28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Bakik az online médiában

szbszig
#327 szbszig [33649]
Ha belinkelem a mostani változatot, akkor, gondolom, látszik.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Előzmény: Diszkvali Fika 2016.03.03. 19:12
Diszkvali Fika
#326 Diszkvali Fika [13]
Ezzel konkrétan mi a baj?

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2016.03.03. 17:14
szbszig
#325 szbszig [33649]
Csak egy főcím tegnap este az Indexről...

Mondjuk legalább mostanra kijavították.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Előzmény: gregmerch 2016.03.03. 14:21
gregmerch
#324 gregmerch [3766]
Amikor egy roppant színvonalas gémer blogon a következő szalagcímet olvasom, hogy: "Két Zelda játék is érkezik márciusban", ami alatt a következő, figyelemfelkeltőnek szánt magyarázat látható: "A márciusi megjelenés listán a Wind Waker HD kiadása mellett a Hyule Warriors Legends is szerepel.", akkor nagyjából az agyvérzés kerülget...

"....money talks, and bullshit runs the marathon." /Chris Carter: Hunting Evil/

Válasz erre

Barthezz
#323 Barthezz [54711]
flotta kapitány 2

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2016.02.09. 21:08
szbszig
#322 szbszig [33649]
Csak az M4 megint...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2016.01.24. 19:47
szbszig
#321 szbszig [33649]
Ja, persze, azt láttam. De hát az csak az M1, azzal nem kell különösebben foglalkozni, náluk ez megszokott...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Előzmény: GustyX 2016.01.24. 18:10
GustyX
#320 GustyX [7048]
Csak megjegyzésképpen, tegnap a hírekben a vízilabda A csoportjában két zászlót (utolsó két ország, ami talán Románia, Szlovákia volt) rosszul mutattak. Előbbi francia volt, utóbbi izraeli.

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Válasz erre

szbszig
#319 szbszig [33649]
Nem baki, hanem inkább szomorú:

Rágerjedt egy újságíró kollégájára – cikket csinált belőle

És teljes mértékben igaza van. Sajnos az NSO tényleg ezt a szintet képviseli az utóbbi időben. Nem ezt is, hanem már szinte kizárólag ezt. Szoktam nézni az oldalt, meg Facebookon is be vannak nálam jelölve, szóval ott is találkozom az úgymond cikkeikkel, és tényleg szinte kivétel nélkül már mind csak ilyen. Bulvárhírek meg csöcsök meg vicces videók, amiknek a többsége már legalább tíz éve kering a neten, és gyakran a sporthoz sincs semmi közük. Le kéne iratkoznom róluk a picsába, meg el kéne felejtenem őket teljesen, de érdekel a sport, és elvileg csak ők Magyarországon "a" sportújság.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Madrac
#318 Madrac [4264]
Azt én is néztem. Csak picit amatőr hiba.

Quoth the raven, `Nevermore.'

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2016.01.06. 16:07
szbszig
#317 szbszig [33649]
képaláírás level -∞

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Barthezz
#316 Barthezz [54711]
Neked aztán van szabadidőd, hallod...

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2015.11.10. 16:28
szbszig
#315 szbszig [33649]
Amikor nem tudja a jobb kéz, mit csinál a bal.

Második felvonás. Ezúttal majdnem egy hónapnyi eltéréssel a két bejegyzés között...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

szbszig
#314 szbszig [33649]
Amikor nem tudja a jobb kéz, mit csinál a bal.

A második cikk, ami sokkal részletesebb, tegnap jött ki, én is tegnap olvastam. Erre ma reggel kitették az előbbit, ami sokkal rövidebb, és semmi plusz információt nem tartalmaz.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Barthezz
#313 Barthezz [54711]
Megnéztem én is a szóban forgó cikket, ez sztem az újságírás legalja. Az a legelszomorítóbb persze, hogy ezért a cikkíró fizetést kap.

Jó persze, rengeteg haszontalan foglalkozást és/vagy tevékenységet fel lehetne még sorolni, itt meg nyilvánvalóan az LM által is említett kvóta miatt csúsznak be ilyen förmedvények.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: Aryx 2015.10.01. 22:39
Aryx
#312 Aryx [4142]
A második cikk azért jó, mert mindegyik mondatban van alany és állítmány. Azé ez egy ilyen fületlen-farkatlan cikkben nem semmi újságírói teljesítmény, én is vagy 3x olvastam el, mire felfogtam, miről szól. Pedig elég lett volna kibaszni azt, hogy a csaj haja olyan, mint a pulikutya, csak akkor úgy abban nincsen demcsák meg kárász (ők kik? mindegy). Ettől viszont a cikk maga inkoherenssé válik, azáltal, h különböző aspektusokból közelíti meg a kérdést, pont a kérdés tárgya vész el, az egymást követő mondatok közti összefüggés is többször hiányzik. Már a cikk felütésével Demcsákra helyezi a fókuszt, holott a cikk tárgya - pulikutya - jó fél méterre van tőle, és magának a címszereplőnek semmi köze az egészhez. Demcsákkal minden rendben, azt megtudhatjuk a cikkből is. Kb.: nézd, milyen különös, fura dolog van ott fent az égen ááá semmi, mégsem. Utolsó 2 mondat: "rossz a szög. Vagyis pont jó." - ezzel meg a nem éppen előnyös kamerabeállításra akarhatott utalni a szerző, gondolom. Mondjuk ez is zavaros, lévén a kameraszög lényegtelen, ha a pulikutyás nő kicsivel arrébb áll, vagy másfelé fordul. Nekem ez a véleményem erről.

„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2015.10.01. 02:20
LordMatteo
#311 LordMatteo [29425]
Másodikra: nem látok bele az ottani munkába, de bármilyen hihetetlen, az újságoknál is kell egy bizonyos mennyiséget teljesíteni, ha törik ha szakad. Nyilván ha nincs semmi celebhír, akkor így oldják meg.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2015.10.01. 02:20
Pyrogate
#310 Pyrogate [21953]
Az első az egy classic bulvár cím. Rákattintanak, mert azt hiszik, tényleg meztelen. Csöcsökkel meg mindent el lehet adni, az más kérdés, hogy csalódik az illető, de legalább kattintásszámot generál, ami jó a hirdetőknek.

A második tényleg felesleges cikk, de amikor leesett, jót röhögtem, mert én is pulinak néztem a csaj haját hátulról

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2015.10.01. 02:20
Madrac
#309 Madrac [4264]
Szerintem az elsőnél csak nem tud fogalmazni a kedves szerző és arra gondolt, hogy nem volt alatta semmi támaszték és nem, hogy meztelen lett volna. Persze az is lehet, hogy annyira sötét, mint te gondolod.

Quoth the raven, `Nevermore.'

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2015.10.01. 02:20
szbszig
#308 szbszig [33649]
Egy szál semmiben? Az mióta jelenti azt, hogy pólóban és rövidnadrágban? Nálam legalábbis a meztelennek volt a szinonimája eddig, de lehet, én vagyok túl régimódi.

Ez a cikk meg azt se tudom, miről szólt. Mintha valami kvótát kellett volna teljesítenie a szerzőnek, ezért vett egy teljesen lényegtelen képet, kitalált valamit hozzá, amit rajta kívül szerintem senki sem lát bele, és írt minderről egy Index-főoldalas cikket.

Na jó, a fontosabb híreknek már a végére értem úgyis, és csak ilyen értelmetlen hülyeségeket nézegetek néhány perce, úgyhogy megyek inkább feküdni, mára elég volt az internetből...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Barthezz
#307 Barthezz [54711]
Nah akkor eltaláltam én is.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: LordMatteo 2015.09.01. 10:01
LordMatteo
#306 LordMatteo [29425]
Ha elgépelés lenne...

Azért ránézésre is látszik, hogy ez technikai hiba, nem elgépelés. Ennyire sehol nem hülyék, hogy nem tudják, kivel csinálnak interjút. Nem néztem utána, de 100%, hogy egy sorral elcsúszott a program, ahonnan a szöveget futtatják be.

szerk: tessék, MTVA hivatalos:

"A helytelen feliratot egy technikai berendezés hibája okozta. A feliratozó gép kétszer egymás után egy teszt szöveget hozott fel, pedig a Győri Audi ETO KC vezetőedzőjének neve helyesen szerepelt a feliratozó rendszerben."

Tudom, magyar tévé, de azért ilyesmit még ott sem...

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2015.08.31. 23:50
Barthezz
#305 Barthezz [54711]
Szerintem erre nincs más értelmes magyarázat, minthogy vmi sablonból dolgoznak, amit elfelejtettek átírni. Szóval ez a Gremsperger Elemér gondolom olyan, mint a Gipsz Jakab, vagy a Példa Béla. Ha mégsem ez a magyarázat, akkor meg betépett az ezért felelős munkatárs.

Mellesleg a PM-emre válaszolhatnál.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2015.08.31. 23:50
szbszig
#304 szbszig [33649]
Az M4-é a magyar sajtótörténet legkomolyabb elgépelése.

No comment. Ráadásul ez tényleg egy "elgépelés", mert ilyen nevű ember nem létezik, vagy legalábbis nem tudunk róla, úgyhogy még csak azt se lehet mondani, hogy összekeverték valaki mással.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

szbszig
#303 szbszig [33649]
Úgyis megkapom, hogy minek nézegetek egyáltalán ilyen cikkeket, pláne hajnali kettőkor, de ennek egyszerűen itt a helye. Az Index és a Velvet pár óra eltéréssel leközölt egy-egy írást ugyanarról a külföldi tanulmányról, csak éppen az eredmény, a bemutatott rangsor totál eltérő a két helyen. Ezt mégis hogyan sikerült így összehozni?...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

szbszig
#302 szbszig [33649]
Hogy lehet úgy cikket írni a női labdarúgásról, hogy még a ősi kínai labdarugdosást is említik benne, csak az egyik fénykorát: az első világháború alatti angol bajnokságokat nem?... Pedig az tényleg a sportág fénykora volt, olyan nézőszámokkal, amiket a mostani világbajnokságok is alig tudnak felmutatni. A nemzeti bajnokságok vagy nemzetközi klubtornák pedig meg sem közelíthetnek, és talán soha nem is fognak. (Több tízezer, helyenként ötvenezer fős közönségekről beszélünk.) Persze ebben a körülmények is erősen közrejátszottak, hiszen a felnőtt férfiak mind a fronton harcoltak, és nyíltan a férfibajnokság pótlására alakították meg a nőit. Aztán a világháború után gyorsan be is tiltották, amikor az FA-nél rájöttek, hogy ez milyen népszerű és veszélyes a férfiak versengésére nézve...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

szbszig
#301 szbszig [33649]
Homoszexuálissá teszik a molyokat, hogy ne szaporodjanak túl.

Egy újabb ostoba cím... Legalábbis ha valóban úgy lenne, ahogy ott állítják, akkor arról lenne szó, hogy azt a molyt befolyásolják hormonokkal vagy valamivel, amelyik meg akarja izélni a másikat. De itt épp ellenkezőleg, a másikat öltöztetik be olyannak, mintha nőstény lenne. Szóval nem homoszexuálissá teszik, csak megtévesztik őket.

Mondjuk arra is kíváncsi lennék, hogy hogyan érik el, hogy csak a hím lepkék szálljanak rá a viasztáblára, és kenődjenek össze a nőstények illatanyagával. Vagy a viasztábla csak a hímeket vonzza? Meg egyébként is, nem lenne egyszerűbb, ha mondjuk csak ráragadnának a viasztáblára vagy megmérgeződnének nemtől függetlenül?...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

szbszig
#300 szbszig [33649]
"a testvérpár Hugo és Mariano Jinkis"

Igen, a kép alapján teljesen úgy néz ki...

SPOILER
Természetesen apáról és fiáról van szó.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Kanduhrka
#299 Kanduhrka [9380]
Német hasonló, 13 évig "tanultam", és hát nem sok értelme volt. Kb semmire se emlékszem belőle, aminek azért köze volt ahhoz is, hogy nem is kellett használnom. Bezzeg az angol... AZ most jól jönne.

horrorgeeks.blogspot.com

Válasz erre

Előzmény: Madrac 2015.05.07. 00:15
Kanduhrka
#298 Kanduhrka [9380]
Jó, a logikát tényleg De azért sztem van az a szint, ahol már teljesen mind1, mert nem fog rá az agyam. Én már elég rég érettségiztem (2007), de nekünk pl tele volt baszva valószínűség számítással és sinus/cosinus-al - nem is tudtam megcsinálni. Pótérettségin egyik se volt, ott érdekes mód már sikerült elég jó eredményt elérnem. (egyébként érdekes az emberi agy, általános iskolában sok ideig jeles voltam matekból, aztán leromlott az átlag, gimiben pedig majdnem minden évben megbuktam belőle, pedig amikor foglalkoztam vele, ott is jöttek a jelesek - de azt mondjuk egy tanárom se mondta anno, hogy "srácok, próbáljátok más oldalról megközelíteni; fejlesztitek vele az agyatok is" stb. A lényeg, hogy pl nekem rohadt száraz volt az egész, egyszerűen baromira unalmas, de megértem, hogy egy tanárnak nincs ideje 35 féle diákkal foglalkozni külön-külön, csak hát így lett nekem is szopás az egész. Suli után pár évvel el kezdtem nézni a "Numbers/Gyilkos számok" c sorozatot, és bazki, esküszöm megláttam benne a rendszert és még érdekelni is kezdett a dolog. De akkor már mindegy volt.

horrorgeeks.blogspot.com

Válasz erre

Előzmény: sHarris 2015.05.06. 23:36
Madrac
#297 Madrac [4264]
Nyelvtudásról jutott eszembe, mikor az egyik haver beírta CV-be a nyelvtudáshoz, hogy "Svéd, de már elfelejtettem". (Tényleg így volt, kukkot nem tudott már belőle pedig volt egy középfokuja. ) Én meg a némettel vagyok így. Meg a matekkal.

Quoth the raven, `Nevermore.'

Válasz erre

Előzmény: sHarris 2015.05.06. 23:36
sHarris
#296 sHarris [3225]
Hm. Hát, abban tényleg van valami, hogy a logikát fejleszti, de szerintem nem olyan nagy bűn, ha valaki nem tud megjegyezni egy életre olyan képleteket és megoldási módszereket, amiket aztán a büdös életben nem vesz elő többet. Mint ahogyan a tanult idegen nyelvet is csak akkor nem felejti el az ember, ha használja azt.

Válasz erre

Előzmény: Kanduhrka 2015.05.06. 23:33
Kanduhrka
#295 Kanduhrka [9380]
Vigyázz, mert megmagyarázzák, hogy ha nem is használod, de rendkívüli mértékben segíti a probléma megoldó képességed és a logikus gondolkodásod

horrorgeeks.blogspot.com

Válasz erre

Előzmény: sHarris 2015.05.06. 23:20
sHarris
#294 sHarris [3225]
Az a durva, hogy csak 3 éve érettségiztem, de ha fejbe lőnének, akkor se tudnám már megmondani, hogy mi az a diszkrimináns, meg csomó más feladathoz se tudnék hozzákezdeni. Mondjuk kétlem, hogy bármikor is szükségem lenne rá, de azért... hoppá.

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2015.05.06. 18:22
LordMatteo
#293 LordMatteo [29425]
Ezt mondjuk délelőtt se értettem, mi a fasznak volt ez, nem is élőben nyomták, nyugodtan megcsináltathatták volna az öreggel, erre őt égetik le kb.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2015.05.06. 18:22
szbszig
#292 szbszig [33649]
Komolyan, ezt nem hiszem el...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Pyrogate
#291 Pyrogate [21953]
Fasz tudja milyen technikával készül, de igen, arra, aki kezeli a gépet

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Előzmény: LordMatteo 2015.05.04. 21:50
LordMatteo
#290 LordMatteo [29425]
Esélyes hogy ez egy szarul beállított CNC géppel lett csinálva, és pont senki nem foglalkozott vele, hogy esetleg ez szar. Ha kőfaragó alatt a gépkezelőre gondoltál, akkor nem szóltam.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Előzmény: Pyrogate 2015.05.04. 19:56
Pyrogate
#289 Pyrogate [21953]
Hány balfaszon kellett ennek végigmennie? Én a kőfaragót nem hibáztatnám, biztos azt hitte ez valami modern művészet

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2015.05.04. 17:41
szbszig
#288 szbszig [33649]
Epic!

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

szbszig
#287 szbszig [33649]
Hát, erre mondják, hogy finoman szólva sem reprezentatív.

Mondjuk várható volt, hogy egy komolyzenei kérdőívet túlnyomórészt csak zenebuzik fognak kitölteni. Meg megígérték, hogy az eredményeket mindenképpen közzé fogják tenni, szóval az Indexnél nem nagyon tehettek mást. De azért felettébb nevetségesek a cikkben közölt ilyen adatok, mint hogy az emberek 97%-a hallgat komolyzenét.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

szbszig
#286 szbszig [33649]
Azért ez is megér egy misét: a feketék elleni erőszakkal kapcsolatos újabb, aktuális, baltimore-i tüntetésen/zavargáson lőtt kép. A tüntetők annyira komolyan vették a tüntetést, hogy szerencsétlen áldozatnak a transzparenseken a nevét sem sikerült leírni helyesen (Freddie Gray).

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

szbszig
#285 szbszig [33649]
És ez? Oké, itt mondjuk legalább adtak egy linket a forráshoz, ahonnan szedték a hírt, és utána lehetett nézni az igazságnak. Viszont ha az sincs, akkor nincs semmilyen fogódzó...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Előzmény: LordMatteo 2015.04.09. 09:04
szbszig
#284 szbszig [33649]
Remélem, a Magyar Helsinki Bizottságnál a jogi képviselet vitelét komolyabban veszik, mint ahogy a személyes adatokkal bánnak. Mindenesetre érdekes felfogás, hogy néhány véletlenszerűen kiválasztott nevet kisatíroznak, a többi meg ott marad, sőt még egy személyiigazolvány-szám is, és a fotókat így teszik közzé.

Mondjuk az ügy is kissé zavaros, mert ha a család valóban közel húsz éve itt él megszakítás nélkül, rendezett körülmények között, az apa dolgozik (kiderül valamelyik levélböl, beleolvastam), a gyerekek magyar iskolába járnak, tudnak magyarul, akkor már rég állampolgárságért folyamodhattak volna mindannyian, és nem lenne ez az egész hercehurca. Illetve folyamodhatnának akár még most is nyugodtan, de valószínűleg valami fontos részletet nem tudunk...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

LordMatteo
#283 LordMatteo [29425]
Ilyenekbe kb. bármelyik online lapnál belefutsz az ilyen mellékes rovatokban, pontosan azért amit Pyro írt, bár ideális esetben a cikket leadónak kellene a leadet is megírni, ha az nincs, akkor vannak az ilyen bakik, amikor a szerkesztőnek hirtelen kell valamit.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2015.04.09. 06:58
Pyrogate
#282 Pyrogate [21953]
Az ajánlót mindig más írja, és ilyen gyakran van: egyszerűen nem olvassa végig a cikket, vagy nem olyan alaposan.
De ez az Index-színvonal

A másik hsz-edre: szerintem a köznyelvben a zabpehely = műzli, sokan használják szinonimaként.

Szenvedély nélkül a foci halott.

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2015.04.09. 06:58
szbszig
#281 szbszig [33649]
Ezt meg egyszerűen nem értem: a beharangozó és a cikk szövege teljesen ellentmond egymásnak. (A cikkből csak a releváns részt emeltem ki, de az ellentétet a folytatás sem oldja fel.) Ráadásul laikusként belegondolva mindkét állítás egyformán hihetően hangzik: hiszen ha később veszted el a látásod, akkor már az roppant nyomasztó lehet, hogy onnantól a sötétbe bezárva kell tovább élned; ha meg alapból vakon születtél, akkor azért rettegsz jobban a környezetedben mindentől, mert nem alakulhatott ki megfelelő koncepciód a dolgokról, nem ismered őket minden szempontból eléggé. Szóval most nem tudom, mi az igazság...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2015.04.08. 22:57
szbszig
#280 szbszig [33649]
Ez a Ma is tanultam valamit! cikk egy kissé mellément... Amit leír benne, az a történet kétségtelenül igaz, de a Kellogg fivérek a kukoricapelyhet (corn flakes) találták fel, nem a müzlit. A müzli ugyanis eredetileg a zabpehely elnevezése volt, és azt tőlük teljesen függetlenül egy svájci orvos kísérletezte ki Európában a betegei számára. A teljes sztori és a név eredete itt olvasható.

Egyébként Kellogg, mármint a két testvér közül az idősebbik, valóban meglehetősen fura figura volt. Szerintem valami kényszeres feltalálásmániában (is) szenvedhetett, mert a gabonapehely mellett több száz, főleg orvosi célokra használatos eszközt fejlesztett ki. Erről részletesebben itt lehet olvasni, illetve képeken meg is lehet tekinteni ezeket a csodálatos kütyüket...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

LordMatteo
#279 LordMatteo [29425]
Azert annak a lehetoseget se zarjuk ki, hogy ez siman egy mti hir volt amit atvettek csak. Persze ettol meg utana kellene nezni...

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2015.04.05. 00:21
Madrac
#278 Madrac [4264]
Én Indexre és aloldalaira főként röhögni járok munkaidőben. Bár nem azon, amin ők ezt szerették volna...

Quoth the raven, `Nevermore.'

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2015.04.05. 00:21

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat