28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Need For Speed : Underground

Szücsi
#151 Szücsi [902]
Nekem a legjobb kor: 25:62...de itt perfect rajt + 4 perfect valtas az 5-bol, az az egy ami nem perfect az meg good...

Válasz erre

Előzmény: Der_Yeti 2003.11.08. 20:59
Szücsi
#150 Szücsi [902]
Aha...es mivel mentel...F14-essel?

Válasz erre

Előzmény: almazZz 2003.11.08. 20:58
Der_Yeti
#149 Der_Yeti [835]
Inkább azt kerdeznem meg hogy a fenebe lehet 25:30 ala menni mert egyszeuen nem megy minden kocsival probatam de néha a legjobbnak érzett kör is csak 26sec.

"Remember, that death is not the end but only a transition.." from DT

Válasz erre

almazZz
#148 almazZz [6]
hm, uj rekord 18.40 :>

aláirás

Válasz erre

Szücsi
#147 Szücsi [902]
AAAAA!!!
A hajamat teptem basszus!...nem tudom elkapni azt a krva rajtot! Valaki mondja mar el hogy hogy a f*szba lehet azt a krva mutatot a zoldben tartani!....
Amugy tenyleg allat ez a Drag ize...itt van sebessegerzet rendesen...annal a kib*szott vonatnal is epphogy at lehet ferni...vaganyul megcsinaltak...

Válasz erre

Előzmény: GL 2003.11.08. 20:32
GL
#146 GL [531]
24 alá hogy a*** lehet levinni? Ahogy kintvan warezon a full plz egyből írjatok ide!

Válasz erre

robyy
#145 robyy [8]
szerintetek jol fog menni 1024*768 -as felbontason amd XP 2000, 256DDR ram, GF MX 440 ???

Válasz erre

almazZz
#144 almazZz [6]
az én rekordom 21.39, aszem az jonak számit bár vannak akik ilyen 6 másodper alatt mentek de azok biztos csiterek mert az lehetetlen

aláirás

Válasz erre

hering
#143 hering [4574]
Szücsi THX!!!

http://www.jatekok.hu

Válasz erre

neozed
#142 neozed [1399]
Na sikerült megdönteni a saját rekordomat:24.83 lett.
Qrva jó móka ez a Drag.
Kiváncsi leszek milyen lesz még jobb gépekkel.
Megjelenhetne már.

Örökké nem eshet!

Válasz erre

Szücsi
#141 Szücsi [902]
Nah...mentem egy par Draget...igy harmadszorra osszehoztam egy 27:26-ot...
Azt azert megsugom hogy pl: a Honda kategoriajanak egyik legjobb autoja...megbizhato, eros motor, es hosszu elettartam...nekunk 5 kocsink kozul 3 Honda volt es semmi esetre sem cserelnenk amcsi autora...egyebkent lesz a jatekban is Honda Civic kupe...mar tudom is hogy mijen kocsival fogok nyomulni...
Gepigeny: mondjuk annyit mondok rola hogy nalam 1ghz-s celeronon, Gf2-n, 256 ramon, 800x600 mediumon eccer akadt be minimalisan...szal gepigeny naon csekely, grafika pedig kurva szep....(marmint nem nalam kurva szep hanem jobb gepeken)

Válasz erre

Előzmény: hering 2003.11.08. 18:00
hering
#140 hering [4574]
Valaki a gépigényt is megosztaná velem?

http://www.jatekok.hu

Válasz erre

neozed
#139 neozed [1399]
Ez így igaz, nem kell mindíg amcsi verda, hogy jól szórakozzunk.
Nekem 26.66 a rekordom, ezt idáig még nem sikerült lenyomnom

Örökké nem eshet!

Válasz erre

Der_Yeti
#138 Der_Yeti [835]
Egyetértek Mitsubishi Lancer EVO Rulzzz

"Remember, that death is not the end but only a transition.." from DT

Válasz erre

Előzmény: Szücsi 2003.11.08. 17:00
Szücsi
#137 Szücsi [902]
Buzi szar japan autok???
Sztem tok jok benne a kocsik es orulok hogy nem raktak bele ilyen "minel erosebb annal jobb" tipikus amcsi verdakat...

Válasz erre

Előzmény: mucius 2003.11.08. 13:16
FS
#136 FS [1000]
Nem azt mondtam, hogy teljesen nem jött be, de a motorkinyírás, váltás, nitro, kocsi, grafika nagyon ott van. A törés meg a "totaled" nagyon nincs ott. HA ezt valahogy kijavítanák, akkor teljesen ott lenne.

The world is yours

Válasz erre

Előzmény: GL 2003.11.08. 13:29
Sufa
#135 Sufa [1491]
Nekem 24.07!

De a HW-n 23.70 körül vannak emberkék,de az már eléggé a határon van!

Válasz erre

Előzmény: Der_Yeti 2003.11.08. 14:53
Der_Yeti
#134 Der_Yeti [835]
Kinek mennyi a rekordja Drag-en?? Nekem 25:57

"Remember, that death is not the end but only a transition.." from DT

Válasz erre

neozed
#133 neozed [1399]
Még szerencse, hogy nem vagyunk egyformák.
Nem tetszhet mindenkinek a gém.
Pedig Cool!!

Örökké nem eshet!

Válasz erre

GL
#132 GL [531]
FS gondoltam hogy vki fog olyat írni mint a te hozzászólásod ,de én nem ugy értettem ahogy te hogycsak akinek szimplán nem jön be annak a full se fog. Ez a demo sztem már olyan mint a full, csak kipróbálási lehetőséggel. A fizika ,a törés,váltás,morotkinyírás opció, minen bennevan. A fullba több pálya a karier meg a tuningolás. Kétem hogy akinek ebben a formában nem jön be , több pálya meg az alkatrészek miatt fog bejönni.

Válasz erre

mucius
#131 mucius [10106]
Tényleg csak ilyen buzi szar japán autók lesznek benne, vagy azért lesz benne valami nagy amerikai dög????

Nem a korrupció a gond, hanem, hogy engem nem akar lefizetni senki. :)

Válasz erre

FS
#130 FS [1000]
NA azért én nem nagyon vagyok így vele. Sok játéknak nem tetszett a demo-ja és a full meg nagyon. Még nekem nincs okom szomorkodni.

The world is yours

Válasz erre

Előzmény: GL 2003.11.08. 12:02
GL
#129 GL [531]
Sztem a demo már alapból adja a hangulatot. Akinek a demo nem jön be annak a full se fog.

Válasz erre

FS
#128 FS [1000]
Nekem a demo nem nagyon jön be. Majd, ha lesz Underground mód, akkor biztos nagyon állat lesz. Nagyon vráom a fullt és addig is nem rontom az összképet a demoval.

The world is yours

Válasz erre

hering
#127 hering [4574]
Gépigénye???

http://www.jatekok.hu

Válasz erre

gabosh
#126 gabosh [5142]
Néha szar hogy törik az auto idegesítő is lehet szerintem...

Válasz erre

Előzmény: Poltergeister 2003.11.07. 22:06
Ghoost
#125 Ghoost [11787]
Aranylemezen az Underground!
Tényleg tartani tudták a megjelenési dátumot
Nagyon remélem, hogy emgoldaják, azt ami nálam hibás volt a demoban, de sajnos ez nem valószínű

Válasz erre

Poltergeister
#124 Poltergeister [40]
Hali.
A véglegesben már törni fog az autó.Kár lenne szakitani ezzel a hagyománnyal.

Válasz erre

Szücsi
#123 Szücsi [902]
Single modeban tenyleg nem...meg nem talaltam bugot...de a multiban annal tobb van...amikor sikerult feltornaznom magam 140 pontra akkor eccer csak connect mint azelott es mit latok? Na mit? Kurvara nincs meg az osszes pontom!!! Kizsebelt!!! Es ez kurva szar!...
Masik: mondom megyek mar megnezem a toplistat....nezem a korrekordokat: Circuit: 00 19 34 ! Na ne mar! Ennyi alatt kurvara nem lehet vegigmenni...na mindegy, hataha a veglegesben mar ki lesz javitva...

Válasz erre

Előzmény: Mr terminator 2003.11.07. 13:32
Mr terminator
#122 Mr terminator [43]
Hát az underground esetében nem így van.

Válasz erre

gabosh
#121 gabosh [5142]
Én a demokat nem szeretem mert csak lerontják néha mert azt gondolod jaj ijen szar lessz a játék vagy mi?

Válasz erre

Előzmény: Mr terminator 2003.11.06. 17:21
Mr terminator
#120 Mr terminator [43]
A turbo műszer minek van?

Válasz erre

Szücsi
#119 Szücsi [902]
En mediumot mondtam...nem min-t...min-en nekem is megy!

Válasz erre

Előzmény: georgee 2003.11.06. 17:12
Szücsi
#118 Szücsi [902]
nem...circuit...

Válasz erre

Előzmény: Mr terminator 2003.11.06. 16:43
georgee
#117 georgee [1990]
Hat az en gepem igen-igen szar!!
amd k6-2 550mhz; 256sd; asus gf2mx400(250/250mhz)
de nekem 800x600ban min. grafikan elmegy meg;amin meg is lepodtem!
akkor nem ertem hogy 1ghz-es procikon hogy a picsaba akad?!
amugy buntet a gamma bar a hangok lehetnenek jobbak...

Hiába, ha az egyetlen hang lakásodban a merevlemez olvasófejének percegése, hiába, mert nincs csajod...

Válasz erre

Mr terminator
#116 Mr terminator [43]
Szücsi te az egyenes szakaszos versenyre gondoltál? Igen kicsit lassan reagál.

Válasz erre

Szücsi
#115 Szücsi [902]
Jaja...sztem pont az en configom az amin meg eppen elporoszkal...
Ilyen szar gepem van: 1Ghz cerka, 256sdram, gf2 mx200 32mb...de mondom itt mar eppen-eppen...640x480 mediumon nem szaggat, de mar 800x600 mediumon be-beakad...

Válasz erre

Előzmény: Harowerks 2003.11.06. 15:17
Szücsi
#114 Szücsi [902]
Elso!...
Na jo neha masodik...
Kicsit meg szokatlan az iranyitas. Sztem tul lassan reagal...

Válasz erre

Előzmény: Mr terminator 2003.11.06. 15:17
Harowerks
#113 Harowerks [1970]
Nekem a GF4 Ti4200-al 1024-ben full grafikán tökéletesen fut, nem kell neki szerencsére valami méregdrága kártya.Persze ha bekapcsolok valami AA-t vagy Anizo-t már nem ez a helyzet, dehát ez a játék ezek nélkül is gyönyörű

Live Long and prosper

Válasz erre

Előzmény: gj2k 2003.11.06. 15:14
Mr terminator
#112 Mr terminator [43]
A teljes 20.-án. A versenyen hányadikok szoktatok lenni?

Válasz erre

gj2k
#111 gj2k [2375]
még nemjött ki tudomásom szerint a demo is friss cucc.
nemtom de nálam gépújítás lesz.
amugy elég jó vas kell neki ha szép graffal akarod nyomni.

Vietcong Reloaded :-D

Válasz erre

hering
#110 hering [4574]
A demon kívül kijött már a teljes????És milyen gép kell neki?

http://www.jatekok.hu

Válasz erre

gj2k
#109 gj2k [2375]
milyen gond van vele?
nálam nem volt gond, csak kicsit lassú volt full grafon, pár frame/sec de ez érthető az én talicskámon.

Vietcong Reloaded :-D

Válasz erre

Előzmény: Ghoost 2003.11.06. 14:25
Mr terminator
#108 Mr terminator [43]
Ami borzalmas az, hogy amikor ütközök egy nagyot hatalmasat repül az autó. Remélem a véglegesben már kijavítják.

Válasz erre

Ghoost
#107 Ghoost [11787]
A GSben volt egy interjú, amiben nyiltan vállalták, hogy az a film inspirálta a játékot, szal nem koppintás.
Nekem még 3.8as catalísttel is vmi gond van a grafikával, csak tudnám, hogy mi a f*sz miatt.

Válasz erre

gj2k
#106 gj2k [2375]
Hauptmann: csak a demoja van kint, itt a dome-on is letölthető
(én innen szedtem)

sztem nem szar a gamma, sőt nagyon bika, (emiatt is ráfér már a gépemre egykis felújítás) nagyon részletes és gyönyőrű textúrázott kocsik, minden kocsi átfesthető ízlés szerint ami majd nagyot dob a feelingen. A demoban a pálya végén a hidas ugartónál kicsit dejavou-m volt, melyik filmben is láttam ezt?
Ja persze. 2F2F (2fast2furious)

Vietcong Reloaded :-D

Válasz erre

Herr Hauptmann
#105 Herr Hauptmann [3187]
Az NFSU megjelent már?

Kedves Tsülögg! Te hüjje ló akki vagggy! Ez a nő I. vesz-Éjjes bosszorgány. Netuddkki.

Válasz erre

Szücsi
#104 Szücsi [902]
Ott lent kattints be hogy accept!...sztem ez a baj...

Válasz erre

Előzmény: marco69 2003.11.05. 22:58
rage
#103 rage [5115]
Ha leírnád, hogy pontosan mit ír ki, lehet, tudnánk segíteni
Én játszottam vele online

Ugye , átállítottad a decline-t accepted-re mindig?

Válasz erre

Előzmény: marco69 2003.11.05. 22:58
marco69
#102 marco69 [880]
azt szeretném kérdezni hogy ki tudott játszani a neten mert émn mikor a demoba regisztrálom magam meg is csinálja a useremet de nem indul el kiír valami f...ságot és nem tudom hogy miért nem megy tudna valaki nekem ebben segíteni..egyépként az irányítás túl árkádos a hátérgrafika nem túl ütős...hát kíváncsi leszek a véglegesre...lehetne kicsít életszerűbb....

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat