28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

NV 30 még őszzel !!!

vally
#269 vally [9774]
Neked legalábbis.

Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Válasz erre

Előzmény: okoska3000 2002.08.30. 16:52
okoska3000
#268 okoska3000 [12750]
Miért, viagra kell, hogy történjen valami?????

Válasz erre

Előzmény: vally 2002.08.30. 16:50
vally
#267 vally [9774]
Na hagyjuk.

Nem rólad, hanem Okoskáról beszéltem.

Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Válasz erre

Előzmény: okoska3000 2002.08.30. 16:50
vally
#266 vally [9774]
...nekem, nekem adjátok a viagra kizárólagos forgalmazási jogát!
Mondanák a csajok.

Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Válasz erre

Előzmény: okoska3000 2002.08.30. 16:45
okoska3000
#265 okoska3000 [12750]
Akkor tolja le inkább vally a bugyiját...

(na, akkor most jól megsértettem mindenkit...)

Azt, hogy impotens lennék, azt kikérem magamnak... Nekem minden másnap sikerül (így vagy úgy )...

Válasz erre

Előzmény: vally 2002.08.30. 16:47
vally
#264 vally [9774]
nekem, nekem adjátok a viagra kizárólagos forgalmazási jogát!

Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Válasz erre

Előzmény: okoska3000 2002.08.30. 16:45
okoska3000
#263 okoska3000 [12750]
Nem is, szerintem tolják le a Radeonosok, meg az AMD-sek, hadd éleződjön a helyzet

Válasz erre

Előzmény: okoska3000 2002.08.30. 16:45
vally
#262 vally [9774]
Az okoska egy impotens tudor pöcs.
Colin McRae pedig egy kiöregedett fasz.

Maradok a magyar lányoknál.

Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Válasz erre

Előzmény: Eric 2002.08.30. 16:36
okoska3000
#261 okoska3000 [12750]
Told le te....

Válasz erre

Előzmény: Eric 2002.08.30. 16:36
okoska3000
#260 okoska3000 [12750]
Hát vazzz, ha itt letolom a gatyám, leáll a cégnél a munka és az összes csaj térdreborul előttem és könyörögni kezd, hogy "nekem,nekem"...

Válasz erre

Előzmény: Eric 2002.08.30. 16:36
Eric
#259 Eric [20761]
Told le a gatyád és majd meglátod!

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Válasz erre

Előzmény: okoska3000 2002.08.30. 16:28
okoska3000
#258 okoska3000 [12750]
És ki a lány?

Válasz erre

Előzmény: Kolin Mekré 2002.08.30. 16:12
Kolin Mekré
#257 Kolin Mekré [6614]
Ez bizony szerelem első látásra Ericvally

Minden ellenállás hasztalan! 8-)

Válasz erre

Eric
#256 Eric [20761]
Az meg téged miért érdekel?


Amúgy meg partnere válogatja...

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Válasz erre

Előzmény: vally 2002.08.30. 16:03
vally
#255 vally [9774]
Aszongyák, hogy a Dánok, meg a Norvégek igazán gátlástalanok a szexben. Te?

Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Válasz erre

Előzmény: Eric 2002.08.30. 15:18
Eric
#254 Eric [20761]
Emlékszel a vikingek dalára, ami egy remekműből származik /Asterix /:

"Dalainkban összecsengnek a sorvégek, leszünk mi még dánok is meg norvégek...! Trallalla, trallala..."
(részlet)

Vagyis a vikingek nem haltak ki csak átalakultak.

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Válasz erre

Előzmény: Anonymus23 2002.08.30. 14:45
Eric
#253 Eric [20761]
Nem még mi mindenre, hanem csak minden másra alkalmas...

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Válasz erre

Előzmény: Blade Runner 2002.08.30. 14:54
Blade Runner
#252 Blade Runner [3128]
No látod Eric. Te magad is belátod, hogy az AMD proci azon felül, hogy a legjobb ár és teljesítmény arányos rendszerek építésére kiválló, még mennyi minden másra is alkalmas.

Blade

Válasz erre

okoska3000
#251 okoska3000 [12750]
De jó nyomja a szöveget

Válasz erre

Előzmény: okoska3000 2002.08.30. 14:52
okoska3000
#250 okoska3000 [12750]
Ő az Utolsó Viking...

Válasz erre

Előzmény: Anonymus23 2002.08.30. 14:45
Anonymus23
#249 Anonymus23 [4532]
Mit zagyválsz itt össze?????????
Hogy minek a mije, meg mit kell meghosszabbítani, meg hol, kivel??????

Mit szedsz? Mert ha semmit akkor Sirmelon biztos tudna ajánlani valamit, ami segítene!

Egyébiránt te mit keresél még mindig itt, a vikingek már kihaltak!

GB GA-P55A-UD4, Core i5 750, 2x4+2x2GB DDR3 1600, Gigabyte HD5870 1GB, 1TB+3x2TB+750GB SATA2 Samsung, Genius5.1HomeTheater, Logitech G5, Samsung P2770HD, Corsair CX400W

Válasz erre

Előzmény: Eric 2002.08.30. 14:23
Eric
#248 Eric [20761]
Az AMD táborban valószínűleg egy kultusztárgy, a fallosz képzeletbeli meghosszabbítása, a be nem teljesült önérvényesítési ösztön megvalósításának virtuális színtere stb.

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Válasz erre

Előzmény: okoska3000 2002.08.30. 13:02
okoska3000
#247 okoska3000 [12750]
Miért, mi volt előtte????

Válasz erre

Előzmény: Hubert 2002.08.30. 12:56
Hubert
#246 Hubert [1984]
Mivel nekem lassan savanyú a szõlõ, nembírván tartani anyagilag a lépést e rohanó hardvervilággal, kijelentem:
A számítógép csak eszköz !

Next stop, Wonderland.

Válasz erre

okoska3000
#245 okoska3000 [12750]
Na persze

Válasz erre

Előzmény: Pyton 2002.08.29. 19:25
vally
#244 vally [9774]
Nagyon is labdába fognak rúgni. Itt van a SMT kes növelése, Hyper-mittudomén, 8(!!!) féle hővédelem /3 dióda a procin, egy a felületén, ha leveszed a hűtőt leáll/ van egy videó ahol egy 3,06-os proci megy hűtés nélkül(!!!)70 valahány fok, és ment jo sokáig!
Az Intelnél már dolgoznak egy Quadro valamin, ami virtuális módon megnégyszeri az órajelet, ez teljesítményben úgy 50%.
Itt van az Itanium 2, stb stb...

Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Válasz erre

Előzmény: Blade Runner 2002.08.29. 15:53
Eric
#243 Eric [20761]
Az a 600 csak 508!
Az a 22e ft is pénz...

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Válasz erre

Előzmény: Blade Runner 2002.08.29. 15:34
Eric
#242 Eric [20761]
Akkor ezek szerint még nem tűnt fel, hogy ha pl. a Wincommanderben ráklikkelsz az .exe-re és asszondod, hogy kicsomagolás, akkor hipp-hopp kicsomagolja!
Ergo zippelt a file, csak önkicsomagoló.

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Válasz erre

Előzmény: Kolin Mekré 2002.08.29. 18:58
vally
#241 vally [9774]
Nem, csak 2k, vagy Ekszpí!

Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Válasz erre

Előzmény: Moken 2002.08.29. 20:09
Moken
#240 Moken [1819]
Milyen géped van?
Ez a detonator ugye nem használható win98 alatt?

Inkább vagyok őrült optimista, mint egy pesszimista akinek igaza van !

Válasz erre

Előzmény: VOid- 2002.08.29. 16:35
Pyton
#239 Pyton [4730]
Kyro II forever!!!
3d Mark 2001se, 1600*1200, 32 bit 4*AA, SLOT1-ES CELERON 472-n, 627 pont(game1 low detail max fps: 14)
Egy gef4 ti4400 ebben a felbontásban csak 1826 pontot kapott, XP1700+al.
Ha nekem is ugyanilyen erős procim lenne,
tuti, hogy leszedné a gef4 ti4400-at...

részletek szept 1 től: www.extra.hu/celerontuning

Sonic boom babieee!

Válasz erre

Kolin Mekré
#238 Kolin Mekré [6614]
Üdv!

Sosem értettem, hogy miért adják ki .exe-s formátumban...
Ha bezippelnék az sokkal elegánsabb és gyorsabb lenne, na mind1.
Én ezekre az .exe-s formátumu driverekre vagyok allergiás brr grrr

Minden ellenállás hasztalan! 8-)

Válasz erre

VOid-
#237 VOid- [1778]
default 1024x768 32bit !
Ja és mielőtt felrakjátok a drivert uninstláljétok az előzőt én nem unnstaláltam aztán volt vele bajom.. nem tudtam mi a gáz uninstláltam minden ujra felraktam láss csodát minden szuperul müxött..

Válasz erre

VOid-
#236 VOid- [1778]
Meghúztam egy kicsit a vidikártyát láss csodát nature tesztben néhol 102 fps volt !!
Holott eddig agyonnyuzva minden max 60 fps t sikerült kicsikarnom !!

Válasz erre

VOid-
#235 VOid- [1778]
Rakjátok fel a detonator 40 et !! 3dmark2001 +700 pont volt nekem nature tesztben minden alapon volt 90 fps t is elerte !! 58 alá nem ment az fps
Hajrá NVIDIA ezek tudnak drivert írni

Válasz erre

okoska3000
#234 okoska3000 [12750]
Van egy maximális határ, most nem tudom mekkorra az, amit elméletben már nem lehet túllépni, olyan, mintha állítólag eléggé fel tudnánk gyorsulni, akkor már visszafelé mehetnénk az időbe... De hát ez csak elmélet... Vagy szerintetek már sikerült valakinek????

Visszatérve, akkó most mi a túróra fejlesszek a közeljövőben, P3 933Mhz-m van, meg egy G4 Ultrám, és azt jövőre szeretném kihasználni, ugyebár most a proci a visszafogó erő...

Igazságszerint Asus alaplapot vennék, mit ajánlotok... Ja, ez nem alaplaptopic, bocs, azé mondjátok, a Rambus jó megoldás?

Válasz erre

Előzmény: Moken 2002.08.29. 15:58
Blade Runner
#233 Blade Runner [3128]
Szvsz soha. Csak úgy nézegetem az új technológiákat, és pl. amerikai csákók dolgoznak a quantum számítógépeken, meg az optikai és egyéb cuccokon. Pár év múlva amikor kifullad majd a jelenlegi technológia, jönnek a vadi új cuccok, de akkor már tutti nem gigaherzben mérik a teljesítményt, hanem valami másban, mert nem is lesz összehasonlítási alap.

Blade

Válasz erre

Moken
#232 Moken [1819]
Olyan fura már hogy évekre gondolkozunk előre.
Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy meddig képesek méggyorsulni a procik. Mikor következik be, hogy egyszerűen már nem lehet majd mit fejleszteni?

Inkább vagyok őrült optimista, mint egy pesszimista akinek igaza van !

Válasz erre

Előzmény: Blade Runner 2002.08.29. 15:53
VOid-
#231 VOid- [1778]
http://www.hwsw.hu/hir.php3?id=17207&ido=3
Detonator 40 !!! 25% os teljsítmény növekedés szedem is lefelé !!

Válasz erre

Blade Runner
#230 Blade Runner [3128]
Azért az a sárbatiprás nem olyan egyszerű. Persze minden a Hammer sikerén múlik. Ha valami gikszer jönne közbe (aminek nagyon nem örülnék), akkor jöhet a válaszcsapás az Inteltől. Azt hiszem Intelék nem nagyon rúgnak labdába a jövő évben, de a 2004 már elég szorosnak néz ki. A Hammer-nek legalább 2-3 évig kell tartania a frontot, amíg az új technológiák olyan fejlettek, hogy processzort lehet velül fabrikálni. Az Intelnek óriási technológiai tartaléka van még, de nem akarja bedobni, amíg nem kényszerül rá. Hát majd 3-4 év múlva nagyot nézünk, hogy melyik gyártó lesz képes a vadi új technológiára zökkenőmentesen átállni. Addig meg marad a a fej-fej melletti küzdelem.

Blade

Válasz erre

VOid-
#229 VOid- [1778]
Csak mivel később fog piacra kerülni nem írtam..

Válasz erre

VOid-
#228 VOid- [1778]
Moken tudtam imént néztem meg a tomshardware tesztet

Válasz erre

VOid-
#227 VOid- [1778]
Moken az intel már nem tud mit csinálni Csak az órajelet növelni föl föl föl az egekbe És úgy halottam hogy az intel is kiakar adni egy olyan procit ami alacsonyabb órajelen nagyobb teljesítményt nyújt mint a magasabb órajelen müködö társai Csakhogy ez nagy bukás lesz az intelnek mert el kell hitetnie a nagy inteles tömeggekkel hogy nem csak a mhz számít

Válasz erre

Moken
#226 Moken [1819]
Szégyen VOid hogy még ezt sem tudtad

Inkább vagyok őrült optimista, mint egy pesszimista akinek igaza van !

Válasz erre

Előzmény: Blade Runner 2002.08.29. 15:42
VOid-
#225 VOid- [1778]
Egy kicsit előbb fog piacra kerülni a 2600+

Válasz erre

Moken
#224 Moken [1819]
Érzem, hogy az Intelnél tartogatnak valami meglepetést és nemsokára sárba tiporják az AMD-t

Inkább vagyok őrült optimista, mint egy pesszimista akinek igaza van !

Válasz erre

Blade Runner
#223 Blade Runner [3128]
A P4 2800 a leggyorsabb jelenleg, mert már megjelent. Egyébként a többivel egyetértek.

Blade

Válasz erre

VOid-
#222 VOid- [1778]
Nem nem jelenleg AMD XP 2600+ a leggyorsabb
Most megjelenik a p4 2800 az lesz a leggyorsabb de rögtön októberbe jön a 2800+ és akkor az lesz a leggyorsabb
Gelzárkozott az AMD és ráadás képp a 2800+ már 166fsb vel jön tehát még gyorsabb is lesz mint elődje 2600+ Aztán jönnek aztán évvégén jön a 3400+ hammer proci pedig akkor az intel még "csak" 3ghznél fog tartani

Válasz erre

Blade Runner
#221 Blade Runner [3128]
Ja igen. P4 2800 600 dollárért, mire itthon megkapod min. 150 rugó.
Annyiért megveszem a kicsivel lassúbb AMD-t + memória + alaplap. A maradékból meg besörözök/befagyizok(18 éven alúliaknak).

Blade

Válasz erre

okoska3000
#220 okoska3000 [12750]
Ja, az Intelé a leggyorsabb valami 2002A vagy mi a szar, 153 000 Ft-ba kerül...

Amúgy látom akkor te nem érted a viccet

Válasz erre

Előzmény: VOid- 2002.08.29. 14:05

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat