Gond van a géppel? Segítünk!
Hardveres hibák elhárítása, legyen szó tápegységről, HDD-ről, memóriáról, vagy akár kábelekről.
szvsz maradjon 32bitesnél, mert bár nem fogja használni az összes memóriát, viszont egyrészt nincs is rá szükség másrészt legalább normálisan megírt programok vannak rá...
szmore86:
usb wifi adapter, usb wifi pendrive és hasonló neveken találhatsz rá a dologra. h melyik a legjobb ahhoz annyira nem értek, bár ált nemárt, ha azonos típus mint a router, legalábbis azt tapasztaltam, úgy könnyebben megtalálják egymást...
Az analizáló elme élveboncolja az érzelmeket.
Egy kérdésem lenne:
Haver vesz új gépet 1-2 héten belül, de nem tudja milyen op rendszert tegyen fel,32 vagy 64 bitest.
Ha jol tudom memória használat/kihasználásban van különbség.
A gépében 4gb ram és 512esnél nagybb vga lesz(még nem tudja pontosan milyen..)
Kössz előre is, az ő nevében is.
Van egy routerem, azt szeretném, hogy kábel nélkül tudjak netezni. Létezik ilyen usb-s vevő?
Ha igen légyszi írjátok meg, hogy ez milyen néven fut, és hogy melyik típus a legjobb.
PLS segítsetek!
Köszi
RIP pcdome
Nekem az lenne a problémám hogy a Mozilla minimum 50%-on használja a procit, és átlagba 4-500.000K-ba a ramot. Hiába rakom újra a Mozillát akkor is ezt csinálja
. pl: Gamestaron videót nézek és a videó is szaggat, annyira tölt valamiért.
Tipp hogy mi lehet az oka? (I.E-t nem akarok használni)

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Jétszanék, de akkor a képernyővel történik valami. Először leáll a játék, majd elsötétül a képernyő, és kikapcsol. A power saving led világít. Olyan, mintha a gép ki lenne kapcsolva, a monitor meg be. De alatta ugyan úgy hallom a játék hangjait. Ilyenkor ki kell kapcsolnom a gépet, és újra bekapcsolni... mi jobbat tudnék csinálni? Mi baja lehet a játéknak/monitornak?
Most vettem bele új ramot, az óta csinálja ezt minden alkalommal, előtte csak egyszer-egyszer fordult elő. Lehet, hogy azzal van gond?
Köszike!!!
Ác.
Unokaöcsém gépére feltelepítettem az NFS Carbont, de az Istenért nem akar elindulni. Anno én végigjátszottam, nálam prímán futott. Az ő gépe klasszisokkal erősebb, mint ez enyém, mégsem indul el. Miért lehet ez?
Előre is köszi az esetleges válaszokat!
Egy 2,6GHZ-s AMD Phenom 4x 9950 mennyire jó processzor?? És mennyire időtálló még??
És egy 1Gb-s ATI Sapphire Radeon 4830 ugyanezekben a viszonylatokban milyen??
Köszi a gyors választ!
"But I, being poor, have only my dreams; I have spread my dreams under your feet; Tread softly because you tread on my dreams."
"But I, being poor, have only my dreams; I have spread my dreams under your feet; Tread softly because you tread on my dreams."
Egy olyan kérdésem lenne h meg lehet-e azt csinálni h a billentyüzettel kapcsoljam be a számitógépet tehát ne a power gombal.Megoldható?
Előre is köszönöm a válaszokat!
Tud nekem vki olyan szervízt mondani a XIII. ker. környékén, ahol értenek is a gépekhez és nem is próbálnak + átvágni?
Köszi
. Tudjátok mi volt a baja? A kábel(egy barátom mondta, hogy neki is volt ilyen gondja), kicseréltem, formáztam és most 70000-rel másolok rá és róla.Asus P5K-E, Q6600, MSI 9800GTX+,4 GB/800 DDR2 GEIL, Chieftec 550W
Vki segíteni?Hol lehet leszedni Sagem Vodafone MyX-7-esre játékokat ingyen?Leszedni kéne,berakni meg megtudom,csak honnan lehet leszedni?:S
You haven't failed, old man... you've done exactly as you were meant to do. However... I am not the Archangel Tyrael...
Mindegy leformáztam és így se működik rendesen.

Asus P5K-E, Q6600, MSI 9800GTX+,4 GB/800 DDR2 GEIL, Chieftec 550W
.
Ezt a beállítást megtalálom én egyedül?
Nem szoktam BIOS-ba járni.Asus P5K-E, Q6600, MSI 9800GTX+,4 GB/800 DDR2 GEIL, Chieftec 550W
Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Eddig Auslogics Disk Defraget használtam, kb. kéthetente, de akkor meglesem ezt.
Bár az rosszat sejtet számomra, hogy a három partíció közül az egyiket ritkán használtam és egységesen állt be a lassulás.
Asus P5K-E, Q6600, MSI 9800GTX+,4 GB/800 DDR2 GEIL, Chieftec 550W
pl. ajánlom a Defraggler progit, nekem is valamelyik modi ajánlotta és tényleg nagyon király. a 250GB-os winchesteremen 95GB-nyi töredezett fájl volt és miután végzett, a windowsos töredezettségmentesítő is 0% töredezettséget jelzett, az egész kék csík lett. Ha ezután is csinálja, akkor formázás, ha még mindig, akkor kuka.
.Asus P5K-E, Q6600, MSI 9800GTX+,4 GB/800 DDR2 GEIL, Chieftec 550W
Asus P5K-E, Q6600, MSI 9800GTX+,4 GB/800 DDR2 GEIL, Chieftec 550W
Nem kötekedésből, cska érdeklődésből kérdem, de miért ne vegyek 6400+-t??
Na most Wikipédián az van, hogy az AM2 socket és az AM2+ socket kompatibilis egymással. Tehát akkor ha az Asus M2N-SLI Deluxe alaplapomon AM2 van, akkor használhatok vele mondjuk AMD PHENOM X4 QUAD 9950-et????!! Mert ha igen, akkor az lesz.
öhmm... eredeti a játék? csak mert nálam alig jobb vason tökéletesen fut... Esetleg a vga lehet necces a ddr2 miatt, de azt kompenzálnia kellene, h giga van belőle...
Kemloth:
Jövőre semmiképp se vegyél 6400+ -t. ha socket am2+os a lapod akkor vmi komolyabb (4magos) phenomot megteszi, de ha nem akkor szvsz megéri intelre váltani, vagy kivárni a phenom2őt. Én a vga-t is cserélném, most egy 4850 szvsz a legjobb választás (ár/érték arány)
a ram ha xp-t használsz elég, vista esetén esetleg kellhet a több.
Az analizáló elme élveboncolja az érzelmeket.
Most újítotam egy gépet ime a config:
MSI G31M3-L V2 alaplap (s775)
Intel Dual Core E5200 (2,5GHz/2MB/800MHz)
GIGABYTE HD4650 1GB GDDR2
Kingston 2GB 800MHz DDR2 Non-ECC CL6 DIMMA gépbe található még egy IDe winchester meg egy ide iró az előző gépből.
Nah a szitu az hogy az Alone in the dark meg a Tomb Raider Underworld maxra huzva is szaggatás nélkül megy, de a COD World At war 640*480-on is lassu, belassul a game nem szaggat hanem lassu.
Valaki tudna segiteni? Teljesen tanácstalan vagyok.Előre is köszi.
Igazából én tanácsot szeretnék kérni, mert szeretném felújítani a gépem kicsit jövőre, és nem tudom, egyáltalán mibőlk kell új, és zokból mit vegyek.
Processzor mindenképp kéne új, most egy AMD Athlon 64 X2 4200+ van 2,2,Ghz-cel. Mi legyen az új? Én kinéztem egy AMD Athlon 62 X2 6400+ot. Az jó lesz???
Videókártyám Ati radeon X1950 Pro 512MB-tal. Kell új?? Ha már felújítok, akkor jó lenne egyben és jó időre letudni, szóval ha "hát, még épp jó ez", vagy ilyesmi, akkor kérlek mondjátok, h mit vegyek helyette!!!
Van 2Gb RAM om. Vegyek?? (mennyit?)
Hangkártya SoundMAX HD Audio.Mi legyen?
Ha van valami, amiből kéne új, és nem írtam, vagy fontos, és nem írtam, akkor azt is írjátok meg!
Előre is kösz a segítséget, és boldog karácsonyt, meg újévet, meg minden jót!!!

Van egy RTHDCPL.exe nevű háttérben futó folyamat ami elég sok memóriát eszik és merjem-e leállítani mert fogalmam sincs hogy miaz?!?!
Valakinek valami tipp???
olyan problémám van, hogy vettem egy fujitsu siemens amilo pro edition v3505 típusú laptopot, aminek az alaplapi lemeze nincs meg, ezért nem tudom újratelepíteni. Tudja-e valaki hogy honnan lehet letölteni ezt a lemezt?
nagyon fontos lenne köszi

Lendítés,célzás,dőfés,vissza
Filléres manapság egy író, szerintem nincs is különbség köztük, ha sokat nyúzod, akkor Pioneer vagy NEC kb. ennyi.
Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Lenne egy kérdésem nagyon nem értek hozzá ezért kérdem.
Annyi lenne az egész hogy mien tipusú Írót vegyek ami persze dual layert is tud irni.
Persze az ár is fontos én kb 5000-10000 ezerig gondolkodom.
Ha ennyiér találok/tok normálisat azt megköszönném.
Elöre is THX
Lendítés,célzás,dőfés,vissza
De küldj neki PM-et, biztosíthatlak, hogy segíteni fog! 
itt az oldal, es van rajta egy zenelejatszo fuunkcio, az obsession zenet jatszd le nezd meg es irj kerlek vissza !


A segítségeteket szeretném kérni. Cheatet akarok használni az anno 1701-hez. A kódok megvannak csak nemtudom hogy hol és hogyan kell átnevezni a warehouse-t (raktár). Kérlek segítsetek.
Elölre is köszönöm.
Segítséget szeretnék kérni, cd meghajtó ügybe. A meghajtó működik a cd-t kiadja meg minden, de nem érzékeli
! Mi lehet a probléma?
Segítséget előre is köszönöm
Sirmelon™
Si vis pacem, para bellum!
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 11:42
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2571]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
