28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

South Park

hcg_wilson
#388 hcg_wilson [55]
Hat az 1005-os epizodot nem neveznem eppenseggel a kreativitas melegagyanak - erezhetoen erosen kezd kifulladni a sorozat, mar a kilencedik evad is igencsak kohecselt, ha nem lett volna az az 1-2 kifejezetten jo epizod, mar korabban le lehetett volna huzni a rolot: remelhetoleg a hatralevo masfel evben meg sikerul valamit felmutatni, mert ez igy mar egy fel labbal a krematoriumban levo project.

Válasz erre

Gerry
#387 Gerry [8082]
Mostanság azért van...

Válasz erre

Előzmény: Death man 2006.04.25. 20:48
Death man
#386 Death man [6926]
Ez igy van de nézed és mindig tudnak újat mutatni amitől csak lesel ...
Azér 10éve csinálják és még mindig ugyanugy fingod nincs róla milesz.

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

Előzmény: Germinator 2006.04.25. 19:47
Gerry
#385 Gerry [8082]
Igen, pontosan. Aki csak kicsit is ismerti a világot ami körülötte van, az nem tudja nem észrevenni a rengeteg utalást..legalábbis idáig. Most már szinte harcot hírdettek parker és Stone számos dolog ellen, néha valóban az az érzésem, hogy igaza volt valamely filmkritikusnak, aki le "hisztiskúrvázta" őket, legalábbis részben igaza volt.

Válasz erre

Előzmény: Germinator 2006.04.25. 19:47
Germinator
#384 Germinator [29908]
szerintem nem érdemes megbontránkozni egy South Park részen sem. Mindenben van valami groteszk, valami abszurd, valami, amin lehet nevetni. És a nevetés legalább segít abban, hogy elfelejtsük azoknak a dolgoknak a komoly és elszomorító mivoltát.

Ráadásul a South Park egy marha nagy társadalomkritikai rajzfilm, már csak ezért is érdemes nézni.

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Válasz erre

Gerry
#383 Gerry [8082]
A tuti igazság az, hogy asszem mindkettőt (Avagy scak tiltakoztak a papocskák a BM-s ellen? A fene se tudja már)
De a legújabb résznek tényleg sok értelme van...
Jó, persze, idáig is voltak efféle részek, de ez most már szinte unalmas lett.

Nem elborultak, csak kiírták a sorozatból, miután kiszállt. A végén Stan -avagy Klyle-szépen el is mondja, hogy nem is a Séf tehetett róla, hanem a klub, ahova keveredett...nem is túl diszkréten így utaltak a kedves szci. egyházra.
---

Válasz erre

Előzmény: Death man 2006.04.25. 15:11
Death man
#382 Death man [6926]
Szájelontológus részt tiltották be én ugy tudom nem a Bady Méryset.
Amugy meg az picit sokkolt amikor a terroristák bemutatták a filmjüket

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2006.04.25. 04:53
Tamás82Bp
#381 Tamás82Bp [5650]
múltkor láttam a heveromnál azt a részt amikor a séf bácsi meghal

elborult elmék

Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ

Válasz erre

szbszig
#380 szbszig [33649]
Jujj, ez a Cartoon Wars 2. nagyon durva. Pedig az első rész nem is indult annyira jónak, de a folytatás nagyon ütött.

Néhány kedvenc idézet (spoiler):

"Cartman: - I'm gonna use fear to get them to do what I want.
másik fiú: - Isn't that like terrorism?
Cartman: - No it isn't like terrorism. It is terrorism."

"másik fiú: - I'm a pretty bad kid.
Cartman: - Really? What's the worst thing you've ever done?
másik fiú: - I stole the head of a statue once.
Cartman: - Wow, that's pretty hardcore... Geez, that's like this one time, when I didn't like a kid so I ground his parents up into chili and fed it to him."

"Kyle: - No, wait, you can't listen to him, he's a lying monster, who only wants Family Guy off the air.
tévécsatorna elnöke: - But he has a gun."

Mondjuk az persze egy roppant nehéz kérdés, hogy ki mit érez sértőnek. Séf kilépett azért, mert a szcientológiát parodizálták a sorozatban, és hát én is húztam most a végén a számat, amikor Jézust ábrázolták úgy, ahogy... Meg az egyébként betiltott(?) kilencedik sorozat utolsó epizódjával (Bloody Mary) kapcsolatban is ugyanez volt a véleményem... De a többi Jézus-ábrázolás, amire emlékszem, nem zavart. Muzulmán viszont nem vagyok, úgyhogy azt nem tudom elképzelni, nekik mennyire sértő Mohamed szimpla, karikatúra nélküli ábrázolása. Hajaj, bonyolult egy kérdés ez...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

xido
#379 xido [422]
hát ezt elbuktad...sajnos..kijavítanálak..nem egyezik meg...a győri kismackó Minárovics Péter hangján szólal meg,Butterst pedig Fekete Zoltán szinkronizálja

Válasz erre

Előzmény: sipec 2006.04.23. 15:28
Death man
#378 Death man [6926]
Coolon biztos nem.
Coolon még 901se ment le nemhogy 1005
(ami mellesleg szintén beteg rész)

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

Előzmény: Porker 2006.04.20. 08:12
Kanduhrka
#377 Kanduhrka [9380]
10/05, a hajam égnek áll. Mindenki azt hiszi pár van 1000része

horrorgeeks.blogspot.com

Válasz erre

Előzmény: Porker 2006.04.20. 08:12
sipec
#376 sipec [19623]
butters na faszom... laccik h angoloztam

Válasz erre

Előzmény: sipec 2006.04.23. 15:28
sipec
#375 sipec [19623]
nah mire jottem ra
szal az sp-ben butter hangja megyegyezik a gyori edes kismacko reklamban levo hanggal
szal buttert reklamozza a kismackot lol

Válasz erre

Porker
#374 Porker [8000]
Netröll, de tegnap adták le a Coolon az 1005-ös részt.

Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.

Válasz erre

Előzmény: Tamás82Bp 2006.04.18. 14:28
Tamás82Bp
#373 Tamás82Bp [5650]
netről van,vagy már a cool a legújabb részeket adja?

Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ

Válasz erre

Előzmény: Porker 2006.04.18. 08:16
Porker
#372 Porker [8000]
A 10-es évad nagyon üt...Az edig megjelent négy rséz nagyon jó...mikor az 1003-asban Cartamnt és Kylet üldözi a rendőrautó...az valami hihetetlen jó!

Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.

Válasz erre

Death man
#371 Death man [6926]
Nem Trey Parker ?

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

Előzmény: KisCsirkee 2006.04.13. 13:20
KisCsirkee
#370 KisCsirkee [16989]
Terry Parker és Matt Stone hogy lehetnek emberek ennyire borult agyúak???

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Válasz erre

KisCsirkee
#369 KisCsirkee [16989]
Én most nézem Butters epizódját soha az életben rá nem jöttem volna h az apja buzi LOL

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Válasz erre

Tamás82Bp
#368 Tamás82Bp [5650]
az az egyik kedvenc részem!!!Mikor cartman érett spanokat keres a neten?az hatalmas!

Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ

Válasz erre

Előzmény: sipec 2006.04.12. 17:33
sipec
#367 sipec [19623]
tennap kis sp turnet tartottam... volt rohoges
süvegecskeee hajacskaaa vigyoriarc

Válasz erre

Death man
#366 Death man [6926]
Rohadjanak meg megint ismétkik pedig már simán adhatnák a 9edik sorozatot.
(bár ugyse nézem mer mind megvan gépen és min 3szor láttam)

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

Előzmény: Tamás82Bp 2006.04.12. 08:44
Tamás82Bp
#365 Tamás82Bp [5650]
tennap 23:00 kor én is megnéztem egyet a coolon.

Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ

Válasz erre

Feir
#364 Feir [947]
Jaj de szép és jaj de jó az erdei karácsony!

Válasz erre

Előzmény: Tódee 2006.04.03. 19:57
kamikazee
#363 kamikazee [172]
Az a rész viszi nálam a pálmátKEGYETLEN!!!!

Go gunners!!!Arsenal 4ever!!!

Válasz erre

Előzmény: Tódee 2006.04.03. 19:57
Tódee
#362 Tódee [2590]
Hybazz, ez a 814 Erdei karácsony milyen egy űberbrutál rész! Néha már tényleg teljesen elborul az agya a készítőknek.

There's only one rule of metal: PLAY IT FUCKIN' LOUD!!!

Válasz erre

Tamás82Bp
#361 Tamás82Bp [5650]
előkerültél?Úgy emlékszem a fahrenheit korszakból vagy való

Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ

Válasz erre

Előzmény: Miking 2006.04.01. 15:24
Tamás82Bp
#360 Tamás82Bp [5650]
ok tnx,már havertól megkaptam az infót!

Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ

Válasz erre

Előzmény: Sturmgewehr 2006.04.01. 23:02
Sturmgewehr
#359 Sturmgewehr [7161]
Régiek, meg újabbak asszem. Nemtom pontosan, mert én nem vagyok annyira SP fan, csak néha 1-2 részt megnézek.

Válasz erre

Előzmény: Tamás82Bp 2006.03.29. 08:26
Miking
#358 Miking [959]
1.Nem fog megszűnni
2.sp.hostoffice.hu - n az összes rész fenn van ingyen letölthető

Válasz erre

Death man
#357 Death man [6926]
Hát mivel még pár évig van szerződés igy pár évig nekem lesz + ma megy 10edik sorozat második része szal ...

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

Előzmény: Tamás82Bp 2006.03.29. 08:25
hawky001
#356 hawky001 [151]
Ha vki ad egy e-mailt akkor tudok neki adni linket ahonnan le lehet szedni

(\__/)

Válasz erre

BigBoy
#355 BigBoy [1135]
Honnan lehet letölteni, új, szinkronos részeket? előre is köszi!

Válasz erre

Tamás82Bp
#354 Tamás82Bp [5650]
de azok nem új részek!Vagy igen????

Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ

Válasz erre

Előzmény: Sturmgewehr 2006.03.28. 16:27
Tamás82Bp
#353 Tamás82Bp [5650]
hát meglátjuk kinek lesz igaza,mindenesetre örülnék ha neked lenne

Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ

Válasz erre

Előzmény: Death man 2006.03.28. 15:43
Sturmgewehr
#352 Sturmgewehr [7161]
Későn reagálok, de a Cool tv-n megy a south park. 23:00-kor.

Válasz erre

Előzmény: Tamás82Bp 2006.01.06. 06:30
Death man
#351 Death man [6926]
Ez mellesleg faszság.
ÉS miért ?
Hát mert assze már ebbe a topicba is lelett irva hogy van szerződés még nemtudom hány évre.
Mellesleg only a Séfet játszó szinész hagyta ott sorozatot 1ik rész miatt.(ami nem is biztos megy msot a szarkavarás)
De ha igy is van megoldották okosba.
Szal Sorozat marad nopara.

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

Előzmény: Tamás82Bp 2006.03.27. 21:56
sipec
#350 sipec [19623]
elnezest hogy kestem, rajtam van a fosas

Válasz erre

Mattmaster
#349 Mattmaster [9513]
Séf bácsiról nem halloottam, de valaki már monta hogy megfog szűnni. de reméljük nem

Válasz erre

Előzmény: Tamás82Bp 2006.03.27. 21:56
Tamás82Bp
#348 Tamás82Bp [5650]
Sajnos úgy néz ki,hogy meg fog végleg szűnni a sorozat.Ezt ma hallottam.a Séf bácsi hangja már felmondott,ezért a legújabb részekben egy oroszlán széttépi az arcát
De nincs min mosolyognom ,mert szomoörú,hogy véget ér.

Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ

Válasz erre

Death man
#347 Death man [6926]
Coolon énis ritkán nézem főleg hogy mostanság edzés miatt kidőlök.
De gépen megvan mind

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

Előzmény: Kanduhr 2006.01.09. 16:24
Kanduhr
#346 Kanduhr [711]
Te tényleg nem tudsz írni

A sorozatot én is bírtam régen, de ma már csak ritkán van időm megnézni(főleg mert hogy folyton el is felejtem).

Válasz erre

Előzmény: Death man 2006.01.06. 14:48
xeLaR
#345 xeLaR [4247]
ÁÁÁáááh! Hétvégén néztem egy párt részt nagy egymásutánban. Hát mit mondjak...még mindig jó ez a sorozat. A Woodland Critter Christmas vagyot ütött
"HAIL SATAN!"

-ReLax- Everything you know is wrong / black is white, up is down and short is long / and everything you thought was just so important / doesn't matter... -xeLaR-

Válasz erre

gabosh
#344 gabosh [5142]
egyebkent a leguljabb filmje tenyleg 3d s?

Válasz erre

Tamás82Bp
#343 Tamás82Bp [5650]
persze,hogy van mondanivalója és nagyon viccesen figuráznak ki egyeseket.

Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ

Válasz erre

Előzmény: Death man 2006.01.06. 14:48
Death man
#342 Death man [6926]
South Parkot amugy egyébként tényleg csak 1 bizonyos életkor felett éri meg nézni...
Mer kisebbeknek csak az jön le hogy jajjdejó a kurva büdös retkes szaros zsidó anyád és jajj.
AMiko ennél több van sokkal 1 sorozatba amellett hogy szórakoztató és szókimondo ...
Többet ér szinte akármeik mostani sorozattól.
(amik Mon mennek azokk özül elég sokknál sőtt ...)

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

Tamás82Bp
#341 Tamás82Bp [5650]
Tegnapi rész??Adja a tv?Melyik adón szokott menni?

Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ

Válasz erre

Előzmény: Schmeisser 2005.12.27. 19:18
szbszig
#340 szbszig [33649]
Na, még ezt sem lehet elérni...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Előzmény: Baker 2005.09.30. 22:53
szbszig
#339 szbszig [33649]
Azt a kurva...

Nem szoktam South Parkot nézni, csak ha tök véletlenül odakapcsolok nagy néha a tévében, de ez a bálnás rész brutális.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Előzmény: Baker 2005.09.30. 22:53

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat