28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

King-Kong

Ákos15
#83 Ákos15 [13]
Sziasztok!!
Kéne egy kis segítség(remélem tudtok)
Felrakom a king kong-ot és amikor installálom akkor nem kér serial kódot, de amikor el akarom indítani kér valami kódot de nem a serialt. Ha valaki tudja azt a kódot legyen olyan rendes hogy leírja nekem(hacuka3@freemail.hu).!!
Köszi!

Válasz erre

jotzika
#82 jotzika [764]
Majdnem kiakasztottam a végén jártam 2-3 mentésnyire
ERE FÖL elszát a winynynyom most ujra talepítettem erreföl lefagy töltés közben.

Válasz erre

@Slider@
#81 @Slider@ [3121]
Van valami problémád?

Válasz erre

Előzmény: heppy 2005.12.13. 21:42
heppy
#80 heppy [127]
Mi ez a gagyi?

Válasz erre

Előzmény: Stubbs 2005.12.12. 17:44
Stubbs
#79 Stubbs [33]
Köszi

Válasz erre

@Slider@
#78 @Slider@ [3121]
A denevérek mindig elfogynak ha kiírtod őket.
Az égő urnát meg dobd meg egy dárdával, hogy a bozót meggyulladjon.

Válasz erre

Előzmény: Stubbs 2005.12.11. 19:44
@Slider@
#77 @Slider@ [3121]
Nem tudom mit problémáztatok ennyit ennél a résznél. Mikor feléd repül felugrasz és elkapod. Aztán nekivágod a földnek.

Válasz erre

Előzmény: Kenobi1989 2005.12.09. 19:00
Stubbs
#76 Stubbs [33]
A játék elején vagyok amikor amikor fönn állok egy magasabb ponton sniperrel és nagyon sok kis szörny van és van két db égő cucc soha nem fogynak el ezek a dögök vagy csak még egy kicsit gyúrnom kell rá PLS HELP!!!

Válasz erre

Kenobi1989
#75 Kenobi1989 [501]
En is itt akadtam el eloszor. Eleg idegesito volt, kb. 20x probaltam, mire legyurtem a szornyet. Nemi turelem es odafigyeles szukseges, de nem lehetetlen. En a kovetkezokeppen gyoztem le:
Amikor jon feled probalj elugrani elole, aztan gyors fordulat es adj egy-ket pofont. Persze el fog menekulni es majd jonnek a kisebb repulo lenyek. Ezt kb 3-5 alkalommal vegig kell jatszani es utana, ha jo parszor szepen telibetalalod ki tudod vegezni.
Remelem tudtam segiteni.

May the Force be with you!

Válasz erre

Előzmény: ugu 2005.12.08. 16:56
Stubbs
#74 Stubbs [33]
Szerintem megéri kipróbálni a GS-ben 90%-ot kapott.

Válasz erre

ugu
#73 ugu [88]
Hi!

Segítsetek légyszi! Most vagyok eloszor Kongal, és a nagy madár ellen kell harconom, de mindig lenyom. Valami olyat ír a progi, hogy nyomjam a space-t (ugras) meg az eger görgöt lefelé (mell verés) de nem nagyon jön össze a dolog!
Szóval mit kell csinálni??

Köszi

Válasz erre

@Slider@
#72 @Slider@ [3121]
Kösz, de már tárgytalan. Azóta már megtaláltam sőt végig is toltam a játékot.

Mellesleg hallottam, hogy valahogy elő lehet hozni egy másik befejezést amiben Kong megmenekül.

Válasz erre

Előzmény: ati2002 2005.12.07. 08:39
ati2002
#71 ati2002 [5661]
Nézz körül van ott valahol a magasban egy tüzes edény, azt lődd le, és onnan tudsz tüzet vinni.

---

Válasz erre

Előzmény: Kenobi1989 2005.12.07. 05:02
Kenobi1989
#70 Kenobi1989 [501]
En is pont itt akadtam el. Egyenlore tanacstalan vagyok. Mar arra is gondoltam, hatha valamivel lehet tuzet csiholni, de semmi.
Szoval egyenlore pihentetetem a jatekot

May the Force be with you!

Válasz erre

Előzmény: @Slider@ 2005.12.05. 08:35
BedaJani
#69 BedaJani [23]
Alap játék akart lenni...
Már csak azért is jó lene tudnom, mert még a játékot se sikerült elindítanom, mert mindíg kéri az 1es CDt...
Valaki tudna segíteni??

Válasz erre

BedaJani
#68 BedaJani [23]
A bonus cucc megy az alap élkül is, vagy kell lennie egy feltelepített játéknak is??

Válasz erre

@Slider@
#67 @Slider@ [3121]
Hali!

Elakadtam a játékban!
Egy olyan rásznél vagyok, hogy leugrok egy sziklaperemről egy terembe, ahol középen víz van és oszlopok és a vízből rákok támadnak rám. Közben kintről valahogy (nem tudom honnan) bejön a kamerás meg a sapkás fószer és kérik, hogy keressem meg a farudat amivel ki tudjuk nyitni a kaput. Ez eddig oké is mert fennt a bozót mögött ott van, de sehol sincs a közelben tűz, hogy felgyújthassam.
Mi a megoldás?

Köszi!

Válasz erre

James Francis Ryan
#66 James Francis Ryan [15]
hello!

feltelepítettem a játékot, és nem indul el.....alcohol20%-l is betettem az 1-s cd-t mikro kérte, de nem aindult....daemon toolsal is betettem utána és azzal se volt jó
mindig az egyes cd-t kéri...miért?

HELP!!!
kösz
hy

Válasz erre

wesker
#65 wesker [435]
Amúgy nálam se kért a játék serialt felraktam a Dameon Tools 4-et na meg az SFCure-t aztán kikapcsoltam a gépet CD rom és Dvd rom kábelek lehúzva aztán berakom a King Kong 1 cd-jét a Dameon Toolsba és mikor a védelmet ellenörzi simán átmegy rajta és már megy is játék nálam igy volt !!!

már pedig itt rend lesz mondta a nagymama és bedobta a szart az ágy alá !!!!!

Válasz erre

wesker
#64 wesker [435]
Na szóval én is végigvittem ezt a remek játékot állitolag !!!szerintem is jó játék volt nekem tetszett !!
De ezzel még nincs vége !!!!

SPOILER !!!

Állitolag az eredeti befejezésben King Kong meghal!
de ha megnézitek az extrában az utolsó kockát ahol 100 % ig kell végigvinni + 250 000 ezer pontot kell összegyüjteni nagy nehezen sikerült összegyüjtenem 263 438 pontot akkor kaptok egy alternativ befejezést amit az Empire State Building tetejéről kezd és lehet rombolni a repülöket eddig nekem nem sikerült mert rohadt sok repülöt kell rombolni de nem adom fel !!!
Biztos hogy más befejezése lehet mert ha itt is meghal újra és újra kezdi a pályát ha ne talántán nyernénk akkor talán kapunk egy másik jó befejezést !!!

SPOILER !!!!!

Számomra a legnehezebb rész az volt amikor Konggal harcolunk 3 T-Rex ellen kettő együtt támad a harmadik meg besegit na mondom eggyel még OK kettővel már elég nehéz na de hárommal már ***** nehéz.

Az extrában már mindent megkaptam az online code-okat kivéve ott fogalmam sincs mit kell csinálni ????

már pedig itt rend lesz mondta a nagymama és bedobta a szart az ágy alá !!!!!

Válasz erre

Adriano17
#63 Adriano17 [3]
Létszi küldjönmár valaki egy serial kódot de ha valaki küldene is ne azt ami acd-hez van
Előre is köszi.


Ja és .:[kain]:. nem vagy bunkó

Válasz erre

.:[Kain]:.
#62 .:[Kain]:. [11704]
jo he kicsit beszéltél csak hülyeséget... én meg mindenkivel ilyne bunko vagyok sajnos, ez van

Válasz erre

Előzmény: Adriano17 2005.11.22. 14:34
kopi1981
#61 kopi1981 [492]
Úgy vettem észre ez nem neked szólt bratyi hanem Kain-nak ! Csak a srác elfelejtette megcímezni...

Az erő legyen veletek!

Válasz erre

Előzmény: Kenobi1989 2005.11.23. 04:38
Kenobi1989
#60 Kenobi1989 [501]
A jatek kezd egyre izgalmasabb lenni. Most hagytam el a demo 1. palyajat es immar King Konggal nyomulok a dzsungelbe, hogy megmentsem a not, akit elrabolt egy szarnyas oshullo. Nagyon baba a cucc, egyre jobban varom a filmet is.

May the Force be with you!

Válasz erre

Kenobi1989
#59 Kenobi1989 [501]
Kozben sikerult nemileg elorejutnom. Ott tartok, hogy King Kong elrabolta a nomet es a kameras fickoval utana eredtunk a dzsungelbe. Egy csomo dinot kell kinyirni es kozben a kameramannt is elrabolja egy szarnyas leny, igy meg kell menteni....
Az egeszet nem akarom elmeselni, de eleg cselekmenyes a jatek. Ahogy haladsz elore, lassan egyre tobb extra-t talalsz a menuben. Erdekessegkent emlitem, hogy a kepgaleriat ugy tekintheted meg, hogy Jackkel maszkalsz egy barlangbol kiepitett muzeumszerusegben. Ha kedved van a videot atallithatod fekete-feherre, regi mozik feelingjet felelevenitve stb.
Ugy nez ki megerte megvenni. Az elejen ketsegeim voltak, mert szaggatott, ugralt a kep, de ujrainditas utan megoldodott a helyzet es most mar siman fut.

May the Force be with you!

Válasz erre

Razor03
#58 Razor03 [14703]
Nem volt bunkó, nem értem mi baja a gyereknek.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: Kenobi1989 2005.11.23. 04:38
ati2002
#57 ati2002 [5661]
Maga a játék nem rossz, sőt, de a grafikától nem ájultam el, de ezt a High-Res verziót megnézném, de szívesen

---

Válasz erre

Előzmény: Kenobi1989 2005.11.23. 05:00
Kenobi1989
#56 Kenobi1989 [501]
Nos, kb. 3 percet jatszottam vele, mert per pillanat TV-rol rogzitem az egyik kedvenc sorozatomat es a ketto egyutt nemi akadozast okoz a jatekban. Amugy hatalmas meglepetes, hogy a jatek kihasznalja a Dual Core-os procik adta lehetosegeket. Ugy latszik nem csak a videoszerkesztes miatt volt erdemes beruhazni egy X2 4200+-ra.
Amugy a jatek a film elso elozetesevel indul, majd mindjart a szigeten talaljuk magunkat. Jack boreben indul a kaland. A karakterek eleg jol ki vannak dolgozva es a kornyezet is eleg szep. Nalam full extraval ment 1280x1024-es felbontasban nemi akadozassal, de ez csak a fenntebb emlitettek miatt van.
Most roviden ennyi, majd meg jelentkezem.

May the Force be with you!

Válasz erre

Kenobi1989
#55 Kenobi1989 [501]
Na, vegre sikerult letoltenem, most telepitem. Rovid jatek utan beszamolok a fejlemenyekrol, tapasztalatokrol.
Amugy Adriano17 nem ertem mit ertesz bunkosagon. Mindenfele lenezes, v. sertegetes mentesen valaszoltam a Razor03 kerdesere.
Ha esetleg bunkonak hatott a hozzaszolasom, elnezest kerek, nem annak szantam.

May the Force be with you!

Válasz erre

.:[Kain]:.
#54 .:[Kain]:. [11704]
akkor küld el nekem azt a gyengus, alja kategória kártyát és vegyél két 7800 GTX-et, vagy valami igazán ütőset

Válasz erre

Előzmény: Kenobi1989 2005.11.22. 04:54
Adriano17
#53 Adriano17 [3]
Kérdezném ,hogy te minenkivel ilyen bunkó vagy???????

Válasz erre

Kenobi1989
#52 Kenobi1989 [501]
En a direct2drive, letoltheto verziot vettem meg a fileplaneten keresztul es ott ket verio kozul lehetett valasztani. Az egyik a sima, a masik a High-Res, mint ahogy mar irtam az utobbi kezeli a shader 3.0-at es a legujabb grafikai cuccokkal van ellatva, de termeszetesen olyan kari is kell hozza. Ami erdekes, hogy a normal verzio kicsit tobb mint 1 giga, mig a High-res verzio kozel 5 GB helyet foglal.

Ime a link:

http://www.direct2drive.com/321/product/Buy-Pre-Order-King-Kong-[High-Res-Edition]-Download

May the Force be with you!

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2005.11.22. 09:55
Razor03
#51 Razor03 [14703]
"mert csak egy X850XT PE-m"

Mert 2 verziót adatak ki ? Külön van Shader 3.0-ás verzió?

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: Kenobi1989 2005.11.22. 04:54
Kenobi1989
#50 Kenobi1989 [501]
En full extraval nyomtam vegig es nem rossz(a King Kong szerintem is allat), de a szinek es a texturak lehetnenek jobbak. Na, azert tetszett a demo annyira, hogy megvettem. Sajnos csak a normal verziot, mert csak egy X850XT PE-m van es a High-Res verzio igenyli a Shader 3.0 tamogatast.

May the Force be with you!

Válasz erre

Előzmény: .:[Kain]:. 2005.11.19. 15:18
.:[Kain]:.
#49 .:[Kain]:. [11704]
azért kell olyan "hülyeséget" beletenni, hogy a magadfajták ne tudjanak vele játszani.

Válasz erre

Előzmény: Adriano17 2005.11.21. 20:19
Adriano17
#48 Adriano17 [3]
Hellósztok !!
Tudom, hogy már sokan kérdezték de azért nem tudna segíteni valaki akinek el is indult a játék nem tudom mért kell ilyen hülyeséget beletenni azért aki tud segítsenmár elindítani a játékot létszi.
Előre is köszi!!

Válasz erre

Computer1
#47 Computer1 [15]
Ma jelent meg a Normál DVD játék a King Kong ból!!!!

Gizda

Válasz erre

Computer1
#46 Computer1 [15]
Ma jelent meg a Normál DVD játék a Kin Kong ból!!!!

Gizda

Válasz erre

.:[Kain]:.
#45 .:[Kain]:. [11704]
ma nyomtam le a demot, kb 5 perc volt, de rettenetesen hangulatos volt, nagyon tetszett. nemtom miért ne mtetszi kegyeseknek, főleg a grafika!!! egyszerűen fantasztikus a grafika, king kong minden szőrszálát el lehet különíteni, amikor az emberrel vagyunk és esik az eső az valami fenomenális, a dzsungel és a maja stílusú építmények is mind-mind rettentő szépek. valszeg a fanyalgók alacsony grafikai részletesség mellett nyomták

Válasz erre

Razor03
#44 Razor03 [14703]
StarforceNightmare esetleg.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: Dini16 2005.11.19. 14:07
Dini16
#43 Dini16 [38]
Na hali
Szal daemon tools 4.0 fennt van, bemountolom 1es cd-t és akkor kiköpi nekem hogy rakjam be az 1es cd-t
Szal ilyenkor mit csináljka hogy elinduljon?

Válasz erre

Razor03
#42 Razor03 [14703]
Szivesen .

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: Computer1 2005.11.16. 16:26
Computer1
#41 Computer1 [15]
Oké azért nagyon köszi a segitséget!!!

Gizda

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2005.11.16. 16:24
Razor03
#40 Razor03 [14703]
Még nem hinném mert új még, de szedd már le a D.T.4.0-át és megtudod egyből.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: Computer1 2005.11.16. 16:21
Computer1
#39 Computer1 [15]
Miért valakinek elindult már innen?
Mert jó lenne mert most akarom kölcsönkérni a haveromtól de ha nem megy mi tévő legyek?
Köszi a választ

Gizda

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2005.11.16. 16:18
Razor03
#38 Razor03 [14703]
Akkor semmit mert Starforce 3.6, de megpróbálhatnád a válasz gombot ha válaszolni szeretnél.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: Computer1 2005.11.16. 16:16
Computer1
#37 Computer1 [15]
Már próbálta más valaki de neki nem ment akkor mit tegyek hogy nekem esetleg elinduljon?
Köszi

Gizda

Válasz erre

Razor03
#36 Razor03 [14703]
Még nincs meg, de a Daemon Tools 4 segíthet 1.4 mb.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: Computer1 2005.11.16. 16:12
Computer1
#35 Computer1 [15]
Már elindult neked?
Köszi

Gizda

Válasz erre

Razor03
#34 Razor03 [14703]
Próbáld meg a Daemon Tools 4.0-t .

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: Computer1 2005.11.16. 16:07

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat