28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Moderátoroknak

Raistlin666
#17106 Raistlin666 [4860]
Ezt a nyomoronc Zieg reget töröljétek már ki! Legalább annyi fáradsága legyen a fogyatékos gazdájának hogy újat kelljen majd csinálnia a következő kápszikimaradásakor...

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Válasz erre

Gump
#17105 Gump [5430]
Tökéletes, köszönöm szépen!

Válasz erre

Előzmény: Sityi 2020.12.08. 21:05
Sityi
#17104 Sityi [1641]
Remélem, jól értettem és úgy csináltam meg, ahogy szeretted volna. Visszacsinálni már nem tudom... Ha esetleg még szerkeszteni kell, szólj!

Válasz erre

Előzmény: Gump 2020.12.08. 18:39
Gump
#17103 Gump [5430]
Szerkeszteni már sem itt, sem ott nem tudok, de ha lehetek pofátlan, és nem érkezett a dupla egyikére sem válasz - és persze megoldható -, akkor lehetne annak (dupla post) a szövegét új sorban berakni a #397-be? Akkor #398 és #399 is mehetne a levesbe.

Válasz erre

Gump
#17102 Gump [5430]
Azt hiszem this is a first, de valahogy sikerült dupláznom a Cyberpunk 2077 topikban. Egyik kukázható, köszönöm!

Válasz erre

Ricsi1976
#17101 Ricsi1976 [2038]
Kösz! Dadogott a telefonom

Válasz erre

Előzmény: gregmerch 2020.11.11. 21:40
gregmerch
#17100 gregmerch [3766]
Törölve.

"....money talks, and bullshit runs the marathon." /Chris Carter: Hunting Evil/

Válasz erre

Előzmény: Ricsi1976 2020.11.11. 19:48
Ricsi1976
#17099 Ricsi1976 [2038]
Pls, a Helyzetjelentés topikban elszabadultam. Töröljétek a 13-ból 12 hozzászólásom. Köszi!

Válasz erre

Barthezz
#17098 Barthezz [54711]
Ha már így bejött a nosztalgia a Helyzetbe, nosztalgiaként egy átszerkesztés után sikerült dupláznom is egyet, hogy teljes legyen a hatás.

#153885-öt kérem töröljétek.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Gobiakos
#17097 Gobiakos [13332]
A Pókemberes hír végén van egy kis kavarc...

Válasz erre

Ricsi1976
#17096 Ricsi1976 [2038]
Helyzetjelentésben van egy duplám, please az egyiket törölni, ne foglaljuk a digitális tárhelyet. Köszi!

Válasz erre

GeryG
#17095 GeryG [2379]
Nem is... (na jó, most javítottam ki. )

Válasz erre

Előzmény: neumark 2020.10.30. 19:33
neumark
#17094 neumark [2882]
Még mindig rosszul van kint.

Válasz erre

Előzmény: GeryG 2020.10.30. 15:39
Gobiakos
#17093 Gobiakos [13332]
"hagyatkozni"

Az helyesen "hagyadkozni"...

SPOILER
Just kidding...

Válasz erre

Előzmény: GeryG 2020.10.30. 15:39
quervo
#17092 quervo [2161]
A "kapisgál"-t helyesen húzza alá, de a "kapiskál"-t is?

Válasz erre

Előzmény: GeryG 2020.10.30. 15:39
GeryG
#17091 GeryG [2379]
Nos, én magam sem tudtam erről, de mindig tanul az ember. Cím javítva.
Bár nem szoktam rá hagyatkozni, sőt, de a helyesírásból max kettes Word szerint kapizsgál. Azt nem húzta alá, a kapisgált igen... Hülye ez...

Válasz erre

dzsud
#17090 dzsud [1464]
Én is g-vel használtam sokáig (bár nem zs-vel, csak s-sel). Olasz nyelvtanfolyamon jött szembe pár éve (io capisco, tu capisci stb.), azóta megvan.

Válasz erre

Shadowguard
#17089 Shadowguard [4577]
Na, ma is tanultam valami újat Felénk mondjuk kapisgálként használjuk, de akkor még szerencse, hogy én nem kötöttem bele a címbe

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

Válasz erre

Előzmény: quervo 2020.10.30. 10:48
quervo
#17088 quervo [2161]
Az egyik legsunyibb szavunk, én is csak nemrég lettem felvilágosítva.

Válasz erre

Előzmény: david139 2020.10.30. 10:42
david139
#17087 david139 [18716]
Bevallom, ezt én sem tudtam

I wish I could have known about the view from halfway down

Válasz erre

Előzmény: quervo 2020.10.30. 10:24
quervo
#17086 quervo [2161]
Megint csak nyelvtannáculni jöttem. A Watch Dogs Legion teszthez: a helyes írásmód a kapiskál.

Válasz erre

Raistlin666
#17085 Raistlin666 [4860]
Duplám lett a Fradi topikban valamiért...köszönöm előre is a korrekciót!

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Válasz erre

subject17
#17084 subject17 [7046]
Remélem, ezekből az ázsiai spambotokból nem lesz általános jelenség.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Válasz erre

Gobiakos
#17083 Gobiakos [13332]
...és sinbam1547 is gengszterkedett pár topikban.

Válasz erre

Előzmény: Gobiakos 2020.09.01. 08:31
Gobiakos
#17082 Gobiakos [13332]
juopij77 a PS4 topikban kriksz-krakszolt egy párat illetve páratlant.

Válasz erre

Dino
#17081 Dino [6086]
quervo: Jaj, elfelejtettem írni korábban, hogy köszi, javítottuk.

Válasz erre

Előzmény: quervo 2020.07.18. 20:33
quervo
#17080 quervo [2161]
Typo a Cyberpunk Detective cikk címében.

Válasz erre

Gobiakos
#17079 Gobiakos [13332]
Szereti, ha felismerik a munkásságát!

Válasz erre

Előzmény: Raistlin666 2020.07.12. 16:12
Raistlin666
#17078 Raistlin666 [4860]
És tényleg a Miami Vice...meg egy kötelező hulladék felpontozva...a megújulás mestere ez a gyerek!

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Válasz erre

Előzmény: david139 2020.07.12. 14:41
david139
#17077 david139 [18716]
Még ott a kommentje, 3ból csak egy lett eltávolítva. Mondjuk maradhat, amíg többet nem tud írni.

I wish I could have known about the view from halfway down

Válasz erre

Előzmény: Raistlin666 2020.07.12. 14:39
Raistlin666
#17076 Raistlin666 [4860]
Most épp mi volt 1/10 nézhetetlen? A Die Hard a Miami Vice vagy valamelyik Nolan film esetleg?

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Válasz erre

Előzmény: david139 2020.07.11. 23:03
Skorpio90
#17075 Skorpio90 [5530]
Lesz még rá lehetőséged szerintem

Die Hard 13 - Az élet most aztán már k*rva drága!

Válasz erre

Előzmény: sipec 2020.07.12. 00:56
Sityi
#17074 Sityi [1641]
Köszi, intézkedtünk.

Válasz erre

Előzmény: david139 2020.07.11. 23:03
sipec
#17073 sipec [19623]
ah a fene, ez egy ilyen bucketlist item nekem, h en jojjek ra leghamarabb, h megint megjelent

Válasz erre

Előzmény: david139 2020.07.11. 23:03
david139
#17072 david139 [18716]
Roykalert

I wish I could have known about the view from halfway down

Válasz erre

Dark Archon
#17071 Dark Archon [11833]
Kérem törölni a Helyzetjelentés topicból a #153013 és #153014 hsz-eimet. Semmi különös, csak megint be voltam b@szva. Köszönöm!

Dark Archon

Válasz erre

Sityi
#17070 Sityi [1641]
A recap valakinek szólt. Csak a nyílt levél formátumát használtam.

@LordMatteo: Azért szoríts nekem is egy kis helyet azon a piedesztálon - nekem is sikerült valahogy belegázolnom a lelkivilágába, csak az inkriminált hozzászólást megszerkesztettem anno, mert minősíthetetlen hangnemben próbált meg többek között a fizika törvényeivel vitatkozni. Ha nem úgy és nem abban a stílusban válaszolt volna, érdekes lett volna, mit és hogy lehet kihozni abból a helyzetből, mert természetesen én sem vagyok tévedhetetlen - de hát ez így akkor ennyi volt.

Válasz erre

david139
#17069 david139 [18716]
Köszönjük a recap-et, bár senki nem kérte

I wish I could have known about the view from halfway down

Válasz erre

LordMatteo
#17068 LordMatteo [29425]
Köszönjük, ismételten.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Előzmény: Sityi 2020.06.28. 14:11
Sityi
#17067 Sityi [1641]
Én léptem, amit tudtam. Meg kaptam infót, ami alapján bizonyítást nyert, hogy a gyanútok teljesen megalapozott volt. Intézkedünk.

Válasz erre

Előzmény: LordMatteo 2020.06.28. 13:56
LordMatteo
#17066 LordMatteo [29425]
A személyeskedés miattam volt, és miattam indult a SW-spoiler hadjárat is. Azóta is baromira sajnálom, mert értékes emberektől rabolta el ez a barom azt a filmélményt (az, hogy maga a film milyen, ne most hozzuk be ide). Az a baj, hogy Royka ámokfutása nem akkor kezdődött, hanem 10+ évvel ezelőtt, és azóta is újra és újra eljárjuk ugyanazokat a köröket, csak más-más tempóban vele. Megértem, hogy modi/admin oldalról 50x is átrágja az ember, hogy mikor bannoljon, voltam ilyen cipőben eleget. Itt nagyjából közösségi konszenzus van az ügyben, persze ettől a döntés még nem a mienk (és ha meg is születik, akkor is nagyjából hiábavaló sajnos).

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Előzmény: Sityi 2020.06.28. 13:35
Sityi
#17065 Sityi [1641]
Nem is olyan rég hosszú hallgatás után visszatért aktív résztvevőként valaki. Eleinte úgy tűnt, belátta, mit csinált régebben és megbánta már tetteit, egyben mintha ígéretet is tett volna arra, hogy kulturált társalgást fog folytatni. Telt-múlt az idő, és ugyan ennek a valakinek a véleményével nem értett egyet mindenki, de alapvetően normális hangnemben folyt a beszélgetés. Aztán kezdett érdekes fordulatot venni a dolog: egy másik olvasó nem értett vele egyet, és a vitatkozásuk személyeskedésbe fordult volna, ha nem parancsolnak megálljt az oldal fura urai. Lehet emiatt, lehet más atrocitásoknak érzett történések miatt, de ez a valaki egy irgalmatlan ámokfutást rendezett a fórumon: nagyon csúnyán és faragatlan bunkó módjára elárulta egy épp akkor vetített nagysikerű mozifilm egyik (ha nem a) nagy csattanóját. A nép egyhangúan követelte ennek a valakinek a fejét, az oldal fura urai pedig sajnos így már későn, de intézkedtek. Később ez a valaki visszatért más néven. Irkált olyan dolgokat, amikből a törzsolvasók már kikövetkeztették, hogy kiről is van szó, de az oldal fura urai vártak egy kicsit, mert csak úgy, úgymond megalapozatlan gyanú alapján nem szívesen rugdaltak volna ki senkit - az oldal imázsának nem biztos, hogy használna az ilyen drákói szigor. De kibújt a szög a zsákból, a valaki előtt újra bezáródtak a kapuk. És most megint itt van valaki erősen gyanús nickkel, akinek a stílusa rossz emlékeket hozott fel a törzsolvasóinkban. Sem ők, sem az oldal fura urai nem óhajtanak még egy kiberháborút itt. Mint a régi vadnyugati seriffeknek, úgy itt is most viszket az ujj a ravaszon... Talán ezért is lett nemrég két hozzászólás az enyészeté?
Persze lehet, hogy ez csak az én fantáziám szüleménye, de ha esetleg mégis hasonlítana a valóságra, akkor az nem a véletlen műve.

Válasz erre

Ricsi1976
#17064 Ricsi1976 [2038]
Gyanús ez nekem. Nincs valami régen várt film amit el lehet spoilerezni?

Válasz erre

david139
#17063 david139 [18716]
Technikailag megoldhatatlan a mac cim megszerzése.
Royka ellen egy megoldás van, egy tanuló algoritmusba betáplálni az eddigi hsz-eit és azzal kíszűrni az újakat, a neve lehetne RoykAI

I wish I could have known about the view from halfway down

Válasz erre

Előzmény: LordMatteo 2020.06.28. 12:53
LordMatteo
#17062 LordMatteo [29425]
Az a baj IP cimre lehetetlen ma mar szurot irni, 10-15 eve elmult az a vilag amikor meg az alapjan permabannt lehetett adni barkinek barhol.

MAC cim mar eselyesebb lenne, bar ebbol az elmebajosbol kinezen hogy azt is kijatszana, na meg kerdes hogy a Dome gyujt-e ilyen infokat, szerintem nem. Addig lenne jo lepni amig ilyen elokeszuleti fazisban van az orjongese.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Előzmény: Raistlin666 2020.06.28. 08:30
stormtrooper25
#17061 stormtrooper25 [2]
Látom, lendületben vagy.

Nos, felhívnám a figyelmed, hogy ez nem McCl@ne kedvencei fórum [csináljak neked egy ilyet?], azaz nem fog mindenki bólogatni amikor a te véleményed hozod szóba.

Nem hiszem, hogy a többségnek kéne hozzád alkalmazkodni.

Válasz erre

Előzmény: McCl@ne 2020.06.28. 12:23
McCl@ne
#17060 McCl@ne [13409]
Vegyetek lajstromba mindent, amit szeretek (vagy összeírom valamikor), és ha módszeresen azok ellen ugatni kezd valaki, mehet is rá a sintér egyből. Az sem baj, ha nem ő az, senkiért nem kár, aki szerint 2|10 A szikla

Respect is not given. It's taken.

Válasz erre

Előzmény: Sityi 2020.06.28. 11:49
stormtrooper25
#17059 stormtrooper25 [2]
Oké, miért is kellett törölni a hozzászólásaim? Dolgozik itt valami szoci gondolatrendőrség? Leírtam a SAJÁT véleményem, miszerint a Szikla nagyon rossz film, az Arcanum meg nagyon rossz játék. Amennyiben ez böki a csőrötöket, hát nem az én bajom, de ez az IGAZSÁG.

Hozzászólásaim trágárság és erőszakmentesek, tehát kár a gőzért.

Válasz erre

Raistlin666
#17058 Raistlin666 [4860]
2/10-re értékeli a Sziklát és leszólja az Arcanumot szűrő?

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Válasz erre

Előzmény: Sityi 2020.06.28. 11:49
Sityi
#17057 Sityi [1641]
A hozzászólásait töröltem, a felhasználót magát nem tudom. Sajnos nem olyan egyszerű szűrőt írni - mi alapján tudnánk szűrni, ha ő jön?

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat