Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
PlayStation 4 nyereményjáték - a játék menete [hozzászólások]
Kapcsolódó tartalom: PlayStation 4 nyereményjáték - a játék menete
Elindult a pontgyűjtés, olvasd el, hogy kerülhetsz be a döntő kvízjátékba!
Az ASUS "konzolPC" ismertető újabb, voltam annyira elvetemült, hogy megnéztem párszor, hátha van ott egy kód valahol (mondjuk az lett írva, hogy egyértelműen észrevehető lesz
).Így tényleg nem fair, csinálhatnánk mi is, de nem tesszük (jó, néha becsúszik, de totyaknál ez most rendszeresnek tűnik), a végén meg lehet épp ez a néhány plusz hozzászólás fog dönteni...
toyak: AZ fb-s feladat nem lesz bonyolult, kb. az első video-kommentelős feladatnak fog megfelelni, a másik videos feladatban csak egy kódot kell észrevenni és egyelőre nincs fenn a játék nyitása óta új video, így még csak az sincs, hogy rengeteg videot kellene ehhez végignézni. A hírben kiadott feladat esetleg még lehet összetettebb, de még ha az is lesz, aki pályázik a nyereményre, az csak nem fogja elrontani. Sztem nagyon sok 10 pontos játékos lesz a végén, persze ne legyen igazam.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Ne viccelj. Aki nem ma jött a 6:20-assal, annak teljesen egyértelmű volt, hogy egy ilyen szabály a következőket váltja ki:
a., trollkodás (ld. Trufa)
b., flood
Igazából egyedül ez a részt kellene kivenni: "pontegyenlőség esetén az jut be, aki közülük a legtöbb hozzászólást írta a fent jelzett három hét során – ha még itt is egyenlőség alakulna ki, akkor az számít, hogy kinek gyűlt össze hamarabb ennyi hozzászólása". A 30 hsz alapjában nem volt rossz ötlet. A 10 pontosok közül sorsolás a 4-be és kész.
i5-8600 - RTX 2060 - 16Gb - Windows 10 x64


Részemről semmi ilyenről nincs. Csak eddig folyamatosan olvasgattam a méltatlankodást, meg homályos utalgatásokat, s mivel nem értettem "mirefel", gondoltam szóvá teszem. De be is fejeztem.

Igazából egészen kellemes a partvonalról nézve rágni a pattogatott kukoricát és olvasni, ahogy kibontakozik az embertársi szeretet.
Erre próbáltam utalni.
Pedig ott alakult ki a különbség nagy része.
A 10 pontot meg azért nem hinném, hogy aki igazán akarja a nyereményt, bebukná. A kvízeket ki lehet gúglizni, a többit meg elrontani sem lehet, csak nézni kell a híreket, az fb-oldalt és a youtube-csatornát. Illetve kitenni a blogbejegyzést. Elrontani sem lehet, max. ha elfelejted az egyik feladatot, de aki akarja ezt a nyereményt, nyilván nem fogja.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Persze én veled értek egyet, naná, hogy nem egyenlőek és értem a problémádat is, csak hát ne nekem kelljen már rosszul éreznem magam, mert próbálkozom. Így legalább ha nem jutok a játékba, akkor is elmondhatom, hogy megtettem mindent. Egyébként nem érdemes előre feladni, még jó pár feladat visszavan. Az is lehet, hogy valaki elrontja a kérdéssort, vagy nem találja ki a betűs megfejtést stb.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Vhogy így jöhetett ki RAi*DEN-nél is a Szindbád.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Amúgy nem ezt az egy helyet sajnálom, de kizárólag erre a helyre lett volna esélyem bejutni (és a többi régi Dome-osnak is). Az első 3-ból 2 már most eldőlt az új tagok között, a 3.-ra még sokan befuthatnak, de ahhoz is kevés hsz-t írtam. Ezért a 4.-re lett volna esélyem, mert ott kevesebb hsz-szel is be lehetne kerülni törzstagként.
De mint mondottam volt, a végső kvízen úgyse lenne esélyem. RAI*DEN-nek drukkolok, de neki úgy néz ki, meglesz az első 3 hely vmelyike és nem kell abban bíznia, hogy a korábban regeltek közül ő írta-e a legtöbbet.
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"


) és nem a nyereményért tette. Sőt, hogy még borsot is törjek az orrod alá, még az összegyűjtött betűimet is odaadom neki!
Hehe, tényleg, az összejátszás sincs megtiltva (azért a PS4-et felezzük vasfűrésszel).i5-8600 - RTX 2060 - 16Gb - Windows 10 x64

i5-8600 - RTX 2060 - 16Gb - Windows 10 x64
De szigorúan csak egy hsz-t írhatsz.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Vagy ez csak engem zavar?
i5-8600 - RTX 2060 - 16Gb - Windows 10 x64
Vagy meg lesz tiltva, hogy létrehozzon valaki hasonlót? Szerintem szélmalomharcot vívsz, de te tudod.
Máskor is örömmel mutatok rá a kiírás gyenge pontjaira egyébként, szívesen

i5-8600 - RTX 2060 - 16Gb - Windows 10 x64
Dino: Az én első hozzászólásom is meg tudnád keresni?
Bár az igazi legelső sztem már nincs meg, ugyanis eredetileg Barthezzként kezdtem, aminek elfelejtettem a jelszavát és ezután regeltem ugyebár Barthezz 1713-ként.
Mikor átírattam a nevem, akkor viszont törölni kellett a fórumból az addigi Barthezz nicket és így sztem az azzal írt hsz-ek is elvesztek. 
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Amúgy a prediktív szövegbeviteles témához: Én néha simán az asztali gépemen, a pirossal aláhúzott szóra jobb klikkel rámenve és cserélve is összehozom, hogy baromságra cseréli ki az elgépelt szavamat.
Csak ezeket észreveszem rögtön és átírom. 
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

A kibaszás társas játék, sose feledd.
és persze a kukac előtt mathaus

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
De a leghosszabb saját gondolatokat tartalmazó hsz-ek kategóriájában (már ha lenne ilyen) tényleg esélyes lenne JIB, meg abban is, amit LM írt.
Mindenesetre meg van már a 30 hsz, csak a pont érdekelt, úgyhogy a továbbiakban nem kell számítani hasonlóra (tőlem).
Egyébként miért ne lehetne változtatni? Ha ki vannak húzva a hsz-ekkel kapcsolatos pontok, annak mindenki csak örülhet.
i5-8600 - RTX 2060 - 16Gb - Windows 10 x64
De a legtöbb bevitt karakter/hozzászólások száma összevetésben (biztos lehet ilyet csinálni
) tuti JUB vezetne. A kibaszás társas játék, sose feledd.
És megismételném: amikor megfogalmaztuk a szabályokat, egyáltalán nem jutott eszünkbe, hogy a visszájára is üthet ez a feltétel. Most meg kezdem úgy látni, hogy már nem igazán lehet változtatni ezen olyan formában, hogy ne legyen legalább egy valaki, aki ne legyen ellene.
Természetesen az ember van olyan kreatív (oké, a legtöbb), hogy bármihez képes értelmesnek tűnő hozzászólásra, így azok számának egyáltalán nem kéne befolyásolniuk semmit. Így, aki nem ül egész nap a gép előtt, eleve ki van zárva.
i5-8600 - RTX 2060 - 16Gb - Windows 10 x64
RAI*DEN:
Az mindenesetre nyilvánvaló volt, hogy nem mindenhol az a szó szerepel, amit eredetileg oda szántál.

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 11:42
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2571]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
