28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

South Park

Sturmgewehr
#488 Sturmgewehr [7161]
Nemtom, én nem tartok viccesnek, attól egy rajzfilmet, hogy káromkodnak benne, meg zsidóznak minden részben. Az összes része ebből áll az SP-nek, egy ideig én is jót röhögtem rajta, de aztán rájöttem, hogy full hülyeség/unalom az egész.
"Szerintem messze nincs a south parktól az a hülyeség.." - Hát az SP se a komolyságáról híres, de mind1...

Válasz erre

Előzmény: BigBoy 2006.10.17. 23:31
BigBoy
#487 BigBoy [1135]
Szerintem messze nincs a south parktól az a hülyeség..

Válasz erre

Tódee
#486 Tódee [2590]
Hát ha lesz, akkor pénteken lesz az első rész a 9.évadból. Meglátjuk...

There's only one rule of metal: PLAY IT FUCKIN' LOUD!!!

Válasz erre

Előzmény: Mattmaster 2006.10.16. 15:57
Sturmgewehr
#485 Sturmgewehr [7161]
Szerintem jobb, mint a South Park. Grafika meg szvsz ugyan olyan.

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2006.10.17. 20:16
szbszig
#484 szbszig [33649]
Az a vicc, hogy nem is lenne annyira rossz. A sztori megüti az SP-szintet, de a grafika elég gyér, a nagyon vontatott szöveg pedig egy-két helyet (pl. a tüntetést) leszámítva idegesítő (pl. a bemondónő beszédénél).

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Előzmény: Sturmgewehr 2006.10.16. 20:48
Death man
#483 Death man [6926]
azér csinálják coolosok mert eredeti szinkronban is van iesmi mármint ez a sípolás cucc)

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

Dragon R.
#482 Dragon R. [269]
há' ja!! A HBO-n még nem csinálták ezt!!

Válasz erre

Előzmény: BigBoy 2006.10.16. 23:06
BigBoy
#481 BigBoy [1135]
Ebben az az érdekes, hogy elgangzik mondjuk egy k*rva, azt nem de utánna egy f*szt, azt már kisipolják! Ez is érdekes!

Válasz erre

Előzmény: Dragon R. 2006.10.16. 21:16
Peace
#480 Peace [28898]
Ez a WTC-s rész nagyon kész volt.

Válasz erre

Dragon R.
#479 Dragon R. [269]
VÁGATLANRÓL jut eszembe: mi az,hogy sok szót kisípolnak a Cool-os verzióban???? Hogy jönnek ők ahhoz??

Válasz erre

Előzmény: Mattmaster 2006.10.16. 18:33
Sturmgewehr
#478 Sturmgewehr [7161]
Magyar SP, az az East Park. Tényleg hasonló, itt egy rész, nézzétek meg.

Válasz erre

Előzmény: Porker 2006.10.16. 18:49
Porker
#477 Porker [8000]
én is arra gondoltam.az meg főleg nincs ( omg )

Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.

Válasz erre

Előzmény: Miking 2006.10.15. 15:57
Mattmaster
#476 Mattmaster [9513]
Coolon nemnagyon nezem, unom mar hogy a 20 perces reszekbe, belevagnak egy 10 perces reklamot. Inkabb nezem gepen, igaz nem nagyobb, nem hosszabb, de VAGATLAN

Válasz erre

Előzmény: Dragon R. 2006.10.16. 18:31
Dragon R.
#475 Dragon R. [269]
Majd ha a Cool-on adják!! Addig nem hiszem,mert most még a 3-4. évaddal szarakodnak!! Meg nem rend szerint adják,hanem össze-vissza keverik a 2 évadot!!

Válasz erre

Előzmény: Mattmaster 2006.10.16. 15:57
Mattmaster
#474 Mattmaster [9513]
Allitolag nemsokara lesz 9. is szinkronosan. Allitolag...

Válasz erre

Előzmény: Dragon R. 2006.10.16. 12:28
Dragon R.
#473 Dragon R. [269]
Valszeg!! A 8.évadig vanszinkronos cucc!!

Válasz erre

Miking
#472 Miking [959]
szerintem szinkronizáltra gondolt.

Válasz erre

Előzmény: Porker 2006.10.15. 15:14
Porker
#471 Porker [8000]
egyáltalán nincsenek magyar részek

Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.

Válasz erre

Előzmény: BigBoy 2006.10.15. 12:34
BigBoy
#470 BigBoy [1135]
Magyar, új részek nincsenek sehol?

Válasz erre

szbszig
#469 szbszig [33649]
Hát, nekem nem igazán tetszett. Egy-két jó poén van csak benne, egyébként uncsi, 9/11-gyel meg amúgy is tele van már a tököm. A fő poén meg, hogy a konspirációs teóriát valójában a kormány terjeszti avégett, hogy erősebbeknek tűnjenek, rohadtul nem eredeti. Aki végigélte az elmúlt hónapot és az elkúrtuk-válságot idehaza, az már pontosan tud mindent a "hazugságspirálokról" és a cifrábbnál is cifrább összeesküvés-elméletekről, hogy ez a rész meg se kottyanjon neki...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Előzmény: KisCsirkee 2006.10.12. 16:25
Dragon R.
#468 Dragon R. [269]
Ez dúrva!!! Már négy helyről lehet tölteni!! Úgy értem a hq-n belül!! Holnap szentem felirat is lesz!!

Válasz erre

Dragon R.
#467 Dragon R. [269]
Van éppenséggel,de inkább frissítsed!! Nálam bevált!! Vagy írd be felülre még egyszer!!

Válasz erre

Mattmaster
#466 Mattmaster [9513]
Nektek sem jon be most a hq? Mert igy nemtok honnan epizodokat szedni Valami masik oldal nincs?

Válasz erre

KisCsirkee
#465 KisCsirkee [16989]
Na megnéztem a mostanit. Kurvanagy. Azok a tesók Orgazmusuk van nyomoktól és a "clue glue" is nagy volt. Amúgy za h Cartman Kylera fogja nagon nagy. EGYSZÓVAL KIRÁLY South Park RULZ!!!!

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Válasz erre

Miking
#464 Miking [959]
sp.hostoffice.hu-val mi van? Nem hozza be az oldalt

Válasz erre

Sevores
#463 Sevores [5211]
Tényleg iszonyat nagy baromságok vannak benne. Ettől függetlenül zsír rész.

Válasz erre

Előzmény: KisCsirkee 2006.10.11. 15:09
Dragon R.
#462 Dragon R. [269]
Biztos??? Mondjuk miért kételkednék?? Rá egy nappal,már lesz felirat is!!

Válasz erre

Előzmény: Death man 2006.10.11. 19:36
Death man
#461 Death man [6926]
Ma 10kor adják le szal holnapra fentlesz magyar oldalon is.

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

Előzmény: Dragon R. 2006.10.11. 14:46
Dragon R.
#460 Dragon R. [269]
Akkor ők ne nézzék meg!!! Ez van!! Mondjuk ez várható volt!! DE mért nem lehet egyszer az mondani,hogy király?????????????????? Egyedül csak ezt nem értem!!!

Válasz erre

Előzmény: KisCsirkee 2006.10.11. 15:09
KisCsirkee
#459 KisCsirkee [16989]
A WoW-osok belekötöttek a legújabb részbe mert nem tökéletes LOOOOL
They really have no lifes.

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Válasz erre

Dragon R.
#458 Dragon R. [269]
Amint rátalálok megírom!!

Válasz erre

Dragon R.
#457 Dragon R. [269]
Már lassan adják az ennél is őjabb részt!! A Címe pedig: Mystery of the Urinal Deuce lesz!! Még nincs fenn sehol,de lassacskán felkerül!! A tartalom röviden,hogy Cartman megtalálja a szeptenber 11-dikei terrortámadás valós elkövetőit!! Biztosan naon fasza lesz!!!!!!

Válasz erre

asas01
#456 asas01 [12269]
"R-tard"

i tell it like it is, cause im a bold figure

Válasz erre

Előzmény: Miking 2006.10.09. 21:04
szbszig
#455 szbszig [33649]
Az én kedvencem a Free Willzyx. De azért ez is egész jó lett.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Előzmény: szedrencs 2006.10.10. 13:33
szedrencs
#454 szedrencs [4695]
Nálam még mindig a Szexuális Zaklatás Pppp.....anda a legjobb SP rész, de ez nem sokkal marad le.

Milyen már mikor Stan apja mondja, hogy "A valós életben, csak egy geológus vagyok. De itt én vagyok .......... a 2. szintű elf vadász, a Szövetség védelmezője." (A poént nem lövöm le, ha még nem látta volna valaki, de az egész kurva jó, Blizzardosokkal meg malacöléssel együtt.)

Válasz erre

szbszig
#453 szbszig [33649]
Wife, life, egyre megy... Látszik, hogy későn néztem.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Előzmény: Tódee 2006.10.09. 20:33
Dragon R.
#452 Dragon R. [269]
A Hungarian HQ-ról már 2 fajta feliratot lehet letölteni,akit érdekel!!

Válasz erre

Miking
#451 Miking [959]
Ahogy stan apja mondja az elején "nem vagyok visszamaradott" vmi "I'm not an akward" HÁt az kurva jó

Válasz erre

Tódee
#450 Tódee [2590]
Nem felesége, élete.
Amúgy nagyon jó rész. Legpoénabb Cartman "eligazítása".

There's only one rule of metal: PLAY IT FUCKIN' LOUD!!!

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2006.10.06. 20:24
szbszig
#449 szbszig [33649]
Ja, meg amikor megkérdezi, hogy hogyan kell átadni... Meg a blizzardos ember, hogy neki nincs accountja, mert neki felesége van.

Nekem is tetszett, csak a végéből hiányoltam egy picit valamit. Túl könnyen elintézték azt a muksót, ahhoz képest, mennyit güriztek előtte érte. Mondjuk Kenny meghalhatott volna, vagy a kard átvehette volna az irányítást Stan felett a la Frostmourne és Arthas, vagy valami hasonló...

Ja, akinek tetszett a rész, és még nem ismeri: The Noob Comic.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Peace
#448 Peace [28898]
Kegyetlen nagy ez az új rész!!! Végre elborult gémereknek készült epizód. "Egy noob-ra bízzuk a kardot???"

Válasz erre

Porker
#447 Porker [8000]
nagyon király a rész ne várjatok a feliratra egyszerűen érthető

Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.

Válasz erre

KisCsirkee
#446 KisCsirkee [16989]
Megnéztem az új részt. ÚBERFASZA A Bathroom! Bathroom! az vmi hatalmas volt. JA és Butters Hello Kittyvel

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Válasz erre

szbszig
#445 szbszig [33649]
Na, asszem megnézem még gyorsan, aztán fekszem...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Előzmény: Dragon R. 2006.10.04. 18:20
Dragon R.
#444 Dragon R. [269]
A South Park HUngarian HQ-ról már le lehet tölteni!! Egyenlőre felirat nélkül!!

Válasz erre

Előzmény: Rauros 2006.10.04. 01:39
Rauros
#443 Rauros [2626]
tuti gankelni fogják szegényt

Mert ők nem tudják, hogy mi nem tudjuk azt, amiről ők úgy tudják, hogy mi tudjuk...

Válasz erre

Előzmény: Death man 2006.10.03. 21:28
Death man
#442 Death man [6926]
Holnap este 10kor jön az új rész
WoWról fog szólni és vszinü megint "szemetek lesznek Kennyvel"

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

BigBoy
#441 BigBoy [1135]
Na, máár jó lenne új részeket láttni!

Válasz erre

Előzmény: Death man 2006.09.16. 18:08
Death man
#440 Death man [6926]
picit értesz angolul akkor sokkal nagyobbat üt ...
Láttam 5dik sorozattól mindet 2nyelven (ami van).
9edik sorozatot nemtudni mer cool csak ismétel orba szájba összevissza 3adik 4edik sorozattól összevissza (mint ahogy szokta összes sorozatjával) szal nemtudni mikor lesz 9edik sorozat szinkronnal.

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

Előzmény: Mattmaster 2006.09.15. 00:46
BigBoy
#439 BigBoy [1135]
Mondjuk én a régebbieket kezdtem el újra nézni, csak hogy felevenítsem mik voltak
De jó lenne már végre új részeket is láttni

Válasz erre

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat