28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Spore

Raistlin666
#632 Raistlin666 [4860]
512mb RAM és 128as videó kártya? És csodálkozol, hogy akad? Legalább RAM-ot vegyél még 1.5gigát és javul a helyzet majd!

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Válasz erre

Előzmény: Zozy 2009.04.13. 19:03
Shadowguard
#631 Shadowguard [4577]
Ez a követelmény csak papíron minimum, egyébként kevés a játékhoz. Az űrkorszaknál a régi gépemen nekem is le kellett venni minimumra, pedig abban 1GB RAM volt és a proci is 2,6GHz-es.
Javaslom a gépfrissítést.

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

Válasz erre

Előzmény: Zozy 2009.04.13. 19:03
Zozy
#630 Zozy [69]
Megvan a játék és minden alapvető követelmény hozzá.(2 ghz es proci 512 ram ati radeon 9600 SE videókártya (NEM INTEGRÁLT) 128 mb memóriával.A játék el is indul de az űrkorszakban főleg csatázáskor nagyon akad pedig mindent minimumra húztam....Nem tudja valaki miért akad mégis?

Válasz erre

kovifeco
#629 kovifeco [13]
akinek az a hibája hogy nem tud partra menni az nem tud mást tenni mint másik bolygón játékot kezdeni.ez az alapba bug.az a lény ami megesz a partnál nem a föld alatt él.általába ha nagyon méjre úszol be a vízbe akkor esz meg.vizi lény.csak valami hiba van azon a bolygón.velem is megesett már.a patchok adnak egy új bolygóstílust.kockabolygó,új kitines meg páncélos testrészeket is ad a 3. patch.emelett hibákat javít.ilyen a laggolás hiba javítása.meg asszem a 3. patch javítja ezt a szárazföld-víz keveredést.de patch csak eredeti játékra tehető mert különben cd-t kér és ha újra crackelsz akkor meg az egészet telepítheted újra.csak az válalja föl akinek eredeti.az űrfázisba ha már a játék nem tűz ki neked célokat akkor te tűz ki magadnak.én például benépesítettem a földet ember lényekkel meg igazi állatok másával utána egy másik harcias fajjal leigáztam a földet.vagy a groxokat írtsd ki.esetleg még menj te a groxal és foglald el az univerzumot.tud érdekes is lenni csak tudnod kell hogy mit tegyél

Válasz erre

Spider man
#628 Spider man [701]
na egy nap alatt eljutottam majdnem az űrfázisba de csak a osztálytársamnál jáchatok mert nekem nincs fennt!

Igen bármi de semmi és akkor ja és tudod úgy. Amikor nem akkor is. Kérem kapcsolja ki.

Válasz erre

Spider man
#627 Spider man [701]
Nekem azzal sincs semmi bajom de viszont a házépítésnél (amit írtam hogy szar) a barátomnak építettem egy spongyabobot ( csak a testét) és a földönkívülieknek meg nem tetszett és bevágták a durcit :SS

Igen bármi de semmi és akkor ja és tudod úgy. Amikor nem akkor is. Kérem kapcsolja ki.

Válasz erre

Előzmény: Dranzi 2009.03.10. 20:02
Dranzi
#626 Dranzi [375]
Na szóval ez a mászkálós dolog unalmas, elírtam lejjebb.

"Aki átbasz, az basszon bét is"

Válasz erre

Spider man
#625 Spider man [701]
hát igen

Igen bármi de semmi és akkor ja és tudod úgy. Amikor nem akkor is. Kérem kapcsolja ki.

Válasz erre

Előzmény: Dranzi 2009.03.10. 06:47
Dranzi
#624 Dranzi [375]
Nekem is az eleje jött be a legjobban, jó a játék többi része is,(pl amikor mászkálunk az állatunkkal, ősleves után) de van benne néhány unalmas rész, viszont az eleje egész jó.

"Aki átbasz, az basszon bét is"

Válasz erre

Előzmény: Spider man 2009.03.09. 20:27
Spider man
#623 Spider man [701]
Na mégiscsak jó játék.
A korábbiakat egy rész miatt ( a házépítős) miatt írtam mert amikor voltam havernál azt kellett csinálni és hát az tényleg szar szerintem. De kezdtem egy játékot és még az elején vagyok nagyok de nagyon bejön.Főleg a legeleje, az "ősleves"

Igen bármi de semmi és akkor ja és tudod úgy. Amikor nem akkor is. Kérem kapcsolja ki.

Válasz erre

mohito
#622 mohito [1]
nagyon légyszives segitsetek, egy idegesitö bugra leltem...
törzs fázisban, a főhadiszállásnál ha rámegyek .. nemtom hirtelen mire, de opnnan tudok betenni házakat.. akkor eddig ha tettem be házat akkor hirtelen megfagyott, és csak szállt a füst, és tudtam néázelödni, ám mostmár elég csak rálépnem arra, ahonnan házakat lehet betenni.., és kapásbol megfagy, ha ekkor teszek le házat, akkor minden kajám odavész... de ugyanugy fagy tovább... a kamerát tudom pörgetni, olyan mintha csak le lenne pausesva

Válasz erre

Till
#621 Till [7]
Napsugi!
Segíteni ugyan nem tudok, de én is így jártam az egyik bolygón. Semmi esélyem nem volt hogy kijussak a partra. Másik bolygóra kellett menni.

Válasz erre

Előzmény: Napsugi 2008.12.02. 21:29
Dranzi
#620 Dranzi [375]
Hmm. Azt hittem, hogy valami lényegesebb dolgot csináltak bele. Pl. a lény szerkesztős "részt" (lénylabor?) átalakították volna, vagy hasonló.
Mindegy. Köszi azért.

"Aki átbasz, az basszon bét is"

Válasz erre

Előzmény: Shadowguard 2008.12.21. 22:02
heppy
#619 heppy [127]
Ja és még1 fontos kérdés!
Hova menti a játék a mentéseim?

Válasz erre

heppy
#618 heppy [127]
De ez ezek szerint nem azt jelenti hogy látom a tengeri lényeket uszkálni a víz alatt. Úgye?

Válasz erre

Előzmény: Shadowguard 2008.12.21. 22:02
Shadowguard
#617 Shadowguard [4577]
Amennyire én láttam: van sok újfajta bolygó, de ez szinte csak a T0-ásokra igaz...

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

Válasz erre

Előzmény: Dranzi 2008.12.21. 15:08
heppy
#616 heppy [127]
Csak mert itt ezt írják...
http://worldofspore.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=12
Ha van ilyen kérlek jelezzétek.

Válasz erre

Előzmény: heppy 2008.12.21. 20:50
heppy
#615 heppy [127]
Hi
Azt szeretném kérdezni hogy a spore-ban lehet tenger alatti városokat csinálni?

Válasz erre

Dranzi
#614 Dranzi [375]
Sziasztok srácok!
Kérdésem lenne felétek.
Patch-okkal miben különbözik a játék, mint az eredeti, illetve mennyivel jobb, ha jobb?

"Aki átbasz, az basszon bét is"

Válasz erre

Shadowguard
#613 Shadowguard [4577]
Nekem ilyen nem volt Ez sima alapjáték vagy már meg van tuningolva a testrészes packkal is? Mert nekem fel van patchelve a játék és semmi ilyesmit nem tapasztaltam
Egyébként lehet nekem csak azért tűnik hosszúnak a lényfázis, mert mindig össze szoktam szedegetni az összes elérhető testrészt(ami mellékesen ragadozóként és mindenevőként a legkönnyebb)

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

Válasz erre

Napsugi
#612 Napsugi [171]
Nekem a lényfázis is elég rövidnek bizonyult. Node mindenevőként újra kezdtem egy bolygón és kissé meglepődtem. Egyrészt a vízbe került a fészkem másrészt mikor a part közelébe mentem meghaltam, mert hatalmas lények éltek a föld alatt. Én azt hittem, hogy minden bolygó hasonlóan van felépítve, de ezekszerint mégse..

“Everything that goes into my mouth seems to make me fat, everything that comes out of my mouth embarrasses me.” Gabriel García Márquez

Válasz erre

Shadowguard
#611 Shadowguard [4577]
Nézőpont kérdése... Az első két fázis(sejt és lény) szerintem nem olyan rossz, főleg ha mindenevővel tevékenykedik az ember. A törzsi és a civilizációs viszont elég rövid, ráadásul bármilyen stílussal is játszik az ember baromi könnyű és rövid Az űrfázis meg az első 7-8 órában még szórakoztató volt, de mikor már megvan minden kiegészítő a hajóra akkor eléggé el tud laposodni. Főleg, mert semmi újdonság nincs a küldetésekben, mindig ugyanaz a 7-8 féle küldetés van csak(ha egyáltalán annyi is van benne).

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

Válasz erre

Spider man
#610 Spider man [701]
Egyetlen jó dolog sztem hogy meg lehet ölni mindenkit.

Igen bármi de semmi és akkor ja és tudod úgy. Amikor nem akkor is. Kérem kapcsolja ki.

Válasz erre

Napsugi
#609 Napsugi [171]
Nah gondoltam az első mindenkit legyilkolászós életmódom után a következő bolygón, mindenkivel szövetségre lépek, csak egy bibi van, hogy húsevő vagyok, így néha valakit meg kell kajolni vagy, ha mindig visszasietsz a táborhoz és lávolsz az egyik lénnyel, akkor újra feltöltődsz kajával, de olyan macerás ez így, egyszerűbb, ha mindenkit legyilkolok..

“Everything that goes into my mouth seems to make me fat, everything that comes out of my mouth embarrasses me.” Gabriel García Márquez

Válasz erre

Spider man
#608 Spider man [701]
egyetértek

Igen bármi de semmi és akkor ja és tudod úgy. Amikor nem akkor is. Kérem kapcsolja ki.

Válasz erre

cygary
#607 cygary [2745]
Ez mondjuk a nagy formázás miatt van, mivel annyi mindent rakhatsz rá annyi féleképpen ezért ennek külön ,,fizikát'' nem dolgoztak ki, nem is lehetett volna. De ha már az öltöztetésnél járunk zavart hogyha valami nem pont mértani középra raksz, akkor az ,,megduplázza''. Pl lényedre nem rakhatsz akárhova tollat, maszkot követ egyesével csak szimmetrikusan.Hiba! Apróság de zavaró.

Válasz erre

Előzmény: Spider man 2008.11.25. 20:08
Spider man
#606 Spider man [701]
De ha érdekel akkor földi jármű vagy mi készítése közben is az (ismerősömet néztem hogyan játszik) pl nem tudott rendesen betenni egyes darabokat, pedig ügyesen viszi, és pl a "kerekek" is olyan (bocsánat a csúnya kifejezésért!!!) sz... bénán (közben majdnem banánt írok) vannak megcsinálva, hogy belelóg a valamibe, ami fölötte van, (nem vagyok jártas az autókban nem tom mi az) és egyszerűen rossz ránézni.
Tudom hogy erre valaki azt mondja, hogy: "Áááááá!Nem azt kell nézni, hanem a játékélményt!"
De ez az én véleményem.(bocsánat ha ezzel vkit megsértettem, aki szeret ezzel játszani és bocs a sok zárójelért)

Igen bármi de semmi és akkor ja és tudod úgy. Amikor nem akkor is. Kérem kapcsolja ki.

Válasz erre

cygary
#605 cygary [2745]
öhm.. Nekem speciel az űrkorszaknál akadt ki a mérleg: akkora összevisszaságot régen láttam, mindenkinek fizetni kellett volna, mindenkit védeni és mindenkit támadni és megvenni

Válasz erre

Előzmény: Spider man 2008.11.25. 19:54
Spider man
#604 Spider man [701]
irtam, hogy ez számomra rossz játék, nem játszanék vele mégegyszer szivesen

Igen bármi de semmi és akkor ja és tudod úgy. Amikor nem akkor is. Kérem kapcsolja ki.

Válasz erre

cygary
#603 cygary [2745]
Semmi gond, csak indokold is meg máskor Bár speciel most igazad van részben, csak nem tudom mire érted ezt.

Válasz erre

Előzmény: Spider man 2008.11.25. 15:19
Spider man
#602 Spider man [701]
HI
Elnézést mindenkitől, akit megbánt a következő mondatom, de szerintem ez egy rossz játék, legalábbis nekem nem tetszik

Igen bármi de semmi és akkor ja és tudod úgy. Amikor nem akkor is. Kérem kapcsolja ki.

Válasz erre

Turan6
#601 Turan6 [4]
Igen , közben meg is találtam azt amit most belinkeltél.
MEG VAN!!!!

Válasz erre

Előzmény: Shadowguard 2008.11.12. 15:34
Shadowguard
#600 Shadowguard [4577]
Na akkor ne kínlódj, én is segítséggel találtam meg a harmadik bolygót.
Találd meg a földet help!

Vannak itt még más okos dolgok is különben

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

Válasz erre

Turan6
#599 Turan6 [4]
Így sem tudom, de most felcsigáztál így szenvedek vele egy pár napot, aztán ha nem megy akkor azért privátban megkérdezlek újra
Persze értem én hogy a mi naprendszerünkre célzol a 9 bolygóval és a 3. a föld, de a játékban nem tudom melyik az.....

Válasz erre

Előzmény: Shadowguard 2008.11.12. 14:47
Shadowguard
#598 Shadowguard [4577]
A medálhoz egy bizonyos harmadik bolygót kell megkeresni. Kettőt találhatsz, hogy konkrétan melyiket
De annyit segítek, hogy kilenc bolygója van összesen a csillagnak

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

Válasz erre

Előzmény: Turan6 2008.11.12. 13:41
Turan6
#597 Turan6 [4]
OK köszi az infót de a galaxis középpontjától vmelyik 3. nap(csillag) vagy bárhol az univerzumban keressek egy csillagtól 3. bolygókat ????
(Bár az elég durva lenne.)Köszi előre is.

Válasz erre

Előzmény: Shadowguard 2008.11.12. 10:46
Shadowguard
#596 Shadowguard [4577]
Folytatódik még akkor is. Viszont azért is kapsz egy medált. Meg ha csúnya gonosz "ember" vagy akkor kapásból kettőt. Csak néhány antianyagbomba, esetlegesen egy bolygókütyü kell hozzá
Tapasztalat

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

Válasz erre

Előzmény: Turan6 2008.11.12. 10:13
Turan6
#595 Turan6 [4]
Sziasztok!
Eljutottam a galaxis közepébe,....szóval aki már eljutott oda az tudja hogy mi történik DE! rátaláltatok az említett helyre (Naptól a harmadik bolygó?)
Szerintem ha azt megtaláljuk akkor még folytatódik a játék..TALÁN.
Aki megtalálta, az írja már le legyen szíves, mert ha senki sem tudja akkor inkább leszedem a progit.

Válasz erre

recondo
#594 recondo [7]
Eladó eredeti,bontatlan,magyar nyelvű SPORE-játékszoftver 6500Ft-ért.
Budapesten személyesen is áttudom adni.
Érd:

Válasz erre

PUBY2000
#593 PUBY2000 [7]
Heló nemhiszem hogy megfogja mert nekem sem fogta meg egyszer sem én is utánna néztem a spórakalaúzban és ugyanazt irta le. Mindenféleképpen próbáltam de nem ment de ha azt nézzük szerintem nem kell a küldetésekhez megfogni. Szóljon ha valakinek sikerült remélem tudtam segíteni csá!

Válasz erre

Előzmény: dahaka2 2008.11.01. 17:38
GROX
#592 GROX [2]
Hali mindenki. tudna valaki az ügyben segíteni hogy a spore.com ról letöltött lényeket járműveket hogy kell a játékba tenni??? pls.

Válasz erre

dahaka2
#591 dahaka2 [12]
hali
tudnátok segíteni?: már régóta játszom a spore-val de még nem jöttem rá hogy hogyan kell megfogni az elejtett nálam kisebb lényt. nekem mindig megeszi, a spórakalaúzba azt írja hogy ha nem éhes akkor megfogja.tudnátok segíteni.
előre is kösz.

Válasz erre

PUBY2000
#590 PUBY2000 [7]
Szivesen! Ha valakinek van még kérdése szóljon!

Válasz erre

Dostra
#589 Dostra [2]
Köszi a segítséget!!!Magamtól nem jötem volna rá!

Válasz erre

PUBY2000
#588 PUBY2000 [7]
Építsd meg az összes hangszer épületet és csinálj lényeket mindegyiknek adjál különféle hangszert(vagyis vegyél fel mindeggyikkel külön külön) már pontosan nem emlékszem hogy milyenek voltak de azt hiszem 3-4 féle van odamész a törzshöz és kiválasztod a kis szövegbuborékot alul majd mutatják a törzs tagjai hogy mejik hangszerekkel játszatok ennyi ha van még kérdésetek akkor szóljatok császtok!

Válasz erre

Dostra
#587 Dostra [2]
Ha tud valaki légyszi segítsen elakadtam ott hoyg beléptem a törzsfázisba és ott az a feladat hogy kapcsolatot létesítsek egy másik törzsel de nem tudom hoygan kell!!! Aki tud légyszi segítsen!

Válasz erre

PUBY2000
#586 PUBY2000 [7]
Akit érdekel hogy lehet gyorsan eljutni a galaxis közepére az vegyen egy halom gyógyító csomagot legalább 15-t és menjen gyorsan ugráljon bojgóról bolygóra de csak akinek legalább az élete(7500) meg a fegyverzete(3-s szintű)megfelelő én így csináltam meg és mindig mikor ment lefele az életem mindig adagoltam ujra ja meg energiacsomag se árt ha van a visszaúttal nem nagyon kell foglalkozni mert mikor meghalsz akkor visszarak a legközelebbi bojgóra elmondhatnám hogy mi a vége de minek lőjem le meglepi aki akarja így csinálja aki nem az nem ennyi császtok!

Válasz erre

Rikács
#585 Rikács [1]
Sziasztok!
Van egy kis problémám a Spore-ral.Mikor vége a sejtfázisnak és kimennék a szárazföldre akkor a gépem lefagy és a képernyő kék lesz.Aki tud kérem segítsen.Előre is köszönöm!

Válasz erre

Ossua
#584 Ossua [270]
Ok, köszi!
Tényleg nagyon baró a játék. De azért az űrfázis néha kissé már unalmas lesz. Szóval majd, ha nagyon unom magam rámegyek a maradék medálra.

hosom.hu legelső ingyenes szuperhős játékoldal

Válasz erre

olanor
#583 olanor [18]
Úgy értettem hogy a játék soha nem fogja kiírni hogy THE END. De ettől függetlenül ha mindenható vagy mondhatni hogy "kipörgetted". Utánna meghódíthatod még a többi bolygót meg fejlesztheted az űrhajód ha van valami amit kihagytál. De őszintén szólva ennek nem sok értelme van.

Ha valaki másképp tudja az ossza meg velünk

A Google nem a barátom... Ő a szolgám!

Válasz erre

Előzmény: Ossua 2008.10.26. 11:43

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat