28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

X-akták

Creativ3Form
#1493 Creativ3Form [33872]
Igen, amikor magukat, meg az ügyeiket gúnyolták, az tetszett...plusz Mulder csengőhangja is adta. De a többi...nem értem ez mi akart lenni...

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2016.02.02. 22:11
Barthezz
#1492 Barthezz [54711]
Amúgy Mulder és Scully közös jelenetei jók voltak, ott tetszettek a poénok, de amúgy... Jól mondod, ez a rész pont olyan volt, mintha egy paródiát készítettek volna. Nem értem a készítők szándékát. Visszanézték ezt a részt, mielőtt adásba engedték?

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: Creativ3Form 2016.02.02. 22:07
Barthezz
#1491 Barthezz [54711]
Úristen, ez a mai rész mi a szar volt? Botrányosan szar rész volt, nem sok hiányzott, hogy kinyomjam. A régi sorozat legrosszabb részeinek emlékeit idézte. Pont amilyeneket az utolsó évadokból emlegettetek.

Én nagyon remélem, hogy ez csak egy egyszeri félresiklás volt, különben nem lesz itt 2. évad...

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Creativ3Form
#1490 Creativ3Form [33872]
Hát ez...eléggé...fura rész volt. Nem tudom eldönteni, hogy most egy rendes X-akták epizódot láttam vagy egy paródiát. Remélem a következő részben azért már visszatérnek az első részben felvezetett szálhoz...

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Válasz erre

Barthezz
#1489 Barthezz [54711]
Tudom, sajnos én csak addig láttam, amíg az M1 adta, ez pedig az első 3 évad volt. Utána lévő évadokból egy-egy részt láttam, illetve a 9. évad végét megnéztem akkoriban, mert kíváncsi voltam a végkifejletre. Szóval a William és a The Truth részek megvoltak. De ennyi tényleg elég volt. Pl. a dzsinnes részbe belenéztem, az kb. paródiának ért fel és állítólag ilyenek voltak az utolsó évadok.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: RASTA guy 2016.01.30. 22:25
RASTA guy
#1488 RASTA guy [11867]
sokat nem veszítettél, az utolsó jó évad a 6. volt.

sakálemberek...

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2016.01.29. 23:30
Barthezz
#1487 Barthezz [54711]
Ezt a cikket nemrég találtam:

X-Akták gyorstalpaló - Az eredeti sorozat utolsó évadainak rövid, tömör, lényegre törő összefoglalása. Rendkívül hasznos elolvasni az új részekhez, hogy mindent megértsünk. A William-es történetet is pl. részletesen leírja.

Nekem pl. a 7-8. évad teljesen kimaradt, a 9.-ből láttam az utolsó részeket, de már nyilván azokra is csak nagyon homályosan emlékeztem.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Peace
#1486 Peace [28898]
Ja ja, olvastam. És egyébként úgy tűnik, hogy tényleg valami hasonló szeretett volna lenni.

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2016.01.27. 22:06
Barthezz
#1485 Barthezz [54711]
>>> Sorozatok topic

Épp az imént tárgyaltuk ki.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: Peace 2016.01.27. 18:47
Peace
#1484 Peace [28898]
Kicsit elvesztettem a fonalat....valaki igazán leírhatná spoilerben, hogy most mi is történt William-el!!!

Válasz erre

Előzmény: Z-Master 2016.01.27. 09:25
Z-Master
#1483 Z-Master [20407]
Rettentően izgultam, hogy az új részekkel megtudják lépni az a szintet ami 1993 és 2002 között sikerült. A premiernél vigyorogva ültem le a tv elé de végül is egy kicsit fanyar képpel kapcsoltam át másik adóra amikor vég lett. Értem én, hogy nem lehet egyből a méyvízbe ugrani de nekem egy kicsit laposra sikeredett. Már a második rész kiköszörülte ezt a csorbát és az unalom helyét átvette az izgalom. Remélem a többi résszel kapcsolatban csak az igazság lesz odaát a színvonal meg itt.

ui.: Rékasi & Náray rlz!

D E E P R I V R ✪ soundcloud.com/deeprivr

Válasz erre

4rc28
#1482 4rc28 [649]
A sorozat+ -on tegnap kezdték a második évadot!
Ma lesz az egyik legjobb rész: ,,A gazda"" címmel

Hate Is Not Enough To Turn This All To Ashes

Válasz erre

4rc28
#1481 4rc28 [649]
Szerintem a legjobb epizódok, amiket mindenkinek csak ajánlani tudok, a következők:gumiember,leszáll az éj, a tűz, a gazda, dpo, kitérő, x-márka, zsaruk, éhség, legyek ura, a séta, alakok.

Hate Is Not Enough To Turn This All To Ashes

Válasz erre

4rc28
#1480 4rc28 [649]
Egyetértek, ez a legújjabb x-akták mozifilm egy rakás szar. Már az első sem volt nagy szám, de ehhez képest fényévekkel jobb volt.Viszont a sorozat az KIRÁLY!!!!!!!!

Hate Is Not Enough To Turn This All To Ashes

Válasz erre

Xandra
#1479 Xandra [1]
HeLLo!

Tegnap néztem meg a mozifilmet. Hááát, sokkal jobbra számítottam, és csalódtam. Igazából a story is olyan kis semmilyen volt, az 1. évadban százszor érdekesebb történetek voltak. Tudom az a sorozat.. de ha már mozifilm, az 1. is sokkal jobb volt ennél.
Nah meg azt szajkózták mindenhol, hogy a shipperek majd örülhetnek. Igazából, 12 éves korom óta néz(t)em a sorozatot (mikor még hétfőnként, kéthetente ment az mtv-n), és már tökre vártam én is, hogy összejöjjenek, de ez valahogy nem volt olyan. Volt egy csók.. ami már volt előtte jópár részben, még ha nem is "úgy" (pl. amikor a milleniumot ünnepelték, vagy mikor ott volt már a gyerek, vagy mikor Mulder börtönben volt, már a sorozat vége felé), + egy ágyas jelenet, ami már szintén volt korábban. Ráadásul olyan tök semmilyen volt. Szerintem nem kellett volna ezt eddig húzni, David is így már közel 50-hez, elég töttyedt lett Jobb lett volna az 1. mozifilmben valami jó befejezést csinálni, és a csúcson abbahagyni, nem pedig még egy 100.bőrt is lehúzni róla...
A nézők közül is egy csomóan méltatlankodtak tegnap, hallottam.

Az a másik szinkron tényleg rettenetes! Nem is értem miért adták Scullynak azt a hangot, mert tök nagy felháborodást keltett, ráadásul az amcsi munkatársak is teljesen meg voltak elégedve Erika hangjával.

Válasz erre

Rohamoszti
#1478 Rohamoszti [3802]
Asszem az 5. és 6. évadban szinkronizálta csak Scully-t Györgyi Anna.

Válasz erre

Előzmény: Peace 2008.07.25. 14:28
RASTA guy
#1477 RASTA guy [11867]
7estől asszem

sakálemberek...

Válasz erre

Előzmény: Peace 2008.07.25. 14:28
Peace
#1476 Peace [28898]
Úristen! Az 5. szezontól valami iszonyatosan fos a szinkron. Scully meg a bagós hangja...te jó ég! A narrátor hangja is mint egy pedofil állat. Ez már ilyen marad végig? Nem tér már vissza az eredeti szinkroncsapat?

Válasz erre

Peace
#1475 Peace [28898]
Ezzel tisztában voltam, de akkor is meglepődtem.

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2008.07.25. 12:13
Barthezz
#1474 Barthezz [54711]
Az elso mozifilm az 5. évad után, a mostani film pedig a 9. befejező évad után játszódik. Szal a 2 film között eltelt 4 évadnyi esemény

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: Peace 2008.07.25. 12:09
Peace
#1473 Peace [28898]
Upsz...... Sorry!

Csak nekem írtó fúrcsa volt. Első mozifilmben ugye még éppen hogy csak a csókig jutnak el. Most meg moziban az fogad hogy egy ágyban hálnak és a gyerekükről beszélnek. Mondjuk semmi más utalás nincs a filmben régi dolgokra vagy bármire is ami az x-aktákhoz kötné ezt a filmet. A színészek neveivel és egy nagyon jól összevágott bemutatóval sikerült eladniuk. Legalábbis szerintem nagyon szép kis bevételt fog hozni a készítőknek.

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2008.07.25. 12:02
Barthezz
#1472 Barthezz [54711]
Azért egy SPOILER-t kidobhattál volna elé... A sorozatban ugyanis megszületett a gyerekük, de nem halt meg...

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: Peace 2008.07.24. 18:12
Razor03
#1471 Razor03 [14703]
Jah, nekem is feltűnt, de így volt fent .

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Előzmény: Peace 2008.07.24. 19:03
Peace
#1470 Peace [28898]
X-Aktak 4x13 Soha Tobbe -nek csak a címe Soha többé. Valójában az X-Aktak 4x17 Az Eltunt Ido. Szóval 2szer van rajta a 17.-es rész a dvd-n. Csodálkoztam is hogy a "folytatjuk..." szöveg után miért nem folytatták. Jó az a 13.-as rész? Látta valaki?

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2008.07.24. 18:41
Razor03
#1469 Razor03 [14703]
Akit érdekel az X-Files, írjon (de gyorsan)...

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Válasz erre

Peace
#1468 Peace [28898]
Kiderül a sorozatból hogy Mulderék összeköltöznek és esik szó a meg nem született gyermekükről? Vagy lehet megszületett csak fiatalon halt meg. Nekem ezek nagyon új infók voltak ma a moziban. Bár még csak 4. szezon végén járok.

Válasz erre

Barthezz
#1467 Barthezz [54711]
Igen, 1-2 részhez volt szerencsém belőle, s ez a dzsinnes vitte a topot. Mondom, ha viccnek szánták, akkor poén, ha viszont teljesen komolyan gondolták a készítők, akkor végagyi...

Volt egy virtuális videojátékos is, ahol a dögös virtuális csajok jöttek mindenféle fegyverrel Mulder ellen, a végén meg egy tankkal, hát ott megint kínomban nevettem a fájdalomtól Szerencsére ez csak 2 évadig volt jellemző, amúgy viszont az egyik legjobb, legparásabb sorozat szvsz, s kár ezért az 1-2 gagyira sikeredett évadért.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: RASTA guy 2008.07.18. 19:54
RASTA guy
#1466 RASTA guy [11867]
a 7. évad nagyon gyenge, néha már önmaga paródiája (nem jó értelemben, sajnos)

sakálemberek...

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2008.07.18. 16:51
Barthezz
#1465 Barthezz [54711]
Ez is igaz

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: Dealer 2008.07.18. 18:12
Dealer
#1464 Dealer [7500]
Ez ok, de azért biztos nem nagy kérés kidobni egy SPOILER feliratot azon hozzászólások elejére, amiben a későbbi részekről van szó.

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2008.07.18. 18:06
Barthezz
#1463 Barthezz [54711]
Ha 250 rész közül 5-ről mond 1-2 mondatot, az még nem SPOILER SPOILER az lenne, ha vki leírná a sorozat befejező részének csattanóját

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: LordMatteo 2008.07.18. 17:29
LordMatteo
#1462 LordMatteo [29426]
Nem csak most, pl az utolsó fél oldal szerintem elég spoileres, de ha ezek csak kis momentumok, akkor örülök neki...

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Előzmény: Rohamoszti 2008.07.18. 17:27
Rohamoszti
#1461 Rohamoszti [3802]
Amiket írtam nagyon kis momentumai a 2 résznek. Nem is nevezném spoiler-nek, inkább kedvcsináló.

Válasz erre

LordMatteo
#1460 LordMatteo [29426]
Ezek szerint mégis

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Előzmény: Dealer 2008.07.18. 17:23
Dealer
#1459 Dealer [7500]
Én is leírtam ugyanezt, nem hiszem, hogy olyan nagy kérés...

Válasz erre

Előzmény: LordMatteo 2008.07.18. 17:21
LordMatteo
#1458 LordMatteo [29426]
Hééééééé!!!

Szeretnék nekiállni a sorozatnak, de még csak egy spoilert se raktok ki sehova sem...

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Válasz erre

Rohamoszti
#1457 Rohamoszti [3802]
Az a rész se volt semmi mikor Mulder testet cserélt egy 50-es éveit taposó pasassal.

Válasz erre

Rohamoszti
#1456 Rohamoszti [3802]
Jaja és a világbéke teljesítéseként eltűnt minden ember a földről.

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2008.07.18. 16:51
Barthezz
#1455 Barthezz [54711]
Ha már vicces részeknél tartunk, a 7-8. évadban volt szerencsém egy dzsinnes epizódhoz. Az egyetlen olyan X-Akták rész volt, amit végigröhögtem Inkább vígjátéknak szánták sztem, mintsem félelmetesnek , legalábbis remélem nem komolyan gondolták a készítők... (A "legyen béke a Földön" kívánság teljesítése a végén pl. a nonszensz kategória volt már )

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: RASTA guy 2008.07.17. 00:53
RASTA guy
#1454 RASTA guy [11867]
a pokol váltságdíja sztem közepes, a gyilkos csótányok tényleg vicces, de nekem a vicces részek közül a Clyde Bruckman végső nyugalma a kedvenc

sakálemberek...

Válasz erre

Előzmény: Peace 2008.07.16. 20:09
Dealer
#1453 Dealer [7500]
Srác, ne írd már le az összes részt please! Én még várok a többi évadomra, meg akarok lepődni mindenen.

Válasz erre

Előzmény: Peace 2008.07.16. 20:09
Peace
#1452 Peace [28898]
A pokol váltságdíja nagyon komoly rész volt. Élve elégni a tepsin elég kellemetlen lehet.

Válasz erre

Peace
#1451 Peace [28898]
Tegnap néztem a gyilkos csótányok részt. Tényleg nagyon mókás volt.

Válasz erre

Barthezz
#1450 Barthezz [54711]
Nekem egy másik árnyas rész ugrott be (Szórt fény), amikor csávó egy kb. fél négyzetméteren elterülő hamuvá égetett szét bárkit, aki az árnyékába belelépett, s a rész végén elszökött az árnyéka. Utána paráztam rendesen az utcán

Meg amikor a diliházból a faszi elrabolta egyik rész végén Scully-t, hát az is durva volt Meg Mulder visszaemlékezése a húgának elrablására, fostam is pár napig az UFO-któl rendesen

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: Mattmaster 2008.07.14. 00:43
Mattmaster
#1449 Mattmaster [9513]
Hát én arra emlékszek hogy annál az epizódnál, mikor az a fekete árnyék mászkált, és zombivá változtatta az embereket, és csak egy csávó látta... Na annál kurvára beszartam, még nappal a világosban se mertem egyedül lenni, mert féltem hogy meglátom

Válasz erre

Előzmény: Barthezz 2008.07.13. 23:43
RASTA guy
#1448 RASTA guy [11867]
beszélhetünk róla, lassan kezd aktuálissá válni, a mozifilm előtt még megnézek minden folytatásos részt, remélem azért, hogy a jövő a tétnél jobb lesz, az a film számomra nem több mint egy közepes jó x akták rész

sakálemberek...

Válasz erre

Előzmény: Razor03 2008.07.13. 21:39
RASTA guy
#1447 RASTA guy [11867]
nekem az első évaddal a fő problémám igazából a sok tapasztalatlan, jóformán ismeretlen forgatókönyvíró + rendezővel volt, a második évadban sok új író kapcsolódott be (Frank Spotnitz, Darin Morgan, akiknek szerintem csak jó részeket köszönhetünk, később majd Vince Gilligan is, + Chris Carter is többet vállalt). nekem főleg az előbb felsortak részei tetszettek

sakálemberek...

Válasz erre

Előzmény: Dealer 2008.07.13. 23:08
Barthezz
#1446 Barthezz [54711]
Nah, hamar elkészültél vele Holnap mindenképp végigolvasom, most viszont már ellépek aludni, mert már leragadnak a szemeim, illetve reggel meló miatt kelek is.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: Dealer 2008.07.13. 23:08
Barthezz
#1445 Barthezz [54711]
Későbbi évadokra is ez a jellemző, hogy általában önálló részekből áll, s csak 1-2 epizód viszi tovább a főszálat. Ez persze nem von le a sorozat értékéből.

Amúgy én is szívesen újranézném (illetőleg csak első 3 évadot nézném újra, a többit sajnos nem láttam, így azokra a pótlás szó a megfelelő), de a 9 évad elriaszt Ennyi időm sajnos nincs, hogy majdnem 250 részen végigrágjam magam, pedig tényleg iszonyat feelinges egy sorozat! (Bár tény, hogy gyerekkoromban, mikor az első 3 évadot m1 leadta, még sokkal jobban paráztam egy-egy jelenettől, s ma már lehet nem ütne akkorát számomra.)

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Válasz erre

Előzmény: Dealer 2008.07.13. 19:37
Dealer
#1444 Dealer [7500]
Akit esetleg érdekel...

X-akták - I.

(Ha találtok valami hibát benne [nem helyesírásira gondolok], akkor szóljatok, talán ezt-azt rosszul értelmeztem.)

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat