28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jarhead

hriszto
#100 hriszto [7565]
tudod moziban ezt nehéz megoldani!

Homo homini Lupus! - Ember embernek farkasa!

Válasz erre

Előzmény: Peace 2006.02.03. 15:22
Porker
#99 Porker [8000]
Engem haverom azzal bíztatott hogy a fehér sávon átvált sárgára a felirat, aztán alig-alig változott.

Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.

Válasz erre

Előzmény: hriszto 2006.02.03. 13:59
Peace
#98 Peace [28898]
Persze ha nem szélesvásznút néztél, az szop*s.

Válasz erre

Előzmény: Peace 2006.02.03. 15:21
Peace
#97 Peace [28898]
Felirat pozíció mozgatása!!! Csak lekellett volna húzni a fekete részre a szöveget.

Válasz erre

Előzmény: hriszto 2006.02.03. 13:59
hriszto
#96 hriszto [7565]
Szerintem jó film!
meg magát a háború borzalmait hanem a kiskatona félelmeit, gyötrődését mutatja be. Bizonyos szempontból engem A szakaszra emlékeztet. ott mutatták be igazán jól a katona lelkiállapotának a változását. Szerintem ezt a részét itt eléggé jól oldották meg.
Igaz, hogy nincs benne 3 órányi akció és folyamatos lövöldözés, de nekem így is tetszett! csak kár, hogy a felirat színe fehér volt így a sivatagos jelenetknélk nem minden esetben lehetett elolvasni.

Homo homini Lupus! - Ember embernek farkasa!

Válasz erre

VodevilX
#95 VodevilX [11345]
hát majd eldől hamarosan megnézem

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Válasz erre

Előzmény: Peace 2006.02.02. 22:20
Peace
#94 Peace [28898]
"bíztam hogy ismét jó filmet csinál"
A jó az egy nagyon tág fogalom. Lehet, hogy tetszeni fog. Tesómmal mi nagyot csalódtunk benne. Trailer megjelenése óta vártuk, de teljesen mást kaptunk, mint amire számítottunk.

Válasz erre

Előzmény: VodevilX 2006.02.02. 21:26
VodevilX
#93 VodevilX [11345]
én is megakarom nézni
egyébként én is az Amerikai Szépség miatt vártam
az nagyon nagy film...
a rendezőben pedig bíztam hogy ismét jó filmet csinál
és ezek szerint így lett

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Válasz erre

Előzmény: Pyrogate 2006.01.05. 20:21
Porker
#92 Porker [8000]
Én csak csehet (bár nemtom eldönteni, hogy szlovák vagy szlovén vagy román-e...)

Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.

Válasz erre

Előzmény: Solmyr 2006.02.01. 16:44
Solmyr
#91 Solmyr [2]
Én már holland feliratot is találtam hozzá!

Válasz erre

szedrencs
#90 szedrencs [4695]
Szerintem ez a Syriana-val is így van. A dvd rip már hetek óta kint van, de eddig csak portugál, román és bolgár feliratot találtam.

Semmi angol v. német. (Hogy magyarban már ne is reménykedjek)

Válasz erre

Előzmény: Porker 2006.01.26. 08:40
Porker
#89 Porker [8000]
Nekem angol nyelvű felirat kellene, de a lenti linken semmilyen nincs (egyébként a felirat hiányán látszik, hogy nem fog befutni a film).Google-ben is mindenféle fizetős letöltést találtam.

Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.

Válasz erre

Pyrogate
#88 Pyrogate [21953]
én megnéztem moziban, és lassan meglesz a gépemen is. De azért még ezt sem venném meg DVD-n (ahogy soha egyetlen filmet).

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

szedrencs
#87 szedrencs [4695]
Viccelsz, miért lenne? Én is ritkán megyek mozibe, de a lángoló olajkutak valahogyon csak nem ütnek akkorát 19"-on, mint vásznon.

(torrentet meg küldjed a címemre)

Válasz erre

Előzmény: Peace 2006.01.24. 13:13
Peace
#86 Peace [28898]
Nem nézlek lámának. De ha ott nincs, akkor nem lesz máshol sem. Úgy is mondhatnám, hogy a feliratok.hu a one and only subforrás!

Válasz erre

Előzmény: Neurotoxin 2006.01.24. 13:38
Neurotoxin
#85 Neurotoxin [1484]
Kösz, Peace, de itt már én is néztem Nem kéne egyből lámának nézni, azt hittem, hogy másnak van A feliartok.hu-n és a mirrorjain már rég végignéztem.....

More fun, less brutality.

Válasz erre

Előzmény: Peace 2006.01.24. 13:26
Peace
#84 Peace [28898]

Ha itt nincs, akkor máshol sem. Miért olyan nehéz bepötyögni a keresőbe?

Válasz erre

Előzmény: Neurotoxin 2006.01.24. 13:14
Neurotoxin
#83 Neurotoxin [1484]
Ha van vkinek felirata, lepasszolná levélben?előre is kösz

More fun, less brutality.

Válasz erre

Peace
#82 Peace [28898]
"szar kamerás verziók" Ez jó volt. Csak az a bökkenő, hogy Tökéletes minőségű dvd screener van kinn 5.1-es hanggal. Nem járok moziba hosszú évek óta. Ezt is itthon néztem meg. Sajna ez van. Fölösleges pénzkidobás lenne számomra. Sry. Azért ugye nincs harag?

Válasz erre

Előzmény: szedrencs 2006.01.24. 12:15
szedrencs
#81 szedrencs [4695]
Van egy Speier Dávid féle felirat......a moziban. Javaslom ott megnézni, a szar kamerás verziók helyett. Megérdemel ennyit ez a film.

Válasz erre

Előzmény: isztes 2006.01.24. 12:07
isztes
#80 isztes [420]
Magyar nyelvű feliratfájl van már hozzá? Most szedtem le, de sehol nem találok hozzá feliratot, a www.feliratok.hu-n sem találtam.

AMD64 3200+S939.:.1GB Kingmax.:.530GB HDD.:.MSI 6600GT.:.B19"CRT

Válasz erre

Pyrogate
#79 Pyrogate [21953]
elolvastam, bár konkrétan a filmről nem sokat írtál csak a történetéről

Mindenesetre tényleg sajnálom hogy ez a film nem fog befutni, mert amúgy mesteri

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Előzmény: szedrencs 2006.01.23. 09:31
szedrencs
#78 szedrencs [4695]
fent van a wargamer.hu-n, de előre szólok, hogy nagyon szétesettre sikerült, én sem vagyok vele megelégedve.

Valahogy írásundorom volt, amikor elkövettem.

Válasz erre

Előzmény: Pyrogate 2006.01.22. 22:34
Pyrogate
#77 Pyrogate [21953]
Várjuk a kritikát

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Előzmény: szedrencs 2006.01.22. 18:09
szedrencs
#76 szedrencs [4695]
Állati jó film, bár vannak eltérések a könyvhöz képest. Remélem lesz egy Director's Cut is.

Már íródik a kritikám.

Válasz erre

Porker
#75 Porker [8000]
Jah, 6an voltunk a moziban

Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.

Válasz erre

Előzmény: Pyrogate 2006.01.19. 22:30
Pyrogate
#74 Pyrogate [21953]
Örülök hogy tetszett Kár hogy témája miatt soha nem fog befutni ez a film

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Előzmény: Porker 2006.01.19. 08:08
Porker
#73 Porker [8000]
Megnéztem tegnap.Nagyon jó film.Mikor a csávó berobbantja az összes jelzőrakétát, azt reméltem, hogy igazi lőszer fog berobbanni, a hapek meg meghal.Mert asszem az Öböl háborúban több amerikai halt meg nem ellenség által.A végén a buli hihetetlen jó volt, mikor mindenki lőtte az eget...

Nem is hiányzott annyira belőle a harc, amennyi benne volt, az pont elég.

9/10 (de csak mert már csak a stáblistában szólt a főcímdal)

Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.

Válasz erre

Porker
#72 Porker [8000]
Megérte, 5-öst kaptam rá(attól függetlenül sajna még 4-es leszek)

Csütörtökön megyek.Akkor üres lesz a mozi, mert mindenki melegít estére a Tigrisre.

Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.

Válasz erre

Előzmény: Pyrogate 2006.01.12. 23:33
Pyrogate
#71 Pyrogate [21953]
ezt a filmet érdemes megnézni! NANANANANNAAAAAAAA!

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Előzmény: Porker 2006.01.12. 08:19
Porker
#70 Porker [8000]
Na nekem meg beleszólt a suli, úgyhogy nem megyek ma, inkább maradok Homérosz: Odüsszeia első énekét tanulni...

Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.

Válasz erre

Peace
#69 Peace [28898]
Így van! Jobb mint az átlagos tömegfilm. Csak én jobban örültem volna egy sólyom végveszélyben stílusú mozihoz. DE így se volt rossz.

Válasz erre

Előzmény: Pyrogate 2006.01.09. 22:22
Pyrogate
#68 Pyrogate [21953]
na de azért mint film, jó volt nem? Üdítő a többi egyforma tömegfilm után

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Előzmény: Peace 2006.01.09. 09:49
Peace
#67 Peace [28898]
Mi is megnéztük tegnap tesómmal az itthoni tv-s mozinkban. Már felkészített a ti véleméynetek és kritikátok arra, hogy sajna nem azt fogom kapni, amit vártam a trailer után a filmtől. Így nem ért akkora meglepetés. De ennek ellenére jópofa kis múví lett belőle, de tuti nem nézem meg többször, mint black hawk down-t, mivel teljesen különböző kategória a 2 film.

Válasz erre

Porker
#66 Porker [8000]
Az a jó...legalább a kabátod beteheted a melletted lévő székbe

Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.

Válasz erre

Előzmény: Pyrogate 2006.01.07. 20:10
Pyrogate
#65 Pyrogate [21953]
nemigazán, ez a film nem aza a kommersz, szal nem is fognak sokan elmenni megnézni.

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Előzmény: szedrencs 2006.01.07. 13:33
szedrencs
#64 szedrencs [4695]
sokan voltak a moziban?
engem rohadtul idegesít, hogy csak plázákban multipleBszben adják.

Válasz erre

Előzmény: Pyrogate 2006.01.06. 18:51
Marv
#63 Marv [1567]
Sam Mendes film... Szerintem ennyi elég...

http://www.youtube.com/watch?v=o2zCon5n7PI&NR=1 :P

Válasz erre

Pyrogate
#62 Pyrogate [21953]
Látvány: az a rész nagyon hatásos amikor csávó áll a "domb" tetején mellette lőnek, minden lelassítva, nagyon odaillő zene és nagyon odaillő gondolatok. De a vége is igazi keretet adott a filmnek. Ha közepén haza kellett volna menne, azt mondanám hát ez egy közepes film. De aztán a vége teljesen megmagyarazott mindent, és nagyon hatásossá emelte az unalmasabb részt. Megnézném újra

(de azért marad a 8/10)

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Előzmény: Marv 2006.01.06. 03:30
Porker
#61 Porker [8000]
Én hétfőn vagy utána megyek megnézni.A trailer nagyon bejött, és amiket itt leírtatok, az alapján tényleg jó film lehet.

Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.

Válasz erre

.:[Kain]:.
#60 .:[Kain]:. [11704]
a Sivatagi Cápák egész jó volt, mondjuk én alapból egy jó filmet várok ettől. holnap vagy ezt, vagy kongot nézem. bár valszeg utóbbit és aztán valamikor ezt. mindkettőt moziban akarom látni

Válasz erre

Előzmény: Marv 2006.01.06. 03:30
Marv
#59 Marv [1567]
Kúrva jó film... Látni kell!!!

Nem "akciófilm", de szerintem kicsit se unalmas! Sőt! Ahogy kijöttem a moziból ültem volna be mégegyszer. Nem kell napokat aludni, hogy leessen a mondanivalója a filmnek. A szereplők nagyon jók, gyönyörű a látványvilág is annak ellenére, hogy egy kopár sivatag a színhely.

Akinek tetszett a Full Metal Jacket meg a Sivatagi Cápák, az szerintem imádni fogja! De azok is, akik nem szerették ezeket. Nekem főleg ezek a filmek jutottak eszembe a film kapcsán.

A lényeg: nézzétek meg!

http://www.youtube.com/watch?v=o2zCon5n7PI&NR=1 :P

Válasz erre

Pyrogate
#58 Pyrogate [21953]
Benne, bár arra már nem emlékszem h a felirat h fordítja ezt

Mondjuk gázálarcban amerikai focizni nem rossz dolog Aztán utána van ez a bizonyos jelenet

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Előzmény: szedrencs 2006.01.05. 21:33
szedrencs
#57 szedrencs [4695]
"Fieldfuckos" rögbimeccs benne van?

Válasz erre

Előzmény: Pyrogate 2006.01.05. 20:21
csuvi
#56 csuvi [5613]
nem is az amcsiság miatt bizonytalankodtam, hanem attól tartottam, hogy a komótos történetmenetet valamiféle nyáladdzással akarják fogyaszthatóbbá tenni a kommommerszre éhes nagyközönségnek

A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt

Válasz erre

Előzmény: Pyrogate 2006.01.05. 20:21
Pyrogate
#55 Pyrogate [21953]
hát nyugi ebben semmilyen "amcsiság" nincs, USA-ban nem is értették a filmet, mert eltért az eddigi harci filmektől. Egyébként nekem az Amerikai Szépség az egyik kedvenc filmem, úgyhogy nem kizárt közrejátszott az is.
Valakinek túl sok lesz talán a kevés cselekmény, de a végén valahogy összeáll a kép és talán ez nem fogja izgatni. (nekem legalábbis kcisit nyomasztó volt a közepén hogy nem történt semmi, de végül így volt tökéletes)

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Előzmény: csuvi 2006.01.05. 20:17
csuvi
#54 csuvi [5613]
bizonytalan voltam. azt gondoltam, hogy nem a harc van középpontban, de attól tartottam, hogy valami unalmas, testváladéktól csöpögő szutykot kapunk. ne vedd bóknak, de a te ízlésedet a normálisabbak közé sorolom, így megbízom benne

A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt

Válasz erre

Előzmény: Pyrogate 2006.01.05. 20:02
Pyrogate
#53 Pyrogate [21953]
miért, hogy nem akartad megnézni?
(úgyértem mi volt eddig a bajod a filmmel? a bőrnyakúak fordítás?)

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Előzmény: csuvi 2006.01.05. 19:59
csuvi
#52 csuvi [5613]
nah, így már lehet, hogy megnézem

A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt

Válasz erre

Előzmény: Pyrogate 2006.01.05. 19:57
Pyrogate
#51 Pyrogate [21953]
TÁTÁTÁTTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

MEgnéztem ma a filmet! Komolyan mondom ilyen még sohasem volt, hogy egyből láttam valamit. Nos, azt hiszem még emésztenem kell, de egyvalamit el kell mondanom: NEm csalódtam
NEm akarok még értékelni, azt hiszem alszom rá egyet, de kb. 8/10et adok rá, ha mégis muszáj lenne ezt most megtennem
Főleg nem akarok mondani semmit mielőtt még nem is láttátok, de ajánlom, hogy MINDENKI NÉZZE MEG!

Negatívuma csak az hogy nem sok cselekmény van benne (néhol unalmasan nyúzott), tehát aki sok-sok akcióra vágyik annak ez egy szar film lesz. NEkem viszont tetszett, ajánlom. A vége különösen jó volt

JA és benne van a filmben a magyarázat hogy miért lett bőrnyakúak.

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat