28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7

OBig
#599 OBig [95]
hdhd

Válasz erre

Előzmény: U.R.H. 2006.07.14. 23:36
U.R.H.
#598 U.R.H. [4178]
Mikor fórumozol a hozzászólások felett van egy olyan, hogy "adatmódosítás". Ott.

Holnap kezdem el a tr6-t. Régen egyszer már elkezdtem, de abba hagytam. Remélem utána a tr7 nagyot fog durranni.

Válasz erre

Előzmény: OBig 2006.07.14. 23:11
OBig
#597 OBig [95]
Egy kis OFF.

Nem tudja valaki, itt hol lehet megváltoztatni az INFO-s adatokat? Már egyik sem valós. Nem találok semmi "Profil" feliratot.

Válasz erre

Előzmény: OBig 2006.07.14. 23:03
OBig
#596 OBig [95]
Olvastam Razor03.
Csak vártam kicsit, nehogy elvegyem mások kedvét a véleményemmel.
Én annak idején a 4-nél csöppentem Lara elé, így visszafelé játszottam végig a részeket. De felköthetik a gatyót azok, akik most a Legenddel kezdték. És nem is biztos, hogy tetszeni fognak nekik sajna. Viszont sok fiatal állt neki TR-es pályákat szerkeszteni, és ez jó jel.

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2006.07.14. 20:15
Razor03
#595 Razor03 [14703]
Egyetértek.. ezt már én is írtam, visszább, meg mást is... csak az újoncok el voltak ájulva a 7. résztől így elveszett a hsz-k között a véleményem.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2006.07.14. 18:45
Barthezz
#594 Barthezz [54711]
Pontosan, szép és jó a TR7, de vhogy nem éreztem azt a TR feelinget, amit az eddigi összes rész alatt éreztem amit végigjátszottam. Sokkal jobb volt, amikor szabadon lehetett bolyongani az egyes helyszínek között és tetszoleges sorrendben megoldani a feladatokat, nem pedig egy full lineáris pályát követni Meg hát a játék "hosszúsága" is valóban egy vicc, a TR4-bol ha kiragadjuk pl. Alexandriát, az kb. egymaga olyan hosszú volt, mint az egész TR7, csak a TR4-ben ez kb. a játék negyede volt mindössze Meghát a végso foellenség is óvodásoknak készült, a többi TR-ben mindig szenvedtem a fomuftinál, itt meg 3-adszorra vagy 4-edszerre simán kinyírtam...

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: OBig 2006.07.13. 19:51
cerebrum
#593 cerebrum [902]
Uh, azt hittem, hogy mindeni csak túloz, hogy milyen rövid, erre tényleg... Nagyon gáz. Ha négyszer ilyen hosszú volna, még akkor is túl rövid lenne. (És még van képük ezért is tizenakárhány ezer forintot elkérni! )

Lacho calad! Drego morn!

Válasz erre

OBig
#592 OBig [95]
Osztom a véleményedet Barthezz 1713

Nagyon szép a grafika, vannak is benne jó ötletek, de rohattul lineáris, és piszok rövid. Nekem hiányoznak a fejtörők, a tárgyak, eldugott secretek megkeresése, és persze a nehézségi foka sem valami nagy. A Time Trial pedig szerintem egyenesen megöli az élményt. Ez már nem TR, vagy legalábbis nem olyan, mint az eddigiek. Nem is tud lekötni többszöri végigjátszásra. Kitoltam párszor, de elég is volt, megyek vissza, a remek szerkesztett TR pályákhoz.
Azokban aztán látszik, hogy mennyi ötletük van a rajongóknak, sok közülük leveri a főrészeket is.

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2006.07.11. 20:12
tpet
#591 tpet [464]
Miért kellene?? úgyis csak hátulról látod!

Ne vitatkozz a hülyékkel, mert lealacsonyodsz a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Válasz erre

Előzmény: peccsy 2006.07.08. 20:40
U.R.H.
#590 U.R.H. [4178]
Nekem elöbb még a 6. részt kell kitolnom és aztán ezt.

Válasz erre

Barthezz
#589 Barthezz [54711]
Nah ma kivittem a játékot! Télleg nem volt nehéz a game, az utsó foellenséget is viszonylag hamar sikerült elintéznem.
Többi TR nagyobb kihívásokat nyújtott és jóval hosszabbak is voltak, bár azért ez sem volt rossz.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

peccsy
#588 peccsy [2]
Mondjuk annyira mostmár nem lényeges, sőt így ruhábanmég szexisebben néz ki mint ruha nélkül.

peccsy

Válasz erre

OBig
#587 OBig [95]
Te beteg vagy peccsy! LOL

De ha ennyire, készíts magadnak nude skint. Itt találsz infót hozzá. : http://tombraiders.hu/

Válasz erre

Előzmény: peccsy 2006.07.08. 20:40
peccsy
#586 peccsy [2]
Helóka Tomb Raider rajongók, az a kérdésem lenne hogy valakinek nincs-e olyan programja (vagy esetleg olyan ingyenes honlap) amivel Lara Croftot meztelenné lehet tenni a 7. részben? (persze ha képek vannak azok is jól jönnek) a programot vagy a képeket a: -ra várom.

peccsy

Válasz erre

Corleone1
#585 Corleone1 [1782]
Nem nehéz észrevenni

||www.splintercell.hu||

Válasz erre

Előzmény: U.R.H. 2006.07.07. 01:34
U.R.H.
#584 U.R.H. [4178]
Ok. Már látom a különbséget.

Válasz erre

U.R.H.
#583 U.R.H. [4178]
Ez a next gen opció mire jó?

Válasz erre

Dilizs
#582 Dilizs [3315]
Kira' gém ez a TRL, csak kiba' rövid! Én még nem is jáccottam ezelőtt egyik TR-el sem, de ez naon üt mind garfikailag, mind hangulatban, de az iránítás kicsit ténleg gázos, de nem annyira!

MSI B350M PRO-VDH ¤ AMD Ryzen 5 1600x + Cooler Master Hyper 412R CPU cooler ¤ ASUS GTX 1060/6 GB/GDDR5 ¤ Samsung 960 EVO 250GB M.2 PCIe MZ-V6E250BW ¤ 2*8 Gb Crucial 2133 Mhz DDR4

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2006.07.05. 19:37
Barthezz
#581 Barthezz [54711]
Nah nagy nehezen de megcsináltam Most vok Nepálban.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2006.07.05. 11:47
Barthezz
#580 Barthezz [54711]
Ennyi dolgot hogy raksz egyszerre az egérre? Max. 2 dolog fér el rajta: lövés + ugrás. De ugye kéne még a fegyverelrakás (ezt jó hogy mondtad hogy iylen is van, utánanézek melyik az a gomb ), csáklyázás, ill. a use gomb a csáklyázás után. Szal nem lehet ennyi mindent egérre tenni

Amúgy a problémám változatlanul az, hogy amikor a szigeten vagyok, hiába nézek a bal oldali karika felé, Lara mindig a jobb oldalira lövi ki a csáklyát (azután is amikor a jobb oldali oszlop már meg sincs) és így nemtom a szörny fejére ráhúzni a bal oldali ketrecet

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: stubb 2006.07.04. 19:18
stubb
#579 stubb [1725]
Ne legyél ideges..
Sokkal nehezebb pálya is lessz..!
Én se tudtam megcsinálni az elején de aztán beálítottam,hogy csak az egeren legyenek a lényeges dolgok..pl:ugrás.fegyver eltevése,tűzelés!!

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2006.07.04. 19:09
Barthezz
#578 Barthezz [54711]
Hát ilyen nincs A köcsög hidrát egyszerűen nem bírom kinyírni!!! Eleve igen nehéz dolgom van a szar irányítás miatt, mivel egy csomószor a hidrára céloz Lara az oszlopon lévo izé helyett és sehogy sem lehet célt váltani, vmint a mágneses kötelet se tudja rögtön kiloni, mert szépen komótosan elobb elrakja a fegyverét, ennyi ido alatt viszont a hidra sokszor egérutat nyer.
Mindenestre odáig eljutottam már jópárszor, hogy csak negyed élete maradt és a szigetrol nézve a bal oldali oszlop maradt már csak meg. Besorozom a fegyverrel, kilövöm a mágneses kötelet, de bárhogy fordulok, hiába nézek a megfelelo csiga felé, Lara mindig kizárólag a jobb oldali csigát kapja el, mégha pont szembe fordulok a bal oldalival akkor is és így az utsó ketrecet nem lehet a fejére húzni! A tököm ki van már ezzel a résszel

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Razor03
#577 Razor03 [14703]
Ugye-ugye . Még egy ilyen patch aztán nem is lesz szaggatás. Egyébként szivesen .

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: cerebrum 2006.06.27. 21:48
cerebrum
#576 cerebrum [902]
Köszi, működik! És lám, hogy felgyorsult a játék nextgen-ben is...

Lacho calad! Drego morn!

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2006.06.26. 13:49
Barthezz
#575 Barthezz [54711]
Nah felénél járok, holnap kezdem Kazakhstan-t, eddig tényleg csak ujjgyakorlat a játék, pedig normál nehézségen nyomom. A 2 főellenség jelentett csak némi gondot, ellenük többször neki kellett futnom, de ezenkívül nem nehéz a játék.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Kenobi1989
#574 Kenobi1989 [501]
Na, vegre tuljutottam azon az idiota sarkanyon. Majd egy honapig szarakodtam vele, de vegul is ujra jatszottam az angliai palyat, hogy legyen eletcsomagom a bestia legyozesehez. Most epp a himalayan "sielek". Nagyon gyonyoru ez a jatek. Foleg igy 1680x1050-es felbontasban az uj 20"-os Viewsonic moncsimon.

May the Force be with you!

Válasz erre

Razor03
#573 Razor03 [14703]
. Még 80 perc van hátra és küldöm ia a linket .

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: cerebrum 2006.06.26. 13:47
cerebrum
#572 cerebrum [902]
Hálám a tomb-ig üldözni fog.

Lacho calad! Drego morn!

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2006.06.26. 13:41
Razor03
#571 Razor03 [14703]
Feltöltöm és elküldöm a linket @mail-ben .

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: cerebrum 2006.06.26. 13:37
cerebrum
#570 cerebrum [902]
Tört patch??? Na én ehhez már nagyon láma vagyok... Esetleg meg tudnál dobni valami linkkel? Ha nagyon szépen megkérlek?

Na, kb. a felénél vagyok a játéknak, és hát elég ambivalens érzéseim vannak vele kapcsolatban. A grafikája tényleg szép, még a szemét nextgen mód nélkül is. Kicsit még a régi részek hangulatát is visszahozza, hiszen a helyszínek is végre Tomb Raider-hez méltóak, a baj vele azonban az, hogy olyan, mintha csak egy demo lenne. Rövid, lineáris, kevés az ellenfél. Mert nehogymár csak emberek legyenek az ellenfelek! Jó, volt ott három párduc is, de ezen kívül semmi. Hol vannak a denevérek, óriás szkarabeuszok, életre kelő kőszobrok, dinók, krokodilok, piranják, stb.???

Lacho calad! Drego morn!

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2006.06.25. 18:59
Razor03
#569 Razor03 [14703]
Sajnos nem mert az csak shader 3.0-ás kártyákon megy.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2006.06.25. 23:26
Barthezz
#568 Barthezz [54711]
Radeon 9600-al ugye patchelés után sincs esély a nextgen-re?
Most kezdtem el én is játszani a game-mel és eddig nagyon bejövős! Még alap grafikán is szép nagyon, igaz nagyobb tereknél kicsit beszaggat.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Razor03
#567 Razor03 [14703]
Ha eredeti akkor muszáj hogy fusson, ha nem akkor meg tört patch-et kell leszedni.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: cerebrum 2006.06.25. 17:44
cerebrum
#566 cerebrum [902]
Ebben reménykedem én is, csak peccselve meg nem fut a játék...

Lacho calad! Drego morn!

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2006.06.25. 14:52
Razor03
#565 Razor03 [14703]
1.2-es javítással az én gépemen már játszható volt nextgen-ben. Néha akadt meg lassú is volt, többnyire élvezhetően futott. 7900 GT-vel már jól megy.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: cerebrum 2006.06.25. 14:39
cerebrum
#564 cerebrum [902]
Na, patch-re senki?

Amúgy a kamera y-invertjét nálatok sem lehet átállítani? Nagyon idegesítő így játszani, pláne harcnál bénázok még mindig sokat emiatt.

Ez a hülye nextgen mód is alaposan felidegesített, észre sem vettem volna, ha már telepítéskor nem dörgölik az ember orra alá, hogy "nézd csak pancser, nextgen-ben mennyivel szebb a játék"... Valóban teljesen más, csak úgy élvezhetetlenül lassú az egész. Mégis mekkora erőmű kell ahhoz, hogy úgy fusson rendesen?

Lacho calad! Drego morn!

Válasz erre

Előzmény: cerebrum 2006.06.24. 13:14
cerebrum
#563 cerebrum [902]
Üdv!

Nálatok működik az 1.1-es patch? Mert én ha felrakom, akkor nem indul el a játék. Valami ilyesmit ír ki, hogy a trl.exe hibát talált, és ezért leállítja a futó alkalmazást...

Lacho calad! Drego morn!

Válasz erre

Dilizs
#562 Dilizs [3315]
THX!

MSI B350M PRO-VDH ¤ AMD Ryzen 5 1600x + Cooler Master Hyper 412R CPU cooler ¤ ASUS GTX 1060/6 GB/GDDR5 ¤ Samsung 960 EVO 250GB M.2 PCIe MZ-V6E250BW ¤ 2*8 Gb Crucial 2133 Mhz DDR4

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2006.06.21. 00:14
Dilizs
#561 Dilizs [3315]
Vielen Dank!

MSI B350M PRO-VDH ¤ AMD Ryzen 5 1600x + Cooler Master Hyper 412R CPU cooler ¤ ASUS GTX 1060/6 GB/GDDR5 ¤ Samsung 960 EVO 250GB M.2 PCIe MZ-V6E250BW ¤ 2*8 Gb Crucial 2133 Mhz DDR4

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2006.06.21. 00:14
Razor03
#560 Razor03 [14703]
Amikor legyengül odafutsz és nyomsz egy E betűt (use gomb)

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: Dilizs 2006.06.21. 00:08
Dilizs
#559 Dilizs [3315]
Lécci! Na!

MSI B350M PRO-VDH ¤ AMD Ryzen 5 1600x + Cooler Master Hyper 412R CPU cooler ¤ ASUS GTX 1060/6 GB/GDDR5 ¤ Samsung 960 EVO 250GB M.2 PCIe MZ-V6E250BW ¤ 2*8 Gb Crucial 2133 Mhz DDR4

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2006.06.20. 23:55
Dilizs
#558 Dilizs [3315]
De nem találom!

MSI B350M PRO-VDH ¤ AMD Ryzen 5 1600x + Cooler Master Hyper 412R CPU cooler ¤ ASUS GTX 1060/6 GB/GDDR5 ¤ Samsung 960 EVO 250GB M.2 PCIe MZ-V6E250BW ¤ 2*8 Gb Crucial 2133 Mhz DDR4

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2006.06.20. 23:55
Razor03
#557 Razor03 [14703]
Már csak azért sem írom le mert ha visszaolvasol 2x is megtalálod .

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: Dilizs 2006.06.20. 23:48
Dilizs
#556 Dilizs [3315]
A karddal hogyan kell megölni a 'sárkányt'? Bolivia asszem! Lefekaszik ha belesorozok párat, de nem döglik meg! Mi a trükk? Előre is Thx!

MSI B350M PRO-VDH ¤ AMD Ryzen 5 1600x + Cooler Master Hyper 412R CPU cooler ¤ ASUS GTX 1060/6 GB/GDDR5 ¤ Samsung 960 EVO 250GB M.2 PCIe MZ-V6E250BW ¤ 2*8 Gb Crucial 2133 Mhz DDR4

Válasz erre

Razor03
#555 Razor03 [14703]
Na most pörgettem ki 2. alkalommal ezúttal nextgen módban és azt kell hogy mondjam sokat dobott a hangulaton. Remélem lesz még 1-2 patch ami javítja a sebesség problémát, bár így sem volt olyan vészes. Jó game lett, el lehet vele tölteni az időt .

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Razor03
#554 Razor03 [14703]
Huhh én nagyon sokszor megnéztem a filmeket . A 3. rész nagyon megfogott leginkább a környezet és a helyszínek tetszettek (Jungle,Temple ruins,Ganges,Caves of Kaliya,Nevada desert,Area51,Thamse,Coastal village,Crash side,Antarctic,Mines). Ezek a szintek mind olyan hangulatosra sikerültek hogy engem teljesen magával ragadott a soroat 3 fejezete. Lehet hogy másnak ez a rész egy újabb rókabőr volt szerintem meg ezzel a résszel lett igazán Tomb Raider-es a sorozat. Változatos, misztikus, igzgalmas, gyönyörűen megtervezett, kellően nehéz még egy fan számára is . Sok szép emléket felidéz még most is bennem amit azóta egy TR sem nyújtott úgy igazán.
Meg vagyok azért elégedve a Legend-el is valamilyen szinten .

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: TBone142 2006.06.07. 00:41
TBone142
#553 TBone142 [416]
Razor03 - Én kérek elnézést, igazad van. A két filmet csak egyszer-egyszer láttam, mindkettőt moziban a látvány miatt, de nem jöttek be annyira, hogy ilyen hasonlóságokat véljek felfedezni. A Croft Manor még rendben van, de a többit inkább elhiszem
Most már csak azt nem értem, hogy ha szereted/szeretted? a sorozatot, akkor hogy lehet a 3 a kedvenc részed? Bár ez mondjuk ízlések és pofonok (meg ahogy magamon mostanában észrevettem, akár pillanatnyi hogyanlét) kérdése, de nekem speciel a kettőnél jobban egyik rész sem tetszett.

A NextGen-ről csak annyit, hogy én nem bántam, hogy nem tudom bekapcsolni, így legalább van értelme töbször is végigjátszani most, hogy már megy úgy is. Viszont én azt vettem észre, hogy a maga módján jól néz ki NextGen nélkül is, de annyira, hogy azzal meg már nem olyan jó. Viszont igaz ez fordítva is. Néha már magamat sem értem, de jobban nem tudtam megfogalmazni.

Válasz erre

Barthezz
#552 Barthezz [54711]
Vazz, ez télleg nagyon durva Ezek után már neki sincs kedvem állni játszani a sima mezei Radeon 9600-osommal, így összehasonlítva tök gáz nextgen nélkül a grafika

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2006.06.05. 22:16
RAI*DEN
#551 RAI*DEN [3086]
A megfelelő gombokat kell leütni időben. Ezt elsőre megcsinálom bármikor.

Válasz erre

Razor03
#550 Razor03 [14703]
Azr amire a right van állítva .

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: Blizzard87 2006.06.06. 13:30

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat