28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ciao! Itt a Chello!

Falcon[HUN]
#52 Falcon[HUN] [191]
Most már megerősíthetem, küldtek emilt is a "NAGY" számítógépről a Chellósok, Tényleg felgyorsították. Az adatkorlát meg tleg 30 giga... 15 gigát 17 nap alatt sikerült lebonyolítani egyszer, utána meg lelassítottak 64kb/s-ra. 30 gigát már meg sem érdemes próbálni, éjjel-nappal tölthetek le akkor sem lépem túl

Azt szeretem még, amikor a f***mail-ben (nemtom ki szabad-e írnom) küldik nekem a reklámot, hogy jujj öcsém, most köttess be 384kb/s-os ADSL-t, közben már 1,5 gigával nyomom.LOL

Válasz erre

Előzmény: U.R.H. 2004.12.06. 20:15
U.R.H.
#51 U.R.H. [4178]
most már 30 giga a sima cshellósoké!
a chello + soké pedig 60 giga!

Válasz erre

P. Peti
#50 P. Peti [461]
Jó a chello, jó gyors, csak olyat hallottam, hogy havonta max. 16. GB a netezés.....kevés....legalábbis nekem.

Megszűnt.

Válasz erre

U.R.H.
#49 U.R.H. [4178]
Nekem még nem gyorsult!

Válasz erre

Falcon[HUN]
#48 Falcon[HUN] [191]
HAHAHAHÁÁÁÁÁÁ

Végre felgyorsították a Chellót!!!! 1,5 gigás kapcsolat, 180kb/sec stabil letöltés... Menyország

Válasz erre

Falcon[HUN]
#47 Falcon[HUN] [191]
Nem fog, ő is tudja milyen jó neki

Válasz erre

Előzmény: Eric 2004.12.04. 03:24
Falcon[HUN]
#46 Falcon[HUN] [191]
Nagyon ütős a Chello, de ha már mondták akkor tessék is szépen megcsinálni!

Válasz erre

Előzmény: Sinnner 2004.12.04. 01:03
Eric
#45 Eric [20761]
Azért nehogy a kardodba dőlj a 768-addal!

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Válasz erre

Előzmény: Sinnner 2004.12.04. 01:03
Sinnner
#44 Sinnner [19]
Hát, azt írták, hogy a gyorsítás december elejére fog megvalósulni, de valahogy nálam is a 768 van még, ami ugye nem nagyon 1500

Válasz erre

Előzmény: Falcon[HUN] 2004.12.04. 00:19
Attila88
#43 Attila88 [7503]
hát nekem spec nem csellóm van, de az én szerény és jelentéktelen véleményem szerint mint a gellérthegyen mint a Szt. László környékén is jó a cselló....

"This movie isn't about cars, it's about a guy who owns a car"

Válasz erre

Előzmény: nevemsenki 2003.04.28. 20:50
Falcon[HUN]
#42 Falcon[HUN] [191]
Mikor akarják már végre felgyorsítani? Már nagyon várom, másfél gigás kapcsolat azért ott van...

Válasz erre

nevemsenki
#41 nevemsenki [431]
Üdv mindenkinek!

használja valaki a chellot a XIII. kerületben a Szent László környékén a Rákos-patak magasságában? Mi a véleménye róla?


Más: épp azon morfondírozom, hogy áttérek chellora, mert amit a Matáv csinál az kriminális, nappal nem vagyok itthon, mindenféle kedvezményt igénybe veszek (felező, haladónet) és még így is 17 rongyot fizetek havonta. Arra lennék kiváncsi ki hogyan oldja meg, mennyit fizet havonta (matáv, chello), stb...?

Válasz erre

'Tacker Takk'
#40 'Tacker Takk' [3167]
Nálunk nagy parasztok voltakk. Eleve, már a bekötés óta. Nem telepítették rendesen a rendszert. A zsinort minden esztétikai érzék nélkül keresztül akarták húzni az előszoba egyik falától a másikig...csak azért hogy 3 méter zsinórt megtakarítanak...és persze ki fizette a csilagpontos kábelt?
És persze a telepítés faszságait nekünk kellett megoldani, a telefonszámlánk nem kis bánatára...és persze 3 napig nem is volt net, és ez a szolgáltató hibája volt!
Mocskos UPC sálálálálá!

"Látod nincs mit mondanom, a napot, az órát sem tudom..."

Válasz erre

.Techno.
#39 .Techno. [739]
Hát nekem akkor jön vissza, ha kikapcsolom, főkapcsolót le, pár perc vissza, azt már megy is.

De télleg ilyenkor miért csinálja ezt, nem tud csatlakozni, vagy mi?

Mondjuk múltkor nekünk elengedtek 1000 Ft-ot
Mert egy kicsit szarakodtak az internettel, hogy hol volt kapcsolat, hol nem volt.

"Cuccolta már szét az ánuszod, egy hájfej nagykabátban?"

Válasz erre

'Tacker Takk'
#38 'Tacker Takk' [3167]
Nem tudom mi lehet baj, de a frissítés nem segít...csak a reset...meg ez aféle népi megszokás, babona

"Látod nincs mit mondanom, a napot, az órát sem tudom..."

Válasz erre

MagicMoment
#37 MagicMoment [17778]
ööö...sztem 2öt akartam irni..de három lett belöle...
elöfordul

Válasz erre

Előzmény: Eric 2003.02.18. 16:38
predator
#36 predator [629]
Nálunk éjszakára (éjféltől 6-ig) volt leállás. És nem haragudtam érte, mert ennyit kibírok, és végre elérték a beígért sávszélességet.

Egyébként minek reset? Ilyenkor egyszerűen nem érhető el a DHCP így a Windows ad neked valami tök értelmetlen IP címet. Kapcsolat javítása és kész (ha nem tudja megjavítani, akkor még nincs kapcsolat).

Válasz erre

'Tacker Takk'
#35 'Tacker Takk' [3167]
Nálunk már leálltak a bővétés címszava alatt egy napra.

De mind a net, és a tévé el el megyeget. Főleg délelőttönként, szeritnem direct csinálják. Azt hiszik nincs otthon a nép és erre spórolnak... Resetelni kell a gépet és akkor menni fog.

"Látod nincs mit mondanom, a napot, az órát sem tudom..."

Válasz erre

Der_Yeti
#34 Der_Yeti [835]
Előfordul. Most is folyamatosan villog a message lampa narancssargan. Ami azt jelenti, hogy nemsokara leallnak karbantartas miatt.

"Remember, that death is not the end but only a transition.." from DT

Válasz erre

Előzmény: .Techno. 2003.02.19. 20:05
.Techno.
#33 .Techno. [739]
Hi!

Nektek szokott olyan időszak lenni, amikor nincs Chello?

"Cuccolta már szét az ánuszod, egy hájfej nagykabátban?"

Válasz erre

Eric
#32 Eric [20761]
Fő a nagyvonalúság! (szólt az életfogyt.-os...)

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Válasz erre

Előzmény: okoska3000 2003.02.18. 17:05
'Tacker Takk'
#31 'Tacker Takk' [3167]
Peac, csak az utóbbi időben lett ezekszerint ilyen "beszédes"

"Látod nincs mit mondanom, a napot, az órát sem tudom..."

Válasz erre

Előzmény: MagicMoment 2003.02.18. 11:00
okoska3000
#30 okoska3000 [12750]
Most 1 év ide vagy oda, mit számít...

Ez olyan, mint Schwarzenegger mondta egy film kapcsán, hogy mennyit kap érte, mondta, hogy "nem mindegy, hogy mennyi, egymillio dollár ide vagy oda már nem számít"...

Akkor még ilyen 15-16 millio körül zsebelt

Válasz erre

Előzmény: Eric 2003.02.18. 16:38
Eric
#29 Eric [20761]
A matekkal hogy állsz úgy általában?
>

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Válasz erre

Előzmény: MagicMoment 2003.02.18. 11:00
predator
#28 predator [629]
pl. szolgáltatót váltott

Válasz erre

Előzmény: MagicMoment 2003.02.18. 11:00
MagicMoment
#27 MagicMoment [17778]
Mondjuk Peac bácsi több mint 3éve nem szolt ahhoz a topichoz amit elinditott...
vajon mi lehet vele??

Válasz erre

predator
#26 predator [629]
Nem állítom, hogy okés dolog volt hirtelen egyik napról a másikra bevezetni, de ugyanakkor pár dolgot fel lehet hozni a dologban a mentségükre:
1. tudtommal ez szokás nyugatabbra is, és nem csak a chellonál
2. van alternatíva
3. az átlag felhasználónak bőségesen elég, a magamfajta talán kicsit többet töltő felhasználónak elég. Kinek nem elég?
a. aki warezol: Ez nem a UPC gondja asszem Kicsit érdekes lenne panasszal élni feléjük, hogy mostantól nem tudsz naponta új játékot tölteni magadnak (mondujuk azért 15 GB az valamivel több, mint 20 CD-nyi anyag, szóval még talán itt is inkább csak necces a dolog mint tragédia)
b. NETen TVzik, rádiózik: Őket meg tudom érteni, hogy szívják a fogukat, de most nincs mit tenni, váltani kell, vagy beletörődni.

A fentebbi szöveg nem a UPC védelmében készült. Disznóságnak tartom, hogy a szerződésben vállalt letöltési sebességet 1 éve először tudják teljesíteni, de most is inkább alulról közelítik. Meg az ügyintézésük is elég ratyi ami azt illeti. Viszont a forgalomkorlát ügyben én nem emelnék vádat

Válasz erre

Előzmény: Martin bátyó 2003.02.17. 14:46
Martin bátyó
#25 Martin bátyó [2774]
15 giga hááát minden esetre eddig korlátlan volt és most ugyanazért a pénzért ( ha még idén nem emeltek) most kevesebbet kapsz.

Nekem momentán kevés lenne és sok barátom aki chellos msot szivja a fogát.

Persze ez tényleg emberfüggö tehát nem állitom azt hogy kevés meg sok ember van vele viszont néhányunknak nem elegendö és ezt utolag változtatni nemszép dolog.

Válasz erre

Előzmény: predator 2003.02.16. 21:09
MagicMoment
#24 MagicMoment [17778]
Adsl állitolgasoan 25%al olcsobb lesz állami támogatás...ha ez igaz akkor a maszop idági egyetlen értelmes döntése ez ...
már cska ide a 7.kerbe kellene adsl és akkor naon faxa lenne!

Válasz erre

predator
#23 predator [629]
már egy ideje korlátos, de a korlát 15 GB. Hogy ez kinek mit jelent, az más tészta. Én általában leszedem az engem érdeklő filmek, játékok bemutatóát, demoját, a hónapban letöltöttem egy Mandrake Linuxot (3 CD), minden nap netezek, levelezek, néha játszok és még néha telefonálok is. Mindez nekem belefér. Persze én nem warezolok, de szvsz akár még az is beleférhetne...

Válasz erre

Előzmény: Martin bátyó 2003.02.16. 12:19
'Tacker Takk'
#22 'Tacker Takk' [3167]
Nekem chello-m van pedig mindig gitározni akartam. Nagy szar meg a kisöccse az egész!
Drága, drágább, legdrágább, legeslegdrágább!

"Látod nincs mit mondanom, a napot, az órát sem tudom..."

Válasz erre

Martin bátyó
#21 Martin bátyó [2774]
chello SuX állitolag most lekorlátozták
elég retek dolog tölük.

Válasz erre

Der_Yeti
#20 Der_Yeti [835]
A következő történt velem: Békésen töltöget a gép, közben tanulok. Apámék fúrnak faragnak a másik szobában-->Biztosíték elszáll, gép kikapcs.
Ezek után biztositék fel, áram vissza.
A gép magától bepöccen ujra elinditom a töltést (Flashget) megy is rendesen.
Pillantást vetek a sebességre:300K/sec fölött szakít!!!!!!! LoL
Vazzz de megörültem
_Chelloval_ kb 1-2 percig _300K val_ jött az áldás!
Aztán bezzeg visszaállt a korlát

"Remember, that death is not the end but only a transition.." from DT

Válasz erre

Ghoost
#19 Ghoost [11787]
bazzeg itt meg csak szar ISDN van

Válasz erre

Lacc
#18 Lacc [925]
Miskolcon (így nekem is ez van és BP egyes kerületein. Chello rulz!

YEP YEP! - Kipling :P

Válasz erre

szando
#17 szando [647]
ADSL sztem már Pécsen is van! Meg itt, Kecskeméten is... Tök király, nemsokára be is fizetünk! Chello egyébként hol van? Mert ahogy látom ez az 50-55 kb gyorsabb mint az adsl home...

"És egy pár üveg sörtől majd mindenki elfelejti, hogy az lett amit így pont nem akart itt senki..."

Válasz erre

Kolin Mekré
#16 Kolin Mekré [6614]
Üdv!
Háááát van abban egy kis igazságtartalom amit írtok....
(nem is kevés )

Minden ellenállás hasztalan! 8-)

Válasz erre

Eric
#15 Eric [20761]
...meg filmek..

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Válasz erre

Előzmény: Draconar 2001.12.03. 19:01
Draconar
#14 Draconar [274]
Fogadjunk,hogy annak a 85%-a crackelt game volt!

You have failed me for the last time, Admiral.

Válasz erre

Kolin Mekré
#13 Kolin Mekré [6614]
Üdv!

Hehe most néztem meg mennyit töltöttem le (hó végén midig megnézem) öcsééém 26 GB !!!
wow ugrottam egyett a széken >

Minden ellenállás hasztalan! 8-)

Válasz erre

MagicMoment
#12 MagicMoment [17778]
Ja Pécsről már látom!Sorry!

Válasz erre

MagicMoment
#11 MagicMoment [17778]
Mér te honnan vagy????????

Válasz erre

Előzmény: Eric 2001.07.31. 09:34
Eric
#10 Eric [20761]
Jé! Lett egy krumplivirágom!

Az ADSL is tuti lenne, de az egyelőre Bp-n és Sz.fehérváron van csak!

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Válasz erre

MagicMoment
#9 MagicMoment [17778]
Eric:Ha jól tom akkor van más is ami olyan min a csello.Asszem tán az ADSL, de nem vagyok benne biztos!!!Valahol itt a forumon olvastam!!

Válasz erre

Előzmény: Eric 2001.07.31. 01:49
Eric
#8 Eric [20761]
Köszi, ez elég jól hangzik!
A gáz csak az, hogy nálunk esély sincs a Chellora, hacsak össze nem hozzák valahogy a UPC-Directtel.

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Válasz erre

Előzmény: Kolin Mekré 2001.07.27. 00:46
AriAmi
#7 AriAmi [2580]
Én úgy tudom, az egy másik szolgáltató, amit szintén a UPC üzemel.

Válasz erre

Előzmény: MagicMoment 2001.07.27. 08:54
MagicMoment
#6 MagicMoment [17778]
Ugytudom a cselló letöltési maximumát lekorlátozzák 15gigára.Vagy nem?

Válasz erre

Kolin Mekré
#5 Kolin Mekré [6614]
Üdv!
1., kb 10000FT
2., 50-55KB/s FIX
3., Korlátlan letöltés

Minden ellenállás hasztalan! 8-)

Válasz erre

Előzmény: Eric 2001.07.25. 15:56
Eric
#4 Eric [20761]
Mennyi a havi díja a Chellonak és mennyivel lehet letölteni?

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Válasz erre

AriAmi
#3 AriAmi [2580]
Én is chellot használok, tok jó, tök gyors, meg minden, de én nem értelek Peac, hogy mi a baj vele. Nem részleteznéd így fél évvel a bejegyzésed után?

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat