28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Doom 3: Resurrection of Evil

U.R.H 22
#62 U.R.H 22 [1968]
Tudom tudom nem olvastam vissaz mert lusta vagyok!
de kell hozzá az eredeti doom3 is?

Válasz erre

kEnAcE
#61 kEnAcE [9563]
Én sem vagyok gazdag, sőt szegény vagyok, a családnak még autója sincsen. Van aki cigire, piára költi van, aki másra. Van aki jól tanul és jó pénzt kap, van aki nem.

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Válasz erre

Előzmény: MadWasp 2005.04.03. 20:00
MadWasp
#60 MadWasp [107]
Nem mindenki pénzes bakker.
Átlag magyar örül ha fut közép felbontáson....

ufff...

S.W.I.N.E 2. Kell a büdös disznóknak!!! /Makk_X_pansion/

Válasz erre

vortób
#59 vortób [12314]
Ja különös

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

Előzmény: kEnAcE 2005.04.03. 19:09
kEnAcE
#58 kEnAcE [9563]
A DOOM3 kiválóan futott nálam Ultra grafikán, a RoE is. Érdekesek ezek az párhuzamok.

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Válasz erre

vortób
#57 vortób [12314]
Hát ja.

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

Előzmény: Zup 2005.04.03. 18:27
Zup
#56 Zup [2161]
A DOOM3 kiválóan futott nálam medium grafikán, a RoE akadozik. Érdekesek ezek az ellentétek.

‎1828 - Drakula fiatal szűz lányok véréből táplálkozik. 2010 - Drakula éhen hal.

Válasz erre

Előzmény: vortób 2005.04.03. 08:54
mucius
#55 mucius [10106]
tudsz dobni egy linket emailben? mert nekem még a régi címe van meg kedvencekben, de elköltöztek vhova

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

Előzmény: Yaho0 2005.04.02. 16:15
kEnAcE
#54 kEnAcE [9563]
Kéne hozzá egy flashlight mod is, mert a sima nem műxik, és idegesítő így.

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Válasz erre

cINC2
#53 cINC2 [3764]
Betruger kicsit "érdekesre" sikeredett!

Pentium D 915; GeForce 7600 GT Point of View; 1 Gb @ 400 MHz RAM; ASRock 775Dual-VSTA; Chieftec GPS series 450 W

Válasz erre

Yaho0
#52 Yaho0 [1644]
Ezek szerint jó lett, gondolom kell a sima D3 hozzá, akkor kipróbálom majd.

Válasz erre

neozed
#51 neozed [1399]
Én még az elején járok, de a Grabber nagyon jó szerintem.

Örökké nem eshet!

Válasz erre

vortób
#50 vortób [12314]
Így az első pálya után aztmondom hogy jobb mint a Doom3 optimizáltabb is. Itt akadás nélkül megy lowon míg a eredetiben még lowon is akadt. A hangulatról pedig csak elég annyit mondanom hogy elkezdek pénzt gyüjteni az eredetire

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

Zup
#49 Zup [2161]
DOOM3: RoE multiplayer shotok - 33 db
DOOM3: RoE single player shotok - több, mint 150 db

‎1828 - Drakula fiatal szűz lányok véréből táplálkozik. 2010 - Drakula éhen hal.

Válasz erre

Előzmény: Zup 2005.04.03. 00:53
Zup
#48 Zup [2161]
Vegigvittem a gamet. Hamarosan elárasztom a népet screenshotokkal!

‎1828 - Drakula fiatal szűz lányok véréből táplálkozik. 2010 - Drakula éhen hal.

Válasz erre

zs0lt1kA^
#47 zs0lt1kA^ [1340]
az elso foellenseg eleg kemeny lett

hhhhh

Válasz erre

Yaho0
#46 Yaho0 [1644]
És a SOURcE Forum-on

Válasz erre

Gabe-18
#45 Gabe-18 [386]
És az nforce-on...

Aki tudja hogy nem tud semmit,az máris tud valamit.

Válasz erre

Előzmény: Zup 2005.04.02. 00:18
Zup
#44 Zup [2161]
DOOM3: ROE a boltok raktáraiban!
HÍR

‎1828 - Drakula fiatal szűz lányok véréből táplálkozik. 2010 - Drakula éhen hal.

Válasz erre

wyclef
#43 wyclef [929]
Dragon ball mod??? gyáá az meg mien songokuval köll le káméhámézni a szörnyeket vagy mi fene az???

[Coolio | lvl 29 | Human Warrior | BloodScalp]

Válasz erre

Előzmény: Jc 2005.03.30. 15:25
Jc
#42 Jc [1724]
Jaja. Nekem is furcsa a dolog. Mondjuk az ötlet tényleg poén.
De tuti nem ez. De azt megkell hagyni, hogy poén lenne
A Dragon Ball Mod lesz király a Doom3-hoz. Remélem.

"Anata no koto wo omou"

Válasz erre

Előzmény: cINC2 2005.03.30. 15:22
cINC2
#41 cINC2 [3764]
Biztos félreértette, és a Sims 2 kiegészítőjére gondolt.

Pentium D 915; GeForce 7600 GT Point of View; 1 Gb @ 400 MHz RAM; ASRock 775Dual-VSTA; Chieftec GPS series 450 W

Válasz erre

Előzmény: Jc 2005.03.30. 15:10
Jc
#40 Jc [1724]
Hy all!

Magyar szinkron? Anyááááád az nagyon komoly lehet
Te atya úr isten mik vannak

"Anata no koto wo omou"

Válasz erre

Előzmény: Neurotoxin 2005.03.29. 10:04
okoska3000
#39 okoska3000 [12750]
ez a magyar szinkron ugye csak vicc?

Válasz erre

Előzmény: Neurotoxin 2005.03.29. 10:04
U.R.H.
#38 U.R.H. [4178]
Mikor jelenik meg???

Válasz erre

mucius
#37 mucius [10106]
a magyar szinkronokat már csak a felhötlen kacagás kedvéért is érdemes kipróbálni

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

Zup
#36 Zup [2161]
Magyar szinkronnal?

‎1828 - Drakula fiatal szűz lányok véréből táplálkozik. 2010 - Drakula éhen hal.

Válasz erre

Előzmény: Neurotoxin 2005.03.29. 10:04
Neurotoxin
#35 Neurotoxin [1484]
Mikor szerdán benéztem Pesten a CD Galaxisba az IL2:FB-m ért láttam a Resurrection Evil gigaposzterét a falon Expansion pack meg valami k elb...ott szörny virít rajta....szóval ahogy kell....nem vagyok elájulva tőle....valszeg nem is leszek-azt mondta az eladó csaj ,hogy állítólag ápr.8 a megjelenés ,náluk 10én lesz magyar szinkronnal majd talán végignyomom ,ha valamelyik havernak meglesz.

More fun, less brutality.

Válasz erre

cINC2
#34 cINC2 [3764]
A HL2 is jó, de a Doom 3 jobb!

Pentium D 915; GeForce 7600 GT Point of View; 1 Gb @ 400 MHz RAM; ASRock 775Dual-VSTA; Chieftec GPS series 450 W

Válasz erre

Zup
#33 Zup [2161]
A HL2 meg a Far cry is szar!

‎1828 - Drakula fiatal szűz lányok véréből táplálkozik. 2010 - Drakula éhen hal.

Válasz erre

Előzmény: Kalwa 2005.03.25. 12:11
padavan
#32 padavan [21647]
Megdumáltál.

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

Előzmény: nihilism 2005.03.25. 12:30
nihilism
#31 nihilism [3144]
Papirom van rola.

Válasz erre

Előzmény: padavan 2005.03.25. 12:30
padavan
#30 padavan [21647]
Indokold.

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

Előzmény: nihilism 2005.03.25. 12:29
nihilism
#29 nihilism [3144]
Igen

Válasz erre

Előzmény: padavan 2005.03.25. 12:28
padavan
#28 padavan [21647]
lol, észnél vagy?

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

Előzmény: nihilism 2005.03.25. 12:18
nihilism
#27 nihilism [3144]
Pontosan, a HL2 egy nagy fos, a Doom 3 a kiralysag

Válasz erre

Előzmény: okoska3000 2005.03.25. 12:17
okoska3000
#26 okoska3000 [12750]
elsőre ez volt a véleményem, és én fikáztam a legjobban, de aztán újrakezdtem pár hónappal a megjelenés után és az 1/3-adától úgy elkapott a feeling, hogy egyik kedvenc játékom lett...

HL2 nem tetszett...

majd egyszer talán, ha újra nekiállok

Válasz erre

Előzmény: Kalwa 2005.03.25. 12:11
Kalwa
#25 Kalwa [4370]
Hogy mire várunk? Hát nem erre a játékra az biztos Nekem a Doom 3 iszonyat mód nagy csalódás volt. Attól mert forradalmi grafikával jelent meg, bár a Far Cry után már ezt sem mondhatják a játék, attól még iszonyat módón egyhangú és unalmas volt. A kiegészítőt már nem is várom és szerintem nem is fogom megszerezni sem. Inkább HL2

"Ha szeretitek Allahot, akkor kövessetek Engem. Akkor Allah is szeretni fog benneteket,és megbocsátja nektek a bűneiteket."

Válasz erre

okoska3000
#24 okoska3000 [12750]
szexuális perverziód ne ebbe a topicba közöld légyszí'

Válasz erre

Előzmény: taladodo2 2005.03.24. 21:22
taladodo2
#23 taladodo2 [64]
Nekem már megvan a játék és rajta nyomulok!

Válasz erre

.:[Kain]:.
#22 .:[Kain]:. [11704]
Már elő lehet rendelni a PC Dome shopban!!!!!!!!!! go mire vártok még???

Válasz erre

cINC2
#21 cINC2 [3764]
Már nincs sok hátra.

Pentium D 915; GeForce 7600 GT Point of View; 1 Gb @ 400 MHz RAM; ASRock 775Dual-VSTA; Chieftec GPS series 450 W

Válasz erre

Előzmény: okoska3000 2005.03.23. 13:01
okoska3000
#20 okoska3000 [12750]
engem érdekel, de nem néztem utána

várom, hogy megjelenjen...

Válasz erre

Előzmény: Neo* 2005.03.23. 12:10
Neo*
#19 Neo* [1165]
Lecsúszott ez a topic, pedig sztem nem elhanyagolandó!

Sajna mióta indítottam nem volt lehetőségem infókat gyűjteni erről a részről, de vkit biztos érdekel és utánanézett.

ASUSP4S800D, P4Cel.D 2.8GHz, 2x256(400) DualDDR, Inno3D 6600 GT, Samsung 80GB 7200, SB LIVE 5.1 Dig.

Válasz erre

Neurotoxin
#18 Neurotoxin [1484]
+lesznek benne monitor szájú monszták is.....elég habi...eddig az új dolgok közül a savköpenyes zombik tetszenek.

More fun, less brutality.

Válasz erre

Előzmény: cINC2 2005.03.12. 19:51
Neurotoxin
#17 Neurotoxin [1484]
ááhuuuuuu imádom az ilyen "húdebeszóltamamásiknak és/vagy/esetleg eztmegmondtadbazzegakislámánakbazzeg" hozzászólásokat

Keneace:neked meg miért kell állandóan provokálnod? (ma kiosztós kedvem van) ,szal engem k nem érdekel ki ,milyen topicot nyit ,arra való ez a k fórum ,hogy használják vmire.......úgy mondjátok mintha ,bántaná a szemeteket...eltűnnek néhány nap múlva ,ha meg nme ,akkor a "nagyarcvagyokneszóóójjálbebazzeg" operátoraink törlik..... na részemről itt az off....

Különben is ,már én is nyitottam 1 ilyen topicot na most legyek ideges?hm?

More fun, less brutality.

Válasz erre

Előzmény: nyomi 2005.03.12. 04:09
wyclef
#16 wyclef [929]
Ezt a gravity gunt szerintem nem kéne erőltetni, me hogy így egyből lenyúják a hl cuccát, meg aztán a doomIII-ban nem volt olyan szupi fizika hogy én gravity gunra vággyak. na mind1 azé remélem, jó lesz.

[Coolio | lvl 29 | Human Warrior | BloodScalp]

Válasz erre

cINC2
#15 cINC2 [3764]
Már nagyon várom...de nem hiszem, hogy csak annyi új stuff lesz benne.

Pentium D 915; GeForce 7600 GT Point of View; 1 Gb @ 400 MHz RAM; ASRock 775Dual-VSTA; Chieftec GPS series 450 W

Válasz erre

Előzmény: Neo* 2005.03.09. 09:40
nyomi
#14 nyomi [7258]
LOL!!! ez hiányzott nekem! rég olvastam már ilyen szaftos beszólást kEnAcE-től überlol...

valami ASUS izé, nemtom...

Válasz erre

Előzmény: kEnAcE 2005.03.09. 10:47
Zup
#13 Zup [2161]
kb. 10 óra játékidőt. 11 egyjátékos és 8 multiplayer térkép lesz. 3 új fegyver (duplacsövű, Artifact (a soul cube párja) és a gravity gun), 2 teljesen új és több átrajzolt ellenség (pl. az impek meg a cherubok új skineket kapnak), új NPC-k, pokolban játszódó DM pályák, Threewave ctf mod. Tömören ennyi.

‎1828 - Drakula fiatal szűz lányok véréből táplálkozik. 2010 - Drakula éhen hal.

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat