Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Bakik az online médiában
Ha megnézitek a video végi kameraállást, szegény elhasaló technikus azt hitte, ezt a kameraképet adják.
Ez esetben tényleg semmi nem látszódott volna a műveletből és pont a hasalással takarta volna ki magát. Pechére nem ezt a kameraképet vágták be. 
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Én mondjuk már várom az animgif-eket a becsúszós csávóról
Valami superman-es montázst vagy focis becsúszást már most el tudnék képzelni
Ha tudtok valami ilyen blogról vagy tumblr-ről, szóljatok 

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
A kibaszás társas játék, sose feledd.
Ezzel a mesteri vetődéssel simán jobbak vagyunk a műfaj eddigi csúcsánál, akkor egy híradó hátterében ragadt bent egy fénymásolólány."
Kész, meghalok a röhögéstől.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
Jó, de az már tényleg baki volt, hogy közben leadták a reklámot, miszerint "semmiről nem maradnak le".

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Csillagos ötös Sajó Dávidnak. Cikket ír, de közben kábé fingja sincs, hogy ki kivel van. Mikor is játszott Cuba Gooding Jr. Vasember filmben? Ja, semmikor! -.-"
Nagyon vicces, ahogy az eredeti kézikönyv és a kézikönyvről készült mai tanulmány készítőjének neve teljesen összekeveredik a cikkben, és végig Franz Helm szerepel mindkettő helyett. Pedig a mellékelt linkből kiolvasható, hogy a publikációt író pennsylvaniai kutatót Mitch Fraasnak hívják.
Azt már nem is említem, hogy a szöveg valami szenzációs, új ötletnek próbálja beállítani az állatok haditechnikában való alkalmazását, pedig már a Biblia Ószövetségéből, szóval olyan 2500-3000 évvel korábbról ismerünk pontosan ilyen esetet, hogy a zsidók felgyújtották rókák farkát, és szabadon engedve őket az ellenség vetéseiben azokkal égették le a termést (Sámson története). De a kínaiak is csináltak ugyanilyet égő majmokkal, stb.
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
Ha kicsit élelmesek, akkor a bírságra való már meg is van, be lehet hajtani a tévéseken.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
És a vicc az, ha rákattintasz, utána figyelmeztet, hogy 18+-os tartalom következik, meg hogy biztosan meg akarod-e nyitni...
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
Azt elképzelni sem tudom, hogy sikerült lespórolni 1-1 gólt 
“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”
Mondjuk legalább következetesen rosszul írják végig, az egész cikkben...
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
Hát egyik lehetőség sem nyert.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
"Anna Kurnyikova soha nem tartozott a legnagyobb teniszezők közé, bár párosban Martina Higginsszel több díjat is nyertek."

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
Kis fricska, amiért nem lehettek jelen.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
A kibaszás társas játék, sose feledd.
Ráadásul az egész galériából ez az egyetlen 18+-as kép, végignéztem.
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
Örültem, amikor megláttam, hogy van az Indexen is cikk a háború kezdetének tízéves évfordulóján, de ahogy kezdtem olvasni, úgy ment el egyre inkább a kedvem tőle. Ez valami borzalmas. A képek teljesen összevissza, véletlenül sem időrendben vagy bármiféle tematika szerint szedve. A képaláírásoknak közük sincs a képekhez, mintha egy másik cikkből kivágott idézetek lennének, és véletlenszerűen csapták volna őket a képekhez. Az elírásokról, ismétlésekről már inkább nem is beszélek. Ilyen igénytelen cikket hogyan lehet készíteni, és ki az, aki engedi kiadni?

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
Mellekkel javítják az országimázst az Eb-csapatok.
"Ennek megfelelően minden országban előhúzták a kalapból a legdögösebb drukkercsajokat, és beültették őket a stadionba. A lengyelek az uruguay-i Larissa Riquelme mását is leigazolták.
Miután a csehek a vártnál simábban, 2:1-es eredménnyel kiverték lengyelországot a most zajló Eb-ről, elsőre jogosnak tarthatnánk a hazaiak apátiáját."
A helyesírásról már ne is beszéljünk: "uruguay-i", "lengyelországot", stb...
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
Az eddigi legnagyobb vizsgálat a fogamzásgátlók veszélyeiről.
"Ojvind Lidegaard, a Koppenhágai Egyetemi Kórház munkatársa és kutatócsoportja 1,7 millió, 15 és 49 év közötti dán nő adatait elemeztet. (...) Az 1995-ben kezdődött követéses vizsgálat 15 éven át tartott."
Az érdekes, mert Dániában összesen nincs ennyi 15 és 49 év közötti nő. 15 és 64 év közötti nőből van jelenleg közel 1,8 millió. Ez tehát azt jelenti, hogy az elmúlt 15 év során lényegében mindegyiküknek részt kellett vennie a felmérésben kivétel nélkül. A vizsgálat pedig nem lehetett követéses. Továbbá azt is feltételezi természetesen, hogy Dániában minden egyes nőről pontosan tudják, melyik nap mivel védekezik.
Azok, akik ezeket a cikkeket fordítják vagy átveszik, szoktak gondolkodni is? Mondjuk felesleges kérdés volt, mert az, hogy minden portálon, amely az adott hírt lehozza, még a helyesírási hibák is megegyeznek, egyértelműen arra utal, hogy el sem olvassa senki ezeket a híreket, nemhogy gondolkoznának rajtuk...
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
De aztán megnőtt 200cm-esre

Rettenetesen kínos baki a TV2-n.
Baki persze, a nagy fenéket. Az előzőről még elhiszem, hogy az volt a leírások alapján, a TV2-nek viszont biztosan nem. A megrendezett helyszíni riportok (a híres mezőőr-ügy), a megrendezett stúdiós jelenetek (Jimmy Jump, berohanó meztelen rajongó) után hülye az, aki beveszi nekik, hogy tényleg csak összekeverték a videó feltöltési időpontját a készítési időponttal.
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
Hét év után került elő a cunamiban elsodort kislány. by Velvet
És akkor most módszeresen össze lehet hasonlítani, hogy lett a 14 éves Maryból 15 éves Wati; a koldulásra kényszerítésből az, hogy semmire sem emlékszik; abból, hogy taxisofőr vitte haza, az, hogy érte jöttek a szülei; stb.
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
Dick Grayson=Robin
A f*szos poénokból nem lehet kinőni.

Power-saw to people!


Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
If I look back I am lost
Igen szofisztikált szoftver lehet, ha a szövegkörnyezet elemzése nélkül cenzúráz, sőt még magát a teljes szót sem nézi meg. Ilyet körülbelül egy általános iskolás is tudna írni számítástechnika órán, ami annyit csinál, hogy rákeres a "dick" karaktersorozatra, és mindent találatot ész nélkül kicsillagoz a szövegben.
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
A téma is érdekes ezúttal, úgyhogy nyugodtan mehetne akár a hihetetlen hírek közé. Amiért azonban mégis ide kerül, az a szokásos, velvetes színvonalú megírás.
"A vaj ára decemberre a szokásos ár nagyjából négyszeresére nőtt. Egy 250 grammos darab átlagosan 13 dollár, kb. háromezer forint, míg egyébként nagyjából csak 4 dollár, kb. ezer forint - írta a Vancouver Sun december elején. Az árak hirtelen megemelkedtek, októberben 20%-ot, aztán novemberben még 30%-ot"
Hogyan lett az ezer forintról háromezerre drágulás négyszeres növekedés? És végképp hogyan jött ez ki az egyenkénti 20%-os, illetve 30%-os áremelkedésből?...
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
Direkt ezért végignéztem azt a kicseszett három és fél perces videót, de persze semmi ilyen nem történik benne. Nálam a "majdnem leesett" azt jelenti, hogy valami bibi történt a forgatás alatt, azonban láthatóan minden a legnagyobb rendben zajlott. Ez megint egy ostoba, szenzációhajhász cím.
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
Az ausztrál bajnokkal?! Ez duplán nevetséges. Egyrészt Aucklandről illene tudni, hogy nem Ausztráliában, hanem Új-Zélandon található. Másrészt ha ez az apróság nem is tűnt fel a cikk írójának, legalább abba belegondolhatott volna, hogy Ausztrália az ázsiai konföderációhoz tartozik, és Ázsiát láthatóan egy katari csapat képviseli a tornán. Szóval az Auckland kizárásos alapon Óceánia bajnokaként indul.
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
Lehet, hogy tényleg nem volt les, de akkor is centiken múlt. Miért "érthetetlen", hogy a partjelző beintett egy ilyen a visszajátszások alapján is erősen véleményes helyzetet?
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 5. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
Legfrissebb fórumtémák
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]