28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dungeon Lords

kappadi
#116 kappadi [3564]
sebaj én a kard erejében is megbizok és aki az utamba áll annak annyi!

L. Ádám

Válasz erre

rorn
#115 rorn [4]
szia!
Tudnál segíteni elakadtam!
Arindal-ben az öregek tanácsa leküld az alagsorba,egész addig eljutottam,hogy a vizes pálya után a varázslót is kinyírtam íjjal és varázslattal.
azt írtad ,hogy a felvonó egy idő után lejön de nekem nem akar!
mit csináljak?
előre is köszi

szász zsolt

Válasz erre

Előzmény: szifon 2005.11.15. 16:22
szifon
#114 szifon [43]
Ye! Általában ahol az inteligencia magas azok a karakterek inkább mágusnak és tolvajnak jók.

Ahol az erő dominál ott pedig hassanak a vasak.

Válasz erre

tibi6893
#113 tibi6893 [4981]
igazad van szifon!az a nagy szörny az harcos az ember akármi lehet a farkasember mágus!a többit nem tom mer a demóba ez van!sztem

Válasz erre

szifon
#112 szifon [43]
"és később azá képzed őket amirre akarod!"

Persze a karakter adotságait ne hagyd figyelmen kívül.

Válasz erre

Előzmény: kappadi 2005.11.13. 12:03
kappadi
#111 kappadi [3564]
huhu!

aszem 5 vagy 6! de ezeknek a fajoknak van női és férfi karakterük is! és később azá képzed őket amirre akarod!

L. Ádám

Válasz erre

Előzmény: tibi6893 2005.11.12. 16:20
tibi6893
#110 tibi6893 [4981]
a TELJES verzióba hány faj van?a demóba 3!

Válasz erre

tibi6893
#109 tibi6893 [4981]
már tudom hogy lehet választani!csak akkot még nem vót meg a demo!de utánna letőtöttem!

Válasz erre

tibi6893
#108 tibi6893 [4981]
még nincs meg!kedden hozzák !kibróbáltam a demót is de...elég nehéz!!!de jónak tűnik!

Válasz erre

kappadi
#107 kappadi [3564]
az elején a karakter választásnál ez már kidrül!

több faj is van benne!

L. Ádám

Válasz erre

Előzmény: tibi6893 2005.11.12. 10:41
tibi6893
#106 tibi6893 [4981]
Hy!
lenne egy kérdésem!lehet ebben a gémbe fajt választani vagy csak ember van?

Válasz erre

szifon
#105 szifon [43]
Aloha Travellers!

Szerintem pont az benne a jó ,hogy nagyokat lehet mászkálni s közben gyikni az ellent.

Azért lehet rövidíteni is ha jól megfigyeled.

A térkép az nagyon hasznos.Nélküle már 1000 x elnavigáltam volna magam.

Az iránytű mint minden eddigi games ban nekem nem igazán mond semmit.

Válasz erre

Előzmény: kappadi 2005.11.03. 18:05
kappadi
#104 kappadi [3564]
na nálam van 1 piros kard,de azt nem a kovácstól kaptam hanem 1 ládában volt! a kovácstól valamiért nem kaptam!
de most visszakecmergek fargrove-ba azt beszélek vele!

sztem elég gáz,hogy tök hosszu utakat kell járni mire egyik helyről a másikra érsz! túl nagy a bejárható táj!

L. Ádám

Válasz erre

Előzmény: szifon 2005.11.03. 17:13
szifon
#103 szifon [43]
Gondolom Arindale ban vagy.Ha nem menj oda mert a történet fonala ott gombolyodik.

Fargrove ban van egy törpe fegyvermester.Ő meg akart bízni ,hogy vigyél el egy kardot az Arindale-i fegyvermesternek ha elfogadtad akkor nálad egy piros kard.Ha ezt odaadtad "A" fegyvermesterének akkor ajánlott neked egy küldetést,amivel ha jól emléxem lovaggá válhatsz.Ha elfogadod a küldit vissza kell menned "F" első eligazító táblájához.Ha a város felől nézed a táblákat akkor jobbra kell menned egyenesen, vége az útnak akkor is egy nagy mezőre.Na azon a mezőn le kell gyikni egy bajnokot.És beszélni egy hadvezérrel aki a fiát keresi.Ha legyiktad a bajnokot vissza kell menni az "A" fegyvermesterhez és nini már lovag is vagy.Nehéz páncélzat elérhető.

Aztán a patika mellett menj le a mezőre ballra hátra. Gyikjad le a 3 sárkányt.Lopd el a tojásokat.1 et vigyél a kínai mukinak.
A kínai mukitól irány a fogadó felazemeletre beszél Micukó Szaszikó.
Szaszikótól irány a patika.Pislog csodálkoz.

Onnan irány vissza micukó.Micukótól az öregek tanácsa elé.Ott elküldenek a már lentebb említett erődbe. Na ott vágjad ki magad majd vissza az öregek tanácsához.Onnan meg az öreg mágushoz a nagytornyú kecóba.Beszész varázsló Ő ad feladat s hajrá.

Röviden ilyesféle.

Nehéz írtani? Az option menübe nem hard ra van állítva a game?
Mert úgy tényleg nehéz.

Ha nem akkor pedig a tapasztalati pontjaidat ne pakold szét sok apró dologra.
Találd ki milyen fegyverrel akarsz menni s arra tegyél.
Érdemes tenni az alap képességekre is egyenletesen addig amíg a karaktered kényelmesen le tudja kaszabolni az ellent.

Urgoth tipikus harcos. Buta de erős és szívós.

Válasz erre

Előzmény: kappadi 2005.11.03. 12:40
kappadi
#102 kappadi [3564]
a karakterem egy urgoth male! amugy nem is tom már hogy ebből van e female,de mind1!

most ebből a városból merre menjek? eddig minden ösvényen zsákucába jutottam! vagy 1 tóba vagy 1 mezőre ahonét nemtudok merre menni! vagy pedig dombos hegyes tájra jutok ahol rengeteg az ellen és nehéz írtani őket! merre haladjak tovább a tigrises küldihez vagy a heavy armor és weaponhoz?

köszi!

L. Ádám

Válasz erre

Előzmény: szifon 2005.11.02. 18:51
szifon
#101 szifon [43]
Naaaaaaa! Megtaláltad a bassebalbuzogányt? Tecccik?

Hát igen jól fejlődik a karakter csak sokba kerül az effajta fejlesztés.

Kb: mintha az erdész pénzért venne tüzifát.Vagy fenyőfát karácsonyra.

Én általában elidőzök azokon a helyeken kicsit ahol sok ellenfél jön és sok pontot kapok értük.

Mint pl a vámpírok templomában. Tök jó hely. Most lett itt a karakterem 47 -> 53.

Jut eszembe milyen karit is viszel?

Válasz erre

Előzmény: kappadi 2005.10.30. 19:07
kappadi
#100 kappadi [3564]
most léptem a 11 es szintre!
most épp az egyik városban a gladiátor márlözésekkel szórakozok! itt tök jól lehet fejleszteni a karaktert!

L. Ádám

Válasz erre

Előzmény: szifon 2005.10.30. 17:46
szifon
#99 szifon [43]
Utmutatást mi merre van?
Ezt nem értem. A játék lényege a világ felfedezése s közben az adódó küldetések végrehajtása.

Figyeld meg ,hogy akikkel beszélsz miket mondanak.Általában küldenek valahová vagy valakihez.Hatalmas angol tudás sem kell hozzá mert a helyszinek és személyek nevei egyértelműek.
Tipp:
Készíts egyszerű feljegyzést egy papírra.
Pl:város neve.Nyíl.Elágazás.Nyilak.Hova vezetnek az utak.Ott milyen (fontos)helyek vannak vagy személyek laknak.Így később villámgyorsan be tudod majd azonosítani ki/mi hol van ha valaki valahová küld.A hold(híd)kapuval való közlekedés is egyszerűbb lessz így.

Na mint például a jappcsi muki akit említettél és a tigrises küldit adta és szeretne egy sárkánytojást.
Mondta menj a fogadóba és beszélj egy nőcivel.Aki majd elküld a patikushoz.

Vagy pl Az idős harcos akinek a próbáját kiáltad elküldött egy erődbe.Aminek az útja az első híd lábánál van.Ahol majd találsz valamit ami érdekes lessz az öreg harcosnak aki elküld a fővarázslóhoz a nagytornyú házba amihez kulcsot is ad

10 es a kis gonosz. Az én karim ott lett 30 as

Végül is melyik karaktert választottad?

Válasz erre

Előzmény: kappadi 2005.10.30. 13:01
kappadi
#98 kappadi [3564]
tudnál adni némi utmotatást hogy mi merre van?
a lordok háza és a többi környéken található épületeket bejártam!
van valami tigrises küldi amit elválaltam az micsoda pontosan és merre menjek?

amugy sajna késön szoltál és gyorsan átmentem a vízes részen igy csak 10 es szintü a karakterem!

L. Ádám

Válasz erre

Előzmény: szifon 2005.10.29. 13:09
szifon
#97 szifon [43]
Bocs.
Most nézem.
Nem nehézfegyverzet hanem nehéz páncélzatot.

Válasz erre

szifon
#96 szifon [43]
Haloi HaaS!

A jammed el én sem tudtam mit kezdeni.
Ha belegondolok az történt hogy próbálkoztam a zár feltörésével s mivel béna voltam szétba*ztam a zárat.
Azzal meg már az életben sem nagyon lehet mit kezdeni mégha a zár gazdája is próbálja kulcsal.

De azért gyors reflexel ki lehet azt nyitni kulcs nélkül is.
Főleg ha van mentésed.
Később ha lessz időlassítód akkor meg pláne.

Válasz erre

Előzmény: HaaS_ 2005.10.29. 01:44
szifon
#95 szifon [43]
Nehézfegyverzet:

Arindale ban menj be a fegyvermesterhez.
Ö felajál egy küldetést amivel lovaggá válhatsz.
Ha teljesíted kapsz nehézfegyverzet viselést.

Válasz erre

szifon
#94 szifon [43]
Ja!

Amit még akartam javasolni. A városból először a déli kapun menj ki.
Szaladj el a sámánok városába.Ott az arénában küzdj meg a legdrágább gladiátorral.

Na komi arról lehullik egy basebal buzogány 8-15 és valami 7" hosszú.

Az elég sokáig egy tuttkós hadiszerkezet.Imádják az ellenfelek.
Hullanak tőle mint a legyek.

Válasz erre

szifon
#93 szifon [43]
Arindale\Öregek tanácsa:

A vizes teremnél ne rohanj annyira legalább 5 szintet lehet ugrani ha szorgalmasan gyikod a rádküldött gyakorlóbábúkat.Az utolsó kapunál álló nyil-man is elég sok exp et ad csak türelmesen kell ütni a fejét.

A tűz miért? Nem kell belemenni. Lassítsd be az időt. Gyorsan küzd le a 2-3 gyakorlóbábút majd nézz fel körbe.Látsz egy varázslót.Na azt pirítsad tűzlasztival jéglasztival had szokja.
Egy idő múlva leereszkedik a rámpa s láss csodát.

A szellemlelék: Nálam varázslattal gyorsan hullanak.Ha nem állsz meg egy helyben és nem mész hozzájuk közel akkor nem tudnak lefagyasztani.

Méhecskék: Heh ne viccelj. Egy lazza froszt nova kisújjból amikor már elég közel vannak ,s közük sincs hozzád.

Válasz erre

Előzmény: kappadi 2005.10.28. 17:43
kappadi
#92 kappadi [3564]
ha ott tartasz ahol én voltam tegnap akkor igen a ládákban vannak a kulcsok! engem is szívatot az egyik láda rendesen a tűzzel!
ilyenkor mikor elkezd kijönni a tűz a ládábol fuss mesze a ládától és ugy nem sérülsz annyira! amugy ha van sok gyógyító itókád akkor nem nagy ügy! nekem 150 itókám volt ezen játékrész elött és most 90 egynéhány van!

L. Ádám

Válasz erre

Előzmény: HaaS_ 2005.10.29. 01:44
HaaS_
#91 HaaS_ [418]
Sziasztok... ha egy ajtó jammed, akkor azt sehogyan sem tudom kinyitni többé?

A legelső dungeon alján balra, a kapcsolóval szemben van egy négyes szintű lock, az beragadt, és bár már ki tudnám nyitni, nem engedi.
Ott van bent a kulcs az ezen a szárnyon lévő lezárt rácsokhoz? Mert ha igen, akkor kicsit káromkodom majd.

Köszi

"oold man, you seek the spell of mastery"

Válasz erre

kappadi
#90 kappadi [3564]
eléggé eldurvult a harc! most a grofok palotájában nyomulok,már a ketrechez való kulcsokat össze szedtem,de lent az alagsorba tuljutottam a vízed és uton marados részt is átvittem,de most meg a tűz lett nagy ellenségem! gondolom valahogyan el kell oltanom,de még nem jöttem rá hogyan! megköszöném ha megirnád!

L. Ádám

Válasz erre

kappadi
#89 kappadi [3564]
ok megtaláltam őket és most már az erdőben keresek embereket gondolom ezek a küldik! de elégg nehéz kinyirni a hülye méheket és a sok farkast! + a szelemekkel még mindig van problémám,de most gyáva modon elfutottam elölük!

a heavy armort és a heavy weapon-t azt mikor lehet kifejleszteni? és mit fejleszek hozá,hogy azt ki tudjam fejleszteni?

L. Ádám

Válasz erre

kappadi
#88 kappadi [3564]
hol van a városi varázsló? és a király?

L. Ádám

Válasz erre

Előzmény: szifon 2005.10.26. 18:46
szifon
#87 szifon [43]
Menj vissza a nigger nőstényhez a templomba.
Aztán látogasd meg a városi varázslót.
Az a király elé küld hírekkel.
Menj be a királyhoz dumálj vele.
Ő ad neked Írást ,hogy a város kapuőrzői kiengedhetnek.
Menj ki a kapun.

And Big Welcome in the Dungeon strainger. Jehhee he he he

Válasz erre

Előzmény: kappadi 2005.10.26. 18:06
kappadi
#86 kappadi [3564]
na igy hogy szépen fejlesztettem a kakakterem nem volt semmi gon a kriptában! pik pak szétpakoltam őket! de msot visszatértem valmi kürtel a kriptábol és áll a játék! merre menjek tovább? a kapott levelekkel mit tok kezdeni?

L. Ádám

Válasz erre

Előzmény: szifon 2005.10.26. 17:09
szifon
#85 szifon [43]
"pedig elég ügyesen csinálja!"

Naná! De ahogy magad is rájöttél sokba kerül az átképzése.
A tapasztalati pontokat ebben az esetben nem a karaktered fejlesztésére hanem átképzésére fordítod.
Amikor készíted az újj karaktert nézd meg az alap pontjait.
Az a faj amalyiknél magas az inteligencia pontszám azok jók varázslónak meg tolvajnak.

Ahol pedig az erő ... ezt már biztos magad is kitalálod.

"fejlesztenem de ez már elég sok zsé és nehéz össze szedni!"

Az nem zsé. Tapasztalati pont. Azért kapod mert megismersz valamit.

Én először karakter tuningot csináltam.
Készítettem azokból a fajokból 1-1 karaktert amikkel majd nyomulni akarok. Majd a vár előtti első területen elvittem őket 8 as szintig.
8 as szintnél indultam a városba.
Majd a városban feltuningoltam őket 10 es szintre. De közben semmire sem tettem exp pontot.

Most van 4 karakterem ami 10 es szintű s minden tapasztalati pontja megvan.Na ezeket elmentettem egy külön mappába. S ha újra kell kezdenem a játékot akkor nem kell a legelejéről hanem előveszem a mentést.

Ez azért is jó mert így kipróbálhatom pl hogyan aprít a karakter mondjuk ha sokat teszek a nehéz fegyver használatra stb..

holnap elindulok a kriptába és szétverem az ellen fejét!
Ye addjál nekik. Kínáld meg őket fejszével meg varázslással.

Válasz erre

Előzmény: kappadi 2005.10.25. 19:13
kappadi
#84 kappadi [3564]
pedig elég ügyesen csinálja!
szinte mindenben jó ez a karakter!

csak most már kicsit huzós dolog fejlesztgetni,mert ilyen 32000 és 60000 között kelene még fejlesztenem de ez már elég sok zsé és nehéz össze szedni! sokáig tart,sok öldöklés és már kezd uncsi lenni,hogy csak ölöm ölöm és fejlesztek! holnap elindulok a kriptába és szétverem az ellen fejét!

L. Ádám

Válasz erre

Előzmény: szifon 2005.10.25. 16:37
szifon
#83 szifon [43]
Ronda dögök?

Banyek mi lessz veled akkor ha kimész a déli kapun?

Na a legerősssssebbb karakter az biztos nem lessz jó varázsló.

Válasz erre

Előzmény: kappadi 2005.10.24. 20:08
kappadi
#82 kappadi [3564]
én most a legerösebb karakterrel kezdtem és elég szépen ki fejlesztettem! már medium armor és pajzs és stb! szóval minden meiumon van és a varászlatokból fejenként kb 50 db-ot vásároltam!
igyekszem mindent maxra kifejleszteni,hogy legyözhetetlen legyek!

tudom azt hogy a kriptába kell lemenem a nagy ronda dögökhöz és a szelemekhez ezért fejlesztem magam!

L. Ádám

Válasz erre

Előzmény: szifon 2005.10.24. 16:26
szifon
#81 szifon [43]
A karakter választás a játék lényege. Olyan karaktert kell választanod ami az egyéniségedhez a legközelebb áll.Mert csak akkor fogod tudni kijátszani a karaktert.Vagyis kihasználni 100% san a képességeit.Hiszen a karakter te vagy virtuálisan.

Pl Én ha harcossal megyek. Egy ideig eröltettem ,hogy pajzsot viseljen a karakterem.De rájöttem ,hogy a hárít hárít üt. Hárít hárít üt nem az én stílusom.

Ezért abszolutt támadóra állítottam a karakterem. A pajzs képesség helyett a vitalitásra az erőre ügyességre tettem a pontokat.

Így max 2 ütés 1 szörny. Gondolhatod gyorsan rendet vág maga körül.
S már mehetek is tovább.

Varázsló esetén pedig pl felesleges a nehéz páncélzat eröltetése.
Egy lazzza bot a kézbe.Sok pont az inteligenciára manna regenerációra és a varázslat erősségre.1-2 tűzlaszti Blast Nova s már mindenki fexik nyugszik körülötted.

Ha jó arányba rakod a pontokat a karaktered élni játtszani fog a csatatéren és jajj annak akire megharagszik!

Válasz erre

Előzmény: kappadi 2005.10.22. 13:34
kappadi
#80 kappadi [3564]
aszem én elkezdem előröl a játékot mivel elég reménytelen a helyzetem most! melyik karaktert ajánlod?

és most valami gyik szerü lénnyel voltam! (elf-el nem akarok leni)

L. Ádám

Válasz erre

kappadi
#79 kappadi [3564]
bakker én pont 2-vel futottam össze!

és az összes varázslatomat elhasználtam a hülye nagy darab fejetlen szörnyekre akinek nagy fejszéje van!(nemtom a nevét) de 1-2szer sikerült megsebeznem a szelemeket a kardommal!

L. Ádám

Válasz erre

Előzmény: szifon 2005.10.21. 16:49
szifon
#78 szifon [43]
A szellemeket eddig csak spirituális fegyverrel sikerült kinyírnom.
Kardok,fejszék,nyílvesszők és társaik hasztalanok ellenük.

Az halálos is lehet ha 2 vel találkozol egyszerre mert teljesen szétfagyasztanak ,hogy mozdulni sem bírsz. Brr..

A tűzlabda sebzi őket de nem a legjobb. Ha jól emléxem "Magik missle" az nagyon aprítja őket.

Az a varázslat ami 2 labdát küld egymás után.A varázslat könyvének borítóján pedig 2 nyilacska van egy körben ||

Válasz erre

Előzmény: kappadi 2005.10.20. 19:01
kappadi
#77 kappadi [3564]
jó azt a nagy szörnyet sikerélt kinyirnom,de a szelemekkel mit lehet teni? mindig lefagyasztanak és nekem ott annyi! sőt a mentés olyan hülyén jött össze hogy pont akkor mentettem mikor meghaltam és igy véletlenül felülírtam a jó mentést! remélem az élet medálal feltom támasztani magam,csak az most töltödik be mert a mana-ja még nincs maxon!

L. Ádám

Válasz erre

Előzmény: kappadi 2005.10.19. 18:35
kappadi
#76 kappadi [3564]
okés!

most a kriptában lévő szörnynél akadtam el,ami böhöm nagy és nagyokat is üt alig birom szusszal de kinyirni meg végképp nemtom!

a tükje az hogy sokáig kell támadni? jah közben szelemekkel orkokkal és egyébb rondaságokkal is találkozok!

L. Ádám

Válasz erre

Előzmény: szifon 2005.10.19. 18:27
szifon
#75 szifon [43]
Azok nem gecik hanem tolvajok, kígyók stb ..
Gecivel én még nem tallálkoztam pedig már jócskán a közepén vagyok a gamesnak.

Nekem még attól nem fagyott le a game ,hogy sok cuccosom lenne.
Viszont ha annyiszor adsz el valamit ahányszor csak tudsz akkor a v1.0 val nyomulsz. Töltsd le a 1.3 as frissítést az talán kijavítja a fagyási gondodat is.Ja és kapsz térképet is ami nagy segítség lessz később.

A nagy nehéz páncél akkor javallot ha olyan karaktert választottál amihez illik is. Pl Varázslók nem igen szoktak nehéz páncélzatot viselni.

Ha nehéz páncélt akarsz viselni akkor a nehéz páncélzat viselésre kell majd pontokat áldoznod.Ezt viszont csak akkor kapod meg ha "specializálódik" a karaktered.

Pl ha lovagot csinálsz a karakteredből akkor meg fog jelenni a nehéz páncélzat ikonja a képességek között.

De ha tovább lépsz a játékban akkor számodra is világos lessz amit leírtam.

A lényeg ,hogy nem hiba okozza a játékmenet ilyen.

Válasz erre

Előzmény: kappadi 2005.10.19. 17:09
kappadi
#74 kappadi [3564]
j időközben rájöttem! már a városban írtom a geci bünőzöket! annyi cuccom van hogy befagyott a játék és anyiszor adhatom el amenyiszer akarom és a pénzt meg is kapom érte! igy mindent meg tok vásárolni!
viszont sajna rájöttem hogy a nehéz páncélal már támadni nem tok!
mit fejleszek hogy a legfejletebb ruhát páncélt és fegyvert is rátehesem a karakteremre?

köszi!

L. Ádám

Válasz erre

Előzmény: szifon 2005.10.18. 18:16
szifon
#73 szifon [43]
Haloi Kappadi!

Hogyan lehet kinyirni?? Nah hát miért játszod a játékot?
A játék lényege pont az ,hogy hogyan nyiffancsunk ki különféle szörnyeket.
Használd egy kicsit a fantáziádat.

Na jó most még segítek: Mivel a karaktered gyenge és nincs erős páncélzata sem ami megvédene a lánc csapásoktól ,ezért valószínű ,hogy túlélésre kell játszani.Vagyis nem állunk ki vele szemtől szembe mert az nagyon keserves mutatvány.
De ha felugrasz a színpadra oda nem tud utánnad mászni.
S voilá azt csinálsz vele amit akarsz. nyíl,tőr,varázslat.
Hajrá!

Hogyis mondjam. Biztos láttad már amikor a fantasy világában egy boszorkány bűbájt kotyvaszt.

Nagy üstben sárkányszíve békamáj kutyaszőre virágszár stb...
Na ez ugyan az.Te éppen a hozzávalókat gyüjtöd.A varázslatokat később kapod.Amikre fel is lessz tüntetve hogy miket kell hozzájuk összekavarni.

Én speciel csak az adept karakterem esetén szoktam megtartani őket.
Mert pl egy paladin nak minek bűbáj annak ott a kard.
Szóval el szoktam őket adni jó pénzért.

Válasz erre

Előzmény: kappadi 2005.10.18. 16:08
kappadi
#72 kappadi [3564]
nem kérdeztem semmit! tovább is jutottam,de egy résznél a kastélyban mágusok meg orkok nah és persze 1 nagy troll van! mindenkit ki tok nyírni kivétel a troll-t! ez 1 nagy böhöm állat aminek a kezén bilincs és lánc van! ezt hogyan lehet kinyirni?
jah és a gombák ,denevérszárny,patkány karom,növények ezek mire valók?
előre is thx!

L. Ádám

Válasz erre

Előzmény: kappadi 2005.10.17. 18:51
kappadi
#71 kappadi [3564]
+van mind a két kulcs,de ott hol lehet használni?

L. Ádám

Válasz erre

Előzmény: szifon 2005.10.17. 16:42
szifon
#70 szifon [43]
Kulcs kappadi. Kulcs.

Szörrrcsing szörrrrcsing kulcs kedves kappadi

Válasz erre

Előzmény: kappadi 2005.10.16. 18:13
kappadi
#69 kappadi [3564]
jah meg kapom a pénzt azt tom magam fejleszteni 1 csomót!
egy olyan résznél akadtam el ahol a hid le van engedve és a túl oldalról meg nyilaznak meg 1 nagy gerenda méretü nyillal is lönek engem! azt a hidat hogyan lehet felhuzni?

L. Ádám

Válasz erre

Előzmény: szifon 2005.10.16. 14:43
szifon
#68 szifon [43]
Nah!

Hát az attól függ hol tévedtél el.
Az meg csak jó ha jönnek a gonlinkák mert legalább izmosodsz

Válasz erre

Előzmény: kappadi 2005.10.15. 18:45
kappadi
#67 kappadi [3564]
okés! köszi!

igen dumáltam a tűz meletti csákoval és a kapuőrrel is,sőt megtaláltam az anternativ bejáratot is,de valahol a mélységben eltévedtem! és csak jönnek a goblinok és az egyébb szörnyek! merre kell meni?

L. Ádám

Válasz erre

Előzmény: szifon 2005.10.15. 18:16

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat