot, a Croft kastélyba mászkáltam de kutyáúl idegesítően vibrál, van ahol már ilyesztően.
Edios-ék azt irják "vedd le a tuningot" csak hogy nincs mit levennem!

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Portugália 4ever!
Amúgy ez a valaha volt legjobb TR!!!!!! Eddig az összeset kinyomam a goldok kivételével, de ez tetszik a legjobban! Vannak benne fejtörők, de olyanok amiket meg lehet oldani, nem kell egyfolytába a leírást böngészni!
http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról
checkpointot töltti be! Mé?"
Mert így írták meg a programozók.
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
