28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Konzolok (Xbox 360, PS3, Wii)

ricsi9591
#1423 ricsi9591 [186]
Köszönöm. Most olvastam, hogy amelyik xbox360 Jasper alaplappal rendelkezik, kevésbé hangos és nem melegszik, tehát nem sül rá az alapra a mikrochip és nincs 3ledes hiba, valamint kevesebb áramot fogyaszt, és kapsz hozzá még+ 1 év garanciát a 3 ledes hibára. (tanultam a hétvégén)

Manu: Az a baj, hogy Sükösdön lakok és a közeli városban Baján nem tudom, hogy van-e konzol bolt. Az elektropontban majd megnézem, hogy milyen árba vannak. Ott azért korrektek az emberek.

Nézzétek meg az adatlapom. :D

Válasz erre

goodboy007
#1422 goodboy007 [9203]
A legelső alaplapnál jelentkezhet a piros LED-es hiba vagyis amikor a LED pirosan világít és a gép behal, ezt javították a Falcon 2-nél, a Jasper pedig asszem újabb gyártástechnológiával készült (kevésbé melegszik, kisebb, könnyebb, stb.).

Válasz erre

Előzmény: ricsi9591 2009.09.20. 13:47
manu
#1421 manu [2767]
Mindenképp konzol boltban vedd meg ne Tesco vagy Média vagy akármelyik hasonló. Ott tudnak segíteni melyiket válaszd, hűtést is beletenni elkerülendő az esetleges melegedési hibákat. Ami fontos bármi gondod lesz azonnal segíteni fognak nem úgy mint az említett helyeken.

Válasz erre

Előzmény: ricsi9591 2009.09.20. 13:47
zotykapotyka
#1420 zotykapotyka [3]
Sziasztok. Xbox360-ra rá lehet kötni 2 monitort? Egyszer kipróbáltam, de csak osztott monitoron. Úgy meg nem lehet olyan sokat látni a játékból.

Válasz erre

T-Jay
#1419 T-Jay [1620]
Szivesen. Am ha meglesz az x-ed, a gears of war meg a halo-t ki ne hagyd!

Hogy valaki lehess, ne próbálj valakinek látszani.

Válasz erre

Előzmény: ricsi9591 2009.09.20. 15:03
ricsi9591
#1418 ricsi9591 [186]
Köszönöm.

Nézzétek meg az adatlapom. :D

Válasz erre

T-Jay
#1417 T-Jay [1620]
A flasheltetés ismerős révén elintézhető(ha nincs ilyen, szagolj körbe a neten). Ami az alaplapos kérdésedet illeti, nos abban nem tudok segiteni- kéne egy xbox tulaj. Am nyugodtan vegyél xboxot, azzal is jól fogsz járni, csak legyen szerencséd, mert rengeteg xbox romlik el rövid idő alatt. Aztán flasheltetés után fellép a túlmelegedés problémája, ami már ha jól tom plusszhűtéssel orvosolható. Nahde mindenesetre sok szerencsét hozzá.

Hogy valaki lehess, ne próbálj valakinek látszani.

Válasz erre

Előzmény: ricsi9591 2009.09.20. 13:14
ricsi9591
#1416 ricsi9591 [186]
Most nézegetem hogy, hol vegyem meg, és mi különbség abban, hogy az egyikben pl: Falcon, Falcon 2, vagy Jasper alaplap van? Az alaplap mire jó?

Ez már télleg az utolsó kérdés. Bocsánat, hogy ennyit kérdezek de télleg nem vagy benne a konzolok világába, és egyszer veszek akkor az legyen jó.

Nézzétek meg az adatlapom. :D

Válasz erre

ricsi9591
#1415 ricsi9591 [186]
Köszönöm a segítséget. De szerintem maradok az xbox 360 arcade-nál. Nekem pont jó mert egy alapgép+ kontroller, ilyen fejhallgató meg ezek a kiegészítők nekem nem kellenek, hd hely szintén nem kell mert nem fogok rárakni semmit. Ps3-nál meg csábító a házi-mozi, de nem fogok havonta 16.000 forintért játékot venni, inkább bele tankolom a motorba.

Még egy utolsó kérdés. Megveszem vadi újan a gépet, és ezt a flasheltetést, hogy lehet megoldani, hogy vigye a letöltött játékokat.

Köszönöm még egyszer nagyon sokat segítettél.

Nézzétek meg az adatlapom. :D

Válasz erre

T-Jay
#1414 T-Jay [1620]
Ha rádugod bármeik xboxot egy full hd-s tvre, akkor igen, max grafon nyomulhatsz. A videomemóriás dolgot én se vágom, csak azt tom, h hd méretbeli különbségek vannak.
És h mi a különbség az x és a ps3 közt? Nos figy- ha sok játékot akarsz, akkor xbox(azt lehet flasheltetni). A PS3at nem lehet, ott meg kell venni minden gamet. Nekem személy szerint a ps3 jön be, volt ps 1esem is...nekem azok az exkluzivok tetszenek. És ami még a ps3 mellett szól az az, h egyben blue-ray lejátszó is- rákötheted házimozira meg minden- szal nem csak játékkonzol. Döntsd el te magad- relative már jó árban van mindkettő. Én PS3at vennék újra, egy percre se bántam meg!
Nah hajrá!

Hogy valaki lehess, ne próbálj valakinek látszani.

Válasz erre

Előzmény: ricsi9591 2009.09.19. 21:39
ricsi9591
#1413 ricsi9591 [186]
Elfelejtettem kérdezni, hogy mi a különbség az xbox360 és a ps3 között?

Nézzétek meg az adatlapom. :D

Válasz erre

ricsi9591
#1412 ricsi9591 [186]
Tehát akkor ha veszek egy Xbox 360-at akkor nem kell gépigényt nézni, rádugom a tvre, berakom a játékot, és nagy felbontáson, és magas textúrán játszok géptől függetlenül? Csak ha arcadet veszek akkor annyi különbség van,hogy kevesebb tartozékot kapok hozzá, és kisebb a winchestere? De akkor miért van az, hogy pl: a videó memória különbözik? Az nem számít?

Bocs, hogy ennyit kérdezek, de nem vagyok benne, az xbox világba, mert pc-ém van.

Előre is köszi a segítséget.

Nézzétek meg az adatlapom. :D

Válasz erre

T-Jay
#1411 T-Jay [1620]
Megéri venned sztem, hogyha a legújabb gammákkal max grafon akarsz nyomulni. Mindenesetre olcsóbb megoldás, mint gépet tunningolni. Sztem simán megéri konzolt venni, arról nem is beszélve, h xboxot meg főleg, mert lehet égetett játékokkal is játszani.
Asszem ez axbox árak a hd-től függenek. Más különbség tudtommal nincs.

Hogy valaki lehess, ne próbálj valakinek látszani.

Válasz erre

Előzmény: ricsi9591 2009.09.18. 16:07
ricsi9591
#1410 ricsi9591 [186]
Hello. Gondolkodom abban, hogy a pc-met lecserélem egy xbox 360-ra. De mivel eddig nem volt xbox 360-nom nem értek hozzá. Lenne egy pár kérdésem.
Miért van az, hogy több árban futnak az xboxok, és van pl: arcade, premium stb? Itt is számít a gépigény, a játékoknak, vagy csak berakod és játszol?
Szerintetek a mostani pc-met megérné lecserélni egy xbox 360-ra.

Konfig: P31-neo alaplap
Intek core 2 duo 2.4ghz Processzor
2gb Ram
Nvidia geforce 8800gt 256mb
Logitech 2.1 hangrendszer
17' lcd képernyő

A válaszokat előre is köszönöm.

Nézzétek meg az adatlapom. :D

Válasz erre

gabesz2009
#1409 gabesz2009 [2]
sziasztok valaki tudna nekem segíteni h az Xbox360nál mit jelent az h viszi a Back up lemezeket...és a hűtés módosítás ??....válaszotokat előre is nagyon
köszönöm

Válasz erre

mucius
#1408 mucius [10106]
alapból sima és újratölthető AA (ceruza) elemmel tudod használni. külön lehet kapni aksit, vagy play and charge kitet (aksi+töltőkábel). ez utóbbival játék közben is töltheted.

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

Előzmény: nyomi 2009.06.22. 16:35
Toki
#1407 Toki [5086]
Elemmel és aksival is működik. Aksival kapcsolatban nem tudok segíteni, én a tölthető elemeket használom, kb 7-8 órát bírnak egy töltés után.

Válasz erre

Előzmény: nyomi 2009.06.22. 16:35
nyomi
#1406 nyomi [7258]
hello

ki tudna oktatni valaki vezeték nélküli xbox360 kontrollerből?

kérdésem az lenne, hogy ez most hagyományos elemmel megy és/vagy csak a saját akksijával? elite konfighoz adnak akksit (és töltőt is) vagy külön kell még venni ezeket? játék közben lehet tölteni vagy csak offline?

éppen az ilyen dolgok elkerülése végett szeretem a madzagos dolgokat de most egyéb okokból kifolyólag csak a wireless jöhet szóba...

köszi a válaszokat

valami ASUS izé, nemtom...

Válasz erre

PSPredátor
#1405 PSPredátor [24]
keresek 1 xbox 360 as akármilyen (pl:arcade,premium,elite) gépet
de ne legyen több mint 35000ft induljon el vigye a játékokat lehet 3 ledhibás is úgy is megjavítom az a fő hogy tudjak rajta játszani!!!
lehetőleg flashelt vagy hdd-s legyen
az ajánlatokat erre a címre várom :norbiu600@citromail.hu

Válasz erre

norfeus
#1404 norfeus [3857]
http://index.hu/tech/2009/03/01/mozgaserzekelovel_ujulhat_meg_az_xbox_360/

ez nagyon jo hír és érdekes is,kiváncsi vagyok mit hoz ki a mozgásérzékelobol az MS,orulnék ha már a 360hoz is lenne valamilyen kamera és csomó játék ami használja is.állítolag jobb mint a wii-s mozgásérzékelo.

"Az elso pofon a legnagyobb,aztán a tobbit lassan megszokod"

Válasz erre

GTA4forever
#1403 GTA4forever [70]
az xbox a nyerooo

Válasz erre

hofi75
#1402 hofi75 [1]
Sziasztok,

Eladó egy Logitech Driving Force GT kormány PS3-hoz. Tegnapelött vettem ausztriában 150Euro-ért, számla van hozzá. Hétfőn megyek vissza Bécsbe és visszaviszem, ha addig valakit érdekel akkor szivesen átadom. A kormányhoz jár egy Grand Turismo GT 5 játék. Természetesen minden alkatrész és eredeti dobozolás meg van hozzá. A kormány hibátlan, de rájöttem hogy mégse ez az ami kell nekem.

Üdv,
Gábor

Válasz erre

Feles
#1401 Feles [8]
PS3-at lehet HD Ready-s tv-re csatlakoztatni? 1440x900-as felbontású.
A Típusa LG 19LS4R.

Válaszokat előre is köszi.

Csőtök gyerekek!

Válasz erre

norfeus
#1400 norfeus [3857]
tv tunerrel szvsz felesleges is probálkozni,hihetetlen lassú az egész.én vettem direkt boxra LCD-t,22 colosat,a PC videokariján két dvi van,egyik megy a pc monitorra ami egy sima 19es CRT,másik megy az LCD-re,a filmeket azon nézem pl,ha meg xbozozni akarok akkor átszúrom a monitorba a boxos vga kábelt.igaz hogy nem olyan nagy élmény mint egy 107-es full hd plazmán de így tudtam megoldani.

"Az elso pofon a legnagyobb,aztán a tobbit lassan megszokod"

Válasz erre

Előzmény: Szoszomed 2009.01.31. 00:41
Atiratis
#1399 Atiratis [6]
Nagyon-nagyon kösz, rengeteget segítettél! Üdvözletem!

Válasz erre

Szoszomed
#1398 Szoszomed [320]
Ha veszel egy VGA kábelt az X360-hoz akkor hozzá tudod csatlakoztatni.Viszont úgy mindég váltogatnod kell majd hogy PC vagy X360.
Esetleg még úgy is meg tudod óldani hogy a PC-d be bele csapsz egy TV Tuner kártyát amin van S-Video vagy HDMI be menet és akkor S-Video és HDMI kábellel is meg tudod óldani a tuner kártyán keresztül....

Válasz erre

Előzmény: Atiratis 2009.01.30. 21:48
Atiratis
#1397 Atiratis [6]
Hali!

Van egy bugyuta kérdésem, előre is bocsi, csak "felhasználó" vagyok. Szóval: Philips 1440x900-as monitorra lehet XBox 360 konzolt csatlakoztatni, vagy csak TV-re? Ha valaki tudja, és megteszi a szívességet, válaszoljon!
Előre is köszönöm!

Válasz erre

dodgemgeorge
#1396 dodgemgeorge [7]
ha vkinek kell eladó 2 hónapos nem flashelt full garanciával 360 premium (60 G az írjon a címre

Válasz erre

norfeus
#1395 norfeus [3857]
Hi! Gears of waral szeretnék neten játszani,LIVE gold van!a játék eredeti,box nem flashelt.amikor a játékban rámegyek a tobbjátékos modra és zatán a keresésre,csak keres de nemtorténik semmi,nemtalál senkit,hogy kell?

"Az elso pofon a legnagyobb,aztán a tobbit lassan megszokod"

Válasz erre

mucius
#1394 mucius [10106]
az installal kapcsolatban megváltozott a véleményem. korábban azt gondoltam, hogy hülyeség. a cirregést leszarom, az töltési idő összehasonlító videók meg nem igazán győztek meg (egy gta4-nél 3-4 mp-t "ver rá". lolság).
viszont, így legalább felülről nem kap meleget a gpu, meg úgy cakumpakk a rendszer. az a jó nagy darab 40-50 fokos fémdarab kiiktatása egészséges lehet. ámbár a leveszi a ventik sebességét is (végülis véletlenül sem a melegedés a fő probléma a 360nál. ), hogy halkabb legyen. hűtésmoddolt gépeknél ez nem tudom, hogy milyen formában valósul meg.

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

Előzmény: norfeus 2008.12.17. 09:47
norfeus
#1393 norfeus [3857]
még az is hozzá tartozik hogy az új dashboardal lehet felinstalálni már a játékokat,így csak az indításnál kéri a lemezt.
------
PC-s voltam én is de már nincs kedvem szarakodni a hardwerrel,hogy az új játékok is fussanak a gépemen.FIFA megy mással nem játszok,boxon meg csak élvezem a játékokat.engem meggyozott.

"Az elso pofon a legnagyobb,aztán a tobbit lassan megszokod"

Válasz erre

Előzmény: mucius 2008.12.17. 09:38
mucius
#1392 mucius [10106]
"Már megtalálhatóak a boltok polcain a 65nm-es GPU-val szerelt Jasper alaplapos gépek. Igen igen lehet menni keresni a boltokba az új gépeket, fillérekért eladni a régieket de miért is? Mert ez sokkal jobb lesz? Kedvenc konzolgyártónk a legutóbbi verzió, a Falcon megjelenése után is azt reklámozta, hogy ezekkel a gépekkel már nincs gond, és nem is melegszenek, a 3 led pedig kizárt. Mégis lassan több Falcon alaplapos gépet hoznak 3 ledes hibával javitani mint Xenont meg Zephyrt.

A meghibásodások okozója 40%-ban a megsült, elromlott ramchipek. A Falcon legújabb verziójánál már csak 4db ramchip volt a lapon. Ez egy nagyon jó húzás volt mert ezzel jelentősen csökkentették a ramhiba esélyét. A Jasper lapon mint alább láthatjátok ismét 8db ramchip van, ebből 4db alul, 4db felül. Ezek közül csak 1 db -ra lehet hűtőbordát rakni mert a többi 7-re nem fér el, ráadásul az alsó chipekről a hőátvezetők is eltüntek ami a legtöbb gépben eddig ott volt. Nem értem miért kellett ez a visszafejlődés.

A követező az ANA chip, a Jaspernél is maradt a régi, természetesen ez is hűtőborda nélkül, ugyanabban a szerencsésnek nem mondható BGA tokozásban. A northbridge ami az E74, E75-ös hiba gyakori okozója szintén borda nélkül maradt. Láthatóan még mindig megvannak az erre a célra szánt furatok is.

Tény, hogy a 65nm-es GPU bevezetésével nagyot lépett a Microsoft, a fogyasztás is csökkent 25 wattal és ezzel a rendszerhőmérséklet is de a gép sajnos még igy sem lett tökéletes. Hiszen a ramok, és az ANA is maradtak a régiek és ha ezek közül valamelyik megsül akkor a gép javithatatlan lesz. A lenti képen jól látható az epoxy ragasztó a GPU és a CPU körül is amivel a felszakadást igyekszenek megelőzni. Vajon miért van erre szükség az új GPU-nál is?

További hasznos újitás, hogy az alaplapi flash rom 256 Mb méretüre növekedett az új dashboard avatarjai miatt.

Amint a kezembe kerül egy ilyen lappal szerelt gép, csinálok egy hőtérképes összehasonlitó tesztet is."

from x-media

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

mucius
#1391 mucius [10106]
namost ha pc-be beraksz egy lemezt, és megdöntögeted míg pörgeti, ugyanaz lesz az eredmény. ez a lemezkarcolósdi ugyanolyan dumbfakk american okosság, mint a macskaszárítás mikróban.
anno szirszar lg cd-rommal felbasztam magan ilyenen. belerúgtam kicsit, olyat szántot a lemezbe, hogy a gramofon lejátszaná.

ha a boxot, akarod szidni, akkor x-medián olvasgass. pl, hogy jön az új, gpu, 65nm-en (ezzel a 30%-kos 3ledes meghibásodást, minimum 20-re lecsökkentik xD), viszont az alaplap arhitektúrájának ram és videochip szempontjából újra az elbaszott legelső szériás változatot hozták.

norfeus,

mielőtt felbaszták az árakat, 60-ból olyan pc-t összeraktál, ami minden boxportot (kivéve a mostani gta4-et, dehát az rockstar remekmű ) vitt gond nélkül. sőt. 12k volt egy e2180 (gond nélkül húzható 3ghz-re legszarabb alaplapban), 14-5ért már kaptál egész jó lapot. 7k 2gb ram, 18k egy 3850. és ez még nincs is 60.

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2008.12.16. 22:44
Razor03
#1390 Razor03 [14703]
Tudhatnád, hogy köcsög pécés vagyok.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: norfeus 2008.12.17. 00:00
norfeus
#1389 norfeus [3857]
van boxod?

"Az elso pofon a legnagyobb,aztán a tobbit lassan megszokod"

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2008.12.16. 22:44
Razor03
#1388 Razor03 [14703]
3 havonta látok ilyen híreket az Xbox-ról. Aki azt mondja, hogy ez jó, annak úgy telibeszarom a véleményét ahogy van.

Most már ott tartok, hogy kölcsön sem merem kérni cimbitől, mert ha nálam tönkremegy, cseszhetem.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: manu 2008.12.16. 22:24
goodboy007
#1387 goodboy007 [9203]
Komolyan mondom ez a Microsoft is egy nagy vicc most már, semmi több. Először kibasszák minden ok nélkül az Ensemble-t, most meg ez. Szánalmas szarok, csak röhögni tudok rajtuk .

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2008.12.16. 22:17
manu
#1386 manu [2767]
Felkészültél hidegre melegre? Amúgy meg bekap...ják, már a windowst is utálom, mert az eredeti windowsomra kiírta, hogy hamis és telefonálgatnom kellett, hogy érvényesíttessem.

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2008.12.16. 22:17
Razor03
#1385 Razor03 [14703]
"A Microsoft X360 fejlesztésén fáradozó mérnökök állítólag tisztában voltak vele, hogy a megszokottnál magasabb, 7500/perces fordulatszámon tekerő konzol optikai meghajtója mozgatás közben megkarcolhatja a lemezeket - állítja a Seattle Tech Report. Egy, a napokban napvilágra került Microsoft elleni perirat egyes dokumentumai szerint 2005 szeptember-október tájékán észlelték először a problémát. A mérnökök megpróbálták elhárítani a hibát, például a fordulatszám csökkentésével, ami természetesen hosszabb töltési időhöz vezetett, illetve egy gumi ütköző beszerelésével. Ez utóbbi azonban 35-75 millió dollárba került volna a szoftveróriásnak.

Egyik sem volt megfelelő alternatíva, ezért a Microsoft által kiadott, megkarcolódott játékokra a későbbiekben csereakciót hirdettek és egy figyelemfelhívó címkét ragasztottak a konzolra. Egy belsős levél szerint azonban az MS alkalmazottai is elismerték, hogy a figyelmeztető címke nem volt elegendő, hiszen egészen 2008 áprilisáig több, mint 55 000 vevő panaszkodott a megkarcolódott lemezek miatt."


nesztek ócsó ikszboksz

ez egy ipari hulladék

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

norfeus
#1384 norfeus [3857]
bocs nem háromezer forint a duplája kb,de pontos árat nemtudok énse

"Az elso pofon a legnagyobb,aztán a tobbit lassan megszokod"

Válasz erre

Előzmény: norfeus 2008.12.14. 21:38
norfeus
#1383 norfeus [3857]
lehet,de fizetni kell érte,lehet venni live gold csomagokat.3 honap asszem 3ezer Ft korul van.
uj pc v xbox? ez hulye kérdés xbox kb 60ezer forint korul mozog v olcsobb annyiért meg semmilyen PC-t nem kapsz.

"Az elso pofon a legnagyobb,aztán a tobbit lassan megszokod"

Válasz erre

Előzmény: freerider2 2008.12.14. 19:54
freerider2
#1382 freerider2 [2]
Xbox 360-on lehet multizni ??? mert ha igen ako valószinüleg Xbox 360 de vajon Xbox 360 vagy uj Pc

Válasz erre

dodgemgeorge
#1381 dodgemgeorge [7]
xbox 360-ra

Válasz erre

Előzmény: dodgemgeorge 2008.12.13. 15:42
dodgemgeorge
#1380 dodgemgeorge [7]
teljesen új bontatlan Star Wars Force Unleashed 8000 Ft-ért. írj ha érdekel címre

Válasz erre

norfeus
#1379 norfeus [3857]
http://kepfeltolto.hu/i/?309455&t=img
na így sikerult megoldanom,nem találtam egyenlore jobb helyet a boxnak.oda le meg valahogy nem illik

"Az elso pofon a legnagyobb,aztán a tobbit lassan megszokod"

Válasz erre

mucius
#1378 mucius [10106]
miféle az az "underground" hűtés?

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

Előzmény: T-Jay 2008.11.25. 21:43
norfeus
#1377 norfeus [3857]
Van egy full HD-s 107es panasonic plazma,de mondom azelott szinte mindíg a fater tévézik,este 10 után jutok elé én csak,szobámba meg már tényleg nincs hely egy ekkora tv-nek.Lenne pár kérdésem:kaptam a boxhoz ehy hdvga kábelt,ezzel megy az 1080i-felbontás de láttam mé=g nagyobb felbontást is mait már nemengedett,gondolom ehez kell a hdmi kábel.érdemes megvennni,mennyivel javul a minoség?
na és még valami a házimozira akarom rákotni a boxot,a házimozin van egy AV3-as bemenet,azon kiprobáltam de hang se volt és nem is HDben kuldte a képet a TV-nek,teendo?

"Az elso pofon a legnagyobb,aztán a tobbit lassan megszokod"

Válasz erre

Előzmény: T-Jay 2008.11.29. 01:48
T-Jay
#1376 T-Jay [1620]
Mondjuk dukál mellé egy fasza kis akcióban lévő HD tv...szal mit kérsz karácsonyra? Egyértelmű...
És a túlmelegedés még nem jelent meg?

Hogy valaki lehess, ne próbálj valakinek látszani.

Válasz erre

Előzmény: norfeus 2008.11.28. 12:37
norfeus
#1375 norfeus [3857]
Alapból gondoltam,tegnap megvettem,60 gigás PRo GoW2-vel,eddig nemrossz.csak nincs hol használjam osszes tv foglalt a házba

"Az elso pofon a legnagyobb,aztán a tobbit lassan megszokod"

Válasz erre

Előzmény: T-Jay 2008.11.25. 21:43
T-Jay
#1374 T-Jay [1620]
A túlmelegedés nem probléma, lehet rá szerezni "underground" hűtést. Szal ezen ne parázz.

Hogy valaki lehess, ne próbálj valakinek látszani.

Válasz erre

Előzmény: norfeus 2008.11.25. 06:50

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat