
Fórum » Filmek - mozi, TV, DVD
South Park


! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

mert egy ido utan mar nem ertem...
hajozzunk gyere, bontsunk vitorlat a tengerfeleeeeee





mert ha nemvagyok szabad nem allhatok en az elet ele, kapitanyod leszek, ha gyere kotatjuk a holnapot mindenfele es mindenaron, uram tovabbutazunk a vizbe bamulunk, emlekek neznek ram, vannak boldogok de keseruk is am
a fejunk folott csapdos megjelent par angyal szarnyukkal csapdosnak, vigasztalnak, dallal eneklik hogy gyeregyere hajozzunk hajozz velunk gyeregyere hajoz hajozzelvelunk, azt hittem angyalok, aztan csak lattam hogy shkgjhsierughsdjighsdfjgdigheriugh csova gyere gyere hajozzhajozz elvelunk gyeregyeremar hajozz hajozzelvelunk gyeregyere angyalokhajoznakvelunk
kb 1 eve ez volt az ebresztom a telomon








"You will be a god among men!"
most sajna nem lehet tolteni az SP Hungarian HQ-rol. tudtok másik cimet?
"You will be a god among men!"

szexualis zakklatas P P anda

nem tudja valaki hogy honnan tölthetek le szexuális zaklatás panda videókat?
Első négy szériát nemláttam feliratosan arról nemtok nyilatkozni deh 501től utolsó részig mind jobb feliratosba mindet láttam mind a 2féle képpen ( kiv. 9sorozattól ugye ami eddig nemvolt deh jövőhéten kiderül lesz-e idén )
Okt. - Nov. tól pedig jönnek az új részek Comedy Centralon
Jaés : kapjátok be gyíkok én leléptem
! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

LIMP BIZKIT IN DA FUCKIN' HOUSE [Dome] Bizkitman[HUN]
épp ezaz hogy az angol az igazi mert a cool féle szinkron eléggé ...
oan szintü hibák vannak benne hogy ...
Szal max. ugy élvezhető ha 1szer láttad angolul is

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !
LIMP BIZKIT IN DA FUCKIN' HOUSE [Dome] Bizkitman[HUN]

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !
FIGYELEM! Szeretném tudatni minden kedves forumozó társammal, h mivel nincs már névváltoztatás, a 3000.hsz-emtől Mauddip néven láthattok majd! Megértéseteket köszönöm :)!
LIMP BIZKIT IN DA FUCKIN' HOUSE [Dome] Bizkitman[HUN]
ÚÚÚRSITEN! De most nézem, az összes törölve van
!
Mondjuk nekem a 8. évadig le van töltve, utána meg nem láttam
!FIGYELEM! Szeretném tudatni minden kedves forumozó társammal, h mivel nincs már névváltoztatás, a 3000.hsz-emtől Mauddip néven láthattok majd! Megértéseteket köszönöm :)!
), hogy Kyle, Stan, és Kenny elmegy Cartmanékhez, becsöngetnek, és az anyuka kijön, megkérdezik tőle:
-"Csókolom! Eric kijöhet játszani?",
erre a válasz
:
-"Nem! Most Eric szobafogságban van 2 hétig, mert a minap ki akarta írtani a zsidókat
"!!!!
LOOOOOL

FIGYELEM! Szeretném tudatni minden kedves forumozó társammal, h mivel nincs már névváltoztatás, a 3000.hsz-emtől Mauddip néven láthattok majd! Megértéseteket köszönöm :)!
csakm most már nemtom hol és mikor nyomatják LIMP BIZKIT IN DA FUCKIN' HOUSE [Dome] Bizkitman[HUN]


FIGYELEM! Szeretném tudatni minden kedves forumozó társammal, h mivel nincs már névváltoztatás, a 3000.hsz-emtől Mauddip néven láthattok majd! Megértéseteket köszönöm :)!
LIMP BIZKIT IN DA FUCKIN' HOUSE [Dome] Bizkitman[HUN]
"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111



Chef : -You shouldn't have done that Stan. / Stan: -Why? / Chef: -Because now it's on!


Végülis érthető volt hogy kicsit odapakoltak cenzura meg szájentológia miatt sztem.
! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.
Death man: a fent említett szájton olvastam hogy vetítési dátum: 2004.április 26.Azt gondoltam ezt a Coolra értik, de akkor valszeg vhol Amerikában adták le először.
Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.
! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

horrorgeeks.blogspot.com
De a Bloody Mary (914) például nagyon nem tetszett. Egyrészt azért, ahogyan a keresztény vallást figurázza ki, de mondjuk ezért még nem szólhatnék, viszont szerintem nem is vicces, és ráadásul két résszel előtte pont Stannel hitetik el, hogy depressziós, a Bloody Maryben meg az apjával, hogy alkoholista, és pont Stan győzködi, hogy nem... Úgyhogy szerintem elkerülhetetlen, hogy legyenek unalmasabb, vagy egyesek számára kevésbé tetsző részek is, de azért még most is ki tudnak találni és meg tudnak valósítani nagyon nagy poénokat, és ez díjazandó. Az viszont igaz, hogy az utóbbi idők botrányának is köszönhetően kicsit "csakazértis" hadjáratba csaptak át a témaválasztások, de ettől még jól lehet szórakozni az új részeken is.Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.
Nemtom nekem 10éve teccik a sorozat.
Anno még HBOn kezdtem el nézni első sorozat 2dik vagy 3dik részétől.
Vannak kevésbé jórészek de naggyat már láttam vagy 2szer.
! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !
My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.
Csak ne legyen igazam!
bár az új rész ígéretes. de majd meglássuk.
Glory, Glory Man United !!! Champions of England, Europe and the World!!!
A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 10:56
- Kezd durvulni az időjárás! [4476]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
