28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ciao! Itt a Chello!

Kolin Mekré
#102 Kolin Mekré [6614]
Én perpill megkaptam az üzit hogy lekorlátoznak...mivel jelenleg 45 GB-nál tartotk, de még mindig maradt a sebesség, ellenben múlt hónapban lekorlátoztak szigoruan a levél után közvetlenül.
Ilyen már többször is volt .
Sztem nem rendszeresen korlátoznak le...bár lehet megint csak a véletlen műve

Minden ellenállás hasztalan! 8-)

Válasz erre

Előzmény: HunnernessKonge 2006.02.21. 17:15
HunnernessKonge
#101 HunnernessKonge [5387]
Te is jókor szólsz pászmek. Átléptem a forgalmi limitet Most 30k/s-ozhatok hóvégéig

Az alkohol öl, butít és savakkal aldehideket képez.

Válasz erre

Előzmény: Kolin Mekré 2006.01.20. 06:50
U.R.H.
#100 U.R.H. [4178]
Nálam is szaraxik néha a net mostanság!

Válasz erre

Előzmény: U.R.H 22 2006.02.21. 13:42
csuvi
#99 csuvi [5613]
nem nagyon, de érezhető némi romlás a szolgáltatás minőségében. pár napja ráadásul a telefon sem működött 2 napig. nem tudom, mi a picsa van, de remélem duplázáshoz készítik elő a terepet

A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt

Válasz erre

Előzmény: U.R.H 22 2006.02.21. 13:42
U.R.H 22
#98 U.R.H 22 [1968]
Masnak is szaros lassu a chello?

Válasz erre

Kolin Mekré
#97 Kolin Mekré [6614]
Csak óvatosan srácok...már mér a chello forgalom mérője

Lehet észrevettétek már..

Minden ellenállás hasztalan! 8-)

Válasz erre

kelkáposzta
#96 kelkáposzta [6439]
Nyahhh 2 hónapja van chellom, de csak most tudtam megnézni a forgalmamat mert idáig még a forgalommérést se engedte megnyitni. ^^

A hízás jó dolog ! 1367 B.u.É.k

Válasz erre

csuvi
#95 csuvi [5613]
ok, igazából csak azért ítam le, mert nekem is csak némi szórakozás után esett le, hogy ilyet is kaptam. hátha valakit kisegít ez az infó a jövőben

A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt

Válasz erre

Előzmény: padavan 2006.01.02. 22:44
padavan
#94 padavan [21647]
Kösz, túl vagyok rajta, valóban nem kellett semmit csinálnom, a net az XP install után már aktív volt.

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

Előzmény: csuvi 2006.01.02. 21:10
csuvi
#93 csuvi [5613]
tudom, nem mostani kérdés, és válaszoltak is rá, de én pl kaptam telepítőcd-t, amit csak bevágok a meghajtóba, és nyomogatom a nexteket, meg beírom, amit kell.

A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt

Válasz erre

Előzmény: padavan 2005.12.10. 08:44
U.R.H.
#92 U.R.H. [4178]
Remélem ez örökre így marad!

Válasz erre

Előzmény: kelkáposzta 2005.12.31. 17:03
kelkáposzta
#91 kelkáposzta [6439]
Jaja, 2 hónapja behalt az adatmérés, igaz engem rohadtúl nem izgat mert classical is 25giga a max amit letöltök.

A hízás jó dolog ! 1367 B.u.É.k

Válasz erre

Előzmény: U.R.H. 2005.12.30. 12:06
U.R.H.
#90 U.R.H. [4178]
Azért az vicces, hogy én ebben a hónapban chello classic-al 61 gigát töltöttem és csak 2gigát számoltak fel!

Válasz erre

szedrencs
#89 szedrencs [4695]
valaki segítsen!
chellos tárhelyemre akarok egy "directory listinget" mert eléggé sokat használom átmeneti cuccok tárolására.

Elvileg a jobb helyeken, ha nincs index.html, akkor könyvtár listázást kapok, de itt 403-at. Fő és belső könyvtárakra is.

HEEEELP!

Válasz erre

padavan
#88 padavan [21647]
Oké, köszi szépen.

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

Előzmény: Kolin Mekré 2005.12.10. 09:24
Kolin Mekré
#87 Kolin Mekré [6614]
Nem láma kérdés , nem világosított fel a chello-s arc, ez természetes.
Ha XP-t újrateszed, akkor "még" nem lesz úgymond gond, mivel a chello központban a te hálókártyád fizikai címe alapján azonosítanak (MAC cím), azaz csak akkor van egy icipici gond, új hálókaresz kerül a gépbe, vagy ilyenek.
Ekkor irány a ide
"Regisztráld az új mac címed. Újra húzd ki a kábelmodemet
kb. 15 mp-re. Dugd vissza. Új IP-t kaptál"


Bár én anno így csináltam, egy kollégám, még ezt se csinálta meg miután új gépet, vett, sima modem reset (kábel kihúz, bedug stb...) és volt net

Szóval állandóan online vagy....

Minden ellenállás hasztalan! 8-)

Válasz erre

Előzmény: padavan 2005.12.10. 08:44
padavan
#86 padavan [21647]
Nagyon láma, és talán túl óvatoskodó kérdés lesz az enyém, de jobb tutira menni, és mivel bő 3 napja van chellom, így talán érthető lesz a loserségem.

Na szóval, mi van akkor a chellos net kapcolatommal, ha teljes rendszer újratelepítést végzek a gépemen? Vinyó fullradir és zsír új op fel. Mert hogy erről nem szólt a fáma, és én hülye a szerelő sráctól is elfelejtettem megkérdezni a dolgot. Csak azért kérdezem, mert perpill a gépen semmi nem utal semmiféle beállításra, amelyet a kapcsolat létrehozása érdekében kellene tenni.

Lehet, hogy ez a modemen keresztül full állandó kapcsolat, és semmit nem kell csinálni?

Bocsika a lama kérdésért, de tényleg nem akarok kútba esni.

Forradalom most! Terjeszd a Tudást és légy nyitott! Készülj fel a Z napra! A változás közeleg…

Válasz erre

Bismarck
#85 Bismarck [2342]
úgylátszik csak itt újpesten, de állandósult szakadások vannak...
letöltés akadozik, netne játszani pedig rémálom

persze ők csak azt tudják mondani, hogy indítsuk újra a modemet...

www.wargamer.hu

Válasz erre

Jasper
#84 Jasper [244]
Ha belegondolsz ez a 30 giga 6 teljes DVD lemez.
És szerintem 6 DVD-t bőven letöltenek sokan a netről.

Válasz erre

Előzmény: eti8 2005.11.24. 14:38
Kolin Mekré
#83 Kolin Mekré [6614]
Azért mert ebben a hónapben pl: nem mér

Minden ellenállás hasztalan! 8-)

Válasz erre

Előzmény: kelkáposzta 2005.11.24. 14:29
eti8
#82 eti8 [10104]
Mekkora a winchestered? 1 terabyteos?
Vagy megállás nélkükl írod ki dvd-re az anyagot? Na mind1 ez offolás. Én tökéletesen meg vagyok elégedve vele.

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Válasz erre

Előzmény: U.R.H. 2005.11.24. 14:06
kelkáposzta
#81 kelkáposzta [6439]
Már idegesít ez a chello.. amióta bekötötték nem tudom megnézni az adatforgalmat. "A kérés nem teljesíthető"

A hízás jó dolog ! 1367 B.u.É.k

Válasz erre

U.R.H.
#80 U.R.H. [4178]
Most kurva sokat kéne töltenem és ezért örülnék annak, ha nem lenne korlát!

Válasz erre

Előzmény: eti8 2005.11.23. 19:12
U.R.H.
#79 U.R.H. [4178]
Képzeld többször is előfordult, hogy 30 gigánál többet töltöttem, úgy hogy nem teljesen mind1! Rekordunk valami 37 giga volt!

Válasz erre

Előzmény: eti8 2005.11.23. 19:12
eti8
#78 eti8 [10104]
JÉZUSOM
Mit csinálsz te? Warezt működtetsz a gépeden?

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Válasz erre

Előzmény: Kolin Mekré 2005.11.23. 19:51
Kolin Mekré
#77 Kolin Mekré [6614]
Ne már 25 Gb 1 hónapban a feltöltésem ^.^

Minden ellenállás hasztalan! 8-)

Válasz erre

eti8
#76 eti8 [10104]
Nem teljesen mind1? Mikor használsz te ki havonta 30gb-ot?

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Válasz erre

Előzmény: U.R.H. 2005.11.23. 15:57
eti8
#75 eti8 [10104]
Nem teljesen mind1? Mikor használsz te ki havonta 30gb-ot?

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Válasz erre

Előzmény: U.R.H. 2005.11.23. 15:57
U.R.H.
#74 U.R.H. [4178]
Az igaz, hogy a chello adatforgalma korlátlan lesz? Némely haverom azt mondja! Felmentem a kezeles.chello.hu-ra és az én adatforgalmam, már több napja 0! (Bár nekem sokszor előfordult, hogy nem mérték)

chello.hu-n olvastam a csomagokat és ott még az van írva, hogy 30GB az adatforgalom!

Szóval igaz v. nem igaz?

Válasz erre

U.R.H 22
#73 U.R.H 22 [1968]
jajj

elirtam optimimalizalva=optimalizalva

Válasz erre

U.R.H 22
#72 U.R.H 22 [1968]
Hat nemtom ez a e problemad , de nekem az a velemenyem (nyugodtan mondjatok ha hulyeseget beszelek) hogy vannak olyan oldalak ami az internet explorer re vannak optimimalizalva es pl a fire fox amit hasznalok nem tudja vagy nem rendesen jeleniti meg, persz az is lehet bekaptal valami kis okossagot bar ketlem hogy az ilyen problemat okozna.

Válasz erre

hadzsi
#71 hadzsi [2705]
Valaki tudna segíteni. Szarakodik a netem. Bizonyos oldalak megjelennek, bizonyos oldalakat viszont az istennek nem akar betölteni. Nem tudom, hogy most a chellom szarakszik, vagy bekaptam valami cuccost, ami tönkrevégta volna így a netem. Előre is köszi.

"We have the best two teams on Merseyside, Liverpool and Liverpool reserves" /Bill Shankly/

Válasz erre

kelkáposzta
#70 kelkáposzta [6439]
Tudnál adni pontos címet?
Mert ezen a héten jár le az axelero, azt ha lesz chello classic akkor újból megnyílik elöttem a világ, és 30gigánál nagyobb elképzeléseim vannak Barátom már említette ezt a hubos cuccot, de cimet azért se akart mondani ^^

A hízás jó dolog ! 1367 B.u.É.k

Válasz erre

Előzmény: J. Dávid 2005.02.21. 19:43
Barthezz
#69 Barthezz [54711]
Köszi, a cikk végét már csak elég felületesen olvastam el

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: Denton 2005.06.11. 13:45
Denton
#68 Denton [431]
Olvastátok a cikket amit MagicM. belinkelt? Leírja, hogy a feltöltést nem növelik, mivel az 512k-s feltöltés még mindíg piascvezető... Emberek, ne csak rész-infórmációkat fogadjatok be

Információ hatalom...

Válasz erre

MagicMoment
#67 MagicMoment [17778]
nem tudom,h mi van a feltöltéssel. arról nem ír,de majd holnap megkérdem cimbit,aki upc-nél melózik.
amugy aztmár megoldottam. szintén cimbi intézkedett felhívtak upc-től és normálisan segítettek

Válasz erre

Előzmény: szedrencs 2005.06.08. 17:11
Barthezz
#66 Barthezz [54711]
Chello eddig a feltöltésit is mindig a letöltési sebességgel együtt növelte, ugyanolyan arányban. Sztem így lesz ez most is.
Viszont a letöltési korlátra kíváncsi lennék, bár igaz, a 30 GB bőven elég már.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: szedrencs 2005.06.08. 17:10
szedrencs
#65 szedrencs [4695]
Este megnézem, nekem valahogy sikerült jó sok szenvedés után beüzemelnem, de most fejből nem tudom, hogy.

Válasz erre

Előzmény: MagicMoment 2005.02.22. 19:23
szedrencs
#64 szedrencs [4695]
Zsíroskenyér!
Nem tudod, hogy a feltöltést is növelik-e? (Bár az 512kb sem rossz.)

Válasz erre

Előzmény: MagicMoment 2005.06.08. 13:08
MagicMoment
#63 MagicMoment [17778]
JUPiiiiiiiiiiiii

Válasz erre

Mann
#62 Mann [458]
Hi

Akinek 3M-es chelloja van irja már le a tapasztalatait pls. Szokott e szakadni fix 3M-et tudja e, van e forlagmi korlát ? thx

Válasz erre

Lelnet
#61 Lelnet [1129]
Írj nekik emailt, mindent részletesen elmagyaráznak!
(két évig chellos voltam)

Amúgy sima FTP, nem bonyolult.

"Tábornok úrhoz jön a sürgöny, hogy a berberek elfoglalták a Fasszalbasz fennsíkot." - fisher99

Válasz erre

Előzmény: MagicMoment 2005.02.22. 19:23
MagicMoment
#60 MagicMoment [17778]
senki nem tudja,h is kell a chello tárhelyet használni? ugyanis sem nekem sem még vagy másik 100 chellos ismerősöm nem kapott értesítőt ezen csoda használatáról. és egyelőre nincs kedvem felhívni őket... de ha senki nem tudja,akkor kénytelen leszek

Válasz erre

J. Dávid
#59 J. Dávid [6295]
DC=> chello hub

Válasz erre

Előzmény: Lizardman 2005.02.18. 08:11
..::Cicero::..
#58 ..::Cicero::.. [208]
Elegem van az UPC-ből, meg a Chellójukból... Használjatok Gitárt az jobb!

Válasz erre

Eric
#57 Eric [20761]
Mivel ez nem a te gépeden történik, hanem a kp-ban, gyanítom, hogy nem lehetséges.

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Válasz erre

Előzmény: Lizardman 2005.02.18. 08:11
Lizardman
#56 Lizardman [15]
Sziasztok lehet hogy furcsán fog hangzani, de nem tudtok olyan programot vagy valamit amivel el lehet kerülni a chellosoknál az adatforgalommérést? vagy csökkenteni vagy valami!!! nem tudtrok ilyet?

Csak a müveletlen emberek olvasnak bölcs idézeteket

Válasz erre

MagicMoment
#55 MagicMoment [17778]
a chello hol 1.5 gigás?

amugy ha megszakad a neted,akkor egy agresszívabb betelefonálással könnyedén megtudod csináltatni a neted

Válasz erre

Előzmény: Falcon[HUN] 2004.12.06. 21:15
Falcon[HUN]
#54 Falcon[HUN] [191]
Tévedtem az imént. Mármint megéri a néha megszakadás veszélye, de tegnap, amikor éjjel megszakadt akkor, amikor mindenkitől el akartam köszönni itt-ott, majdnem földhöz b*sztam a billzetet (még szerencse h megfogta a kábel, amikor ki akartam rántani a helyéről). Nem az a baj, hogy nem tudtam elköszönni, hanem az hogy ez bunkóság, nem köszönni és otthagyni a másikat. Szar ügy, de azért Chello RulZ!

Válasz erre

U.R.H.
#53 U.R.H. [4178]
Mára viradóra már nálunk is gyorsították a netet!

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat