28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Idióták az osztályomban!

Star Wars
#102 Star Wars [11836]
Kárnak linkeltem be...

RIP pcdome

Válasz erre

Előzmény: zolibátyám 2007.07.22. 10:02
zolibátyám
#101 zolibátyám [129]
Ugyan, ti sem vagytok különbek Gandalfnál...

Az a baj ezen a világon hogy minden ember meg van róla győződve hogy ő kurva okos, meg mindent jobban tud mint a többi.
Itt szidja néhány láma az osztálytársait, de szerintem nekik is vannak rossz tulajdonságaik, amiket lehet hogy egy másik portálon ugyanígy kiteregetnek.

Válasz erre

Posseidon
#100 Posseidon [2800]

Válasz erre

Előzmény: Gerico 2005.02.06. 19:01
Gerico
#99 Gerico [1645]
Már nagyon ki vagyok kattanva...

"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon

Válasz erre

Előzmény: Gerico 2005.02.06. 19:01
Gerico
#98 Gerico [1645]
Új fogalom az emberiség történelmében...már látom magam előtt a 30-40 év múlva készülő lexikonok lapjait:
Alteregó-agresszió-kicsapódás:
Olyan jelenség, melynek során egy láma egy bizonyos internetes számítástechnikai magazin fórumán (PC-Dome Fórum), két néven, önmagával perlekedő társalgást folytat.

"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon

Válasz erre

Előzmény: Pyrogate 2005.02.06. 13:42
Pyrogate
#97 Pyrogate [21953]
Bamzeg azért az elég égő, ha a saját alteregód szidod

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Előzmény: Gandalf 1990 2005.02.06. 10:33
Lelnet
#96 Lelnet [1129]
Packáztam vele?
Nem is tudtam róla!

Talán inkább mondjuk úgy, belém kötött, én meg mondtam neki, hogy fejtse ki, mi a baja...

"Tábornok úrhoz jön a sürgöny, hogy a berberek elfoglalták a Fasszalbasz fennsíkot." - fisher99

Válasz erre

Előzmény: Porker 2005.02.06. 11:39
Gerico
#95 Gerico [1645]
Lehet, hogy ebből topiczárás lesz...

"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon

Válasz erre

Gerico
#94 Gerico [1645]
Az enyémmel megküzdhetnél, mert 5 éve cselgáncsozok versenyszrűen+még ha jönnének páran...

"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon

Válasz erre

Előzmény: Gandalf 1990 2005.02.06. 10:33
Porker
#93 Porker [8000]
Én nem packáznék zsoltikával, láttam a képét az UW-n, simán szétver mindenkiT!

Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.

Válasz erre

Előzmény: Lelnet 2005.02.06. 00:04
Tommy 87
#92 Tommy 87 [725]
a képedet elnézve inkább mi vernénk be a tiedet...
nem tom, mire vered magad, csak azt h qrva szánalmas vagy!

American Cars 4ever --- http://car.uw.hu

Válasz erre

Előzmény: Gandalf 1990 2005.02.06. 10:33
Hans von Gröbel
#91 Hans von Gröbel [7]
Ez az! És akkor lessz neked:

Válasz erre

Előzmény: Lelnet 2005.02.06. 10:39
Lelnet
#90 Lelnet [1129]
Jaj de erős vagy... Félek

Azér' ennyire nem kell "nagyonerősnek" lenni... Mi lesz, kijön egy kéz a monitorból és pofánbasz??
LOL

"Tábornok úrhoz jön a sürgöny, hogy a berberek elfoglalták a Fasszalbasz fennsíkot." - fisher99

Válasz erre

Előzmény: Gandalf 1990 2005.02.06. 10:33
Hans von Gröbel
#89 Hans von Gröbel [7]
Igen te kis buher? Azt nehéz lenne elképzelni!

Válasz erre

Előzmény: Gandalf 1990 2005.02.06. 10:33
Gandalf 1990
#88 Gandalf 1990 [49]
Beverném a pofátokat!

Tóth Ádám

Válasz erre

Előzmény: Hans von Gröbel 2005.02.06. 10:31
Hans von Gröbel
#87 Hans von Gröbel [7]
Hát ja mit szólnál ehhez?

Válasz erre

Előzmény: Gerico 2005.02.06. 10:21
Gerico
#86 Gerico [1645]
Próbáljuk ki ugyanezt veled, és meglátjuk mi lesz... te nem ismered az empátia szót?

"Ha valódi, akkor általában egyszerű, és ha egyszerű, akkor igaz." - John Lennon

Válasz erre

Előzmény: Gandalf 1990 2005.02.05. 15:28
Hans von Gröbel
#85 Hans von Gröbel [7]
Ennyire erős lennél? szánalmas vagy!

Válasz erre

Előzmény: Gandalf 1990 2005.02.05. 15:28
Lelnet
#84 Lelnet [1129]
Mi bajod van, mondjad meg! Nem vagyok én Jézus, hogy világokat váltsak meg. Ellenben ha a kisparasztra mondtad, akkor meg van bocsátva

"Tábornok úrhoz jön a sürgöny, hogy a berberek elfoglalták a Fasszalbasz fennsíkot." - fisher99

Válasz erre

Előzmény: zs0lt1kA^ 2005.02.05. 15:50
Gandalf 1990
#83 Gandalf 1990 [49]

Tóth Ádám

Válasz erre

Előzmény: Posseidon 2005.02.05. 16:33
Posseidon
#82 Posseidon [2800]
Kurva kemény vagy.

Válasz erre

Előzmény: Gandalf 1990 2005.02.05. 15:28
Gandalf 1990
#81 Gandalf 1990 [49]
még szép

Tóth Ádám

Válasz erre

Előzmény: zs0lt1kA^ 2005.02.05. 15:52
zs0lt1kA^
#80 zs0lt1kA^ [1340]
nem rolad volt szo, na mind1. hozzad nem mernek szolni

hhhhh

Válasz erre

Előzmény: Gandalf 1990 2005.02.05. 15:51
Gandalf 1990
#79 Gandalf 1990 [49]
15

Tóth Ádám

Válasz erre

Előzmény: zs0lt1kA^ 2005.02.05. 15:50
zs0lt1kA^
#78 zs0lt1kA^ [1340]
lmao latom egy ujabb 10eves akarja megvaltani a vilagot :/

hhhhh

Válasz erre

Előzmény: Lelnet 2005.02.03. 18:57
Gandalf 1990
#77 Gandalf 1990 [49]
aha...

Tóth Ádám

Válasz erre

Előzmény: Tommy 87 2005.02.05. 15:47
Tommy 87
#76 Tommy 87 [725]
láttam a képedet, azért írtam...

American Cars 4ever --- http://car.uw.hu

Válasz erre

Előzmény: Gandalf 1990 2005.02.05. 15:46
Gandalf 1990
#75 Gandalf 1990 [49]
http://www.kepfeltoltes.hu/050205/1847.jpg

Tóth Ádám

Válasz erre

Gandalf 1990
#74 Gandalf 1990 [49]
nem

Tóth Ádám

Válasz erre

Előzmény: Tommy 87 2005.02.05. 15:39
Tommy 87
#73 Tommy 87 [725]
na mer a te hasfalad olyan qrva izmos mi? lol...

American Cars 4ever --- http://car.uw.hu

Válasz erre

Előzmény: Gandalf 1990 2005.02.05. 15:28
Gandalf 1990
#72 Gandalf 1990 [49]

Tóth Ádám

Válasz erre

Előzmény: Trebor 2005.02.05. 15:32
Trebor
#71 Trebor [2276]
Ennyit rólad... ;]

ASUS P4P800-E Deluxe, P4 (Prescott) 2.8Ghz 800FSB, 2*256 Kingston Dual DDR 400Mhz, MSI GeForce 6600GT

Válasz erre

Előzmény: Gandalf 1990 2005.02.05. 15:28
Gandalf 1990
#70 Gandalf 1990 [49]
nem. Egy Nagyon utált osztálytársam.

Tóth Ádám

Válasz erre

savanyu
#69 savanyu [903]
Legalább lány volt?

Dugjunk pulykákat a homérumba!

Válasz erre

Gandalf 1990
#68 Gandalf 1990 [49]
Wazze....... Átjött hozzám az osztálytársam hogy megmutassa milyen kockásra gyúrta a hasfalát a konditeremben! Beengedtem leültettem és mondtam neki: Vedd csak le a trikót hagy nézzem meg. Persze le is vette. Utána egy akkorát a hasába ütöttem hogy lefordult a székről. Idézem magam: 'Ennyit az izmodról'

Tóth Ádám

Válasz erre

Bagaméri
#67 Bagaméri [332]
Van egy osztálytársam aki képes ordítva vitatkozni a tanárral ha 5ös hellyett 4est kap. És ha nincs igaza, helyremegy, és a tollát belevágja a füzetébe. Mondanom se kell hogy havonta új tolla van

"Ezt a vad mezőt ismerem, ez a magyar Ugar"

Válasz erre

Gandalf 1990
#66 Gandalf 1990 [49]
Tényleg elég nagy tirpák lehet

Tóth Ádám

Válasz erre

Előzmény: Lelnet 2005.02.03. 18:57
Lelnet
#65 Lelnet [1129]
Fedőneve: Mána'
Különös ismertetőjele: Nagyzási mániában szenvedő alacsony paraszt.
Különlegessége: Mána' névre hallgat, de ha kérdezik, mielőtt válaszolna, hangosan megkérdezi: "én Mána'?".
Akkora csóró, hogy csajoktól kunyizza a pénzt, hogy vehessen magának itókát, de a körmét már nem tudná kitisztítani, esetleg korpásodás elleni sampont használni, messziről szaglik, és nincs olyan dolog, amibe ne tudna belekötni. 4 testvére van, úgyhogy ingyen kap tankönyvet, de lehetőleg hangosan menőzik, hogy neki minden ingyen van, és hogy elhúzhatok a francba a 200Ft-os támogatással, amit kapok. Rohadt egy tirpák paraszt, nagyzási mániában szenved, mutogatja a kis ribancát. Csak azt felejti el néha, hogy a kis ribi akkora ribi, hogy előttem és néhány társam előtt full ingyen csókolózott egy osztálytársnőjével, a tanárok persze imádják, mert:
"Nem szól bele az órába"
"Nem pimaszkodik a tanárral"
"A padtársának soha nem ad át apró küldeményt friss búlvárhírekkel"
Hát tudjátok mit! Remélem ezt most elolvassa, és magába néz. Meg a tanárok is lesz*phatják!

Huhh, de jól esett most ezt kiadni magamból, köszönet a topicnyitónak.

"Tábornok úrhoz jön a sürgöny, hogy a berberek elfoglalták a Fasszalbasz fennsíkot." - fisher99

Válasz erre

Porker
#64 Porker [8000]
Aztán van nálunk egy gagyilol csaj.Azt mondja, hogy a kedvenc tantárgya a nyelvtan, mert abból nagyon jó.Ma meg kapott egy 3-ast...
Aztán pl. ha tanár rászól egy gyerekre, ez a csaj abban a pillanatban ránéz, és egy óráig azt figyeli!És pont az én padom melletti padsorban ül, és ő van közelebb hozzám, ha a padtársának akarok szólni, egyből néz néz néz...

Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.

Válasz erre

Seekoly
#63 Seekoly [1990]
Azt most őszintén: mit kezdjünk eme végtelenül hasznos információval?

A fórumban szereplő hozzászólásokért semmilyen felelősséget nem vállalok!

Válasz erre

Előzmény: Z@csy 2005.02.01. 20:22
Z@csy
#62 Z@csy [218]
nekem az egyik osztálytársam ittvan még pedig porker ő is idióta

"Szemed az úton pedál a padlón" NFSU2 "Egy óvatlan mozdulat és a nyilvesző a szivedben!" AOX

Válasz erre

SiLo
#61 SiLo [605]
ehh mosógép rlz xD

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: vally 2005.01.15. 15:18
vally
#60 vally [9774]
De. Akik magukat tették csóróvá (elitták a családjuk elől a pénzt, elbaszták, stb), azokat nem kell sajnálni.

De amúgy értem amit mondasz, és persz, hogy nem

(pedig húhadejó mosógépünk van áááám )

Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Válasz erre

Előzmény: padavan 2005.01.15. 15:14
padavan
#59 padavan [21647]
Az más, ja. De gondolom, nem nézel le nálad csóróbbakat, csak azért mert csórók, nem?

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

Előzmény: vally 2005.01.15. 14:56
vally
#58 vally [9774]
Felvágni nem szoktam, de büszke vagyok arra, hogy a szüleim becsülettel, és nehezen keresték a pénzt, azért az más, nem?

Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Válasz erre

Előzmény: padavan 2005.01.15. 11:14
CamelX
#57 CamelX [6215]
Nekem mind1, mert már nem vagyok iskolás, de nem lennék a te országodban diák, az biztos

I am the architect of my own destruction.

Válasz erre

Előzmény: Kalwa 2005.01.14. 21:46
SiLo
#56 SiLo [605]
szép lehetett....

Forza JUVE. Nagyjából ennyi. xD

Válasz erre

Előzmény: Arthur Dent 2005.01.15. 11:46
Ominozia
#55 Ominozia [304]
naon LOL:]]]]]]]]]]]]]

Az élet fáj!

Válasz erre

Előzmény: Arthur Dent 2005.01.15. 11:46
padavan
#54 padavan [21647]
Na, ezt nem hiszem el. ... Erre nem lehet mit mondani.

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

Előzmény: Arthur Dent 2005.01.15. 11:46
Arthur Dent
#53 Arthur Dent [1949]
Erről jut a eszembe, a volt jugoszláviában kötelezően oktatták a taposóakna elhelyezését...

I seem to be having tremendous difficulty with my lifestyle.

Válasz erre

Előzmény: Kalwa 2005.01.14. 21:46

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat