Fórum » Beszélgetés a játékokról
Tomb Raider 7
Holnap kezdem el a tr6-t.
Régen egyszer már elkezdtem, de abba hagytam. Remélem utána a tr7 nagyot fog durranni.
Nem tudja valaki, itt hol lehet megváltoztatni az INFO-s adatokat? Már egyik sem valós.
Nem találok semmi "Profil" feliratot.
Csak vártam kicsit, nehogy elvegyem mások kedvét a véleményemmel.
Én annak idején a 4-nél csöppentem Lara elé, így visszafelé játszottam végig a részeket. De felköthetik a gatyót azok, akik most a Legenddel kezdték.
És nem is biztos, hogy tetszeni fognak nekik sajna.
Viszont sok fiatal állt neki TR-es pályákat szerkeszteni, és ez jó jel. 
Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Meg hát a játék "hosszúsága" is valóban egy vicc, a TR4-bol ha kiragadjuk pl. Alexandriát, az kb. egymaga olyan hosszú volt, mint az egész TR7, csak a TR4-ben ez kb. a játék negyede volt mindössze
Meghát a végso foellenség is óvodásoknak készült, a többi TR-ben mindig szenvedtem a fomuftinál, itt meg 3-adszorra vagy 4-edszerre simán kinyírtam..."Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
(És még van képük ezért is tizenakárhány ezer forintot elkérni!
)Lacho calad! Drego morn!
Nagyon szép a grafika, vannak is benne jó ötletek, de rohattul lineáris, és piszok rövid. Nekem hiányoznak a fejtörők, a tárgyak, eldugott secretek megkeresése, és persze a nehézségi foka sem valami nagy. A Time Trial pedig szerintem egyenesen megöli az élményt. Ez már nem TR, vagy legalábbis nem olyan, mint az eddigiek. Nem is tud lekötni többszöri végigjátszásra. Kitoltam párszor, de elég is volt, megyek vissza, a remek szerkesztett TR pályákhoz.
Azokban aztán látszik, hogy mennyi ötletük van a rajongóknak, sok közülük leveri a főrészeket is.


Ne vitatkozz a hülyékkel, mert lealacsonyodsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Télleg nem volt nehéz a game, az utsó foellenséget is viszonylag hamar sikerült elintéznem.
Többi TR nagyobb kihívásokat nyújtott és jóval hosszabbak is voltak, bár azért ez sem volt rossz.
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
peccsy
De ha ennyire, készíts magadnak nude skint. Itt találsz infót hozzá. : http://tombraiders.hu/
peccsy

||www.splintercell.hu||
MSI B350M PRO-VDH ¤ AMD Ryzen 5 1600x + Cooler Master Hyper 412R CPU cooler ¤ ASUS GTX 1060/6 GB/GDDR5 ¤ Samsung 960 EVO 250GB M.2 PCIe MZ-V6E250BW ¤ 2*8 Gb Crucial 2133 Mhz DDR4
Most vok Nepálban."Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Max. 2 dolog fér el rajta: lövés + ugrás. De ugye kéne még a fegyverelrakás (ezt jó hogy mondtad hogy iylen is van, utánanézek melyik az a gomb
), csáklyázás, ill. a use gomb a csáklyázás után. Szal nem lehet ennyi mindent egérre tenni
Amúgy a problémám változatlanul az, hogy amikor a szigeten vagyok, hiába nézek a bal oldali karika felé, Lara mindig a jobb oldalira lövi ki a csáklyát (azután is amikor a jobb oldali oszlop már meg sincs) és így nemtom a szörny fejére ráhúzni a bal oldali ketrecet

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Sokkal nehezebb pálya is lessz..!
Én se tudtam megcsinálni az elején de aztán beálítottam,hogy csak az egeren legyenek a lényeges dolgok..pl:ugrás.fegyver eltevése,tűzelés!!
A köcsög hidrát egyszerűen nem bírom kinyírni!!! Eleve igen nehéz dolgom van a szar irányítás miatt, mivel egy csomószor a hidrára céloz Lara az oszlopon lévo izé helyett és sehogy sem lehet célt váltani, vmint a mágneses kötelet se tudja rögtön kiloni, mert szépen komótosan elobb elrakja a fegyverét, ennyi ido alatt viszont a hidra sokszor egérutat nyer.
Mindenestre odáig eljutottam már jópárszor, hogy csak negyed élete maradt és a szigetrol nézve a bal oldali oszlop maradt már csak meg. Besorozom a fegyverrel, kilövöm a mágneses kötelet, de bárhogy fordulok, hiába nézek a megfelelo csiga felé, Lara mindig kizárólag a jobb oldali csigát kapja el, mégha pont szembe fordulok a bal oldalival akkor is és így az utsó ketrecet nem lehet a fejére húzni! A tököm ki van már ezzel a résszel

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
. Még egy ilyen patch aztán nem is lesz szaggatás. Egyébként szivesen
.Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Lacho calad! Drego morn!
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
.May the Force be with you!
. Még 80 perc van hátra és küldöm ia a linket
.Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Lacho calad! Drego morn!
.Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Esetleg meg tudnál dobni valami linkkel? Ha nagyon szépen megkérlek?
Na, kb. a felénél vagyok a játéknak, és hát elég ambivalens érzéseim vannak vele kapcsolatban. A grafikája tényleg szép, még a szemét nextgen mód nélkül is. Kicsit még a régi részek hangulatát is visszahozza, hiszen a helyszínek is végre Tomb Raider-hez méltóak, a baj vele azonban az, hogy olyan, mintha csak egy demo lenne. Rövid, lineáris, kevés az ellenfél. Mert nehogymár csak emberek legyenek az ellenfelek! Jó, volt ott három párduc is, de ezen kívül semmi. Hol vannak a denevérek, óriás szkarabeuszok, életre kelő kőszobrok, dinók, krokodilok, piranják, stb.???
Lacho calad! Drego morn!
Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Most kezdtem el én is játszani a game-mel és eddig nagyon bejövős!
Még alap grafikán is szép nagyon, igaz nagyobb tereknél kicsit beszaggat."Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Lacho calad! Drego morn!
Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Amúgy a kamera y-invertjét nálatok sem lehet átállítani? Nagyon idegesítő így játszani, pláne harcnál bénázok még mindig sokat emiatt.
Ez a hülye nextgen mód is alaposan felidegesített, észre sem vettem volna, ha már telepítéskor nem dörgölik az ember orra alá, hogy "nézd csak pancser, nextgen-ben mennyivel szebb a játék"...
Valóban teljesen más, csak úgy élvezhetetlenül lassú az egész. Mégis mekkora erőmű kell ahhoz, hogy úgy fusson rendesen?Lacho calad! Drego morn!
Nálatok működik az 1.1-es patch? Mert én ha felrakom, akkor nem indul el a játék. Valami ilyesmit ír ki, hogy a trl.exe hibát talált, és ezért leállítja a futó alkalmazást...
Lacho calad! Drego morn!

MSI B350M PRO-VDH ¤ AMD Ryzen 5 1600x + Cooler Master Hyper 412R CPU cooler ¤ ASUS GTX 1060/6 GB/GDDR5 ¤ Samsung 960 EVO 250GB M.2 PCIe MZ-V6E250BW ¤ 2*8 Gb Crucial 2133 Mhz DDR4

MSI B350M PRO-VDH ¤ AMD Ryzen 5 1600x + Cooler Master Hyper 412R CPU cooler ¤ ASUS GTX 1060/6 GB/GDDR5 ¤ Samsung 960 EVO 250GB M.2 PCIe MZ-V6E250BW ¤ 2*8 Gb Crucial 2133 Mhz DDR4
Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

MSI B350M PRO-VDH ¤ AMD Ryzen 5 1600x + Cooler Master Hyper 412R CPU cooler ¤ ASUS GTX 1060/6 GB/GDDR5 ¤ Samsung 960 EVO 250GB M.2 PCIe MZ-V6E250BW ¤ 2*8 Gb Crucial 2133 Mhz DDR4

MSI B350M PRO-VDH ¤ AMD Ryzen 5 1600x + Cooler Master Hyper 412R CPU cooler ¤ ASUS GTX 1060/6 GB/GDDR5 ¤ Samsung 960 EVO 250GB M.2 PCIe MZ-V6E250BW ¤ 2*8 Gb Crucial 2133 Mhz DDR4
.Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
MSI B350M PRO-VDH ¤ AMD Ryzen 5 1600x + Cooler Master Hyper 412R CPU cooler ¤ ASUS GTX 1060/6 GB/GDDR5 ¤ Samsung 960 EVO 250GB M.2 PCIe MZ-V6E250BW ¤ 2*8 Gb Crucial 2133 Mhz DDR4
.Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
. A 3. rész nagyon megfogott leginkább a környezet és a helyszínek tetszettek (Jungle,Temple ruins,Ganges,Caves of Kaliya,Nevada desert,Area51,Thamse,Coastal village,Crash side,Antarctic,Mines). Ezek a szintek mind olyan hangulatosra sikerültek hogy engem teljesen magával ragadott a soroat 3 fejezete. Lehet hogy másnak ez a rész egy újabb rókabőr volt szerintem meg ezzel a résszel lett igazán Tomb Raider-es a sorozat. Változatos, misztikus, igzgalmas, gyönyörűen megtervezett, kellően nehéz még egy fan számára is
. Sok szép emléket felidéz még most is bennem amit azóta egy TR sem nyújtott úgy igazán.
Meg vagyok azért elégedve a Legend-el is valamilyen szinten

.Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
A Croft Manor még rendben van, de a többit inkább elhiszem
Most már csak azt nem értem, hogy ha szereted/szeretted? a sorozatot, akkor hogy lehet a 3 a kedvenc részed? Bár ez mondjuk ízlések és pofonok (meg ahogy magamon mostanában észrevettem, akár pillanatnyi hogyanlét) kérdése, de nekem speciel a kettőnél jobban egyik rész sem tetszett.
A NextGen-ről csak annyit, hogy én nem bántam, hogy nem tudom bekapcsolni, így legalább van értelme töbször is végigjátszani most, hogy már megy úgy is. Viszont én azt vettem észre, hogy a maga módján jól néz ki NextGen nélkül is, de annyira, hogy azzal meg már nem olyan jó. Viszont igaz ez fordítva is. Néha már magamat sem értem, de jobban nem tudtam megfogalmazni.

Ezek után már neki sincs kedvem állni játszani a sima mezei Radeon 9600-osommal, így összehasonlítva tök gáz nextgen nélkül a grafika 
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
.Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
