28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Assassin's Creed: Revelations

balays82
#103 balays82 [14276]
Nyugi, nekem már két hete megvan, de esély sincs rá, hogy addigra végezzek vele.Főleg úgy, hogy az Arkham City miatt most félre is lett téve egy kis időre. Állandóan összekevertem a két játék gombkiosztását, úgyhogy rangsorolnom kellett.

Válasz erre

Előzmény: subject17 2011.11.26. 13:57
subject17
#102 subject17 [7050]
Na ja, amire kihozzák nekem a játékot, a fél Dome már végigviszi...

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Válasz erre

balays82
#101 balays82 [14276]
Ja, csak az a baj, hogy most már a boltok megnyitásával is növekszik a "körözési szintünk", plakátok viszont nincsenek, így állandóan a heraldokat kell lefizetni (szerencsére rögtön vissza is lehet lopni tőlük ), hogy ne támadjanak meg a templomosok. Ez valahol reális, de néha idegesítő.

Egyébként csak harmadszorra nyomják le a torkunkon ugyanazt, az első rész nincs egy szinten a többivel.

Azt csak halkan jegyzem meg, hogy most mindenki ki van akadva azon, hogy az Ubisoft bejelentette, sem az I'm Alive, sem pedig a Future Soldier nem jön PC-re a warez miatt, erre a Revelations szokatlanul gyorsan fel lett törve. Igaz, ez valahol az Ubisoft hibája is, ha egy játék már készen van, akkor ki kell adni, nem pedig üzleti megfontolások miatt halasztgatni, mert ez lesz a vége.

Válasz erre

Előzmény: Peace 2011.11.26. 13:33
Peace
#100 Peace [28898]
Baromi jó!!! Nem mondok újdonságot. Mindenki azt hitte, hogy lenyomják negyedik alkalommal ugyanazt a torkunkon, és tényleg! Vagyis igen, de mégsem. Tetszik az új helyszín, a történet folytatása, a mozdulatok, és úgy összességében eddig az összes újítás. El is felejtettem már mennyire jó hosszú órákon át kalandozni a városban, és próbálni felvásárolni az összes bazárt és egyebet. Kitettek magukért a készítők!

Válasz erre

balays82
#99 balays82 [14276]
Erről jut eszembe, hogy a Revelations mellé is járt egy soundtrack CD, ami az eddigi részek zenéjéből válogat, de még bele sem halgattam. Ideje lenne.
Ha már szóba került az Arkham City, annak a zenéje is nagyon jó lett, de ezt hamarosan magad is tapsztalni fogod.

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2011.11.25. 14:03
Creativ3Form
#98 Creativ3Form [33872]
Na, 2 nap alatt a végére jutottam a 3CD-s soundtracknak, és meg vagyok elégedve. Az egyik felével, mivel, hogy két zeneszerző is tevékenykedik rajta. Az egyik a szokásos emberke, Jesper Kyd, aki már a Hitman sorozatnál is megmutatta, hogy ért a dallamokhoz, és a zene atmoszférateremtő erejéről is tud pár dolgot, még is, a zeneszerző párosból, ő teljesített gyengébben. Azaz inkább úgy fogalmaznék, hogy nem tudott megújulni. Hozta a szokásos Assassin's Creed dallamokat, de az a kevés újítás, amit belevitt, nem nyűgözött le különösebben. Ellenben a másik úr, Lorne Balfe olyan dallamokat és fő motívumot tett le az asztalra, hogy csak na! Játék nélkül is beleborzongok, de majd dec. 2-án már a kettőt együtt is átélhetem. Persze, a warez verzió már tegnap óta megtalálható a neten, és ha benedvesedett volna a bu...azaz a boxerem, akkor leszedtem volna, de most már kibírom azt a plusz 1 hetet. Főleg, hogy pár óra múlva telepítődik (ejj) a Batman: Arkham City a gépecskémre (dupla ejj).

De, visszakanyarodva a témához, íme a soundtrack pontszámai:

Jesper Kyd 8/10.
Lorne Balfe 10/10.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

balays82
#97 balays82 [14276]
Túl vagyok egy kisebb hullámvölgyön, kezdem megint úgy gondolni, hogy egy nagyszerű játék lett a Revelations. Pedig néhány napja virtuálisan bevéstem néhány fekete pontot az játék ellenőrzőjébe, mert több szempontból igen komoly hiányérzetem volt.
Az egy dolog, hogy nincsenek már "The Truth" rejtvények, a történet ezt indokolja is, ettől függetlenül azonban hiányoznak. Sokáig nem találkoztam ugyanakkor az előző két részben bőségesen megtalálható rejtekhelyekkel, földalatti barlangokkal, katakombákkal sem, amelyek például Altair páncéljához (Templar Lair), vagy a Romolus tekercsekhez (Lairs of Romulus) kapcsolódtak korábban. Mivel ezek mindig is (na jó, a második résztől) a sorozat legszórakoztatóbb részei közé tartoztak, ezért mellőzésük érthetetlen lett volna. Szerencsére nem is ez a helyzet, mert tegnap belefutottam az első ilyenbe, igaz, most már a fő történeti szálhoz kapcsolódóan, ugyanis Masyaf könyvtárának kinyitásához szükséges kulcsok (ez a sztori eleje, úgyhogy szerintem nem spoiler) a jelek szerint ilyen titkos helyeken találhatóak.
Arról már nem is beszélve, hogy egy ilyen kulcs megszerzése után lehetőség nyílik Altair bőrébe bújva játszani, ami a számomra rossz emlékű első rész ellenére is nagyon élvezetes, egyúttal jelzi, hogy mit lehetett volna kihozni belőle, ha már alapból a második részben bevezetett koncepció szerint készítik el a játékot.

A lényeg, hogy kezdek megnyugodni, mert van azért bőven tartalom a játékban, a szokásosan lassan induló történet is kezd végre felpörögni, a talán fölöslegesnek tűnő újításokat (tower defense, bombák készítése) sem erőlteti túlságosan a játék az eddigiek alapján. A Desmond féle részek nagyon kilógnak a játékból (talán a Portal hasonlítható leginkább ezekhez e részekhez, csak éppen itt nincsenek portálok), vannak, akiknek ez nagyon zavaró, szerintem el lehet viselni. Valószínűleg továbbra is a Brotherhood marad a kedvenc részem, bár a történet alakulása ezen akár még változtathat is. Ezio sorsát illetően nincsenek túl jó előérzeteim, szerintem az Ubisoft nem éppen vidám módon fog búcsúzni a sorozat eddigi legfontosabb karakterétől.
A harmadik részre pedig most már talán tényleg jelentős változtatásokra van szükség, ebből a játékmenetből nagyjából kihozták, ami benne volt. Az más kérdés, hogy örülni fogunk-e, ha szembesülünk ezekkel a változásokkal.

Válasz erre

PC Dome
#96 PC Dome [766]
Új hír a játékról
Assassin's Creed Revelations - az avatás
Hangulatvideó a magyarországi Assassin Testvériség avatásáról.

Válasz erre

balays82
#95 balays82 [14276]
Az első tower defense meg is volt tegnap. Nem mondanám, hogy túlságosan összetett dolog. A lényeg, hogy egy épület tetejéről figyelünk egy utcát, amelynek a végében a megvédendő erőd áll. Van egy kezdő pontszámunk, amiért embereket (íjászok, puskások) lehet pakolni a tetőkre, illetve barikádok lehet állítani és fejleszteni az utcán. A templomosok több hullámban támadnak, először kisebb csoport gyalogos, utána már nagyobb tömegben, végül már tetővel ellátott faltörő kos is. Az ellenfelek leölésével lehet pontokat gyűjteni, amit két hullám között lehet erősítésre költeni. Ezio közvetlenül is tud lövöldözni (igen nagy hatékonysággal), a leölt ellenfelek után pedig felszedhető a loot. Ugyancsak Ezio tud ágyúzást is rendelni, tömegoszlatás céljából, illetve főleg a faltörő kos ellen. Ez persze nem korlátlan, egy csík töltődik fel folyamatosan, ahogyan a Brotherhood esetében a többi bérgyilkos bevetésekor.
Nem tudom, később mennyivel lesz összetettebb a dolog, még csak egyszer kellett csinálni. Azért remélem, csak mértékkel adagolja a játék, bár úgy tudom, később akár egy másik mester bérgyilkost is ki lehet jelölni az egész irányítására, de ebben nem vagyok biztos.

Den építés még nem volt, igaz nem is haladok gyorsan a sztoriban, inkább csak szaladgálok a városban, megmászom az elérhető tornyokat, gyűjtögetem, amit lehet. Ami viszont nagyon tetszett, hogy az utcán sétálva előfordulhat, hogy egy bérgyilkos orvul meg akar támadni, így erre is oda kell most már figyelni. Az új eszköz, a hookblade pedig elég hasznos szerkezet, mind a tetőkön közlekedés, mind pedig a harc során.

Válasz erre

Előzmény: davkar9 2011.11.17. 00:13
davkar9
#94 davkar9 [11521]
Nálam is kötelező vétel, de ez azért megnyugtató ez a hsz. Majd ha odaérsz akkor a tower defenses védőjátékról meg Des építgetős részeiről is írhatnál egy keveset mert az "igazi" újdonságok ezek. Aggódom is miattuk egy kicsit, hogy mennyire (nem?) illenek bele a játékba.

Válasz erre

Előzmény: balays82 2011.11.16. 11:59
El Barto
#93 El Barto [22]
XD lehet hogy azért nem lesz animus kiadás Magyarországon mert nem akarják az enciklopédiát ami mellé van lefordítani XDDDDDDDDDDDDD

Válasz erre

El Barto
#92 El Barto [22]
XD lehet hogy azért nem lesz animus kiadás Magyarországon mert nem akarják az enciklopédiát ami mellé van lefordítani XDDDDDDDDDDDDD

Válasz erre

PC Dome
#91 PC Dome [766]
Új hír a játékról
Assassin´s Creed Revelations - DLC érkezik
Decemberben jön a The Ancestors Character Pack.

Válasz erre

PC Dome
#90 PC Dome [766]
Új hír a játékról
Assassin's Creed: Revelations - többjátékos DLC érkezik
Új karakterek érkeznek a játékhoz.

Válasz erre

balays82
#89 balays82 [14276]
Gondolkodtam rajta, hogy leírom, de inkább nem kockáztattam meg a népharagot.
SPOILER
Eddig nagyon úgy tűnik, hogy tényleg meghalt, mert Desmond hallja az Animusból, ahogyan a többiek a temetéséről beszélnek. Persze semmi nem biztos, sajnálnám is, ha így lenne.

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2011.11.16. 14:55
Creativ3Form
#88 Creativ3Form [33872]
Amúgy a lényeget nem írtad le, de valszeg direkt, és az esetleges "még nem vittem ki a Brotherhood-ot" kösz" hsz-ek elkerülése végett, én is elrejtem...SPOILER
...Lucy akkor most meghalt? Vagy ez kicsit bonyolultabb?

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: balays82 2011.11.16. 11:59
Creativ3Form
#87 Creativ3Form [33872]
Jól van, megnyugtattál. Bár eddig is sejtettem, hogy a kritikusok túl sokat vártak, azaz elvárták, hogy ugyan annyit javuljon, fejlődjön, mint az első részhez képest a második és a Brotherhood, de ehhez már nagyon keményen át kéne írni a játék lényegét és mehanizmusát. Szóval fanyalogjanak csak, mi pedig majd élvezzük. Ha hozza, és a leírásod alapján bővebb hozza az előző részek színvonalát, akkor én már elégedett leszek.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: balays82 2011.11.16. 11:59
Peace
#86 Peace [28898]
Köszi, hogy megosztottad velünk ezt a pár bekezdést, sokkal nyugodtabb vagyok. Bár eddig se nagyon paráztam, de kicsit elkeserített, amit lentebb írtál.


Assassin's Creed Revelations - Previously On Trailer [UK]

Válasz erre

Előzmény: balays82 2011.11.16. 11:59
balays82
#85 balays82 [14276]
Igaz, hogy még csak néhány órát játszottam a játékkal, de egyelőre nem igazán értem a fanyalgókat. Rosszabb szerintem semmivel nem lett a Revelations, mint az elődök, az meg nem csoda, ha egy idő után, már nem lehet olyan nagyot ugrani a fejlődésben, mint korábban, mindennek van határa. Amitől azonban eddig jó volt az AC sorozat, az most is jelen van.

A játék elején az első részből ismerős Masyaf városában kezdünk (ez elhíresült Digic Pictures féle trailer jelenetei is leperegnek, meglapozva a hangulatot), ami már a templomosok kezén van. Ez lényegében az oktató résznek felel meg, ahol fel lehet frissíteni az irányítással kapcsolatos emlékeket, de ez a veteránoknak nem lesz gond. A harc még mindig nagyon könnyű. Az első fejezet egyből a dolgok közepébe vág , van benne harc, erőd megmászás, célpont követés, és egy jó kis üldözéses rész lovaskocsikkal. Mindeközben pedig szakad a hó, nagyon hangulatos. Megmaradtak a teljes szinkronizációhoz szükséges másodlagos feladatok is, ennek örültem.
Ezio ugyan megöregedett, de még mindig nagyon formában van, bár nem bírja már annyira a gyűrődést. Az elején volt is egy olyan rész, hogy miután felmászott egy erőd falára, ahol egy őrt kellett hátulról leszúrnia, előtte megjegyezte, hogy régen ez sokkal könnyebben ment. De azért még megoldotta.

A következő helyszín már Konstantinápoly, ahol megállapítható, hogy a grafika talán fejlődött is valamennyit, PS3-on legalábbis szerintem szebb, mint a Brotherhood volt. Konstantinápoly színvilága eleve sokkal élénkebb, mint az eddigi városoké, biztos ez is számít, de olyan, mintha a textúrák felbontása is nagyobb lenne, a víz pedig például soha nem volt ilyen élethű.

A Desmond féle részek elég érdekesek, talán nem árulok el vele nagy titkot, hogy a Brotherhood végén kómába került, most pedig az Animusba van beragadva, a célja pedig az onnan történő kijutás. Nem tudom, ez majd mennyire illik majd bele a játékmenetbe, egy kicsit furcsa.

Összességében azonban szerintem nem lesz itt semmi gond, ez a rész is méltó a sorozat hagyományaihoz.

Válasz erre

balays82
#84 balays82 [14276]
Úgy láttam, ott is lesz hozzá póló, na így aztán kegyetlenül jó ára van. Kötelező vétel, ha már Animus Edition nálunk nem lesz.

Válasz erre

Előzmény: subject17 2011.11.15. 20:14
subject17
#83 subject17 [7050]
Szerintem biztos, hogy lesz nálunk, az univerzumban én már a rendes rendelést adtam le rá, és már a csomagindítási visszajelzés mailt is megkaptam.

balays: A póló meg baró, kösz a képet

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2011.11.15. 18:57
balays82
#82 balays82 [14276]
Csak keményen, náluk nem árt a határozottság.

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2011.11.15. 18:57
Creativ3Form
#81 Creativ3Form [33872]
Igen, most én is ezzel nyugtatom magam, hogy azért kapták le az oldalról, mert elfogyott. Meg nekem még megvan a visszaigazoló mail, szóval ha trükközni akarnának, az orruk alá nyomom.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: balays82 2011.11.15. 18:55
balays82
#80 balays82 [14276]
Ez nem gyűjtői, hanem sima. PS3-ra a CE 16-17 ezer körül van (meg lehetett érezni a forint gyengülését, mert 14 körül indult), ráadásul ahhoz nem járt póló, így maradtam a normálnál, ami 11.900 volt (szintén drágult). A CE viszont nagyon komoly, láttam róla képeket, a doboz elején levő piros logó eltolásával nyílik szét a teteje. Egy kicsit azért sajnálom, mert a Brotherhood esetében a Codex Edition van meg, de valahol meg kell húzni a határokat.
Szerintem azért nem jött be a CE, mert előrendelésben már elfogyott, egészen biztosan lesz belőle nálunk is.

szerk: Látom, egyre gondoltunk.

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2011.11.15. 18:46
Creativ3Form
#79 Creativ3Form [33872]
Mondjuk most ugrott be, hogy lehet azért nincs fent az oldalon, mert csak limitált példányszám érkezik belőle, és azt már mind elkapkodták az előrendelők. Legalább is nagyon remélem.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2011.11.15. 18:46
Creativ3Form
#78 Creativ3Form [33872]
Amúgy mennyi volt az annyi? Én is gyűjtőit rendeltem be PC-re, és az 13 ropi lesz. Mondjuk most kicsit elkezdtem parni, mivel a minap beütöttem a három számjegy oldalán, hogy Assassin's Creed: Revelationst, és nem hozta be a Collector's kiadást, csak a simát...remélem nem azért, mert végül mégsem lesz náluk...

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: balays82 2011.11.15. 18:40
Creativ3Form
#77 Creativ3Form [33872]
Elkezdtem remegni, szóval megyek és lenyugtatom magam egy picit az L.A. Noireval.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: balays82 2011.11.15. 18:40
balays82
#76 balays82 [14276]
Közkívánatra néhány kép a pólóról (talán nem okozok nagy csalódást senkinek, hogy magamat végül mellőztem róluk ):

előlről

hátulról

Bocs a gyenge minőségért, pillanatnyilag csak egy nem túl acélos mobiltelefon állt rendelkezésre, de a lényeg talán így is látszik. A póló minősége nem rossz, bár a hátára inkább a hagyományos logót képzeltem volna el. Viszont ingyen volt, úgyhogy nem reklamálok. Járt még a játék mellé egy poszter, egy soundtrack CD, az AC első része (talán egyszer rászánom már magam egy végigjátszásra), illetve néhány DLC kód is, nem volt rossz vétel.

Válasz erre

Creativ3Form
#75 Creativ3Form [33872]
+1

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: Dark Archon 2011.11.15. 10:11
Dark Archon
#74 Dark Archon [11834]
Engem nem izgatnak a kritikusok, ez azon ritka játékok egyike, ami elő van rendelve és 12.02-én már nyargalok is érte

Dark Archon

Válasz erre

Előzmény: balays82 2011.11.15. 09:44
balays82
#73 balays82 [14276]
Úgy látom, a kritikusok nincsenek túlságosan oda az új részért, legalábbis nem egyöntetű a lelkesedésük. Több helyen olvasni, hogy a sorozat életében most először történt visszalépés az előző részhez képest, illetve a bevezetett új játékelemek sem működnek annyira tökéletesen. Másrész azt is sokan írják, hogy az AC rajongók azért nem fognak csalódni most sem. Ehhez képest azok, akik már tegnap kipróbálhatták a játékot, többnyire teljesen meg vannak elégedve vele, a kezdő helyszín pedig állításuk szerint különösen hangulatos lett. Ma este próba, kíváncsi vagyok rá nagyon.

Válasz erre

Creativ3Form
#72 Creativ3Form [33872]
Erről van szó.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: balays82 2011.11.11. 19:48
balays82
#71 balays82 [14276]
Valami hasonlóra gondoltam én is.

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2011.11.11. 19:42
Creativ3Form
#70 Creativ3Form [33872]
Persze úgy, hogy a póló rajta, a korong a szájában, a tok a feje fölött tartva, szóval kb. ilyen kivitelezésben.

Mielőtt jönne a kérdés igen, ez én vagyok.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: subject17 2011.11.11. 19:38
subject17
#69 subject17 [7050]
A pólóról majd dobhatnál a topikba egy képet.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Válasz erre

Előzmény: balays82 2011.11.11. 18:18
balays82
#68 balays82 [14276]
Nemrég hívtak, hogy kedden küldik a játékot, ajándék pólóval és poszterrel együtt. Végre!

Válasz erre

kopé
#67 kopé [38449]
Hehe, thx Ubi!

Elég piskóta gépigény.

Válasz erre

Előzmény: El Barto 2011.11.10. 15:40
El Barto
#66 El Barto [22]
Gépigénye:http://gepigeny.hu/games.php?id=1433

Válasz erre

Peace
#65 Peace [28898]
Assassin's Creed Revelations - Launch Trailer

Válasz erre

Peace
#64 Peace [28898]
Assassin's Creed Revelations : Fear Defeat (Multiplayer Trailer 2) [UK]

Assassin's Creed Revelations -- Multiplayer story

Válasz erre

kopé
#63 kopé [38449]
Ennyi videóval, meg már most aranylemezzel nehogy elhúzzák már decemberre a cuccot.

Válasz erre

Előzmény: PC Dome 2011.10.26. 12:41
Peace
#62 Peace [28898]
Most már ezt az egy hónapot féllábon is.

Válasz erre

Előzmény: PC Dome 2011.10.26. 12:41
PC Dome
#61 PC Dome [766]
Új hír a játékról
Assassin's Creed: Revelations: arany
Véget ért a Revelations fejlesztése.

Válasz erre

PC Dome
#60 PC Dome [766]
Új hír a játékról
Assassin's Creed: Revelations - minden platformon 3D-ben
Mindhárom nagy platformon lesz lehetőség 3D-ben játszani.

Válasz erre

subject17
#59 subject17 [7050]
5 új dolog az AC Revelationsben
Ezio éneke a végén nagyon nagy
Young Cesare, I heard him say, could not be killed by men... So I pushed him to the air to see where he might land

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Válasz erre

kopé
#58 kopé [38449]
Tetszetős, és örömmel hallom, hogy jövőre meg már lezárják a Desmond-vonalat is.
Nagyon tetszett a 2 meg a Bro is, de ezt azért már a történet szempontjából egy kicsit erőltetettnek érzem.
Inkább a 2012-es meg már az azt követő részekre leszek kíváncsi.

Ettől függetlenül játszhatóság és hasonló szempontok alapján jónak tűnik, a bombázás is dob rajta egyet, meg ugye már láttuk az új mozdulatokat/kivégzéseket, szóval jó lesz azért, várom.

Válasz erre

Peace
#57 Peace [28898]
Assassin's Creed Revelations -- Bombcrafting

Válasz erre

subject17
#56 subject17 [7050]
Sejtettem, hogy a Desmondos dolgot így akarják lezárni, gondolom az már a rendes AC3 lesz.

I'm the person who once probed all of the uncharted worlds in Mass Effect 2 to 'Depleted' status

Válasz erre

Előzmény: Juraviel.Ihuan.Bedvin 2011.10.05. 08:56
Peace
#55 Peace [28898]
Mocskos jó lesz! Arkham City mellett a másik nagy várólistás, a többi nagy név az nem lesz különösen nagy durranás sejtésem szerint. Bár ne legyen igazam!

Válasz erre

Előzmény: subject17 2011.10.04. 20:04
Juraviel.Ihuan.Bedvin
#54 Juraviel.Ihuan.Bedvin [5183]
Azok a maszkos emberek szerintem janicsárok lehetnek. Olyan jó, hogy trilógia lett a trilógiában. Kedvelem Ezio karakterét. Ritka az a számítógépes főhős, akinek az életét teljesen végigkövethetjük. Igazából jobban érdekel Ezio élete, mint Desmondé a jövőben.

A héten olvastam, hogy 2012-ben befejezik Desmond történetét, mivel úgyis 2012 lesz. Aztán új helyszín, új karakter.

Válasz erre

Előzmény: subject17 2011.10.04. 20:04

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat