28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jégkorong

TATUS
#116 TATUS [110]
Ezt valószínűsítem én is, mert a Nyugatinál lenne pár arc aki szívesen vinné ha lehetne

Válasz erre

Előzmény: lewtex 2009.04.08. 16:07
lewtex
#115 lewtex [157]
Egyébként szerintem szombat délutánig vagy vasárnap reggelig biztos kitart, eddig nem nagyon olvadt le belőle sok, bár tény ,hogy később egyre jobban fog olvadni.

Válasz erre

lewtex
#114 lewtex [157]
Biztos őrzik éjjelente

Válasz erre

Előzmény: TATUS 2009.04.08. 15:57
TATUS
#113 TATUS [110]
Vagy Hősugárzóval

Válasz erre

akasha
#112 akasha [118]
Nem. Van az egésznek egy oldala. Ott teheted meg a tipped. De a fővárosiak tényleg előnyben mert éjszaka lehet menni akkus hajszárítóval rásegíteni

Válasz erre

Előzmény: lewtex 2009.04.08. 15:52
lewtex
#111 lewtex [157]
És oda kell mennem tippelni? Mert akkor fővárosiak előnyben

Válasz erre

Előzmény: akasha 2009.04.08. 15:43
TATUS
#110 TATUS [110]
És mikortól lehet tippelni?

Válasz erre

Előzmény: akasha 2009.04.08. 15:43
akasha
#109 akasha [118]
Na kicsit kutakodtam és az egésznek a lényege, hogy Szuper Levente ütője van befagyasztva és aki megtippeli hogy mikor esik az megnyerheti. A legpontosabb tipp viszi a pálmát.

Válasz erre

lewtex
#108 lewtex [157]
Lehet csak melegük van . Egyébként milyen ütő ez? Gondolom, hogy nem egy te**o-ban vett hokiütő van benne.

Válasz erre

Előzmény: akasha 2009.04.08. 14:42
akasha
#107 akasha [118]
Gondolom nem a frozen throne??!!

Válasz erre

Előzmény: akasha 2009.04.08. 14:30
TATUS
#106 TATUS [110]
Gondolom azt várják, hogy kiolvadjon

Válasz erre

akasha
#105 akasha [118]
Halihó! A nyugati térnél kint van egy óriási jégtömb belefagyasztva egy hokiütővel. Nem tudja valaki mi ez?

Válasz erre

Kemloth
#104 Kemloth [3310]
Norvégokat megvertük 4 - 1 re!

Válasz erre

szbszig
#103 szbszig [33649]
Ekkora hülyét!...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

ufodani
#102 ufodani [17764]
Kezdem felhúzni magam,7 perc alatt már 3.kiállítást kapjuk az ukránok ellen/szlovák bíró../.Persze már nincs tétje csak a presztizs de akkor is!

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Válasz erre

szbszig
#101 szbszig [33649]
Én nem voltam egész nap itthon, úgyhogy nem láttam a meccset. Viszont azért lenne nagyon jó, mint ahogy tegnap is elmondta a kommentátor, ha partiban tudnánk lenni egy ilyen olasz szintű válogatottal, mert a világbajnokságon majd a csoportban Kanadával, Szlovákiával és Fehéroroszországgal játszunk, ellenük szinte biztos a 0 szerzett pont, szóval nekünk az utána következő, a kiesés elkerüléséért vívandó meccsekre kell gyúrni, és ott kb. ilyen nehézségű csaták várhatók, mint itt, az olimpiai kvalifikáción.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Előzmény: ufodani 2009.02.06. 16:53
ufodani
#100 ufodani [17764]
1:4 sajnos ez is sima zakó volt még kettős emberelőnyből is mi kaptunk egyet. Divizio 1-ben szépen pakkolgatunk de ez a szint erős nekünk de érthető is ha megnézzük,h nálunk hányan korongoznak..hát alig.

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Válasz erre

ufodani
#99 ufodani [17764]
Most értem haza,látom az olaszok már kettővel mennek az első negyed vége felé.Úgy hallom van vagy 6 honosított kanadai emberük.

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Válasz erre

Germinator
#98 Germinator [29908]
Ejj, ez a 7:3 a végére teljesen elkerülhető lett volna. Lett volna... ha-ha. Khm, szóval tényleg tökre tartottuk magunkat szinte a végéig, meg minden... na mindegy, senki sem számított csodára, ez mondjuk igaz.

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Válasz erre

ufodani
#97 ufodani [17764]
Cumi 7:3. Kár a végéért ami a gólokat illeti.Mi is voltunk kettős emberelőnyben de szintén 0 gól. Ennek ellenére nem kell szégyenkeznünk kaptunk egy kis ízelítőt,h mi vár ránk majd az A csoportos VB-on.

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Válasz erre

szbszig
#96 szbszig [33649]
Kár a legvégéért. Majd az emberek megnézik az eredményt, és legyintenek egyet, hogy 7-3, sima volt. Pedig nagyon megnehezítettük a dolgukat, és több, mint 55 percen keresztül még a döntetlenre is reális esélyünk volt a stabil A csoportos lettek otthonában tétmérkőzésen.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

ufodani
#95 ufodani [17764]
Na ez volt a bravúr : kettős emberhátrányt védekeztünk ki!!

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Válasz erre

ufodani
#94 ufodani [17764]
Egy pozitívuma van a meccsnek a mi szempontunkból mégpedig a szinte 100%-os helyzetkihasználás! Egyébként pedig a pálya rendesen fel van borulva..

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Válasz erre

szbszig
#93 szbszig [33649]
Hát, emberfeletti, amit ezek a fiúk produkálnak.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

szbszig
#92 szbszig [33649]
LOL, 19-1-es kapuralövési arány...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2009.02.05. 18:30
szbszig
#91 szbszig [33649]
Egyébként sikeresen lemaradtam az elejéről és a gólunkról, mert Wikipedián az volt, hogy helyi idő szerint 20:00-kor kezdődik, ami pedig magyar idő szerint 19:00.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

ufodani
#90 ufodani [17764]
Ahogy mondod.Mindenesetre eddig részsiker.

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2009.02.05. 18:30
szbszig
#89 szbszig [33649]
Finoman szólva és az eredmény ellenére is egyoldalú a meccs...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Előzmény: Germinator 2009.02.05. 18:11
Germinator
#88 Germinator [29908]
Na, 1-0-ra vezetünk a 8. percben

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Válasz erre

ufodani
#87 ufodani [17764]
Nem mi vagyunk az esélyesek hanem a Lettek.Az Ukránok pedig vissza akarnak vágni a világbajnoki kudarcért.És azt is olvasom,h ki vannak csavarva a fiúk. Bár már annyi csodát láttam ettől a csapattól,h semmin nem lepődnék meg..

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Válasz erre

Előzmény: Germinator 2009.02.04. 18:57
Germinator
#86 Germinator [29908]
Na, akkor kézilabda után el lehet majd kezdeni a jégkorongot is nézni

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2009.02.04. 17:36
szbszig
#85 szbszig [33649]
Holnaptól olimpiai selejtezőtorna Lettországban! Csütörtökön játszunk a lettekkel, pénteken az olaszokkal és végül vasárnap az ukránokkal. A csoportelső bekerül azon 12 válogatott közé, akik részt vesznek jövő ilyenkor az olimpián. Az első meccset a Sport1 adja, a másik kettőt az MTV.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

balays82
#84 balays82 [14276]
Én is Kanadának szurkolok kb. ezer éve, ezért nem voltam túlságosan boldog a tegnapi eredmény miatt. A meccs szinvonala azonban valamennyire kárpótolt.

Ami pedig minket illet, először én is arra gondoltam, hogy ennél durvább csoportba nem is kerülhettünk volna. Kanada eleve más dimenzió, rájuk nem is érdemes pazarolni a szót. Szlovákia ugyan idén gyengélkedett, ettől függetlenül az elitbe tartoznak, a fehéroroszok pedig évek óta szorongatják a nagyokat. Szóval nagyon durva ez a csoport, de, ha olyan szemmel nézzük, hogy melyik csoportban csíphettünk volna el egy harmadik helyet, akkor sem lett volna könnyű választani (talán a B csoport tűnik egy kicsit gyengébbnek). A realitás inkább az, hogy a bennmaradás kiharcolásáért vívott körmérkőzéseken foghatunk meccset, és az első évben már ez is nagy szó lenne, de remélem, majd megcáfol a csapat.

Válasz erre

Előzmény: Tódee 2008.05.19. 12:32
Tódee
#83 Tódee [2590]
Nagyon nagy meccs volt a tegnapi döntő! Tényleg mintha egy Stanley-kupa döntő 7. meccse lett volna. Sajnálom a kanadaiakat, nekik drukkoltam, de ez a mostani orosz generáció tényleg nagyon jó.

A jövő évi csoportunk meg nehezebb kb. nem is lehetett volna.

There's only one rule of metal: PLAY IT FUCKIN' LOUD!!!

Válasz erre

Előzmény: balays82 2008.05.19. 10:03
balays82
#82 balays82 [14276]
Kanadával is egy csoportban leszünk a svájci vb-n

Oroszország a világbajnok

Válasz erre

Gillette
#81 Gillette [9789]
Tavaly meg megvertük a svédeket. De ezekből messzemenő következtetést nem érdemes levonni mert ezekből a csapatokból max ha 2 ember ott ül a 4. sorban a vb-n.
De azért örülnék a vb a svédek ellen egy 2:1-es hosszabításos győzelemnek.

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

Válasz erre

Előzmény: Toki 2008.04.21. 16:32
Pyrogate
#80 Pyrogate [21953]
naná, hogy büszkék vagyunk rájuk. Eszméletlen volt amikor a negyediket belőttük. Komolyan mondom majdnem sírtam

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Előzmény: Gillette 2008.04.21. 15:53
Toki
#79 Toki [5086]
Azért emlékeztetnék mindenkit arra hogy pár éve majdnem sikerült a kanadaiakat is elverni itthon, semmi sem lehetetlen, miért ne lennénk képesek olyan játékra amivel pontokat szerezhetünk a nagyok ellen? Én abban is hiszek, hogy sikerülhet bent maradni jövőre, mint ahogy abban is hittem hogy feljutunk a nagyok közé.

Válasz erre

Gillette
#78 Gillette [9789]
Nem is rád gondoltam.

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

Válasz erre

Előzmény: KisCsirkee 2008.04.21. 16:10
KisCsirkee
#77 KisCsirkee [16989]
Most mit akarsz?

Igen baromira örülök annak, hogy felkerültünk a top divízióba a nagyhatalmak mellé, de ismerjük be, esélyünk nincs! Ennek ellenére tényleg baromira örülök, hogy a fiúk kiállhatnak a nagy válogatottak ellen ahol több sztárjátékos is játszik, mégha esélyünk sincs! Igen megcsinálták!

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Válasz erre

Előzmény: Gillette 2008.04.21. 15:53
Kiki18
#76 Kiki18 [72]
A fiúk nagyon jók voltak!!
Izgulós volt 2-3-as állásnál ,de miután belőttük a 4-et akkor már Hawai volt minden!

Eladó: Asus 7V600 alaplap 3500Ft- Clevo gyártmányú 15" multimédiás TFT monitor!!!!15000Ft- p4 konfig 2,6 Ghz-s 35.000Ft-

Válasz erre

Gillette
#75 Gillette [9789]
Bírom egyesek hozzáállását. Elérünk egy ekkora sikert és ahelyett, hogy magyar létére örülne azzal jön, hogy mit csinálunk majd a svédek, kanada, usa stb ellen. Annyira gáz. Ki nem szarja le ha bucira vernek? Nem érdekel. Nem ellenük kell pontokat csenni és az se izgat ha kiesünk. Kit érdekel? A lényeg az hogy feljutottunk ha csak 1 évre akkor is. Megcsinálták azt ami sokáig elképzelhetetlen később álommá most valósággá vált.
Legyünk büszkék a csapatra!

"Öljétek meg mind, Isten majd kiválogatja az övéit" Arnaud Amaury (1209)

Válasz erre

csuroach
#74 csuroach [4262]
Mikor belöttük a negyediket... ááh... hátborzongató...

Szép volt fiuk

"A fiataloknak azt üzenem, élvezzék ki a játék minden pillanatát, mert nagyon hamar vége lesz." - Mario Lemieux

Válasz erre

pres
#73 pres [4157]
Én férfiasan bevallom kicsordultak a könnyeim a meccs végén. Nagyon örültem neki, itt üvöltöttem, ugráltam, futkorásztam a lakásban. Majd megpróbáltam apámat felhívni, de foglalt volt a hálózat. Na vajon miért

Fuck it Dude let`s go bowlin`

Válasz erre

Előzmény: Pyrogate 2008.04.20. 12:04
Pyrogate
#72 Pyrogate [21953]
persze, hogy óriási dolog, de azért szerencsére ez a csoport most nem volt annyira nehéz (igaz pár éve volt ennél könnyebb csopi is, mégsem sikerült).

Óriási eredmény ez, jövőre még nagyobbakat érünk el

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Előzmény: balays82 2008.04.20. 00:32
balays82
#71 balays82 [14276]
Azért az ukránok 2007-ig lehúztak 9 évet a legjobbak között, vagyis az ő legyőzésük óriási dolog, még akkor is, ha néhány nagy sztár hiányzott a soraikból (pl: Ruslan Fedotenko). Én azért bízom benne, hogy ez még nem a csúcs. Az igazi az lenne, ha sikerülne megragadni az A csoportban. Ezek után már elképzelhető az is, bár százszor ilyen nehéz lesz, az biztos.

Válasz erre

Előzmény: Pyrogate 2008.04.19. 22:24
Pyrogate
#70 Pyrogate [21953]
eszméletlen!
Én anno emlékszem, amikor ebbe az osztályba feljutottunk, az se volt semmi! És igaz, h most egy könnyebb csoportot kaptunk mint évek óta, de végre, végre megvan!
Beért az aranynemzedék!

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

szbszig
#69 szbszig [33649]
Ha esetleg valaki lemaradt volna a mai szenzációról, annak itt vannak az ukrán meccs góljai.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

KisCsirkee
#68 KisCsirkee [16989]
Mindenképp!

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Válasz erre

Előzmény: balays82 2008.04.19. 16:16
balays82
#67 balays82 [14276]
Hát azért csak több esélyünk van ellenük így, mint amikor nem is játszhattunk velük.

Válasz erre

Előzmény: KisCsirkee 2008.04.19. 15:58

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat