28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Doom 3: Resurrection of Evil

Heroes mániás
#262 Heroes mániás [37]
Már lehet játszani magyar szinkronnal is.

Vass Gábor

Válasz erre

Előzmény: Heroes mániás 2011.01.10. 16:27
Heroes mániás
#261 Heroes mániás [37]
Hát azért saját anyanyelvünkön is kell néhány játék azért.

Vass Gábor

Válasz erre

Beny12
#260 Beny12 [6388]
Játékoknál a szinkront tartom a legfeleslegesebb dolognak. Főleg ha már egyszer végigjátszottad, és megszoktad a hangokat. Ott van pl a Warcraft 3. Két pályát bírtam szinkronnal. Eleve, amit mondanak angolul az hülyén hangzik magyarul. Ott a felirat. Nem kell szinkronizálni. Persze minden elismerésem a csapatnak, hogy ezt meg tudják csinálni.

Válasz erre

Előzmény: Heroes mániás 2011.01.08. 21:36
Heroes mániás
#259 Heroes mániás [37]
Nemsokára kész lesz a játéknak a szinkronja, már alig várom.

Vass Gábor

Válasz erre

kyussfia
#258 kyussfia [40]
hi.
összeszeretnék hozni egy doom2 deathmatch partit(kat).számomra megunhatatlan.szerintem doom legacyval meg is lehetne oldani.bárki akinek van kedve jöjjön.D2 detmeccs-et akarok!!!

Válasz erre

koba22
#257 koba22 [1]
hello valaki megtudna adni nekem a d3 keyt ??
amim van azal nem mukodik

-

Válasz erre

tarzan1997
#256 tarzan1997 [63]
hello nemtudja valaki hogy lehet letölteni valahonan a RESURRECTION OF EVIL-T?????????






Pain, without love

Válasz erre

Qwen
#255 Qwen [1964]
Doom 3: Resurrection Of Evil Végigjátszás

Válasz erre

Előzmény: getcarter 2007.11.10. 18:04
getcarter
#254 getcarter [7]
HELP!

#252-BEN LEIRTAKRA , SEGITSEN V.KI !
LÉCCI!
KÖSZI

Válasz erre

Qwen
#253 Qwen [1964]
LoL.
"CAPS LOCK-ot" nem a játékra írta.

Válasz erre

Előzmény: getcarter 2007.11.10. 15:08
getcarter
#252 getcarter [7]
A DOOM 3 KIEG.-HEZ KELL NEKEM KODOK!
NEM TOK TOVÁBB MENNI , AMIG KI NEM NYITOM AZT AZ ÜVEGES SZEKRÉNYT AMIBEN AZ A DUPLACSÖVŰ PUSKA MEG V.MI SÁRGA KULCS SZERŰ VAN!

ERRE A KODRA LENNE SZÜKSÉGEM , NA MEG A TÖBBI ILYENRE!!!

ISMÉT KÖSZI A SEGITSÉGET!!!

Válasz erre

getcarter
#251 getcarter [7]

ja amugy a doom 3 kiegészitő lemezéről van szó

Válasz erre

getcarter
#250 getcarter [7]
OK!
EZT KIPROBÁLOM , REMÉLEM BEVÁLIK!
HA MÉGSEM , HÁT JÖVÖK VISSZA KÉRDEZÖSKÖDNI
KÖSZI

Válasz erre

ruskyy
#249 ruskyy [1250]
SZIA! SAJNOS NEM TUDJUK, DE KERESS A BAL KEZEDNÉL EGY OLYAN GOMBOT HOGY "CAPS LOCK", NAHH AZT NYOMD MEG EGYSZER! KÖSZI.

Bolje biti pijan, nego star.

Válasz erre

Előzmény: getcarter 2007.11.10. 14:54
getcarter
#248 getcarter [7]
SZIASZTOK!

SEGITSEN LÉCCI V.KI!
SZÜKSÉGEM LENNE ARRA A KODRA AMI AZT AZ ABLAKOT NYITJA AMIBEN AZ A MEDVEÖLŐ PUSKA VAN!!!
NA MEG PERSZE A TÖBBI KOD IS JÓ LENNE , AMI ILYEN FEGYVERSZEKRÉNYHEZ VALÓ , MEG ILYESMIK...
ELÖRE IS KÖSZI...

Válasz erre

georgee
#247 georgee [1990]
kozben mar megoldottam neki alltam meg1x de ugylatom nem sokan jatszotak ezzel a d3-addonal.

Hiába, ha az egyetlen hang lakásodban a merevlemez olvasófejének percegése, hiába, mert nincs csajod...

Válasz erre

Előzmény: georgee 2007.08.20. 12:54
georgee
#246 georgee [1990]
hello. nagy unalmamban feltettem ezt a kiegeszitot mert, hogy kimaradt eddig...szoval megakadtam egy helyen, illetve konretan nem tudok mit kezdeni ezzel a tunemennyel.

Hiába, ha az egyetlen hang lakásodban a merevlemez olvasófejének percegése, hiába, mert nincs csajod...

Válasz erre

Greedo-X
#245 Greedo-X [144]
Nemtudjátok lesz folytatás(DOOM 4)?

A nagy erő nagyobb felelősséggel jár!

Válasz erre

Dilizs
#244 Dilizs [3315]
Ja amugy direkt nem válaszoltok, vagy csak azért nem, mert senki sem jáccott vele?!!!!!

MSI B350M PRO-VDH ¤ AMD Ryzen 5 1600x + Cooler Master Hyper 412R CPU cooler ¤ ASUS GTX 1060/6 GB/GDDR5 ¤ Samsung 960 EVO 250GB M.2 PCIe MZ-V6E250BW ¤ 2*8 Gb Crucial 2133 Mhz DDR4

Válasz erre

Dilizs
#243 Dilizs [3315]
Nekem amugy bejön a gém!

MSI B350M PRO-VDH ¤ AMD Ryzen 5 1600x + Cooler Master Hyper 412R CPU cooler ¤ ASUS GTX 1060/6 GB/GDDR5 ¤ Samsung 960 EVO 250GB M.2 PCIe MZ-V6E250BW ¤ 2*8 Gb Crucial 2133 Mhz DDR4

Válasz erre

Dilizs
#242 Dilizs [3315]
Hali mindenkinek!

Na megoldódott a problémám! Most ott vok, amikor csillagok jönnek- mennek egy teremben, és nem tom belassítani az időt, pedig van "szívem"?! Mivel kell aktiválni, ha jbal egeret nyomok akkor átvált egy másik fegyverre! Előre is Thx!

MSI B350M PRO-VDH ¤ AMD Ryzen 5 1600x + Cooler Master Hyper 412R CPU cooler ¤ ASUS GTX 1060/6 GB/GDDR5 ¤ Samsung 960 EVO 250GB M.2 PCIe MZ-V6E250BW ¤ 2*8 Gb Crucial 2133 Mhz DDR4

Válasz erre

Dilizs
#241 Dilizs [3315]
Érdekes, mert már játszottam is vele, most meg az istennek se akarja elfogadni!

MSI B350M PRO-VDH ¤ AMD Ryzen 5 1600x + Cooler Master Hyper 412R CPU cooler ¤ ASUS GTX 1060/6 GB/GDDR5 ¤ Samsung 960 EVO 250GB M.2 PCIe MZ-V6E250BW ¤ 2*8 Gb Crucial 2133 Mhz DDR4

Válasz erre

Dilizs
#240 Dilizs [3315]
Valaki tudna nekem segíteni megoldani a problémát! Előre is Thx!

MSI B350M PRO-VDH ¤ AMD Ryzen 5 1600x + Cooler Master Hyper 412R CPU cooler ¤ ASUS GTX 1060/6 GB/GDDR5 ¤ Samsung 960 EVO 250GB M.2 PCIe MZ-V6E250BW ¤ 2*8 Gb Crucial 2133 Mhz DDR4

Válasz erre

Dilizs
#239 Dilizs [3315]
Hali az a problémám, hogy mikor feltelepítetem a gémet, elfogadta mindkét kódot a ROEt is és D3 at i! De most meg nem! Elvileg csak egyszer kellene neki kérnie nem?

MSI B350M PRO-VDH ¤ AMD Ryzen 5 1600x + Cooler Master Hyper 412R CPU cooler ¤ ASUS GTX 1060/6 GB/GDDR5 ¤ Samsung 960 EVO 250GB M.2 PCIe MZ-V6E250BW ¤ 2*8 Gb Crucial 2133 Mhz DDR4

Válasz erre

Splashman
#238 Splashman [56]
Ha ujra phobos labs 1ben vagyok akkor mikor kerulok a pokolba?

You have a chance to thake mi,you wont get another!

Válasz erre

Dieselboy18
#237 Dieselboy18 [23]
We waiting for DOOM III: Hell On Earth

be unforgottable!!!!!!!

Válasz erre

spatrik
#236 spatrik [28]
Egy kérdés:kell cd a doom3-hoz és a roe-hez

Válasz erre

Jc
#235 Jc [1724]
Mi az 4 méter magas, nyáladzik, földig érnek a fogai? Nem tom, de futni kéne.

"Anata no koto wo omou"

Válasz erre

Jc
#234 Jc [1724]
Imba hl2 lopás az tuti de attól függetlenül flash

"Anata no koto wo omou"

Válasz erre

Előzmény: Zsolty 2005.07.16. 18:46
Zsolty
#233 Zsolty [1331]
igen.
rögtön az elején majdnem megkapod.

Gigabyte A64 3500+ (939). MSI 7800GTX (24pipe!!!) . Kingmax 2x512.Nec DVD-Rw 120 sata seagate. Mag

Válasz erre

Előzmény: Tyrn 2005.07.16. 17:30
Tyrn
#232 Tyrn [11406]
Ebbe a kiegészíítőbe van gravity gun?

Válasz erre

spatrik
#231 spatrik [28]
Az lenne a kérdésem hogy mikor belépek a doom 3-ba vagy a roe-be a menüben néhol meg 200 perc után elsötzétül a kép de a játék megy tovább.(lehet lőni,stb.)A gépigény bőven megvan.Tud valaki valami megoldást?

Válasz erre

Zsolty
#230 Zsolty [1331]
hali.
re.

Gigabyte A64 3500+ (939). MSI 7800GTX (24pipe!!!) . Kingmax 2x512.Nec DVD-Rw 120 sata seagate. Mag

Válasz erre

Előzmény: ati2002 2005.07.16. 15:26
ati2002
#229 ati2002 [5661]
Szia Zsolty.
Ebben sajnos nem tudok segíteni. Írtam egy mail-t, légyszi nézd meg.
Csá.

---

Válasz erre

Előzmény: Zsolty 2005.07.16. 14:13
Zsolty
#228 Zsolty [1331]
üdv.
Segitséget kérnék.!

Haver elakadt a 3. Pályán a KIEGÉSZITŐBEN, és valami kód kellene neki amit nem talál sehol a pályán...
szóval valaki beirhatná ide .
Kösz

Gigabyte A64 3500+ (939). MSI 7800GTX (24pipe!!!) . Kingmax 2x512.Nec DVD-Rw 120 sata seagate. Mag

Válasz erre

Zsolty
#227 Zsolty [1331]

Gigabyte A64 3500+ (939). MSI 7800GTX (24pipe!!!) . Kingmax 2x512.Nec DVD-Rw 120 sata seagate. Mag

Válasz erre

Előzmény: vortób 2005.07.03. 14:24
vortób
#226 vortób [12314]
A játék automatikusan ellenörzi a cdkeyed, ha azt hibásnak találja akkor nem enged be, azonban ezt a védelmet kilehet kerülni. Többet nem segithettek.

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

Előzmény: Splashman 2005.07.03. 14:21
Splashman
#225 Splashman [56]
Akkor mar csak 1 kerdesem van:minden kod egyforma

You have a chance to thake mi,you wont get another!

Válasz erre

Előzmény: vortób 2005.07.03. 14:17
vortób
#224 vortób [12314]
Ja, hogy másolt. Akkor sajnálom de itt nem segithetek, ugyanis a fórum főszabályaiban van egy sor a warezről:
-Tilos az illegális tevékenységek hirdetése, illetve ezzel kapcsolatos levelek postázása (különös tekintettel a kalóz szoftverekre vonatkozóan).
Én félek a bantól, úgy hogy nem válaszolok.

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

Előzmény: Splashman 2005.07.03. 14:12
Splashman
#223 Splashman [56]
De ez nekem masolt cd.A tied mukodne?ha igen atkuldod,vagy leirod?

You have a chance to thake mi,you wont get another!

Válasz erre

Előzmény: vortób 2005.07.03. 11:59
vortób
#222 vortób [12314]
A dobozod tokján, a cd felett. Eltéveszthetetlen.

,,Happiness is only real when shared."

Válasz erre

Előzmény: Splashman 2005.07.03. 11:59
Splashman
#221 Splashman [56]
A főmenü előtt nektek is kerte a CD Key-t?Ha igen es megtalaltatok akkor megmondatnatok hogy hol talaltatok meg!

You have a chance to thake mi,you wont get another!

Válasz erre

neozed
#220 neozed [1399]
Írtam mail-t olvasd el....

Örökké nem eshet!

Válasz erre

Előzmény: Peeter 2005.06.03. 18:52
Peeter
#219 Peeter [5697]
Szóval izé...Tudom, hogy nem war...izé....
Mindig le kell kapcsolódni a netről, ha elindítom a játékot?
Eddig nekem csak úgy működik

I don't want you back!!!

Válasz erre

Kobest44
#218 Kobest44 [1784]
Nemrég játszottam ki, néhol jobban megizzasztott, mint az alapjáték. Bár kicsit több gondolkodást vártam volna a főellenségnél. Összegezve remek kiegészítőt kaptunk, több funkcióval, de egy kicsit rövidebb játékmenettel. Ajánlom!

"These are times of fast foods but slow digestion; tall man, but short character... It is a time when there is much in the window, but nothing in the room.

Válasz erre

Dark Archon
#217 Dark Archon [11835]
Hát, nekem a Doom 3 eredeti, és elfogadta RoE kódnak is ugyanazt Csak arra kell vigyáznom, hogy net nélkül indítsam a játékot.

Csontiknál én inkább fedezéket keresek és onnan sorozok a plazmafegyverrel leginkább. 4-5 rakétát, ha belém ereszt, már halott vagyok. Emiatt a felé rohanés nem igazán jó Nagyobb tereken meg a grabber gunnal egyszerűen visszafordítom a rakétáit

Van egyébként egy elég durva ellen a vége felé(?), ami akkora, mint egy ház és dupla tűzgolyót lő. Na, azt sem egyszerű megölni.

Mindazonáltal szórakoztatóbb, mint az alap, főleg az előbb említett "szív" miatt, mellyel lelassíthatod az időt, avagy felgyorsíthatod magad ill. sebezhetetlen leszel egy ideig. Olyankor nagyon élvezetes kézbe kapni a dupla shotgunt és lassításban nézni egy fejbelőtt ellent

Viszont még nem játszottam végig, nem t'om milyen hosszú

Dark Archon

Válasz erre

Előzmény: Peeter 2005.05.26. 15:18
Peeter
#216 Peeter [5697]
Hosszabb, rövidebb, kb. hanyad része az alapgamenek?
Félelmetesebb, mint az alap?Nekem is küldheten vki. egy telepítési "útmutatót"

Dark Archon:azokkal semmi gond.Szűk helyen rohanj felé, maschine gunnal lődd a raksijait, mikor odaértél elé, shoti a kézbe oszt BUMM a fejbe!!!!Nekem bejött, bár lehet az easy miatt

ui.:easy-n ne játszon senki.Nagyon könnyű!Már én is megbántam.

I don't want you back!!!

Válasz erre

Dark Archon
#215 Dark Archon [11835]
Szerintem nem nehezebb, talán még könnyebb is, mert van a "szív", meg a grabber gun. Én mondjuk normálon játszom Egyetlen nehézségem a rakétás csontvázakkal van, főleg szűk helyeken.

Dark Archon

Válasz erre

Előzmény: UMPepe 2005.05.25. 13:13
UMPepe
#214 UMPepe [742]
Na ezt is kinyomtam! Jóval nehezebb mint az alapgame! Sok Sikert minenkinek aki még nem nyomta ki! A Utolsó Fő elég nehéz..

Asus P4PE-X, P4.2.0Ghz,3x256 DDR,Ati9600,40GB+80GB Maxtor,-- www.splintercell.hu--,

Válasz erre

Dark Archon
#213 Dark Archon [11835]
Naigen, az egyetlen baja, hogy, ha elsőre nem öl, második lövésre nem nagyon jut idő

Dark Archon

Válasz erre

Előzmény: +Sniper+ 2005.05.24. 12:03

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat