Na szóval én is végigvittem ezt a remek játékot állitolag !!!szerintem is jó játék volt nekem tetszett !!
De ezzel még nincs vége !!!!
SPOILER !!!
Állitolag az eredeti befejezésben King Kong meghal!
de ha megnézitek az extrában az utolsó kockát ahol 100 % ig kell végigvinni + 250 000 ezer pontot kell összegyüjteni nagy nehezen sikerült összegyüjtenem 263 438 pontot akkor kaptok egy alternativ befejezést amit az Empire State Building tetejéről kezd és lehet rombolni a repülöket eddig nekem nem sikerült mert rohadt sok repülöt kell rombolni de nem adom fel !!!
Biztos hogy más befejezése lehet mert ha itt is meghal újra és újra kezdi a pályát ha ne talántán nyernénk akkor talán kapunk egy másik jó befejezést !!!
SPOILER !!!!!
Számomra a legnehezebb rész az volt amikor Konggal harcolunk 3 T-Rex ellen kettő együtt támad a harmadik meg besegit na mondom eggyel még OK kettővel már elég nehéz na de hárommal már ***** nehéz.
Az extrában már mindent megkaptam az online code-okat kivéve ott fogalmam sincs mit kell csinálni ????
már pedig itt rend lesz mondta a nagymama és bedobta a szart az ágy alá !!!!!