Ezt a nyomoronc Zieg reget töröljétek már ki! Legalább annyi fáradsága legyen a fogyatékos gazdájának hogy újat kelljen majd csinálnia a következő kápszikimaradásakor...

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”
Válasz erre
Tökéletes, köszönöm szépen!

Válasz erre
Remélem, jól értettem és úgy csináltam meg, ahogy szeretted volna. Visszacsinálni már nem tudom...

Ha esetleg még szerkeszteni kell, szólj!
Válasz erre
Szerkeszteni már sem itt, sem ott nem tudok, de ha lehetek pofátlan, és nem érkezett a dupla egyikére sem válasz - és persze megoldható -, akkor lehetne annak (dupla post) a szövegét új sorban berakni a #397-be? Akkor #398 és #399 is mehetne a levesbe.
Válasz erre
Azt hiszem this is a first, de valahogy sikerült dupláznom a
Cyberpunk 2077 topikban. Egyik kukázható, köszönöm!
Válasz erre
Törölve.

"....money talks, and bullshit runs the marathon." /Chris Carter: Hunting Evil/
Válasz erre
Pls, a Helyzetjelentés topikban elszabadultam. Töröljétek a 13-ból 12 hozzászólásom. Köszi!
Válasz erre
Ha már így bejött a nosztalgia a Helyzetbe, nosztalgiaként egy átszerkesztés után sikerült dupláznom is egyet, hogy teljes legyen a hatás.
#153885-öt kérem töröljétek.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Válasz erre
A Pókemberes hír végén van egy kis kavarc...

Válasz erre
Helyzetjelentésben van egy duplám, please az egyiket törölni, ne foglaljuk a digitális tárhelyet. Köszi!
Válasz erre
Nem is...

(na jó, most javítottam ki.

)
Válasz erre
Még mindig rosszul van kint.

Válasz erre
"hagyatkozni"
Az helyesen "hagyadkozni"...
SPOILER
Válasz erre
A "kapisgál"-t helyesen húzza alá, de a "kapiskál"-t is?

Válasz erre
Nos, én magam sem tudtam erről, de mindig tanul az ember. Cím javítva.
Bár nem szoktam rá hagyatkozni, sőt, de a helyesírásból max kettes Word szerint kapizsgál. Azt nem húzta alá, a kapisgált igen... Hülye ez...

Válasz erre
Én is g-vel használtam sokáig (bár nem zs-vel, csak s-sel). Olasz nyelvtanfolyamon jött szembe pár éve (io capisco, tu capisci stb.), azóta megvan.
Válasz erre
Na, ma is tanultam valami újat

Felénk mondjuk
kapisgálként használjuk, de akkor még szerencse, hogy én nem kötöttem bele a címbe

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...
Válasz erre
Az egyik legsunyibb szavunk, én is csak nemrég lettem felvilágosítva.
Válasz erre
Bevallom, ezt én sem tudtam

I wish I could have known about the view from halfway down
Válasz erre
Megint csak nyelvtannáculni jöttem. A Watch Dogs Legion teszthez: a helyes írásmód a kapiskál.
Válasz erre
Duplám lett a Fradi topikban valamiért...köszönöm előre is a korrekciót!
„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”
Válasz erre
Remélem, ezekből az ázsiai spambotokból nem lesz általános jelenség.
I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status
Válasz erre
...és sinbam1547 is gengszterkedett pár topikban.
Válasz erre
juopij77 a PS4 topikban kriksz-krakszolt egy párat illetve páratlant.

Válasz erre
quervo: Jaj, elfelejtettem írni korábban, hogy köszi, javítottuk.

Válasz erre
Typo a Cyberpunk Detective cikk címében.
Válasz erre
Szereti, ha felismerik a munkásságát!

Válasz erre
És tényleg a Miami Vice...meg egy kötelező hulladék felpontozva...a megújulás mestere ez a gyerek!

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”
Válasz erre
Még ott a kommentje, 3ból csak egy lett eltávolítva. Mondjuk maradhat, amíg többet nem tud írni.
I wish I could have known about the view from halfway down
Válasz erre
Most épp mi volt 1/10 nézhetetlen? A Die Hard a Miami Vice vagy valamelyik Nolan film esetleg?

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”
Válasz erre
Lesz még rá lehetőséged szerintem

Die Hard 13 - Az élet most aztán már k*rva drága!
Válasz erre
ah a fene, ez egy ilyen bucketlist item nekem, h en jojjek ra leghamarabb, h megint megjelent


Válasz erre
Roykalert
I wish I could have known about the view from halfway down
Válasz erre
Kérem törölni a Helyzetjelentés topicból a #153013 és #153014 hsz-eimet. Semmi különös, csak megint be voltam b@szva. Köszönöm!
Dark Archon
Válasz erre
A recap valakinek szólt. Csak a nyílt levél formátumát használtam.
@LordMatteo: Azért szoríts nekem is egy kis helyet azon a piedesztálon - nekem is sikerült valahogy belegázolnom a lelkivilágába, csak az inkriminált hozzászólást megszerkesztettem anno, mert minősíthetetlen hangnemben próbált meg többek között a fizika törvényeivel vitatkozni. Ha nem úgy és nem abban a stílusban válaszolt volna, érdekes lett volna, mit és hogy lehet kihozni abból a helyzetből, mert természetesen én sem vagyok tévedhetetlen - de hát ez így akkor ennyi volt.
Válasz erre
Köszönjük a recap-et, bár senki nem kérte

I wish I could have known about the view from halfway down
Válasz erre
Köszönjük, ismételten.

A kibaszás társas játék, sose feledd.
Válasz erre
Én léptem, amit tudtam. Meg kaptam infót, ami alapján bizonyítást nyert, hogy a gyanútok teljesen megalapozott volt. Intézkedünk.
Válasz erre
A személyeskedés miattam volt, és miattam indult a SW-spoiler hadjárat is. Azóta is baromira sajnálom, mert értékes emberektől rabolta el ez a barom azt a filmélményt (az, hogy maga a film milyen, ne most hozzuk be ide). Az a baj, hogy Royka ámokfutása nem akkor kezdődött, hanem 10+ évvel ezelőtt, és azóta is újra és újra eljárjuk ugyanazokat a köröket, csak más-más tempóban vele. Megértem, hogy modi/admin oldalról 50x is átrágja az ember, hogy mikor bannoljon, voltam ilyen cipőben eleget. Itt nagyjából közösségi konszenzus van az ügyben, persze ettől a döntés még nem a mienk (és ha meg is születik, akkor is nagyjából hiábavaló sajnos).
A kibaszás társas játék, sose feledd.
Válasz erre
Nem is olyan rég hosszú hallgatás után visszatért aktív résztvevőként valaki. Eleinte úgy tűnt, belátta, mit csinált régebben és megbánta már tetteit, egyben mintha ígéretet is tett volna arra, hogy kulturált társalgást fog folytatni. Telt-múlt az idő, és ugyan ennek a valakinek a véleményével nem értett egyet mindenki, de alapvetően normális hangnemben folyt a beszélgetés. Aztán kezdett érdekes fordulatot venni a dolog: egy másik olvasó nem értett vele egyet, és a vitatkozásuk személyeskedésbe fordult volna, ha nem parancsolnak megálljt az oldal fura urai. Lehet emiatt, lehet más atrocitásoknak érzett történések miatt, de ez a valaki egy irgalmatlan ámokfutást rendezett a fórumon: nagyon csúnyán és faragatlan bunkó módjára elárulta egy épp akkor vetített nagysikerű mozifilm egyik (ha nem a) nagy csattanóját. A nép egyhangúan követelte ennek a valakinek a fejét, az oldal fura urai pedig sajnos így már későn, de intézkedtek. Később ez a valaki visszatért más néven. Irkált olyan dolgokat, amikből a törzsolvasók már kikövetkeztették, hogy kiről is van szó, de az oldal fura urai vártak egy kicsit, mert csak úgy, úgymond megalapozatlan gyanú alapján nem szívesen rugdaltak volna ki senkit - az oldal imázsának nem biztos, hogy használna az ilyen drákói szigor. De kibújt a szög a zsákból, a valaki előtt újra bezáródtak a kapuk. És most megint itt van valaki erősen gyanús nickkel, akinek a stílusa rossz emlékeket hozott fel a törzsolvasóinkban. Sem ők, sem az oldal fura urai nem óhajtanak még egy kiberháborút itt. Mint a régi vadnyugati seriffeknek, úgy itt is most viszket az ujj a ravaszon... Talán ezért is lett nemrég két hozzászólás az enyészeté?
Persze lehet, hogy ez csak az én fantáziám szüleménye, de ha esetleg mégis hasonlítana a valóságra, akkor az nem a véletlen műve.
Válasz erre
Gyanús ez nekem. Nincs valami régen várt film amit el lehet spoilerezni?
Válasz erre
Technikailag megoldhatatlan a mac cim megszerzése.
Royka ellen egy megoldás van, egy tanuló algoritmusba betáplálni az eddigi hsz-eit és azzal kíszűrni az újakat, a neve lehetne RoykAI

I wish I could have known about the view from halfway down
Válasz erre
Az a baj IP cimre lehetetlen ma mar szurot irni, 10-15 eve elmult az a vilag amikor meg az alapjan permabannt lehetett adni barkinek barhol.
MAC cim mar eselyesebb lenne, bar ebbol az elmebajosbol kinezen hogy azt is kijatszana, na meg kerdes hogy a Dome gyujt-e ilyen infokat, szerintem nem. Addig lenne jo lepni amig ilyen elokeszuleti fazisban van az orjongese.
A kibaszás társas játék, sose feledd.
Válasz erre
Látom, lendületben vagy.
Nos, felhívnám a figyelmed, hogy ez nem McCl@ne kedvencei fórum [csináljak neked egy ilyet?], azaz nem fog mindenki bólogatni amikor a te véleményed hozod szóba.
Nem hiszem, hogy a többségnek kéne hozzád alkalmazkodni.
Válasz erre
Vegyetek lajstromba mindent, amit szeretek (vagy összeírom valamikor), és ha módszeresen azok ellen ugatni kezd valaki, mehet is rá a sintér egyből. Az sem baj, ha nem ő az, senkiért nem kár, aki szerint 2|10 A szikla

Respect is not given. It's taken.
Válasz erre
Oké, miért is kellett törölni a hozzászólásaim? Dolgozik itt valami szoci gondolatrendőrség? Leírtam a SAJÁT véleményem, miszerint a Szikla nagyon rossz film, az Arcanum meg nagyon rossz játék. Amennyiben ez böki a csőrötöket, hát nem az én bajom, de ez az IGAZSÁG.
Hozzászólásaim trágárság és erőszakmentesek, tehát kár a gőzért.
Válasz erre
2/10-re értékeli a Sziklát és leszólja az Arcanumot szűrő?

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”
Válasz erre
A hozzászólásait töröltem, a felhasználót magát nem tudom. Sajnos nem olyan egyszerű szűrőt írni - mi alapján tudnánk szűrni, ha ő jön?
Válasz erre
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.