28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

South Park

Mattmaster
#438 Mattmaster [9513]
Es szinkronos 9 es 10es evad mikor lesz? Nemtudom, szerintem felirattal nem adja ugyanazt a hatast, angolt meg meg nem vagom annyira h ertsem onmagaban

Válasz erre

Death man
#437 Death man [6926]
októberig nincsenek új részek

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

Előzmény: BigBoy 2006.09.14. 16:58
BigBoy
#436 BigBoy [1135]
Nemt tudja valaki honnan lehet letölteni új részeket??

Válasz erre

sipec
#435 sipec [19623]
...csillaghajojukbol egy fustcsova... ??????

Válasz erre

BigBoy
#434 BigBoy [1135]
Azt a részt pont tegnap néztem meg!

Válasz erre

.:[Kain]:.
#433 .:[Kain]:. [11704]
és mr garrison hangjáért is kár, hogy nem a régi

Válasz erre

Előzmény: Death man 2006.08.02. 16:41
Mattmaster
#432 Mattmaster [9513]
Hat ez kesz

Válasz erre

Előzmény: sipec 2006.09.04. 02:25
Dragon R.
#431 Dragon R. [269]
Meg Kula bá-ról!!!!!!!!!!!! XD!!!!!!!!

Válasz erre

sipec
#430 sipec [19623]
jahm es a karacsony a sonkarol szol XD

Válasz erre

sipec
#429 sipec [19623]
amugy aza masik zene, az a hajozzunk gyere, hogyvan? mert egy ido utan mar nem ertem...

hajozzunk gyere, bontsunk vitorlat a tengerfeleeeeee

mert ha nemvagyok szabad nem allhatok en az elet ele, kapitanyod leszek, ha gyere kotatjuk a holnapot mindenfele es mindenaron, uram tovabbutazunk a vizbe bamulunk, emlekek neznek ram, vannak boldogok de keseruk is am
a fejunk folott csapdos megjelent par angyal szarnyukkal csapdosnak, vigasztalnak, dallal eneklik hogy gyeregyere hajozzunk hajozz velunk gyeregyere hajoz hajozzelvelunk, azt hittem angyalok, aztan csak lattam hogy shkgjhsierughsdjighsdfjgdigheriugh csova gyere gyere hajozzhajozz elvelunk gyeregyeremar hajozz hajozzelvelunk gyeregyere angyalokhajoznakvelunk

kb 1 eve ez volt az ebresztom a telomon

Válasz erre

sipec
#428 sipec [19623]
4jo barat vagyunk, johet jo es rossz mi mindig osszetartunk, 4kis srac, egyutt egesz nap, csak mokaznak es jaccanak, 4jobarat, akikmivagyunk! szeretlekbenneteket


Válasz erre

Peti12345
#427 Peti12345 [600]
amelyik rész fontos volt, azt már sikerült megszereznem, de azért köszi a válaszod!!

"You will be a god among men!"

Válasz erre

Előzmény: Dragon R. 2006.08.30. 22:54
Dragon R.
#426 Dragon R. [269]
Nem tudok éppenséggel más címet,de egészen a 8. évadig megvan szinkronosan majdnem minden rész,úgyhogy ha gondolod el tudok küldeni pár részt!!!! Írj vissza!

Válasz erre

Peti12345
#425 Peti12345 [600]
hi!
most sajna nem lehet tolteni az SP Hungarian HQ-rol. tudtok másik cimet?

"You will be a god among men!"

Válasz erre

Mattmaster
#424 Mattmaster [9513]
eheheh

Válasz erre

Előzmény: sipec 2006.08.26. 14:41
sipec
#423 sipec [19623]

szexualis zakklatas P P anda

Válasz erre

Előzmény: marci555 2006.08.18. 16:20
marci555
#422 marci555 [266]
heló!
nem tudja valaki hogy honnan tölthetek le szexuális zaklatás panda videókat?

Válasz erre

Death man
#421 Death man [6926]
Épp ezért jó a SP mert kevés angol tudással rendelkezők is tudják felirat nélkül is nézni simán sőtt a mondanivaló és poénok jobban átjönnek , ha meg vmit nemvágsz lenézel feliratra.
Első négy szériát nemláttam feliratosan arról nemtok nyilatkozni deh 501től utolsó részig mind jobb feliratosba mindet láttam mind a 2féle képpen ( kiv. 9sorozattól ugye ami eddig nemvolt deh jövőhéten kiderül lesz-e idén )
Okt. - Nov. tól pedig jönnek az új részek Comedy Centralon
Jaés : kapjátok be gyíkok én leléptem

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

Előzmény: bizkitman 2006.08.04. 11:33
bizkitman
#420 bizkitman [3601]
jolvan az oké hogy az az igazi de filmnézés közben főleg sout parknézés közben nem arra szeretnék figyelni hogy hogy fordítsam le a muthrfucker szót

LIMP BIZKIT IN DA FUCKIN' HOUSE [Dome] Bizkitman[HUN]

Válasz erre

Death man
#419 Death man [6926]
LOL mi az hogy az angol verzió nem az igazi ?
épp ezaz hogy az angol az igazi mert a cool féle szinkron eléggé ...
oan szintü hibák vannak benne hogy ...
Szal max. ugy élvezhető ha 1szer láttad angolul is

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

Előzmény: bizkitman 2006.08.02. 12:59
bizkitman
#418 bizkitman [3601]
háát ez nem jött össze sajnos letöltöttem a magyar szövegeset és 100%-nál kiírta hogy hibásan letöltött fájl menj a francba...nálatok volt ilyesmi gond?most töltöm az angol változatot de az már nem az igazi

LIMP BIZKIT IN DA FUCKIN' HOUSE [Dome] Bizkitman[HUN]

Válasz erre

Death man
#417 Death man [6926]
5. seriától jobb feliratosan nézni

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

Előzmény: Dj Neo 2006.08.01. 20:21
Dj Neo
#416 Dj Neo [3000]
Sajnos ezt nem tehetjük meg! Tiltja a fórum szabályzata, olvass bele! És még olyat sem szabad mondanom, hogy esetleg keress rá Google-be olyan szóval, hogy "wareztop" (ezt írd be), mivel ezt is tiltja a szabályzat, és ezt sem tehetem meg!

FIGYELEM! Szeretném tudatni minden kedves forumozó társammal, h mivel nincs már névváltoztatás, a 3000.hsz-emtől Mauddip néven láthattok majd! Megértéseteket köszönöm :)!

Válasz erre

Előzmény: bizkitman 2006.08.01. 20:21
bizkitman
#415 bizkitman [3601]
lenne mégegy kérésem tudnátok olyan oldalt mondani ahol filemekt lehet letölteni?pl:50 centét

LIMP BIZKIT IN DA FUCKIN' HOUSE [Dome] Bizkitman[HUN]

Válasz erre

Dj Neo
#414 Dj Neo [3000]
Mondjuk 9-estől nem volt szinkronos, úgy sokkal jobb volt!

ÚÚÚRSITEN! De most nézem, az összes törölve van!
Mondjuk nekem a 8. évadig le van töltve, utána meg nem láttam !

FIGYELEM! Szeretném tudatni minden kedves forumozó társammal, h mivel nincs már névváltoztatás, a 3000.hsz-emtől Mauddip néven láthattok majd! Megértéseteket köszönöm :)!

Válasz erre

Előzmény: bizkitman 2006.08.01. 20:16
Dj Neo
#413 Dj Neo [3000]
Amúgy nekem abban a részben tetszik a duma (asszem azután van, mikor Kyle végre megnézi, Cartman unszolására a Passiót ), hogy Kyle, Stan, és Kenny elmegy Cartmanékhez, becsöngetnek, és az anyuka kijön, megkérdezik tőle:
-"Csókolom! Eric kijöhet játszani?",
erre a válasz :
-"Nem! Most Eric szobafogságban van 2 hétig, mert a minap ki akarta írtani a zsidókat "!!!!

LOOOOOL

FIGYELEM! Szeretném tudatni minden kedves forumozó társammal, h mivel nincs már névváltoztatás, a 3000.hsz-emtől Mauddip néven láthattok majd! Megértéseteket köszönöm :)!

Válasz erre

Előzmény: Dj Neo 2006.08.01. 20:14
bizkitman
#412 bizkitman [3601]
Ó királyság nagyon kössz az SP nálam már klasszikus esti mesecsakm most már nemtom hol és mikor nyomatják

LIMP BIZKIT IN DA FUCKIN' HOUSE [Dome] Bizkitman[HUN]

Válasz erre

Dj Neo
#411 Dj Neo [3000]
Itt ni!

FIGYELEM! Szeretném tudatni minden kedves forumozó társammal, h mivel nincs már névváltoztatás, a 3000.hsz-emtől Mauddip néven láthattok majd! Megértéseteket köszönöm :)!

Válasz erre

Mattmaster
#410 Mattmaster [9513]
fentvan az sp hungarian hq-n, guglizz rá

Válasz erre

Előzmény: bizkitman 2006.08.01. 20:09
bizkitman
#409 bizkitman [3601]
sziasztok tudnátok linket adni ahonnan letudnám szedni a South Park a nagy filmet?előre is kössz

LIMP BIZKIT IN DA FUCKIN' HOUSE [Dome] Bizkitman[HUN]

Válasz erre

KisCsirkee
#408 KisCsirkee [16989]
sp.hostoffice.hu innen le tudod tölteni az összes részt

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

Válasz erre

Előzmény: Martin 19 2006.07.18. 21:48
Martin 19
#407 Martin 19 [14048]
hátköznap nem megy??????

Chef : -You shouldn't have done that Stan. / Stan: -Why? / Chef: -Because now it's on!

Válasz erre

Cactus
#406 Cactus [317]
23:15-től meg.

Válasz erre

Előzmény: xido 2006.04.30. 15:31
Matendosz
#405 Matendosz [34]
köcc

Válasz erre

xido
#404 xido [422]
nem...23.00-tól megy

Válasz erre

Előzmény: Matendosz 2006.04.30. 14:37
Matendosz
#403 Matendosz [34]
VALAKI MONDJA MEG HOL MEGY SAUTH PARK MER NEM TOM MÉG MINDIG MEGY A COOL-ON 22:00-TÓL?????

Válasz erre

Death man
#402 Death man [6926]
Comedy Centralon adjak.
Végülis érthető volt hogy kicsit odapakoltak cenzura meg szájentológia miatt sztem.

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

Előzmény: Porker 2006.04.29. 19:09
Gerry
#401 Gerry [8082]
Jah, a 10/6. epizód nem volt rosz...végre sehol egy célzás a szientológiára illetve a cenzúrázásra.Már ez is valami...

Válasz erre

Előzmény: hcg_wilson 2006.04.27. 20:31
Porker
#400 Porker [8000]
Juhúú jövőre lesz 10 éves a Barátoközt

Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.

Válasz erre

Előzmény: Samu G 2006.04.25. 20:59
Porker
#399 Porker [8000]
A legnagyobb magyar SP oldalon aminek sok ember köszönheti gyűjteményét, mindig így írják le a részeket.Bocs, hogy én is így tettem.

Death man: a fent említett szájton olvastam hogy vetítési dátum: 2004.április 26.Azt gondoltam ezt a Coolra értik, de akkor valszeg vhol Amerikában adták le először.

Levágtunk egy disznót, de úgy tűnik, senki sem kér szalonnát. | 2004.03.27. - 2012.08.31.

Válasz erre

Előzmény: Kanduhrka 2006.04.24. 03:59
hcg_wilson
#398 hcg_wilson [55]
Nem is egy epizodbol, hanem a 9-10. evadbol vontam le a konkluziot. A tegnap esti resz nem volt rossz, volt benne par kifejezetten klasszikus SP jelenet - de a velemenyemet meg mindig fenntartom.

Válasz erre

Előzmény: Gerry 2006.04.25. 20:57
Death man
#397 Death man [6926]
De ennek ellenére még lehet "tanulni" belőle és a világ durvább hát a SP is durvább ...

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

Előzmény: szbszig 2006.04.26. 03:43
Kanduhrka
#396 Kanduhrka [9380]
Szegények semmit sem öregedtek

horrorgeeks.blogspot.com

Válasz erre

Előzmény: Gerry 2006.04.25. 21:00
szbszig
#395 szbszig [33649]
Hát, változó. Nekem a kedvenc részem a Free Willzyx (913): Willzyx on the Moon. De a Bloody Mary (914) például nagyon nem tetszett. Egyrészt azért, ahogyan a keresztény vallást figurázza ki, de mondjuk ezért még nem szólhatnék, viszont szerintem nem is vicces, és ráadásul két résszel előtte pont Stannel hitetik el, hogy depressziós, a Bloody Maryben meg az apjával, hogy alkoholista, és pont Stan győzködi, hogy nem... Úgyhogy szerintem elkerülhetetlen, hogy legyenek unalmasabb, vagy egyesek számára kevésbé tetsző részek is, de azért még most is ki tudnak találni és meg tudnak valósítani nagyon nagy poénokat, és ez díjazandó. Az viszont igaz, hogy az utóbbi idők botrányának is köszönhetően kicsit "csakazértis" hadjáratba csaptak át a témaválasztások, de ettől még jól lehet szórakozni az új részeken is.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Válasz erre

Death man
#394 Death man [6926]
+még van szerződés
Nemtom nekem 10éve teccik a sorozat.
Anno még HBOn kezdtem el nézni első sorozat 2dik vagy 3dik részétől.
Vannak kevésbé jórészek de naggyat már láttam vagy 2szer.

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Válasz erre

Előzmény: Samu G 2006.04.25. 20:59
Gerry
#393 Gerry [8082]
Háát, iigen, azonban ott a régi gárdából ha jól tudom csak Noah Wyle v mi a manó maradt, más sem...és a nézettsége sem olyan magas már, mint volt régebben.

Válasz erre

Előzmény: Germinator 2006.04.25. 21:00
Germinator
#392 Germinator [29908]
meg azért a Vészhelyzet is lankadatlan

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

Válasz erre

Előzmény: Gerry 2006.04.25. 21:00
Gerry
#391 Gerry [8082]
Nincs igazad, a Simpson család már 17 éve megy.

Válasz erre

Előzmény: Samu G 2006.04.25. 20:59
Samu G
#390 Samu G [3933]
10.évad után a TV sorozatok megszűnnek. (pl. rémrendes, jóbarátok)
Csak ne legyen igazam!
bár az új rész ígéretes. de majd meglássuk.

Glory, Glory Man United !!! Champions of England, Europe and the World!!!

Válasz erre

Gerry
#389 Gerry [8082]
Jah, ezt írtam lentebb is. Jó, messzemenő konklúciókat nem vonnék le ebből az epizódból, voltak már régebben is abszolúte barom részek. Viszont a "Trapped in the closet" epizódtól kezdve az egész mintha Trey Parker és Matt Stone kétszemélyes hadjárata lenne, amiben továbbra is számos remek meglátást mutatnak fel, de számos helyen érzem a "csakazértis"-t.

Válasz erre

Előzmény: hcg_wilson 2006.04.25. 20:50

A fórumon szereplő hozzászólások olvasóink véleményét tükrözik, azokért semmilyen felelősséget nem vállalunk.

Fórumszabályzat