Fórum » Beszélgetés a játékokról
Need For Speed : Underground
"Remember, that death is not the end but only a transition.." from DT
A hajamat teptem basszus!...nem tudom elkapni azt a krva rajtot! Valaki mondja mar el hogy hogy a f*szba lehet azt a krva mutatot a zoldben tartani!....


Amugy tenyleg allat ez a Drag ize...itt van sebessegerzet rendesen...annal a kib*szott vonatnal is epphogy at lehet ferni...vaganyul megcsinaltak...

aláirás
Qrva jó móka ez a Drag.
Kiváncsi leszek milyen lesz még jobb gépekkel.
Megjelenhetne már.
Örökké nem eshet!
Azt azert megsugom hogy pl: a Honda kategoriajanak egyik legjobb autoja...megbizhato, eros motor, es hosszu elettartam...nekunk 5 kocsink kozul 3 Honda volt es semmi esetre sem cserelnenk amcsi autora...egyebkent lesz a jatekban is Honda Civic kupe...mar tudom is hogy mijen kocsival fogok nyomulni...
Gepigeny: mondjuk annyit mondok rola hogy nalam 1ghz-s celeronon, Gf2-n, 256 ramon, 800x600 mediumon eccer akadt be minimalisan...szal gepigeny naon csekely, grafika pedig kurva szep....(marmint nem nalam kurva szep hanem jobb gepeken)
http://www.jatekok.hu
Nekem 26.66 a rekordom, ezt idáig még nem sikerült lenyomnom

Örökké nem eshet!

"Remember, that death is not the end but only a transition.." from DT
Sztem tok jok benne a kocsik es orulok hogy nem raktak bele ilyen "minel erosebb annal jobb" tipikus amcsi verdakat...

The world is yours
De a HW-n 23.70 körül vannak emberkék,de az már eléggé a határon van!

"Remember, that death is not the end but only a transition.." from DT
Nem tetszhet mindenkinek a gém.
Pedig Cool!!
Örökké nem eshet!

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)
The world is yours

The world is yours
Tényleg tartani tudták a megjelenési dátumot
Nagyon remélem, hogy emgoldaják, azt ami nálam hibás volt a demoban, de sajnos ez nem valószínű

A véglegesben már törni fog az autó.Kár lenne szakitani ezzel a hagyománnyal.
Masik: mondom megyek mar megnezem a toplistat....nezem a korrekordokat: Circuit: 00 19 34 ! Na ne mar! Ennyi alatt kurvara nem lehet vegigmenni...na mindegy, hataha a veglegesben mar ki lesz javitva...
amd k6-2 550mhz; 256sd; asus gf2mx400(250/250mhz)
de nekem 800x600ban min. grafikan elmegy meg;amin meg is lepodtem!
akkor nem ertem hogy 1ghz-es procikon hogy a picsaba akad?!
amugy buntet a gamma bar a hangok lehetnenek jobbak...
Hiába, ha az egyetlen hang lakásodban a merevlemez olvasófejének percegése, hiába, mert nincs csajod...
Ilyen szar gepem van: 1Ghz cerka, 256sdram, gf2 mx200 32mb...de mondom itt mar eppen-eppen...640x480 mediumon nem szaggat, de mar 800x600 mediumon be-beakad...

Na jo neha masodik...
Kicsit meg szokatlan az iranyitas. Sztem tul lassan reagal...

Live Long and prosper
nemtom de nálam gépújítás lesz.
amugy elég jó vas kell neki ha szép graffal akarod nyomni.

Vietcong Reloaded :-D
http://www.jatekok.hu
nálam nem volt gond, csak kicsit lassú volt full grafon, pár frame/sec de ez érthető az én talicskámon.
Vietcong Reloaded :-D
Nekem még 3.8as catalísttel is vmi gond van a grafikával, csak tudnám, hogy mi a f*sz miatt.
(én innen szedtem)
sztem nem szar a gamma, sőt nagyon bika, (emiatt is ráfér már a gépemre egykis felújítás) nagyon részletes és gyönyőrű textúrázott kocsik, minden kocsi átfesthető ízlés szerint ami majd nagyot dob a feelingen. A demoban a pálya végén a hidas ugartónál kicsit dejavou-m volt, melyik filmben is láttam ezt?
Ja persze. 2F2F (2fast2furious)


Vietcong Reloaded :-D
Kedves Tsülögg! Te hüjje ló akki vagggy! Ez a nő I. vesz-Éjjes bosszorgány. Netuddkki.
Én játszottam vele online
Ugye , átállítottad a decline-t accepted-re mindig?
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 10:56
- Kezd durvulni az időjárás! [4476]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
