De a többi...nem értem ez mi akart lenni...
Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!
Fórum » Filmek - mozi, TV, DVD
De a többi...nem értem ez mi akart lenni...
Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Botrányosan szar rész volt, nem sok hiányzott, hogy kinyomjam.
A régi sorozat legrosszabb részeinek emlékeit idézte. Pont amilyeneket az utolsó évadokból emlegettetek.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Remélem a következő részben azért már visszatérnek az első részben felvezetett szálhoz...Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
sakálemberek...
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

D E E P R I V R ✪ soundcloud.com/deeprivr



Hate Is Not Enough To Turn This All To Ashes
Hate Is Not Enough To Turn This All To Ashes
Hate Is Not Enough To Turn This All To Ashes
), és már tökre vártam én is, hogy összejöjjenek, de ez valahogy nem volt olyan. Volt egy csók.. ami már volt előtte jópár részben, még ha nem is "úgy" (pl. amikor a milleniumot ünnepelték, vagy mikor ott volt már a gyerek, vagy mikor Mulder börtönben volt, már a sorozat vége felé), + egy ágyas jelenet, ami már szintén volt korábban. Ráadásul olyan tök semmilyen volt. Szerintem nem kellett volna ezt eddig húzni, David is így már közel 50-hez, elég töttyedt lett
Jobb lett volna az 1. mozifilmben valami jó befejezést csinálni, és a csúcson abbahagyni, nem pedig még egy 100.bőrt is lehúzni róla...
sakálemberek...
A narrátor hangja is mint egy pedofil állat. Ez már ilyen marad végig? Nem tér már vissza az eredeti szinkroncsapat?

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Mondjuk semmi más utalás nincs a filmben régi dolgokra vagy bármire is ami az x-aktákhoz kötné ezt a filmet. A színészek neveivel és egy nagyon jól összevágott bemutatóval sikerült eladniuk. Legalábbis szerintem nagyon szép kis bevételt fog hozni a készítőknek. 
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
.Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Jó az a 13.-as rész? Látta valaki? 
(de gyorsan)...Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!
Szerencsére ez csak 2 évadig volt jellemző, amúgy viszont az egyik legjobb, legparásabb sorozat szvsz, s kár ezért az 1-2 gagyira sikeredett évadért."Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
sakálemberek...

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

SPOILER az lenne, ha vki leírná a sorozat befejező részének csattanóját 
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
A kibaszás társas játék, sose feledd.


A kibaszás társas játék, sose feledd.


A kibaszás társas játék, sose feledd.

Inkább vígjátéknak szánták sztem, mintsem félelmetesnek , legalábbis remélem nem komolyan gondolták a készítők... (A "legyen béke a Földön" kívánság teljesítése a végén pl. a nonszensz kategória volt már
)"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
sakálemberek...
Én még várok a többi évadomra, meg akarok lepődni mindenen. 


Meg Mulder visszaemlékezése a húgának elrablására, fostam is pár napig az UFO-któl rendesen 
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

sakálemberek...
sakálemberek...
Holnap mindenképp végigolvasom, most viszont már ellépek aludni, mert már leragadnak a szemeim, illetve reggel meló miatt kelek is."Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Ennyi időm sajnos nincs, hogy majdnem 250 részen végigrágjam magam, pedig tényleg iszonyat feelinges egy sorozat! (Bár tény, hogy gyerekkoromban, mikor az első 3 évadot m1 leadta, még sokkal jobban paráztam egy-egy jelenettől, s ma már lehet nem ütne akkorát számomra.)
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.